Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a Catalana 19-20


Gol

#   Nom Equip Gol
1 Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera 16
2 Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 14
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge 14
4 Antoni  Rosas Cassa Antoni Rosas Cassa UE Caldes de Malavella 10
5 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  9
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  9
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CE Aro  9
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  9
9 Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  8
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  8
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell  8
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  8
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  8
14 Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  7
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  7
- Albert Cantero Carmona Albert Cantero Carmona CE Aro  7
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B  7
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra AD Sauleda  7
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  7
20 Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido  6
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  6
- Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz CF Vilartagues  6
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  6
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  6
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UE Caldes de Malavella  6
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  6
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  6
28 Sergi Alsina Fontanella Sergi Alsina Fontanella CF Arbúcies  5
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  5
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  5
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  5
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  5
- Jaume Furriols Franco Jaume Furriols Franco UCE Celrà  5
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca  5
- Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho CE Farners B  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  5
- Alex Fernandez Ligero Alex Fernandez Ligero UE Calonge  5
39 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  4
- Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  4
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  4
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  4
- Joan Ricart Figueras Joan Ricart Figueras At Sant Pol B  4
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  4
- Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño CF Vilartagues  4
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  4
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  4
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  4
- Alex Salguero Lazaro Alex Salguero Lazaro Sils- La Selva CF  4
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  4
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  4
- Mohamed Chami Mohamed Chami AD Sauleda  4
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CF Palafrugell  4
54 Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  3
- Marc Pires Fernandez Marc Pires Fernandez CF Arbúcies  3
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  3
- Ivan 'Peri' Perez Rivera Ivan 'Peri' Perez Rivera AD Sauleda  3
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  3
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  3
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  3
- Olban Wilfredo Castro Sacasa Olban Wilfredo Castro Sacasa Sils- La Selva CF  3
- Marc Salvador Cabarrocas Marc Salvador Cabarrocas AD Sauleda  3
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  3
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  3
- David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Calonge  3
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz CF Lloret B  3
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  3
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CE Aro  3
- Pau Ribas Admetlla Pau Ribas Admetlla UCE Celrà  3
- Edgar Izquierdo Duran Edgar Izquierdo Duran CF Lloret B  3
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  3
- Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  3
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  3
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  3
- Ayoub El Haidouri Bakali Ayoub El Haidouri Bakali CE Farners B  3
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  3
77 Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  2
- Xavier Cabellos Orihuela Xavier Cabellos Orihuela Hostalric AT C.  2
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  2
- Lluis Ramon Sureda Lluis Ramon Sureda CF Arbúcies  2
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  2
- Aitor Vazquez Zarza Aitor Vazquez Zarza At Sant Pol B  2
- Gerard Ruiz Perez Gerard Ruiz Perez At Sant Pol B  2
- Marçal Ros Perez Marçal Ros Perez At Sant Pol B  2
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  2
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  2
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  2
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  2
- Pol Bonet Gracia Pol Bonet Gracia UE Quart B  2
- Pau Targas Vila Pau Targas Vila At Sant Pol B  2
- Jordi Roig Vargas Jordi Roig Vargas AD Sauleda  2
- Diego  Perez Roldan Diego Perez Roldan AD Sauleda  2
- Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  2
- Adrian Moreno Fernandez Adrian Moreno Fernandez CE La Batlloria  2
- Nil Victoria Mendez Nil Victoria Mendez CF Tordera  2
- Max Llahuet Claramunt Max Llahuet Claramunt At Sant Pol B  2
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  2
- Sergi Carreras Llinas Sergi Carreras Llinas UE Quart B  2
- Oriol Alvarez Morell Oriol Alvarez Morell CF Arbúcies  2
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  2

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà 35
2 Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 31
3 Bernat Montfulleda Sabate Bernat Montfulleda Sabate At Sant Pol B 29
4 Dionis  Frigole Bordallo Dionis Frigole Bordallo UE Quart B 28
5 Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B 27
6 Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B 26
7 Pol Agusti Blanch Pol Agusti Blanch AD Cal AGuido 24
- Marc Sole Sureda Marc Sole Sureda CF Vilartagues 24
9 Pol Diaz Soler Pol Diaz Soler UE Calonge 23
10 Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 22
11 Aitor Salvador Garcia Aitor Salvador Garcia UE Caldes de Malavella 20
- Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 20
- Aleix Guillamet Garriga Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C. 20
14 August Planas Molina August Planas Molina CE La Batlloria 18
- Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà 18
16 Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C. 17
17 Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera CF Palafrugell 16
- Alex Polo Osorio Alex Polo Osorio CF Lloret B 16
19 Jordi Fernandez Oliveras Jordi Fernandez Oliveras CE Aro 15
20 Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF 14
21 Victor Kilian Argila Simon Victor Kilian Argila Simon CE Farners B 12
22 Marcos Roman Buendia Marcos Roman Buendia CE La Batlloria 11
- Angel Zurita Flores Angel Zurita Flores At Sant Pol B 11
24 Raul Moreno Moreno Raul Moreno Moreno AD Sauleda 10
25 Josep Aulet Borrell Josep Aulet Borrell CF Tordera  9
26 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  8
- Alejandro Alonso Rodiguez Alejandro Alonso Rodiguez Sils- La Selva CF  8
- Albert Salado Pratsevalls Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella  8
- Edgar Corredor Galan Edgar Corredor Galan CE Aro  8
30 Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CEFS Vidrerenca  7
31 David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera  6
- David Mundo Ramos David Mundo Ramos CF Vilartagues  6
33 Saedu Jallow Saedu Jallow UE Quart B  5
34 Daniel Aguilar Vilchez Daniel Aguilar Vilchez Sils- La Selva CF  4
- Sergi Andres Misse Sergi Andres Misse At Sant Pol B  4
36 Sergi Garcia Pi Sergi Garcia Pi UE Calonge  3
37 Jordi Sauleda Sauleda Jordi Sauleda Sauleda At Sant Pol B  2
- Javier Jaime Gallego Ojeda Javier Jaime Gallego Ojeda CF Lloret B  2
- Arnau Albo Pericot Arnau Albo Pericot UE Quart B  2
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido  2
41 Joan Vall llosera i Pujolras Joan Vall llosera i Pujolras CF Arbúcies  1
- Alberto Molina Eusebio Alberto Molina Eusebio CE Aro  1
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UE Caldes de Malavella  1
44 Gerard Alvarez Garcia Gerard Alvarez Garcia Hostalric AT C.  0
- Ander Maz Carrasco Ander Maz Carrasco CEFS Vidrerenca  0

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B 11
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 11
3 Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria 10
4 Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido  9
5 Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro  8
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell  8
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  8
- Master Ebrima Charreh Master Ebrima Charreh CE Farners B  8
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  8
11 Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  7
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  7
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  7
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  7
- Xavier Castilla Molina Xavier Castilla Molina UE Caldes de Malavella  7
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  7
17 Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  6
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Palafrugell  6
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  6
- Sergi Cordoba Cañaveras Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF  6
- Albert Coll Caceres Albert Coll Caceres UCE Celrà  6
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  6
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  6
- Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà  6
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  6
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  6
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  6
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  6
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  6
30 Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco Sils- La Selva CF  5
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  5
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  5
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  5
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  5
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  5
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  5
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  5
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  5
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart B  5
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria  5
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh CF Vilartagues  5
- Malafi Ceesay Malafi Ceesay CF Lloret B  5
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  5
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CE Aro  5
- Sergi Chillaron Xaubet Sergi Chillaron Xaubet UCE Celrà  5
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  5
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  5
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  5
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UE Caldes de Malavella  5
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  5
- Inal Maliti Inal Maliti AD Cal AGuido  5
- Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues  5
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  5
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  5
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera CF Vilartagues  5
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  5
- Marc Daniel Conde del Hoyo Marc Daniel Conde del Hoyo CE La Batlloria  5
- Jonatan Molfulleda Martinez Jonatan Molfulleda Martinez Sils- La Selva CF  5
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  5
- Mohamed Dalli Mohamed Dalli CF Vilartagues  5
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  5
- Adria Barcelo Camps Adria Barcelo Camps CF Tordera  5
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  5
64 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  4
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  4
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  4
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  4
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  4
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  4
- Pau Dominguez Miñano Pau Dominguez Miñano UE Caldes de Malavella  4
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  4
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  4
- Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CE Aro  4
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  4
- Francesc Alvarez Abad Francesc Alvarez Abad At Sant Pol B  4
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  4
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  4
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  4
- David  Reina Garcia David Reina Garcia CE La Batlloria  4
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  4
- Marc Pires Fernandez Marc Pires Fernandez CF Arbúcies  4
- Aleksandar Dzhedonge Laodingao Aleksandar Dzhedonge Laodingao CF Lloret B  4
- Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda  4
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  4
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca  4
- Horacio Carrasco Barreda Horacio Carrasco Barreda UCE Celrà  4
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra AD Sauleda  4
- Diego  Castro Parada Diego Castro Parada CF Arbúcies  4
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CF Vilartagues  4
- Jan Carreras Palma Jan Carreras Palma At Sant Pol B  4
- Marçal Guerrero Riera Marçal Guerrero Riera CF Arbúcies  4
- Abdoulaye Sidibe Abdoulaye Sidibe CE Farners B  4
93 Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño CF Vilartagues  3
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C.  3
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  3
- Roger Jubert Layunta Roger Jubert Layunta UE Caldes de Malavella  3
- Marçal Nonell Ruscalleda Marçal Nonell Ruscalleda CF Tordera  3
- Mohamed Belghazi Mohamed Belghazi CF Palafrugell  3
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CF Tordera  3
- Oussama Ngout Oussama Ngout CF Arbúcies  3

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  1
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  1
- Aleix Guillamet Garriga Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C.  1
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C.  1
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B  1
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  1
- Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B  1
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  1
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez CF Vilartagues  1
- Guillem Pages Perez Guillem Pages Perez CF Palafrugell  1
- Joan  Morales Budo Joan Morales Budo CF Vilartagues  1
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B  1
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  1
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  1
- Angel Mendez Chacon Angel Mendez Chacon CF Lloret B  1
- Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  1
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  1
- Guillem Salavert Ribas Guillem Salavert Ribas UCE Celrà  1
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  1
- Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro  1
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  1
- Eduard Bernadez Valverde Eduard Bernadez Valverde Sils- La Selva CF  1
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  1
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  1
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro  1
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  1
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Eduard Tobias Turon Eduard Tobias Turon CE Aro  1
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  1
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  1
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez CF Vilartagues  1
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  1
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  1
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  1
- Pol Diaz Soler Pol Diaz Soler UE Calonge  1
- Alvaro Gonzalez Zapata Alvaro Gonzalez Zapata At Sant Pol B  1
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  1
- Guillem Font Serrano Guillem Font Serrano UCE Celrà  1
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  1