Calendari: tots els equips | Segona Catalana Grup 1 B |
# | Jornada | Dia | Hora | Equip Local | Equip visitant | Resultat | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jornada 1 | 17.09.2022 | 17:15 h | EF Girones Sabat | - | CE Unió Girona | 2 - 2 | ||
1 | Jornada 1 | 17.09.2022 | 17:30 h | UE Calonge | - | CE Farners | 4 - 2 | ||
1 | Jornada 1 | 17.09.2022 | 19:00 h | AD Cal Aguido | - | CD Blanes | 1 - 0 | ||
1 | Jornada 1 | 17.09.2022 | 20:30 h | UD Cassa | - | CD Malgrat | 1 - 4 | ||
1 | Jornada 1 | 18.09.2022 | 17:00 h | UE Tossa | - | UE Quart | 0 - 1 | ||
2 | Jornada 2 | 24.09.2022 | 16:00 h | CE Farners | - | UD Cassa | 2 - 0 | ||
2 | Jornada 2 | 24.09.2022 | 17:00 h | UE Quart | - | UE Calonge | 3 - 1 | ||
2 | Jornada 2 | 24.09.2022 | 17:00 h | CD Blanes | - | EF Girones Sabat | 0 - 3 | ||
2 | Jornada 2 | 24.09.2022 | 17:30 h | CD Malgrat | - | AD Cal Aguido | 1 - 1 | ||
2 | Jornada 2 | 25.09.2022 | 18:00 h | CF Tordera | - | UE Tossa | 0 - 2 | ||
3 | Jornada 3 | 01.10.2022 | 16:00 h | UD Cassa | - | AD Cal Aguido | 0 - 3 | ||
3 | Jornada 3 | 01.10.2022 | 18:00 h | CE Farners | - | UE Quart | 3 - 4 | ||
3 | Jornada 3 | 01.10.2022 | 18:00 h | EF Girones Sabat | - | CD Malgrat | 2 - 3 | ||
3 | Jornada 3 | 02.10.2022 | 16:15 h | UE Tossa | - | CE Unió Girona | 0 - 0 | ||
3 | Jornada 3 | 02.10.2022 | 17:00 h | UE Calonge | - | CF Tordera | 2 - 2 | ||
4 | Jornada 4 | 08.10.2022 | 16:00 h | CD Blanes | - | UE Tossa | 1 - 0 | ||
4 | Jornada 4 | 08.10.2022 | 17:00 h | UE Quart | - | UD Cassa | 0 - 0 | ||
4 | Jornada 4 | 08.10.2022 | 17:00 h | AD Cal Aguido | - | EF Girones Sabat | 4 - 0 | ||
4 | Jornada 4 | 08.10.2022 | 17:45 h | CF Tordera | - | CE Farners | 3 - 1 | ||
4 | Jornada 4 | 08.10.2022 | 18:00 h | CE Unió Girona | - | UE Calonge | 0 - 3 | ||
5 | Jornada 5 | 15.10.2022 | 16:00 h | CE Farners | - | CE Unió Girona | 5 - 0 | ||
5 | Jornada 5 | 15.10.2022 | 16:10 h | UD Cassa | - | EF Girones Sabat | 2 - 2 | ||
5 | Jornada 5 | 15.10.2022 | 16:15 h | UE Calonge | - | CD Blanes | 2 - 0 | ||
5 | Jornada 5 | 15.10.2022 | 17:00 h | UE Quart | - | CF Tordera | 0 - 2 | ||
5 | Jornada 5 | 15.10.2022 | 20:00 h | UE Tossa | - | CD Malgrat | 2 - 1 | ||
6 | Jornada 6 | 22.10.2022 | 17:00 h | CD Blanes | - | CE Farners | 1 - 1 | ||
6 | Jornada 6 | 22.10.2022 | 17:00 h | AD Cal Aguido | - | UE Tossa | 0 - 3 | ||
6 | Jornada 6 | 22.10.2022 | 17:30 h | CE Unió Girona | - | UE Quart | 2 - 4 | ||
6 | Jornada 6 | 22.10.2022 | 17:30 h | CD Malgrat | - | UE Calonge | 1 - 0 | ||
6 | Jornada 6 | 22.10.2022 | 17:45 h | CF Tordera | - | UD Cassa | 1 - 0 | ||
7 | Jornada 7 | 29.10.2022 | 16:00 h | CE Farners | - | CD Malgrat | 3 - 1 | ||
7 | Jornada 7 | 29.10.2022 | 16:00 h | UE Calonge | - | AD Cal Aguido | 3 - 1 | ||
7 | Jornada 7 | 29.10.2022 | 17:00 h | UE Quart | - | CD Blanes | 1 - 0 | ||
7 | Jornada 7 | 29.10.2022 | 17:15 h | CF Tordera | - | CE Unió Girona | 2 - 1 | ||
7 | Jornada 7 | 29.10.2022 | 18:00 h | UE Tossa | - | EF Girones Sabat | 2 - 0 | ||
8 | Jornada 8 | 05.11.2022 | 15:45 h | EF Girones Sabat | - | UE Calonge | 0 - 3 | ||
8 | Jornada 8 | 05.11.2022 | 17:00 h | CD Blanes | - | CF Tordera | 2 - 2 | ||
8 | Jornada 8 | 05.11.2022 | 17:30 h | CE Unió Girona | - | UD Cassa | 5 - 0 | ||
8 | Jornada 8 | 05.11.2022 | 18:00 h | CD Malgrat | - | UE Quart | 4 - 1 | ||
8 | Jornada 8 | 23.11.2022 | 20:45 h | AD Cal Aguido | - | CE Farners | 1 - 3 | ||
9 | Jornada 9 | 12.11.2022 | 16:00 h | CE Farners | - | EF Girones Sabat | 3 - 0 | ||
9 | Jornada 9 | 12.11.2022 | 16:00 h | UD Cassa | - | UE Tossa | 0 - 4 | ||
9 | Jornada 9 | 12.11.2022 | 17:00 h | UE Quart | - | AD Cal Aguido | 1 - 2 | ||
9 | Jornada 9 | 12.11.2022 | 17:15 h | CF Tordera | - | CD Malgrat | 3 - 2 | ||
9 | Jornada 9 | 12.11.2022 | 17:30 h | CE Unió Girona | - | CD Blanes | 2 - 3 | ||
10 | Jornada 10 | 19.11.2022 | 16:00 h | EF Girones Sabat | - | UE Quart | 2 - 3 | ||
10 | Jornada 10 | 19.11.2022 | 16:15 h | UD Cassa | - | CD Blanes | 1 - 2 | ||
10 | Jornada 10 | 19.11.2022 | 17:30 h | AD Cal Aguido | - | CF Tordera | 3 - 4 | ||
10 | Jornada 10 | 19.11.2022 | 18:00 h | CD Malgrat | - | CE Unió Girona | 2 - 0 | ||
10 | Jornada 10 | 20.11.2022 | 16:00 h | UE Tossa | - | UE Calonge | 2 - 0 | ||
11 | Jornada 11 | 26.11.2022 | 16:00 h | CF Tordera | - | EF Girones Sabat | 1 - 0 | ||
11 | Jornada 11 | 26.11.2022 | 16:00 h | CE Farners | - | UE Tossa | 0 - 1 | ||
11 | Jornada 11 | 26.11.2022 | 16:30 h | UE Calonge | - | UD Cassa | 1 - 0 | ||
11 | Jornada 11 | 26.11.2022 | 17:00 h | CD Blanes | - | CD Malgrat | 0 - 2 | ||
11 | Jornada 11 | 26.11.2022 | 17:30 h | CE Unió Girona | - | AD Cal Aguido | 1 - 2 | ||
12 | Jornada 12 | 10.12.2022 | 16:00 h | CE Farners | - | UE Calonge | 2 - 0 | ||
12 | Jornada 12 | 10.12.2022 | 17:00 h | UE Quart | - | UE Tossa | 0 - 2 | ||
12 | Jornada 12 | 10.12.2022 | 18:00 h | CD Malgrat | - | UD Cassa | 2 - 0 | ||
12 | Jornada 12 | 10.12.2022 | 19:00 h | CE Unió Girona | - | EF Girones Sabat | 4 - 2 | ||
12 | Jornada 12 | 11.12.2022 | 17:00 h | CD Blanes | - | AD Cal Aguido | 2 - 0 | ||
13 | Jornada 13 | 17.12.2022 | 16:00 h | UE Calonge | - | UE Quart | 2 - 1 | ||
13 | Jornada 13 | 17.12.2022 | 16:00 h | EF Girones Sabat | - | CD Blanes | 1 - 4 | ||
13 | Jornada 13 | 17.12.2022 | 17:30 h | UD Cassa | - | CE Farners | 1 - 3 | ||
13 | Jornada 13 | 17.12.2022 | 17:30 h | UE Tossa | - | CF Tordera | 2 - 1 | ||
13 | Jornada 13 | 17.12.2022 | 17:30 h | AD Cal Aguido | - | CD Malgrat | 1 - 0 | ||
14 | Jornada 14 | 07.01.2023 | 16:30 h | CF Tordera | - | UE Calonge | 0 - 2 | ||
14 | Jornada 14 | 07.01.2023 | 16:30 h | CE Unió Girona | - | UE Tossa | 0 - 2 | ||
14 | Jornada 14 | 07.01.2023 | 17:00 h | UE Quart | - | CE Farners | 1 - 1 | ||
14 | Jornada 14 | 07.01.2023 | 17:30 h | CD Malgrat | - | EF Girones Sabat | 2 - 0 | ||
14 | Jornada 14 | 07.01.2023 | 17:30 h | AD Cal Aguido | - | UD Cassa | 4 - 1 | ||
15 | Jornada 15 | 14.01.2023 | 15:30 h | EF Girones Sabat | - | AD Cal Aguido | 3 - 1 | ||
15 | Jornada 15 | 14.01.2023 | 16:00 h | UD Cassa | - | UE Quart | 0 - 2 | ||
15 | Jornada 15 | 14.01.2023 | 16:00 h | CE Farners | - | CF Tordera | 2 - 4 | ||
15 | Jornada 15 | 14.01.2023 | 16:30 h | UE Calonge | - | CE Unió Girona | 2 - 0 | ||
15 | Jornada 15 | 15.01.2023 | 17:00 h | UE Tossa | - | CD Blanes | 1 - 1 | ||
16 | Jornada 16 | 21.01.2023 | 15:30 h | EF Girones Sabat | - | UD Cassa | 2 - 1 | ||
16 | Jornada 16 | 21.01.2023 | 16:30 h | CF Tordera | - | UE Quart | 3 - 2 | ||
16 | Jornada 16 | 21.01.2023 | 16:30 h | CE Unió Girona | - | CE Farners | 2 - 3 | ||
16 | Jornada 16 | 21.01.2023 | 16:30 h | CD Blanes | - | UE Calonge | 4 - 0 | ||
16 | Jornada 16 | 21.01.2023 | 17:30 h | CD Malgrat | - | UE Tossa | 0 - 1 | ||
17 | Jornada 17 | 28.01.2023 | 12:00 h | UD Cassa | - | CF Tordera | 0 - 1 | ||
17 | Jornada 17 | 28.01.2023 | 16:00 h | CE Farners | - | CD Blanes | 1 - 2 | ||
17 | Jornada 17 | 28.01.2023 | 16:30 h | UE Quart | - | CE Unió Girona | 5 - 0 | ||
17 | Jornada 17 | 28.01.2023 | 16:30 h | UE Calonge | - | CD Malgrat | 1 - 2 | ||
17 | Jornada 17 | 29.01.2023 | 17:00 h | UE Tossa | - | AD Cal Aguido | 3 - 0 | ||
18 | Jornada 18 | 04.02.2023 | 16:00 h | CE Unió Girona | - | CF Tordera | 2 - 3 | ||
18 | Jornada 18 | 04.02.2023 | 16:00 h | AD Cal Aguido | - | UE Calonge | 2 - 2 | ||
18 | Jornada 18 | 04.02.2023 | 16:00 h | EF Girones Sabat | - | UE Tossa | 2 - 4 | ||
18 | Jornada 18 | 04.02.2023 | 17:00 h | CD Blanes | - | UE Quart | 2 - 0 | ||
18 | Jornada 18 | 04.02.2023 | 17:30 h | CD Malgrat | - | CE Farners | 0 - 1 | ||
19 | Jornada 19 | 11.02.2023 | 16:00 h | UD Cassa | - | CE Unió Girona | 3 - 0 | ||
19 | Jornada 19 | 11.02.2023 | 16:00 h | CE Farners | - | AD Cal Aguido | 1 - 3 | ||
19 | Jornada 19 | 11.02.2023 | 16:30 h | CF Tordera | - | CD Blanes | 3 - 3 | ||
19 | Jornada 19 | 11.02.2023 | 16:30 h | UE Calonge | - | EF Girones Sabat | 5 - 1 | ||
19 | Jornada 19 | 11.02.2023 | 17:00 h | UE Quart | - | CD Malgrat | 2 - 0 | ||
20 | Jornada 20 | 25.02.2023 | 01:30 h | EF Girones Sabat | - | CE Farners | 1 - 0 | ||
20 | Jornada 20 | 25.02.2023 | 17:00 h | CD Blanes | - | CE Unió Girona | 4 - 0 | ||
20 | Jornada 20 | 25.02.2023 | 17:00 h | AD Cal Aguido | - | UE Quart | 2 - 3 | ||
20 | Jornada 20 | 25.02.2023 | 17:30 h | CD Malgrat | - | CF Tordera | 2 - 1 | ||
20 | Jornada 20 | 26.02.2023 | 17:00 h | UE Tossa | - | UD Cassa | 1 - 1 | ||
21 | Jornada 21 | 04.03.2023 | 15:30 h | CE Unió Girona | - | CD Malgrat | 3 - 3 | ||
21 | Jornada 21 | 04.03.2023 | 16:00 h | UE Quart | - | EF Girones Sabat | 2 - 0 | ||
21 | Jornada 21 | 04.03.2023 | 16:30 h | UE Calonge | - | UE Tossa | 2 - 0 | ||
21 | Jornada 21 | 04.03.2023 | 17:00 h | CD Blanes | - | UD Cassa | 3 - 0 | ||
21 | Jornada 21 | 04.03.2023 | 17:30 h | CF Tordera | - | AD Cal Aguido | 0 - 0 | ||
22 | Jornada 22 | 12.03.2023 | 16:45 h | CD Malgrat | - | CD Blanes | 2 - 4 | ||
22 | Jornada 22 | 12.03.2023 | 16:45 h | AD Cal Aguido | - | CE Unió Girona | 3 - 2 | ||
22 | Jornada 22 | 12.03.2023 | 16:45 h | EF Girones Sabat | - | CF Tordera | 1 - 1 | ||
22 | Jornada 22 | 12.03.2023 | 16:45 h | UE Tossa | - | CE Farners | 3 - 2 | ||
22 | Jornada 22 | 12.03.2023 | 16:45 h | UD Cassa | - | UE Calonge | 2 - 1 |
:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.23.1969985c7 ::