Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Gol: 3a Catalana 19-20


#   Nom Equip Gol
1 Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 24
2 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge 19
3 Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera 18
4 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell 16
5 Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 15
- Antoni  Rosas Cassa Antoni Rosas Cassa UE Caldes de Malavella 15
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CE Aro 15
8 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 12
9 Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido 11
10 Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B 10
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B 10
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca 10
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B 10
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra AD Sauleda 10
15 Albert Cantero Carmona Albert Cantero Carmona CE Aro  9
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  9
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  9
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  9
19 Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  8
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido  8
- Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  8
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  8
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  8
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Alex Fernandez Ligero Alex Fernandez Ligero UE Calonge  8
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CF Palafrugell  8
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  8
28 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz CF Vilartagues  7
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  7
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UE Caldes de Malavella  7
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  7
32 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  6
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  6
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  6
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  6
- Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño CF Vilartagues  6
- Jaume Furriols Franco Jaume Furriols Franco UCE Celrà  6
- Alex Salguero Lazaro Alex Salguero Lazaro Sils- La Selva CF  6
- Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho CE Farners B  6
- David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Calonge  6
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  6
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  6
- Jordi Garriga turon Jordi Garriga turon Sils- La Selva CF  6
44 Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  5
- Marc Pires Fernandez Marc Pires Fernandez CF Arbúcies  5
- Sergi Alsina Fontanella Sergi Alsina Fontanella CF Arbúcies  5
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  5
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  5
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  5
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  5
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  5
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  5
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  5
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  5
- Miquel Frigola Folque Miquel Frigola Folque UCE Celrà  5
- Joaquim Bardalet Aldunate Joaquim Bardalet Aldunate CE Farners B  5
59 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  4
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  4
- Joan Ricart Figueras Joan Ricart Figueras At Sant Pol B  4
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  4
- Olban Wilfredo Castro Sacasa Olban Wilfredo Castro Sacasa Sils- La Selva CF  4
- Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  4
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  4
- Edgar Izquierdo Duran Edgar Izquierdo Duran CF Lloret B  4
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  4
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  4
- Sergi Chillaron Xaubet Sergi Chillaron Xaubet UCE Celrà  4
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  4
- Mohamed Chami Mohamed Chami AD Sauleda  4
- Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  4
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  4
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  4
- Jordi Alsina Arque Jordi Alsina Arque AD Sauleda  4
- Pau Aguilo Lopez Pau Aguilo Lopez UE Quart B  4
- Adrian Exposito Lopez Adrian Exposito Lopez CF Lloret B  4
78 Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  3
- Lluis Ramon Sureda Lluis Ramon Sureda CF Arbúcies  3
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  3
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  3
- Ivan 'Peri' Perez Rivera Ivan 'Peri' Perez Rivera AD Sauleda  3
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  3
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  3
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  3
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  3
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  3
- Marc Salvador Cabarrocas Marc Salvador Cabarrocas AD Sauleda  3
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  3
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  3
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  3
- Sergi Carreras Llinas Sergi Carreras Llinas UE Quart B  3
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz CF Lloret B  3
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CE Aro  3
- Pau Ribas Admetlla Pau Ribas Admetlla UCE Celrà  3
- Miquel Balleste da Silva Miquel Balleste da Silva CF Lloret B  3
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  3
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  3
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  3
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  3

Pàgina 1 de 3