Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | 3a catalana grup 17


# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 03.10.2020 15:30 h Sils- La Selva CF - CE La Batlloria0 - 2
1 Jornada 1 03.10.2020 16:00 h CF Vilartagues - UE Caldes de Malavella1 - 2
1 Jornada 1 03.10.2020 16:00 h AD Sauleda - CE Farners B0 - 1
1 Jornada 1 03.10.2020 17:00 h CF Arbúcies - CEFS Vidrerenca0 - 3
1 Jornada 1 03.10.2020 18:00 h UCE Celrà - UE Calonge1 - 2
1 Jornada 1 03.10.2020 18:00 h Hostalric AT C. - CE Aro 2 - 2
1 Jornada 1 04.10.2020 12:00 h AD Cal AGuido - CD Blanes B4 - 0
1 Jornada 1 04.10.2020 16:30 h UE Breda - At Sant Pol B2 - 3
1 Jornada 1 04.10.2020 17:00 h CE Angles - CF Lloret B1 - 0
2 Jornada 2 10.10.2020 15:30 h CD Blanes B - CF Arbúcies2 - 2
2 Jornada 2 10.10.2020 16:00 h UE Caldes de Malavella - UE Breda0 - 2
2 Jornada 2 10.10.2020 16:00 h CE Farners B - Hostalric AT C.1 - 3
2 Jornada 2 10.10.2020 16:15 h CE Aro - AD Cal AGuido0 - 2
2 Jornada 2 10.10.2020 18:00 h UE Calonge - CE Angles4 - 1
2 Jornada 2 11.10.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - UCE Celrà5 - 1
2 Jornada 2 11.10.2020 12:00 h At Sant Pol B - Sils- La Selva CF3 - 2
2 Jornada 2 11.10.2020 17:00 h CE La Batlloria - AD Sauleda0 - 2
2 Jornada 2 28.04.2021 19:15 h CF Lloret B - CF Vilartagues4 - 0
3 Jornada 3 02.04.2021 16:30 h CE Angles - CEFS Vidrerenca1 - 3
3 Jornada 3 03.04.2021 15:30 h CF Vilartagues - UE Calonge1 - 2
3 Jornada 3 03.04.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Lloret B0 - 0
3 Jornada 3 03.04.2021 16:00 h CF Arbúcies - CE Aro 1 - 4
3 Jornada 3 03.04.2021 16:00 h AD Sauleda - At Sant Pol B2 - 2
3 Jornada 3 03.04.2021 16:30 h UCE Celrà - CD Blanes B0 - 4
3 Jornada 3 03.04.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CE La Batlloria0 - 2
3 Jornada 3 04.04.2021 12:00 h AD Cal AGuido - CE Farners B3 - 2
3 Jornada 3 04.04.2021 16:30 h UE Breda - Sils- La Selva CF2 - 2
4 Jornada 4 29.05.2021 15:30 h CD Blanes B - CE Angles4 - 0
4 Jornada 4 29.05.2021 17:00 h UE Calonge - UE Caldes de Malavella5 - 3
4 Jornada 4 29.05.2021 17:00 h Sils- La Selva CF - AD Sauleda4 - 0
4 Jornada 4 29.05.2021 18:00 h CE Aro - UCE Celrà2 - 1
4 Jornada 4 29.05.2021 18:00 h CE Farners B - CF Arbúcies1 - 1
4 Jornada 4 30.05.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Vilartagues3 - 1
4 Jornada 4 30.05.2021 12:00 h At Sant Pol B - Hostalric AT C.2 - 1
4 Jornada 4 30.05.2021 16:00 h CF Lloret B - UE Breda0 - 3
4 Jornada 4 30.05.2021 17:00 h CE La Batlloria - AD Cal AGuido0 - 4
5 Jornada 5 05.06.2021 18:00 h UE Caldes de Malavella - CEFS Vidrerenca1 - 2
5 Jornada 5 05.06.2021 18:00 h AD Cal AGuido - At Sant Pol B2 - 1
5 Jornada 5 05.06.2021 18:00 h Hostalric AT C. - Sils- La Selva CF8 - 2
5 Jornada 5 05.06.2021 19:00 h UCE Celrà - CE Farners B1 - 3
5 Jornada 5 06.06.2021 16:00 h CF Lloret B - UE Calonge1 - 1
5 Jornada 5 06.06.2021 16:30 h UE Breda - AD Sauleda5 - 1
5 Jornada 5 06.06.2021 17:00 h CE Angles - CE Aro 1 - 3
5 Jornada 5 10.06.2021 20:45 h CF Arbúcies - CE La Batlloria1 - 1
5 Jornada 5 15.06.2021 20:30 h CF Vilartagues - CD Blanes B2 - 1
6 Jornada 6 11.06.2021 20:30 h CD Blanes B - UE Caldes de Malavella3 - 4
6 Jornada 6 11.06.2021 20:30 h CE Farners B - CE Angles1 - 4
6 Jornada 6 12.06.2021 16:00 h AD Sauleda - Hostalric AT C.3 - 0
6 Jornada 6 12.06.2021 18:00 h UE Calonge - UE Breda3 - 2
6 Jornada 6 12.06.2021 19:00 h CE Aro - CF Vilartagues3 - 1
6 Jornada 6 13.06.2021 17:00 h CE La Batlloria - UCE Celrà1 - 3
6 Jornada 6 13.06.2021 17:00 h At Sant Pol B - CF Arbúcies0 - 0
6 Jornada 6 13.06.2021 17:00 h Sils- La Selva CF - AD Cal AGuido1 - 4
6 Jornada 6 13.06.2021 19:00 h CEFS Vidrerenca - CF Lloret B1 - 1
7 Jornada 7 17.06.2021 20:30 h CF Vilartagues - CE Farners B1 - 1
7 Jornada 7 19.06.2021 18:00 h UE Calonge - CEFS Vidrerenca2 - 1
7 Jornada 7 19.06.2021 18:00 h UE Caldes de Malavella - CE Aro 4 - 4
7 Jornada 7 19.06.2021 18:00 h AD Cal AGuido - AD Sauleda6 - 1
7 Jornada 7 19.06.2021 18:30 h UCE Celrà - At Sant Pol B1 - 1
7 Jornada 7 19.06.2021 18:30 h CF Arbúcies - Sils- La Selva CF1 - 5
7 Jornada 7 19.06.2021 18:30 h UE Breda - Hostalric AT C.0 - 0
7 Jornada 7 20.06.2021 18:00 h CE Angles - CE La Batlloria2 - 4
7 Jornada 7 20.06.2021 18:45 h CF Lloret B - CD Blanes B4 - 2
8 Jornada 8 15.06.2021 21:00 h CE Aro - CF Lloret B2 - 3
8 Jornada 8 22.06.2021 20:30 h CEFS Vidrerenca - UE Breda2 - 1
8 Jornada 8 22.06.2021 20:30 h CE Farners B - UE Caldes de Malavella0 - 0
8 Jornada 8 22.06.2021 20:30 h Hostalric AT C. - AD Cal AGuido1 - 2
8 Jornada 8 22.06.2021 20:45 h CD Blanes B - UE Calonge3 - 2
8 Jornada 8 22.06.2021 21:00 h At Sant Pol B - CE Angles0 - 1
8 Jornada 8 22.06.2021 22:30 h AD Sauleda - CF Arbúcies4 - 2
8 Jornada 8 25.06.2021 20:30 h Sils- La Selva CF - UCE Celrà4 - 2
8 Jornada 8 27.06.2021 18:00 h CE La Batlloria - CF Vilartagues6 - 1
9 Jornada 9 20.03.2021 16:00 h UE Calonge - CE Aro 2 - 2
9 Jornada 9 20.03.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - CE La Batlloria3 - 2
9 Jornada 9 20.03.2021 16:30 h UCE Celrà - AD Sauleda1 - 3
9 Jornada 9 20.03.2021 17:00 h CF Arbúcies - Hostalric AT C.2 - 2
9 Jornada 9 20.03.2021 17:45 h CF Vilartagues - At Sant Pol B2 - 1
9 Jornada 9 21.03.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - CD Blanes B1 - 0
9 Jornada 9 21.03.2021 16:00 h CF Lloret B - CE Farners B2 - 0
9 Jornada 9 21.03.2021 16:30 h UE Breda - AD Cal AGuido1 - 2
9 Jornada 9 21.03.2021 17:00 h CE Angles - Sils- La Selva CF1 - 1
10 Jornada 10 27.03.2021 15:30 h CD Blanes B - UE Breda1 - 3
10 Jornada 10 27.03.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - CF Vilartagues2 - 4
10 Jornada 10 27.03.2021 16:00 h CE Farners B - UE Calonge1 - 1
10 Jornada 10 27.03.2021 16:00 h AD Sauleda - CE Angles0 - 1
10 Jornada 10 27.03.2021 17:30 h CE Aro - CEFS Vidrerenca1 - 1
10 Jornada 10 27.03.2021 18:00 h Hostalric AT C. - UCE Celrà2 - 1
10 Jornada 10 28.03.2021 12:00 h At Sant Pol B - UE Caldes de Malavella1 - 3
10 Jornada 10 28.03.2021 17:00 h CE La Batlloria - CF Lloret B1 - 1
10 Jornada 10 14.04.2021 19:30 h AD Cal AGuido - CF Arbúcies4 - 1
11 Jornada 11 10.04.2021 15:30 h CD Blanes B - CE Aro 1 - 6
11 Jornada 11 10.04.2021 16:30 h UCE Celrà - AD Cal AGuido1 - 4
11 Jornada 11 10.04.2021 17:00 h UE Calonge - CE La Batlloria5 - 0
11 Jornada 11 10.04.2021 17:45 h CF Vilartagues - AD Sauleda0 - 2
11 Jornada 11 10.04.2021 18:00 h UE Caldes de Malavella - Sils- La Selva CF2 - 1
11 Jornada 11 11.04.2021 16:00 h CF Lloret B - At Sant Pol B2 - 0
11 Jornada 11 11.04.2021 16:30 h UE Breda - CF Arbúcies1 - 0
11 Jornada 11 11.04.2021 17:00 h CE Angles - Hostalric AT C.1 - 2
11 Jornada 11 28.04.2021 19:30 h CEFS Vidrerenca - CE Farners B1 - 1
12 Jornada 12 17.04.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - CF Lloret B1 - 3
12 Jornada 12 17.04.2021 16:00 h AD Sauleda - UE Caldes de Malavella3 - 3
12 Jornada 12 17.04.2021 16:00 h CF Arbúcies - UCE Celrà3 - 1
12 Jornada 12 17.04.2021 17:30 h CE Aro - UE Breda1 - 1
12 Jornada 12 17.04.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CF Vilartagues2 - 2
12 Jornada 12 18.04.2021 12:00 h AD Cal AGuido - CE Angles3 - 0
12 Jornada 12 18.04.2021 17:00 h CE La Batlloria - CEFS Vidrerenca2 - 4
12 Jornada 12 18.04.2021 17:00 h At Sant Pol B - UE Calonge1 - 3
12 Jornada 12 06.05.2021 20:00 h CE Farners B - CD Blanes B3 - 4
13 Jornada 13 24.04.2021 15:30 h CD Blanes B - CE La Batlloria0 - 2
13 Jornada 13 24.04.2021 15:30 h CF Vilartagues - AD Cal AGuido1 - 1
13 Jornada 13 24.04.2021 16:00 h UE Calonge - Sils- La Selva CF3 - 2
13 Jornada 13 24.04.2021 18:30 h CE Aro - CE Farners B2 - 3
13 Jornada 13 25.04.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - At Sant Pol B3 - 2
13 Jornada 13 25.04.2021 16:00 h CF Lloret B - AD Sauleda4 - 3
13 Jornada 13 25.04.2021 16:30 h UE Breda - UCE Celrà2 - 0
13 Jornada 13 25.04.2021 17:00 h CE Angles - CF Arbúcies1 - 3
13 Jornada 13 12.05.2021 20:30 h UE Caldes de Malavella - Hostalric AT C.0 - 4
14 Jornada 14 01.05.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - CEFS Vidrerenca2 - 3
14 Jornada 14 01.05.2021 16:00 h CF Arbúcies - CF Vilartagues3 - 0
14 Jornada 14 01.05.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CF Lloret B3 - 5
14 Jornada 14 01.05.2021 18:00 h AD Cal AGuido - UE Caldes de Malavella2 - 1
14 Jornada 14 01.05.2021 18:15 h CE Farners B - UE Breda0 - 1
14 Jornada 14 02.05.2021 17:00 h CE La Batlloria - CE Aro 3 - 3
14 Jornada 14 02.05.2021 17:00 h At Sant Pol B - CD Blanes B1 - 3
14 Jornada 14 19.05.2021 20:45 h UCE Celrà - CE Angles2 - 1
14 Jornada 14 15.06.2021 20:45 h AD Sauleda - UE Calonge2 - 2
15 Jornada 15 08.05.2021 16:00 h CE Farners B - CE La Batlloria4 - 2
15 Jornada 15 08.05.2021 17:00 h UE Calonge - Hostalric AT C.2 - 2
15 Jornada 15 08.05.2021 17:30 h CE Aro - At Sant Pol B3 - 3
15 Jornada 15 08.05.2021 18:00 h UE Caldes de Malavella - CF Arbúcies3 - 2
15 Jornada 15 09.05.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - AD Sauleda3 - 0
15 Jornada 15 09.05.2021 16:00 h CF Lloret B - AD Cal AGuido0 - 3
15 Jornada 15 26.05.2021 20:30 h UE Breda - CE Angles2 - 4
15 Jornada 15 08.06.2021 20:30 h CD Blanes B - Sils- La Selva CF0 - 3
15 Jornada 15 08.06.2021 20:30 h CF Vilartagues - UCE Celrà0 - 2
16 Jornada 16 15.05.2021 15:30 h Sils- La Selva CF - CE Aro 2 - 5
16 Jornada 16 15.05.2021 16:00 h CF Arbúcies - CF Lloret B0 - 3
16 Jornada 16 15.05.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CEFS Vidrerenca2 - 2
16 Jornada 16 15.05.2021 18:00 h AD Cal AGuido - UE Calonge3 - 1
16 Jornada 16 15.05.2021 18:00 h UCE Celrà - UE Caldes de Malavella3 - 3
16 Jornada 16 16.05.2021 12:00 h At Sant Pol B - CE Farners B3 - 2
16 Jornada 16 16.05.2021 16:30 h UE Breda - CE La Batlloria1 - 1
16 Jornada 16 16.05.2021 17:00 h CE Angles - CF Vilartagues2 - 1
16 Jornada 16 02.06.2021 20:45 h AD Sauleda - CD Blanes B1 - 4
17 Jornada 17 21.05.2021 20:45 h UE Calonge - CF Arbúcies4 - 1
17 Jornada 17 22.05.2021 15:30 h CD Blanes B - Hostalric AT C.1 - 7
17 Jornada 17 22.05.2021 17:00 h CE Farners B - Sils- La Selva CF1 - 0
17 Jornada 17 22.05.2021 18:00 h UE Caldes de Malavella - CE Angles3 - 0
17 Jornada 17 22.05.2021 18:30 h CF Vilartagues - UE Breda6 - 3
17 Jornada 17 23.05.2021 16:00 h CF Lloret B - UCE Celrà3 - 0
17 Jornada 17 23.05.2021 17:00 h CE La Batlloria - At Sant Pol B2 - 3
17 Jornada 17 25.05.2021 20:30 h CE Aro - AD Sauleda0 - 1
17 Jornada 17 10.06.2021 20:45 h CEFS Vidrerenca - AD Cal AGuido0 - 0