Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Tarjeta Groga: 3a Catalana 19-20


#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 16
2 Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B 15
3 Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria 13
- Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido 13
5 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 12
6 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell 11
7 Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro 10
- Sergi Chillaron Xaubet Sergi Chillaron Xaubet UCE Celrà 10
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro 10
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF 10
11 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  9
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  9
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  9
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  9
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  9
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria  9
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  9
18 Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  8
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  8
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart B  8
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CE Aro  8
- Sergi Cordoba Cañaveras Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF  8
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  8
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  8
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  8
- Xavier Castilla Molina Xavier Castilla Molina UE Caldes de Malavella  8
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  8
- Master Ebrima Charreh Master Ebrima Charreh CE Farners B  8
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  8
- David  Reina Garcia David Reina Garcia CE La Batlloria  8
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  8
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  8
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  8
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  8
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  8
36 Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  7
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Palafrugell  7
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  7
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh CF Vilartagues  7
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  7
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  7
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  7
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  7
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  7
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  7
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  7
- Inal Maliti Inal Maliti AD Cal AGuido  7
- Federico Nicolas Cardozo Pereyra Federico Nicolas Cardozo Pereyra AD Cal AGuido  7
- Jonatan Molfulleda Martinez Jonatan Molfulleda Martinez Sils- La Selva CF  7
- Adria Barcelo Camps Adria Barcelo Camps CF Tordera  7
51 Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  6
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  6
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  6
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  6
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero UCE Celrà  6
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  6
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  6
- Albert Coll Caceres Albert Coll Caceres UCE Celrà  6
- Raul Casado Garcia Raul Casado Garcia Hostalric AT C.  6
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  6
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  6
- Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà  6
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  6
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  6
- Aleksandar Dzhedonge Laodingao Aleksandar Dzhedonge Laodingao CF Lloret B  6
- Marc Daniel Conde del Hoyo Marc Daniel Conde del Hoyo CE La Batlloria  6
- Diego  Castro Parada Diego Castro Parada CF Arbúcies  6
- Mohamed Dalli Mohamed Dalli CF Vilartagues  6
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  6
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  6
- Gerard Zabala Fuentes Gerard Zabala Fuentes CF Lloret B  6
72 Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco Sils- La Selva CF  5
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  5
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  5
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  5
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  5
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  5
- Malafi Ceesay Malafi Ceesay CF Lloret B  5
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  5
- Sergi Martinez Arroyo Sergi Martinez Arroyo AD Cal AGuido  5
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  5
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  5
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  5
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UE Caldes de Malavella  5
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  5
- Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues  5
- Rida  El Asri El Younoussi Rida El Asri El Younoussi UCE Celrà  5
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  5
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  5
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  5
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  5
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera CF Vilartagues  5
- Pau Carballo Perich Pau Carballo Perich Hostalric AT C.  5
- Xevi  Alsina Arque Xevi Alsina Arque AD Sauleda  5
- Horacio Carrasco Barreda Horacio Carrasco Barreda UCE Celrà  5
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CF Vilartagues  5
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  5
- Ruben Gaspar Carrillo Ruben Gaspar Carrillo Hostalric AT C.  5

Pàgina 1 de 4