Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: Segona Catalana Grup 1 B


Gol

#   Nom Equip Gol
1 David Busto Miño David Busto Miño CD Malgrat 17
2 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge 12
3 Ramon Franch Hughet Ramon Franch Hughet EF Girones Sabat  9
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  9
5 Maxim Paradera Tarres Maxim Paradera Tarres UE Calonge  8
- Carlos Alcaraz Camara Carlos Alcaraz Camara CD Blanes  8
7 Ruben 'Peke'  Martinez Gil Ruben 'Peke' Martinez Gil CD Blanes  7
- Jose Manuel Lopez Giron Jose Manuel Lopez Giron UE Tossa  7
9 Roger Parals Teixidor Roger Parals Teixidor CE Farners  6
- Carles Lidon Nicolas Carles Lidon Nicolas UE Quart  6
- Arnau Pedemonte Pelegrin Arnau Pedemonte Pelegrin CF Tordera  6
- Francesc Serra Moral Francesc Serra Moral CE Unió Girona  6
13 Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Farners  5
- Ivan Anaya Guisado Ivan Anaya Guisado AD Cal Aguido  5
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners  5
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay UE Quart  5
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh AD Cal Aguido  5
- Oussama Zannani Oussama Zannani UE Tossa  5
- Gerard Pratsevall Pita Gerard Pratsevall Pita UE Quart  5
- Alex Lobo Fornas Alex Lobo Fornas UE Tossa  5
- Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  5
22 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  4
- Roger Valenti Barbe Roger Valenti Barbe CE Farners  4
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  4
- Guim Vila Espigol Guim Vila Espigol CE Farners  4
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal Aguido  4
- Marco Gordon Vargas Marco Gordon Vargas AD Cal Aguido  4
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners  4
- Nicolau Regàs Gil Nicolau Regàs Gil CE Unió Girona  4
- Pau Guinau Armentero Pau Guinau Armentero CD Blanes  4
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  4
32 Juan Moncusi Bielsa Juan Moncusi Bielsa UE Tossa  3
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  3
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  3
- Feliu Torrus Mora Feliu Torrus Mora CF Tordera  3
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  3
- Ruben Barroso Frias Ruben Barroso Frias CD Blanes  3
- Pol Martinez de Huete Turon Pol Martinez de Huete Turon CE Farners  3
- Brian Alvarez Chica Brian Alvarez Chica UE Calonge  3
- Gerard Canudas Guives Gerard Canudas Guives CE Unió Girona  3
- Joan Arxer Vargas Joan Arxer Vargas UE Quart  3
- Souleymane Sidibe Souleymane Sidibe UE Tossa  3
- Oriol Creixans Rieradevall Oriol Creixans Rieradevall CE Unió Girona  3
- Abderrahim Mouka El Falki Abderrahim Mouka El Falki CD Blanes  3
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal Aguido  3
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  3
- Luis Gonzalez del Cabo Luis Gonzalez del Cabo CD Malgrat  3
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal Aguido  3
- Aniol Pla Martí Aniol Pla Martí CE Farners  3
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal Aguido  3
- karim Diallo Boadas karim Diallo Boadas UD Cassa  3
- Andreu Castanyer Guino Andreu Castanyer Guino CE Unió Girona  3
53 Alex Almar Salgado Alex Almar Salgado UD Cassa  2
- Ivan Palacio Holgado Ivan Palacio Holgado CD Malgrat  2
- Adria Cordones Muñoz Adria Cordones Muñoz EF Girones Sabat  2
- Pol Masgrau Lacalle Pol Masgrau Lacalle UD Cassa  2
- Pol Almellones Sola Pol Almellones Sola CF Tordera  2
- Aleix Massegu Serra Aleix Massegu Serra CF Tordera  2
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat  2
- Bukary Marena Conteh Bukary Marena Conteh CD Blanes  2
- Joan Josep De la Pena Zamora Joan Josep De la Pena Zamora CD Malgrat  2
- Max Moncusi  Bielsa Max Moncusi Bielsa UE Tossa  2
- Albert  Grau Bosch Albert Grau Bosch CE Unió Girona  2
- Marc Güera Duch Marc Güera Duch CD Blanes  2
- David  Ruiz Cardenas David Ruiz Cardenas AD Cal Aguido  2
- Jaume Casas Toll Jaume Casas Toll UD Cassa  2
- Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera  2
- Pau Ramos Sistane Pau Ramos Sistane UE Calonge  2
- Jordi Pujades Lopez Jordi Pujades Lopez CF Tordera  2
- Alvaro Fernandez Lopez Alvaro Fernandez Lopez UE Tossa  2
71 Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  1
- Lauro Techeira Ciscar Lauro Techeira Ciscar CE Unió Girona  1
- David Fernandez Collell David Fernandez Collell EF Girones Sabat  1
- Elton Ricardo Espinal Chavarria Elton Ricardo Espinal Chavarria CE Unió Girona  1
- Brian Alejandro Suarez Araujo Brian Alejandro Suarez Araujo CD Malgrat  1
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Quart  1
- Alenjandro  Fernandez Mañas Alenjandro Fernandez Mañas UE Tossa  1
- Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  1
- Arnau Saez Pallisera Arnau Saez Pallisera UE Quart  1
- Alex Cabarrocas Rodriguez Alex Cabarrocas Rodriguez UE Quart  1
- Albert Rigau Ferrer Albert Rigau Ferrer EF Girones Sabat  1
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea EF Girones Sabat  1
- Oscar Luque Gascons Oscar Luque Gascons CF Tordera  1
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  1
- Alex Rodriguez Estrella Alex Rodriguez Estrella CF Tordera  1
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas CE Unió Girona  1
- Adel El Jemili Setti Adel El Jemili Setti CD Blanes  1
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa UE Tossa  1
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya UE Tossa  1
- Nil Sola Rodriguez Nil Sola Rodriguez CE Unió Girona  1
- Alejandro  Garcia Moyano Alejandro Garcia Moyano CD Malgrat  1
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Blanes  1
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Blanes  1
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz UE Tossa  1
- Raul Alvarez Castellanos Raul Alvarez Castellanos UE Tossa  1
- Brais Campos Portella Brais Campos Portella UD Cassa  1
- Adria Casanovas Alonso Adria Casanovas Alonso CD Malgrat  1
- Bernat Vilarrubi Feliu Bernat Vilarrubi Feliu EF Girones Sabat  1
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  1
- Arnau Planas Ayguade Arnau Planas Ayguade EF Girones Sabat  1

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 Joan Pons Andreu Joan Pons Andreu CE Unió Girona 48
2 Iker Diaz Tejero Iker Diaz Tejero EF Girones Sabat 34
3 Alex Malagon Cabrera Alex Malagon Cabrera UD Cassa 29
4 Francesc Cabrera Vidal Francesc Cabrera Vidal UE Quart 26
5 Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners 25
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal Aguido 25
7 Sebby Senjay Van der Berg Sebby Senjay Van der Berg CD Malgrat 24
8 David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera 18
9 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge 17
10 Saedu Jallow Saedu Jallow EF Girones Sabat 13
11 David  Aceiton Muelas David Aceiton Muelas CD Blanes 12
12 Aboubacare Kone Kone Aboubacare Kone Kone CD Blanes 11
13 Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera UE Tossa  8
- David Ortega Marin David Ortega Marin AD Cal Aguido  8
- Mohamed Ndow Jaiteh Mohamed Ndow Jaiteh CF Tordera  8
- Marc Rahola Garriga Marc Rahola Garriga UD Cassa  8
- Joan Bayona Gallardo Joan Bayona Gallardo UE Calonge  8
18 Gabriel Agües Abellan Gabriel Agües Abellan UD Cassa  6
19 Saedu Jallow Saedu Jallow CE Unió Girona  5
- Hamza Khouri Hamdaoui Hamza Khouri Hamdaoui CE Farners  5
21 Ivan  Blanco Rivera Ivan Blanco Rivera UE Tossa  4
22 Cristian Andres Etchart Benitez Cristian Andres Etchart Benitez CD Malgrat  3
- Oscar Ruscalleda Lozano Oscar Ruscalleda Lozano CF Tordera  3
24 Xavier Morell Calvet Xavier Morell Calvet CE Farners  2
- Arnau Girgas Ramos Arnau Girgas Ramos UE Quart  2

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat 11
2 Roger Valenti Barbe Roger Valenti Barbe CE Farners 10
- Juan Moncusi Bielsa Juan Moncusi Bielsa UE Tossa 10
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa 10
5 Pol Masgrau Lacalle Pol Masgrau Lacalle UD Cassa  9
- Joan Josep De la Pena Zamora Joan Josep De la Pena Zamora CD Malgrat  9
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa UE Tossa  9
8 Pau Casagran Suñer Pau Casagran Suñer UE Quart  8
- Jordi Gumbau Ciurana Jordi Gumbau Ciurana UD Cassa  8
- Pol Almellones Sola Pol Almellones Sola CF Tordera  8
- Ruben Gaspar Carrillo Ruben Gaspar Carrillo CF Tordera  8
- Matias Gonzalo Fernandez Matias Gonzalo Fernandez CD Malgrat  8
- David Gonzalez Tudela David Gonzalez Tudela CE Unió Girona  8
14 Adria Herrera Dueñas Adria Herrera Dueñas EF Girones Sabat  7
- Arnau Planas Ayguade Arnau Planas Ayguade EF Girones Sabat  7
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  7
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal Aguido  7
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart  7
- Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  7
20 Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Quart  6
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal Aguido  6
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal Aguido  6
- Alex Rodriguez Estrella Alex Rodriguez Estrella CF Tordera  6
- Marc Carrillo Pons Marc Carrillo Pons CD Blanes  6
- David Busto Miño David Busto Miño CD Malgrat  6
- Eric Pages Lopez Eric Pages Lopez CE Farners  6
- Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  6
- Aleix Romagos Vila Aleix Romagos Vila UE Quart  6
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui UE Calonge  6
- Nicolau Regàs Gil Nicolau Regàs Gil CE Unió Girona  6
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas CE Unió Girona  6
- Marc Güera Duch Marc Güera Duch CD Blanes  6
- Robert Perez Alonso Robert Perez Alonso UE Calonge  6
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea EF Girones Sabat  6
- Albert Rigau Ferrer Albert Rigau Ferrer EF Girones Sabat  6
36 Roger Amores Miquelay Roger Amores Miquelay CE Unió Girona  5
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  5
- Iker Santaren rodriguez Iker Santaren rodriguez CD Malgrat  5
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste UD Cassa  5
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  5
- Daniel Plaza Sanchez Daniel Plaza Sanchez CD Malgrat  5
- Michel  Alcaide Vera Michel Alcaide Vera UE Calonge  5
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  5
- Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  5
- Alex Lobo Fornas Alex Lobo Fornas UE Tossa  5
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  5
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal Aguido  5
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh AD Cal Aguido  5
- Ivan Palacio Holgado Ivan Palacio Holgado CD Malgrat  5
- Feliu Torrus Mora Feliu Torrus Mora CF Tordera  5
- Eduardo Poderoso Bravo Eduardo Poderoso Bravo UE Tossa  5
- Aleix Massegu Serra Aleix Massegu Serra CF Tordera  5
- Joan Arxer Vargas Joan Arxer Vargas UE Quart  5
- Arnau Fuste Ayats Arnau Fuste Ayats UD Cassa  5
- Oriol Garcia Guich Oriol Garcia Guich EF Girones Sabat  5
56 Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño UE Calonge  4
- Francesc Serra Moral Francesc Serra Moral CE Unió Girona  4
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga UE Tossa  4
- Issa Diallo Diallo Issa Diallo Diallo UE Tossa  4
- Ruben Barroso Frias Ruben Barroso Frias CD Blanes  4
- Luis Gonzalez del Cabo Luis Gonzalez del Cabo CD Malgrat  4
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  4
- Adria Casanovas Alonso Adria Casanovas Alonso CD Malgrat  4
- Adria Vila Espigol Adria Vila Espigol CE Farners  4
- Antoni Torrent Masjoan Antoni Torrent Masjoan CD Malgrat  4
- Sergi Gumbau Ciurana Sergi Gumbau Ciurana UD Cassa  4
- Adrian Guerrero Aguilar Adrian Guerrero Aguilar CF Tordera  4
- Mahamadou Sumaray Kunkara Mahamadou Sumaray Kunkara CD Blanes  4
- Roger Mora Torrent Roger Mora Torrent CD Blanes  4
- Djakariudja Moussa Diallo Djakariudja Moussa Diallo UE Quart  4
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners  4
- Alex Maresma Ibañez Alex Maresma Ibañez CE Unió Girona  4
- Ruben 'Peke'  Martinez Gil Ruben 'Peke' Martinez Gil CD Blanes  4
- Ivan Anaya Guisado Ivan Anaya Guisado AD Cal Aguido  4
- Marco Gordon Vargas Marco Gordon Vargas AD Cal Aguido  4
- Ivan Vilalta Jou Ivan Vilalta Jou CE Farners  4
- David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera  4
- Inal Maliti Inal Maliti AD Cal Aguido  4
- Marc Perez Alonso Marc Perez Alonso UE Calonge  4
- Ivan  Sebastian Gonzalez Ivan Sebastian Gonzalez CD Blanes  4
81 Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Farners  3
- Amara Fofana Amara Fofana CE Farners  3
- Ilias Katir Ilias Katir CE Unió Girona  3
- Adria Cordones Muñoz Adria Cordones Muñoz EF Girones Sabat  3
- Victor Delgado Hidalga Victor Delgado Hidalga AD Cal Aguido  3
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal Aguido  3
- pau Llastarry Pons pau Llastarry Pons CD Malgrat  3
- Eduard Gauchia Sanchez Eduard Gauchia Sanchez UD Cassa  3
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  3
- Aniol Pla Martí Aniol Pla Martí CE Farners  3
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay UE Quart  3
- Marc Magrane Sans Marc Magrane Sans UE Quart  3
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  3
- Felipe Ignacio Delgado Baeza Felipe Ignacio Delgado Baeza UE Tossa  3
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal Aguido  3
- Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners  3
- Izan Vega Zanuy Izan Vega Zanuy UE Calonge  3
- Joan Pons Andreu Joan Pons Andreu CE Unió Girona  3
- Albert  Grau Bosch Albert Grau Bosch CE Unió Girona  3
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  3

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Eric Pages Lopez Eric Pages Lopez CE Farners  2
2 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  1
- Nil Victoria Mendez Nil Victoria Mendez CF Tordera  1
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  1
- Jose Luis Santamaria Gil Jose Luis Santamaria Gil UD Cassa  1
- Marc Rabassedas Aymerich Marc Rabassedas Aymerich UD Cassa  1
- Bukary Marena Conteh Bukary Marena Conteh CD Blanes  1
- Marc Güera Duch Marc Güera Duch CD Blanes  1
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  1
- Aleix Massegu Serra Aleix Massegu Serra CF Tordera  1
- Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal Aguido  1
- Gerard Pratsevall Pita Gerard Pratsevall Pita UE Quart  1
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas CE Unió Girona  1
- Jordi Pujades Lopez Jordi Pujades Lopez CF Tordera  1
- Antoni Torrent Masjoan Antoni Torrent Masjoan CD Malgrat  1
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal Aguido  1
- Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  1
- Oriol Garcia Guich Oriol Garcia Guich EF Girones Sabat  1
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  2
2 Adria Vila Espigol Adria Vila Espigol CE Farners  1
- David Gonzalez Tudela David Gonzalez Tudela CE Unió Girona  1
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui UE Calonge  1
- Sergi Gumbau Ciurana Sergi Gumbau Ciurana UD Cassa  1
- Hugo Marquez Llano Hugo Marquez Llano AD Cal Aguido  1
- Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  1