Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Actualitzat a 08-03-2020

   ,
Nom Equip Partits Jugats Gols Rebuts Gols per partit
Ander Maz Carrasco CEFS Vidrerenca 1 0 0
Gerard Alvarez Garcia Hostalric AT C 1 0 0
Guillem Pages Perez CF Palafrugell 1 0 0
Alberto Molina Eusebio CE Aro 2 1 0.5
moreno David Moreno Manzano CF Tordera 15 12 0.8
Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera CF Palafrugell 22 21 0.95
Joan Vall llosera i Pujolras CF Arbúcies 1 1 1
Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF 1 1 1
Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido 11 14 1.27
Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies
23 31 1.34
aitor Aitor Salvador Garcia UE Caldes de Malavella 18 25 1.38
Alexis Marquez Merinas CEFS Vidrerenca 9 14 1.55
Marc Sole Sureda CF Vilartagues 19 30 1.57
Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 17 27 1.58
edgar Edgar Corredor Galan CE Aro 12 19 1.58
Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco  UE Calonge 5 8 1.6
Josep Aulet Borrell CF Tordera 8 13 1.62
Oriol Mestres Badosa At Sant Pol B 3 5 1.66
sergiperez Sergi Perez Torne Hostalric AT C 13 22 1.69
Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF 18 31 1.72
Jordi Fernandez Oliveras Jordi Fernandez Oliveras CE Aro 11 19 1.72
august August Planas Molina CE La Batlloria 18 33 1.83
Jordi Macias Martinez CE Farners B 19 35 1.84
Daniel Aguilar Vilchez Daniel Aguilar Vilchez Sils- La Selva CF 2 4 2
Arnau Albo Pericot  UE Quart B 1 2 2
Ivan Santano Purificación At Sant Pol B 1 2 2
 Jordi Sauleda Sauleda At Sant Pol B 1 2 2
Javier Jaime Gallego Ojeda  CF Lloret B 1 2 2
Albert Sanchez Grimshaw  CF Lloret B 2 4 2
dionis Dionis Frigole Bordallo UE Quart B 16 32 2
Pol Agusti Blanch Pol Agusti Blanch AD Cal AGuido 12 25 2.08
Marcos Roman Buendia CE La Batlloria 5 11 2.2
Angel Zurita Flores At Sant Pol B 8 18 2.25
Pol Diaz Soler UE Calonge 16 36 2.25
Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella 6 14 2.33
Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B 15 36 2.4
David Mundo Ramos CF Vilartagues 5 12 2.4
Victor Kilian Argila Simon CE Farners B 5 12 2.4
Alex Polo Osorio CF Lloret B 7 17 2.42
Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C. 9 22 2.44
Saedu Jallow UE Quart B 6 15 2.5
Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 17 46 2.7
Felix Planas Angel UCE Celrà 10 27 2.7
Sergi Garcia Pi UE Calonge 2 6 3
Alejandro Alonso Rodiguez Alejandro Alonso Rodiguez Sils- La Selva CF 3 9 3
Bernat Montfulleda Sabate At Sant Pol B 10 31 3.1
Raul Moreno Moreno AD Sauleda 5 16 3.2
Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà 14 50 3.57
Sergi Andres Misse At Sant Pol B 1 4 4