Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | 2a Catalana Grup 1


# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 09.09.2023 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - EF Girones Sabat1 - 1
1 Jornada 1 09.09.2023 17:00 h CF Palafrugell - Juventus Lloret CF0 - 3
1 Jornada 1 09.09.2023 17:30 h UE Quart - UE Fornells3 - 6
1 Jornada 1 09.09.2023 18:00 h CE Farners - CEFS Vidrerenca1 - 0
1 Jornada 1 09.09.2023 18:00 h CF Tordera - AD Cal Aguido2 - 2
1 Jornada 1 10.09.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - UE Porqueres2 - 2
1 Jornada 1 10.09.2023 18:30 h CE Empuriabrava-Castelló - UE Torroella0 - 0
1 Jornada 1 10.09.2023 19:00 h UE La Jonquera - UE Marca de l'Ham1 - 0
1 Jornada 1 12.09.2023 20:30 h Athletic Bisbalenc - UE Calonge1 - 1
2 Jornada 2 16.09.2023 16:00 h UE Fornells - CF Sant Jaume Olot B1 - 0
2 Jornada 2 16.09.2023 16:30 h UE Calonge - CF Tordera1 - 1
2 Jornada 2 16.09.2023 17:30 h EF Girones Sabat - Athletic Bisbalenc5 - 2
2 Jornada 2 16.09.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - UE Quart2 - 1
2 Jornada 2 16.09.2023 19:00 h CEFS Vidrerenca - FC Bellcaire 20122 - 0
2 Jornada 2 17.09.2023 12:15 h AD Cal Aguido - CE Empuriabrava-Castelló1 - 0
2 Jornada 2 17.09.2023 17:30 h UE Porqueres - UE La Jonquera0 - 1
2 Jornada 2 17.09.2023 18:00 h UE Marca de l'Ham - CF Palafrugell1 - 1
2 Jornada 2 17.09.2023 18:00 h UE Torroella - CE Farners1 - 1
3 Jornada 3 23.09.2023 16:30 h UE Calonge - EF Girones Sabat1 - 1
3 Jornada 3 23.09.2023 17:00 h CF Sant Jaume Olot B - Juventus Lloret CF0 - 1
3 Jornada 3 23.09.2023 17:00 h UE Quart - UE Marca de l'Ham2 - 1
3 Jornada 3 23.09.2023 17:30 h CF Palafrugell - UE Porqueres1 - 1
3 Jornada 3 23.09.2023 18:00 h CE Farners - AD Cal Aguido2 - 1
3 Jornada 3 23.09.2023 18:00 h CF Tordera - CE Empuriabrava-Castelló2 - 1
3 Jornada 3 24.09.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - UE Torroella1 - 3
3 Jornada 3 24.09.2023 16:00 h UE La Jonquera - CEFS Vidrerenca0 - 1
3 Jornada 3 24.09.2023 17:00 h Athletic Bisbalenc - UE Fornells1 - 3
4 Jornada 4 30.09.2023 15:30 h CEFS Vidrerenca - CF Palafrugell1 - 2
4 Jornada 4 30.09.2023 15:45 h UE Fornells - UE Calonge0 - 1
4 Jornada 4 30.09.2023 17:30 h EF Girones Sabat - CF Tordera3 - 1
4 Jornada 4 30.09.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - Athletic Bisbalenc5 - 1
4 Jornada 4 01.10.2023 12:15 h AD Cal Aguido - FC Bellcaire 20122 - 1
4 Jornada 4 01.10.2023 17:00 h UE Porqueres - UE Quart3 - 0
4 Jornada 4 01.10.2023 17:00 h UE Torroella - UE La Jonquera0 - 2
4 Jornada 4 01.10.2023 17:00 h CE Empuriabrava-Castelló - CE Farners2 - 3
4 Jornada 4 01.10.2023 17:30 h UE Marca de l'Ham - CF Sant Jaume Olot B3 - 3
5 Jornada 5 07.10.2023 16:00 h CF Sant Jaume Olot B - UE Porqueres3 - 0
5 Jornada 5 07.10.2023 17:00 h UE Quart - CEFS Vidrerenca2 - 3
5 Jornada 5 07.10.2023 17:45 h EF Girones Sabat - UE Fornells0 - 3
5 Jornada 5 07.10.2023 18:00 h CF Tordera - CE Farners2 - 0
5 Jornada 5 08.10.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - CE Empuriabrava-Castelló1 - 1
5 Jornada 5 08.10.2023 16:00 h CF Palafrugell - UE Torroella1 - 2
5 Jornada 5 08.10.2023 16:30 h UE Calonge - Juventus Lloret CF1 - 0
5 Jornada 5 08.10.2023 17:00 h Athletic Bisbalenc - UE Marca de l'Ham0 - 1
5 Jornada 5 08.10.2023 17:30 h UE La Jonquera - AD Cal Aguido3 - 0
6 Jornada 6 14.10.2023 16:00 h UE Fornells - CF Tordera4 - 3
6 Jornada 6 14.10.2023 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Sant Jaume Olot B2 - 2
6 Jornada 6 14.10.2023 16:00 h CE Farners - FC Bellcaire 20121 - 0
6 Jornada 6 14.10.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - EF Girones Sabat2 - 0
6 Jornada 6 15.10.2023 12:15 h AD Cal Aguido - CF Palafrugell1 - 4
6 Jornada 6 15.10.2023 17:00 h UE Porqueres - Athletic Bisbalenc4 - 1
6 Jornada 6 15.10.2023 17:00 h UE Torroella - UE Quart1 - 1
6 Jornada 6 15.10.2023 17:00 h CE Empuriabrava-Castelló - UE La Jonquera1 - 1
6 Jornada 6 15.10.2023 17:30 h UE Marca de l'Ham - UE Calonge1 - 5
7 Jornada 7 21.10.2023 16:00 h UE Fornells - Juventus Lloret CF0 - 2
7 Jornada 7 21.10.2023 16:30 h UE Calonge - UE Porqueres2 - 0
7 Jornada 7 21.10.2023 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - UE Torroella3 - 2
7 Jornada 7 21.10.2023 17:00 h UE Quart - AD Cal Aguido3 - 3
7 Jornada 7 21.10.2023 17:30 h EF Girones Sabat - UE Marca de l'Ham1 - 1
7 Jornada 7 21.10.2023 18:00 h CF Palafrugell - CE Empuriabrava-Castelló2 - 1
7 Jornada 7 21.10.2023 18:00 h CF Tordera - FC Bellcaire 20122 - 0
7 Jornada 7 22.10.2023 17:00 h Athletic Bisbalenc - CEFS Vidrerenca1 - 1
7 Jornada 7 22.10.2023 17:30 h UE La Jonquera - CE Farners1 - 1
8 Jornada 8 28.10.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - CF Tordera5 - 1
8 Jornada 8 28.10.2023 19:00 h CEFS Vidrerenca - UE Calonge2 - 0
8 Jornada 8 29.10.2023 12:00 h AD Cal Aguido - CF Sant Jaume Olot B3 - 0
8 Jornada 8 29.10.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - UE La Jonquera2 - 0
8 Jornada 8 29.10.2023 12:15 h CE Farners - CF Palafrugell1 - 3
8 Jornada 8 29.10.2023 16:30 h UE Torroella - Athletic Bisbalenc3 - 0
8 Jornada 8 29.10.2023 17:30 h UE Marca de l'Ham - UE Fornells1 - 2
8 Jornada 8 29.10.2023 18:30 h CE Empuriabrava-Castelló - UE Quart0 - 2
8 Jornada 8 29.10.2023 19:00 h UE Porqueres - EF Girones Sabat1 - 0
9 Jornada 9 04.11.2023 16:00 h UE Fornells - UE Porqueres1 - 3
9 Jornada 9 04.11.2023 16:30 h UE Calonge - UE Torroella1 - 1
9 Jornada 9 04.11.2023 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - CE Empuriabrava-Castelló5 - 1
9 Jornada 9 04.11.2023 17:00 h UE Quart - CE Farners1 - 3
9 Jornada 9 04.11.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - UE Marca de l'Ham1 - 0
9 Jornada 9 04.11.2023 17:30 h EF Girones Sabat - CEFS Vidrerenca1 - 0
9 Jornada 9 04.11.2023 18:00 h CF Tordera - UE La Jonquera0 - 1
9 Jornada 9 05.11.2023 12:00 h CF Palafrugell - FC Bellcaire 20122 - 0
9 Jornada 9 05.11.2023 16:00 h Athletic Bisbalenc - AD Cal Aguido2 - 1
10 Jornada 10 11.11.2023 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Fornells4 - 2
10 Jornada 10 11.11.2023 16:00 h CE Farners - CF Sant Jaume Olot B2 - 0
10 Jornada 10 11.11.2023 16:30 h UE Torroella - EF Girones Sabat3 - 1
10 Jornada 10 12.11.2023 12:00 h AD Cal Aguido - UE Calonge2 - 4
10 Jornada 10 12.11.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - UE Quart1 - 4
10 Jornada 10 12.11.2023 16:00 h UE Marca de l'Ham - CF Tordera1 - 1
10 Jornada 10 12.11.2023 16:00 h CE Empuriabrava-Castelló - Athletic Bisbalenc3 - 2
10 Jornada 10 12.11.2023 17:00 h UE Porqueres - Juventus Lloret CF1 - 1
10 Jornada 10 12.11.2023 17:00 h UE La Jonquera - CF Palafrugell4 - 2
11 Jornada 11 18.11.2023 16:00 h UE Fornells - UE Torroella4 - 0
11 Jornada 11 18.11.2023 16:30 h UE Calonge - CE Empuriabrava-Castelló2 - 0
11 Jornada 11 18.11.2023 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - FC Bellcaire 20121 - 0
11 Jornada 11 18.11.2023 17:00 h UE Quart - UE La Jonquera1 - 2
11 Jornada 11 18.11.2023 17:00 h CF Tordera - CF Palafrugell3 - 4
11 Jornada 11 18.11.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - CEFS Vidrerenca2 - 0
11 Jornada 11 18.11.2023 17:30 h EF Girones Sabat - AD Cal Aguido1 - 0
11 Jornada 11 19.11.2023 16:00 h UE Marca de l'Ham - UE Porqueres0 - 0
11 Jornada 11 19.11.2023 16:00 h Athletic Bisbalenc - CE Farners1 - 0
12 Jornada 12 25.11.2023 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Marca de l'Ham2 - 1
12 Jornada 12 25.11.2023 16:00 h CE Farners - UE Calonge1 - 1
12 Jornada 12 25.11.2023 17:00 h CF Palafrugell - UE Quart2 - 1
12 Jornada 12 26.11.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - Athletic Bisbalenc1 - 0
12 Jornada 12 26.11.2023 12:15 h AD Cal Aguido - UE Fornells1 - 0
12 Jornada 12 26.11.2023 16:00 h CE Empuriabrava-Castelló - EF Girones Sabat0 - 4
12 Jornada 12 26.11.2023 16:30 h UE Torroella - Juventus Lloret CF2 - 1
12 Jornada 12 26.11.2023 17:00 h UE Porqueres - CF Tordera2 - 0
12 Jornada 12 26.11.2023 17:00 h UE La Jonquera - CF Sant Jaume Olot B3 - 0
13 Jornada 13 02.12.2023 16:00 h UE Fornells - CE Empuriabrava-Castelló0 - 0
13 Jornada 13 02.12.2023 16:30 h UE Calonge - FC Bellcaire 20122 - 0
13 Jornada 13 02.12.2023 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - CF Palafrugell3 - 1
13 Jornada 13 02.12.2023 17:00 h CF Tordera - UE Quart1 - 3
13 Jornada 13 02.12.2023 17:30 h Juventus Lloret CF - AD Cal Aguido2 - 2
13 Jornada 13 02.12.2023 17:45 h EF Girones Sabat - CE Farners2 - 3
13 Jornada 13 03.12.2023 16:00 h UE Marca de l'Ham - UE Torroella1 - 3
13 Jornada 13 03.12.2023 16:00 h Athletic Bisbalenc - UE La Jonquera0 - 0
13 Jornada 13 03.12.2023 16:45 h UE Porqueres - CEFS Vidrerenca3 - 1
14 Jornada 14 16.12.2023 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Tordera3 - 1
14 Jornada 14 16.12.2023 16:00 h CE Farners - UE Fornells0 - 4
14 Jornada 14 16.12.2023 16:00 h Athletic Bisbalenc - CF Palafrugell0 - 1
14 Jornada 14 16.12.2023 17:00 h AD Cal Aguido - UE Marca de l'Ham4 - 1
14 Jornada 14 16.12.2023 17:00 h UE Quart - CF Sant Jaume Olot B3 - 2
14 Jornada 14 16.12.2023 17:30 h UE La Jonquera - UE Calonge2 - 2
14 Jornada 14 17.12.2023 12:00 h FC Bellcaire 2012 - EF Girones Sabat0 - 2
14 Jornada 14 17.12.2023 16:00 h CE Empuriabrava-Castelló - Juventus Lloret CF0 - 3
14 Jornada 14 17.12.2023 16:30 h UE Torroella - UE Porqueres1 - 0
15 Jornada 15 13.01.2024 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Torroella1 - 2
15 Jornada 15 13.01.2024 16:00 h UE Fornells - FC Bellcaire 20125 - 1
15 Jornada 15 13.01.2024 16:30 h UE Calonge - CF Palafrugell0 - 0
15 Jornada 15 13.01.2024 17:00 h CF Tordera - CF Sant Jaume Olot B1 - 5
15 Jornada 15 13.01.2024 17:30 h Juventus Lloret CF - CE Farners2 - 0
15 Jornada 15 13.01.2024 17:30 h EF Girones Sabat - UE La Jonquera1 - 0
15 Jornada 15 14.01.2024 12:15 h AD Cal Aguido - UE Porqueres1 - 1
15 Jornada 15 14.01.2024 16:00 h UE Marca de l'Ham - CE Empuriabrava-Castelló3 - 3
15 Jornada 15 14.01.2024 16:00 h Athletic Bisbalenc - UE Quart1 - 0
16 Jornada 16 20.01.2024 16:00 h CE Farners - UE Marca de l'Ham2 - 0
16 Jornada 16 20.01.2024 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - Athletic Bisbalenc5 - 1
16 Jornada 16 20.01.2024 17:00 h CF Tordera - UE Torroella3 - 4
16 Jornada 16 20.01.2024 17:00 h UE Quart - UE Calonge2 - 2
16 Jornada 16 20.01.2024 17:45 h CF Palafrugell - EF Girones Sabat2 - 3
16 Jornada 16 21.01.2024 12:00 h AD Cal Aguido - CEFS Vidrerenca2 - 1
16 Jornada 16 21.01.2024 12:00 h FC Bellcaire 2012 - Juventus Lloret CF0 - 2
16 Jornada 16 21.01.2024 12:30 h UE La Jonquera - UE Fornells1 - 3
16 Jornada 16 21.01.2024 16:00 h CE Empuriabrava-Castelló - UE Porqueres0 - 2
17 Jornada 17 27.01.2024 16:00 h CEFS Vidrerenca - CE Empuriabrava-Castelló4 - 0
17 Jornada 17 27.01.2024 16:00 h UE Fornells - CF Palafrugell3 - 1
17 Jornada 17 27.01.2024 16:30 h UE Calonge - CF Sant Jaume Olot B3 - 0
17 Jornada 17 27.01.2024 17:30 h Juventus Lloret CF - UE La Jonquera0 - 1
17 Jornada 17 27.01.2024 17:30 h EF Girones Sabat - UE Quart3 - 1
17 Jornada 17 28.01.2024 16:00 h UE Porqueres - CE Farners0 - 0
17 Jornada 17 28.01.2024 16:00 h UE Marca de l'Ham - FC Bellcaire 20121 - 2
17 Jornada 17 28.01.2024 16:00 h Athletic Bisbalenc - CF Tordera1 - 0
17 Jornada 17 28.01.2024 16:30 h UE Torroella - AD Cal Aguido3 - 1
18 Jornada 18 03.02.2024 16:00 h UE Fornells - UE Quart1 - 3
18 Jornada 18 03.02.2024 16:00 h CEFS Vidrerenca - CE Farners2 - 2
18 Jornada 18 03.02.2024 16:30 h UE Calonge - Athletic Bisbalenc1 - 1
18 Jornada 18 03.02.2024 17:30 h EF Girones Sabat - CF Sant Jaume Olot B1 - 2
18 Jornada 18 03.02.2024 17:30 h Juventus Lloret CF - CF Palafrugell3 - 0
18 Jornada 18 04.02.2024 12:15 h AD Cal Aguido - CF Tordera3 - 1
18 Jornada 18 04.02.2024 16:00 h UE Marca de l'Ham - UE La Jonquera1 - 0
18 Jornada 18 04.02.2024 16:00 h UE Porqueres - FC Bellcaire 20122 - 0
18 Jornada 18 04.02.2024 17:30 h UE Torroella - CE Empuriabrava-Castelló2 - 3
19 Jornada 19 17.02.2024 16:00 h CE Farners - UE Torroella3 - 2
19 Jornada 19 17.02.2024 16:30 h CF Sant Jaume Olot B - UE Fornells1 - 1
19 Jornada 19 17.02.2024 17:00 h CF Tordera - UE Calonge1 - 1
19 Jornada 19 17.02.2024 17:00 h UE Quart - Juventus Lloret CF2 - 1
19 Jornada 19 17.02.2024 17:00 h CF Palafrugell - UE Marca de l'Ham1 - 1
19 Jornada 19 18.02.2024 12:00 h FC Bellcaire 2012 - CEFS Vidrerenca2 - 1
19 Jornada 19 18.02.2024 17:00 h Athletic Bisbalenc - EF Girones Sabat0 - 2
19 Jornada 19 18.02.2024 17:00 h UE La Jonquera - UE Porqueres2 - 1
19 Jornada 19 18.02.2024 18:00 h CE Empuriabrava-Castelló - AD Cal Aguido2 - 1
20 Jornada 20 24.02.2024 16:00 h UE Fornells - Athletic Bisbalenc