Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Gol: 3a catalana grup 17


#   Nom Equip Gol
1 Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias UE Calonge  7
2 Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  6
3 Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  5
4 Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  4
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  4
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  4
- Liam Rebollo Fuentes Liam Rebollo Fuentes At Sant Pol B  4
- Mohamed Chami Mohamed Chami AD Sauleda  4
- Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca  4
- Sergi Caixal Massegu Sergi Caixal Massegu CF Vilartagues  4
11 Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  3
- David  Ruiz Cardenas David Ruiz Cardenas AD Cal AGuido  3
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  3
- Ivan Montero Toro Ivan Montero Toro UE Breda  3
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  3
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay CEFS Vidrerenca  3
- Alejandro  Chamizo Castañon Alejandro Chamizo Castañon CD Blanes B  3
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  3
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B  3
20 Eduard Maicas Sanz Eduard Maicas Sanz UE Caldes de Malavella  2
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  2
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  2
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  2
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  2
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  2
- Joan Julia Pelach Joan Julia Pelach CE Angles  2
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  2
- Francesc Rios Checa Francesc Rios Checa Sils- La Selva CF  2
- Jordi Boadas Prats Jordi Boadas Prats UE Caldes de Malavella  2
- Albert Sanchez Gonzalez Albert Sanchez Gonzalez UE Caldes de Malavella  2
- Albert Freixa Sabater Albert Freixa Sabater CE Aro  2
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez AD Sauleda  2
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  2
- Albert Cantero Carmona Albert Cantero Carmona CE Aro  2
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Caldes de Malavella  2
- Antoni  Rosas Cassa Antoni Rosas Cassa UE Caldes de Malavella  2
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Sauleda  2
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  2
- Gerard Dominguez Lanchazo Gerard Dominguez Lanchazo UE Breda  2
- Demba Drammeh Drammeh Demba Drammeh Drammeh CD Blanes B  2
- Marc Lopez Jimenez Marc Lopez Jimenez UE Breda  2
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez UE Calonge  2
- Adrian Moreno Fernandez Adrian Moreno Fernandez CE La Batlloria  2
- Pau Ros Perez Pau Ros Perez At Sant Pol B  2
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Vilartagues  2
- Jordi Garriga turon Jordi Garriga turon Sils- La Selva CF  2
- Marçal Juanola Aguilar Marçal Juanola Aguilar UE Calonge  2
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  2
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  2
- Ismael Sande Guzman Ismael Sande Guzman AD Cal AGuido  2
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea UCE Celrà  2
52 David Castillo Garcia David Castillo Garcia CF Vilartagues  1
- Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Angles  1
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez UE Calonge  1
- Josep Maria Bueno Trigo Josep Maria Bueno Trigo AD Cal AGuido  1
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  1
- Salvador Sauleda Tarruella Salvador Sauleda Tarruella At Sant Pol B  1
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  1
- Roger Auladell Rodriguez Roger Auladell Rodriguez UE Breda  1
- Adria Villaronga Vives Adria Villaronga Vives At Sant Pol B  1
- Aleix Lagar Garcia Aleix Lagar Garcia UE Breda  1
- Marc Perez Alonso Marc Perez Alonso UE Calonge  1
- Roger  Carreter Juanes Roger Carreter Juanes UCE Celrà  1
- Aboudulahi Ceesay Ceesay Aboudulahi Ceesay Ceesay CD Blanes B  1
- Oriol Alvarez Morell Oriol Alvarez Morell CF Arbúcies  1
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Blanes B  1
- Raul Casado Garcia Raul Casado Garcia Hostalric AT C.  1
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  1
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  1
- Gerard Laguna Piñero Gerard Laguna Piñero At Sant Pol B  1
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez Sils- La Selva CF  1
- Christian Kok Christian Kok At Sant Pol B  1
- Jose Olid Cabeza Jose Olid Cabeza CF Lloret B  1
- John Lerik Diaz Garcia John Lerik Diaz Garcia CF Lloret B  1
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca  1
- Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Angles  1
- Aleix Moreno Bohils Aleix Moreno Bohils CF Arbúcies  1
- David Roman Rojas David Roman Rojas CE La Batlloria  1
- Victor Campos Sarasa Victor Campos Sarasa CE La Batlloria  1
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  1
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  1
- Adria Molina Tresserras Adria Molina Tresserras Sils- La Selva CF  1
- Alejandro Prieto Sanz Alejandro Prieto Sanz UE Breda  1
- Alex Montero Caballero Alex Montero Caballero UE Caldes de Malavella  1
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  1
- Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Angles  1
- Gimmeh Touray Sawaneh Gimmeh Touray Sawaneh UCE Celrà  1
- Oriol Pineda Puigmacia Oriol Pineda Puigmacia CF Arbúcies  1
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  1
- Josep Maria Majo Miranda Josep Maria Majo Miranda AD Cal AGuido  1
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  1
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UE Caldes de Malavella  1
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui CF Vilartagues  1
- Joel Vilalta Vega Joel Vilalta Vega CE Angles  1
- Joan Agell Mas Joan Agell Mas Hostalric AT C.  1
- Francesc Ribot Vila Francesc Ribot Vila UCE Celrà  1
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies  1
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  1
- Almm Bajaha Almm Bajaha CE Aro  1
- Jordi Placis Gallardo Jordi Placis Gallardo CD Blanes B  1

Pàgina 1 de 2