Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a Catalana 19-20


Gol

#   Nom Equip Gol
1 Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 24
2 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge 19
3 Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera 18
4 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell 16
5 Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 15
- Antoni  Rosas Cassa Antoni Rosas Cassa UE Caldes de Malavella 15
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CE Aro 15
8 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 12
9 Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido 11
10 Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B 10
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B 10
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca 10
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B 10
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra AD Sauleda 10
15 Albert Cantero Carmona Albert Cantero Carmona CE Aro  9
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  9
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  9
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  9
19 Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  8
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido  8
- Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  8
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  8
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  8
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Alex Fernandez Ligero Alex Fernandez Ligero UE Calonge  8
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CF Palafrugell  8
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  8
28 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz CF Vilartagues  7
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  7
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UE Caldes de Malavella  7
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  7
32 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  6
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  6
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  6
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  6
- Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño CF Vilartagues  6
- Jaume Furriols Franco Jaume Furriols Franco UCE Celrà  6
- Alex Salguero Lazaro Alex Salguero Lazaro Sils- La Selva CF  6
- Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho CE Farners B  6
- David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Calonge  6
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  6
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  6
- Jordi Garriga turon Jordi Garriga turon Sils- La Selva CF  6
44 Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  5
- Marc Pires Fernandez Marc Pires Fernandez CF Arbúcies  5
- Sergi Alsina Fontanella Sergi Alsina Fontanella CF Arbúcies  5
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  5
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  5
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  5
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  5
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  5
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  5
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  5
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  5
- Miquel Frigola Folque Miquel Frigola Folque UCE Celrà  5
- Joaquim Bardalet Aldunate Joaquim Bardalet Aldunate CE Farners B  5
59 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  4
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  4
- Joan Ricart Figueras Joan Ricart Figueras At Sant Pol B  4
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  4
- Olban Wilfredo Castro Sacasa Olban Wilfredo Castro Sacasa Sils- La Selva CF  4
- Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  4
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  4
- Edgar Izquierdo Duran Edgar Izquierdo Duran CF Lloret B  4
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  4
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  4
- Sergi Chillaron Xaubet Sergi Chillaron Xaubet UCE Celrà  4
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  4
- Mohamed Chami Mohamed Chami AD Sauleda  4
- Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  4
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  4
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  4
- Jordi Alsina Arque Jordi Alsina Arque AD Sauleda  4
- Pau Aguilo Lopez Pau Aguilo Lopez UE Quart B  4
- Adrian Exposito Lopez Adrian Exposito Lopez CF Lloret B  4
78 Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  3
- Lluis Ramon Sureda Lluis Ramon Sureda CF Arbúcies  3
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  3
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  3
- Ivan 'Peri' Perez Rivera Ivan 'Peri' Perez Rivera AD Sauleda  3
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  3
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  3
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  3
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  3
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  3
- Marc Salvador Cabarrocas Marc Salvador Cabarrocas AD Sauleda  3
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  3
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  3
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  3
- Sergi Carreras Llinas Sergi Carreras Llinas UE Quart B  3
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz CF Lloret B  3
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CE Aro  3
- Pau Ribas Admetlla Pau Ribas Admetlla UCE Celrà  3
- Miquel Balleste da Silva Miquel Balleste da Silva CF Lloret B  3
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  3
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  3
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  3
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  3

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà 50
2 Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 46
3 Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B 36
- Pol Diaz Soler Pol Diaz Soler UE Calonge 36
5 Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B 35
6 August Planas Molina August Planas Molina CE La Batlloria 33
7 Dionis  Frigole Bordallo Dionis Frigole Bordallo UE Quart B 32
8 Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 31
- Bernat Montfulleda Sabate Bernat Montfulleda Sabate At Sant Pol B 31
- Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF 31
11 Marc Sole Sureda Marc Sole Sureda CF Vilartagues 30
12 Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 27
- Aleix Guillamet Garriga Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C. 27
14 Aitor Salvador Garcia Aitor Salvador Garcia UE Caldes de Malavella 25
15 Pol Agusti Blanch Pol Agusti Blanch AD Cal AGuido 24
16 Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà 23
17 Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C. 22
18 Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera CF Palafrugell 21
19 Jordi Fernandez Oliveras Jordi Fernandez Oliveras CE Aro 19
- Edgar Corredor Galan Edgar Corredor Galan CE Aro 19
21 Angel Zurita Flores Angel Zurita Flores At Sant Pol B 18
22 Alex Polo Osorio Alex Polo Osorio CF Lloret B 17
23 Raul Moreno Moreno Raul Moreno Moreno AD Sauleda 16
24 Saedu Jallow Saedu Jallow UE Quart B 15
25 Albert Salado Pratsevalls Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella 14
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CEFS Vidrerenca 14
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido 14
28 Josep Aulet Borrell Josep Aulet Borrell CF Tordera 13
29 David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera 12
- David Mundo Ramos David Mundo Ramos CF Vilartagues 12
- Victor Kilian Argila Simon Victor Kilian Argila Simon CE Farners B 12
32 Marcos Roman Buendia Marcos Roman Buendia CE La Batlloria 11
33 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  8
- Alejandro Alonso Rodiguez Alejandro Alonso Rodiguez Sils- La Selva CF  8
35 Oriol Mestres Badosa Oriol Mestres Badosa At Sant Pol B  5
36 Daniel Aguilar Vilchez Daniel Aguilar Vilchez Sils- La Selva CF  4
- Sergi Andres Misse Sergi Andres Misse At Sant Pol B  4
- Albert Sanchez Grimshaw Albert Sanchez Grimshaw CF Lloret B  4
39 Sergi Garcia Pi Sergi Garcia Pi UE Calonge  3
40 Jordi Sauleda Sauleda Jordi Sauleda Sauleda At Sant Pol B  2
- Javier Jaime Gallego Ojeda Javier Jaime Gallego Ojeda CF Lloret B  2
- Arnau Albo Pericot Arnau Albo Pericot UE Quart B  2
- Ivan Santano Purificación Ivan Santano Purificación At Sant Pol B  2
44 Joan Vall llosera i Pujolras Joan Vall llosera i Pujolras CF Arbúcies  1
- Alberto Molina Eusebio Alberto Molina Eusebio CE Aro  1
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UE Caldes de Malavella  1
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  1
48 Gerard Alvarez Garcia Gerard Alvarez Garcia Hostalric AT C.  0
- Ander Maz Carrasco Ander Maz Carrasco CEFS Vidrerenca  0

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 16
2 Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B 15
3 Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria 13
- Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido 13
5 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 12
6 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell 11
7 Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro 10
- Sergi Chillaron Xaubet Sergi Chillaron Xaubet UCE Celrà 10
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro 10
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF 10
11 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  9
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  9
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  9
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  9
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  9
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria  9
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  9
18 Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  8
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  8
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart B  8
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CE Aro  8
- Sergi Cordoba Cañaveras Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF  8
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  8
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  8
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  8
- Xavier Castilla Molina Xavier Castilla Molina UE Caldes de Malavella  8
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  8
- Master Ebrima Charreh Master Ebrima Charreh CE Farners B  8
- David  Reina Garcia David Reina Garcia CE La Batlloria  8
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  8
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  8
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  8
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  8
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  8
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  8
36 Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  7
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Palafrugell  7
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  7
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh CF Vilartagues  7
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  7
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  7
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  7
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  7
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  7
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  7
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  7
- Inal Maliti Inal Maliti AD Cal AGuido  7
- Federico Nicolas Cardozo Pereyra Federico Nicolas Cardozo Pereyra AD Cal AGuido  7
- Jonatan Molfulleda Martinez Jonatan Molfulleda Martinez Sils- La Selva CF  7
- Adria Barcelo Camps Adria Barcelo Camps CF Tordera  7
51 Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  6
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  6
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  6
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  6
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero UCE Celrà  6
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  6
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  6
- Albert Coll Caceres Albert Coll Caceres UCE Celrà  6
- Raul Casado Garcia Raul Casado Garcia Hostalric AT C.  6
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  6
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  6
- Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà  6
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  6
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  6
- Aleksandar Dzhedonge Laodingao Aleksandar Dzhedonge Laodingao CF Lloret B  6
- Marc Daniel Conde del Hoyo Marc Daniel Conde del Hoyo CE La Batlloria  6
- Diego  Castro Parada Diego Castro Parada CF Arbúcies  6
- Mohamed Dalli Mohamed Dalli CF Vilartagues  6
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  6
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  6
- Gerard Zabala Fuentes Gerard Zabala Fuentes CF Lloret B  6
72 Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco Sils- La Selva CF  5
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  5
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  5
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  5
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  5
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  5
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  5
- Malafi Ceesay Malafi Ceesay CF Lloret B  5
- Sergi Martinez Arroyo Sergi Martinez Arroyo AD Cal AGuido  5
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  5
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  5
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  5
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UE Caldes de Malavella  5
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  5
- Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues  5
- Rida  El Asri El Younoussi Rida El Asri El Younoussi UCE Celrà  5
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  5
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  5
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera CF Vilartagues  5
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  5
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  5
- Pau Carballo Perich Pau Carballo Perich Hostalric AT C.  5
- Xevi  Alsina Arque Xevi Alsina Arque AD Sauleda  5
- Horacio Carrasco Barreda Horacio Carrasco Barreda UCE Celrà  5
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CF Vilartagues  5
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  5
- Ruben Gaspar Carrillo Ruben Gaspar Carrillo Hostalric AT C.  5

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B  2
2 Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  1
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  1
- Aleix Guillamet Garriga Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C.  1
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C.  1
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B  1
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  1
- Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B  1
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  1
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez CF Vilartagues  1
- Guillem Pages Perez Guillem Pages Perez CF Palafrugell  1
- Joan  Morales Budo Joan Morales Budo CF Vilartagues  1
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B  1
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  1
- Angel Mendez Chacon Angel Mendez Chacon CF Lloret B  1
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  1
- Guillem Salavert Ribas Guillem Salavert Ribas UCE Celrà  1
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  1
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  1
- Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro  1
- Eduard Bernadez Valverde Eduard Bernadez Valverde Sils- La Selva CF  1
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  1
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  1
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  1
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro  1
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  1
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  1
- Marc Raya Guich Marc Raya Guich CE Farners B  1
- Pol Bonet Gracia Pol Bonet Gracia UE Quart B  1
- Marcos Roman Buendia Marcos Roman Buendia CE La Batlloria  1
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  1
- Marc Rubert Rodriguez Marc Rubert Rodriguez Sils- La Selva CF  1
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B  1
- Bernat Montfulleda Sabate Bernat Montfulleda Sabate At Sant Pol B  1
- Eudald Valenti Sarra Eudald Valenti Sarra CEFS Vidrerenca  1
- Roger Jubert Layunta Roger Jubert Layunta UE Caldes de Malavella  1
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  1
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Eduard Tobias Turon Eduard Tobias Turon CE Aro  1
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  1
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  1
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez CF Vilartagues  1
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  1
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  1
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  1
- Pol Diaz Soler Pol Diaz Soler UE Calonge  1
- Alvaro Gonzalez Zapata Alvaro Gonzalez Zapata At Sant Pol B  1
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  1
- Guillem Font Serrano Guillem Font Serrano UCE Celrà  1
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  1
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B  1
- Marc Rubert Rodriguez Marc Rubert Rodriguez Sils- La Selva CF  1
- Eudald Valenti Sarra Eudald Valenti Sarra CEFS Vidrerenca  1