Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Actualitzat a 22-05-2022

 
Nom Equip Partits Jugats Gols Rebuts Gols per partit
  Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF 1 0 0
Enric Roquet Carreras CF Arbúcies 3 2 0.66
Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge 17 14 0.82
acevedo Matias Ruben Acevedo Juventus Lloret CF 19 17 0.89
Josep Muniesa Ordeig CE Angles 2 2 1
Daniel Aguilar Vilchez Daniel Aguilar Vilchez Sils- La Selva CF 1 1 1
Nordine Dahmani Martinez CF Lloret B 1 1 1
Pol Diaz Soler UE Calonge 14 15 1.07
Albert Sanchez Grimshaw CF Lloret B 5 6 1.2
Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 22 27 1.22
Assane Sakho Penya Bons Aires Salt 20 26 1.3
Daniel Hernandez Berbia Juventus Lloret CF 12 16 1.33
rogerfont Roger Font Viader UE Breda 22 30 1.36
Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 15 21 1.4
Pol Siles Pardiñas CD Blanes B 2 3 1.5
David Moreno Ben Bassir CF Lloret B 2 3 1.5
sergiperez Sergi Perez Torne Hostalric AT C 23 35 1.52
Joan Vall llosera i Pujolras CF Arbúcies 12 19 1.58
Ricard Rosello Costa CE Cristinenc 17 27 1.58
Raul Nuñez Garcia CEFS Vidrerenca 8 13 1.63
Joan Domenech Gismeros UE Breda 7 12 1.71
Hamza Khouri Hamdaoui CE Farners B 7 13 1.86
edgar Edgar Corredor Galan CE Aro 7 13 1.86
Angel Martí Pla Penya Bons Aires Salt 11 21 1.9
David Clapes Delgado UE Caldes de Malavella 11 21 1.9
Eburahima Jabbi Jabbi CE Aro 15 29 1.93
Sergio Gomez Bustamante CF Lloret B 14 28 2
Izan Vega Zanuy UE Calonge 2 4 2
Eder Manzanares Fernandez Sils- La Selva CF 6 12 2
  Jostyn Eli Galeano Cruz CE Angles 2 4 2
Adria Marti Rodriguez CE Aro 1 2 2
Joan Bayona Gallardo CF Sant Feliu Guixols B 1 2 2
Aleix Pardo Sais CF Lloret B 1 2 2
Raul Bustos Mir CF Lloret B 3 6 2
Hugo Moreno Manzano CF Lloret B 4 8 2
Santiago Amaya Moreno CE Aro 3 6 2
Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 26 52 2
Omar El Ouch AD Sauleda 6 12 2
Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF 25 50 2
Aboubacare Kone Kone CD Blanes B 16 32 2
Lluis Anglada Llobet CE Cristinenc 16 34 2.12
Jordi Calvo Rodriguez Hostalric AT C 10 22 2.2
Arek Clos Zbik CF Lloret B 5 11 2.2
David Mundo Ramos CF Sant Feliu Guixols B 19 43 2.26
Jose Eduardo Garcia Paredes CE Angles 7 16 2.28
Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà 17 39 2.29
Ivan Blanco Rivera CD Blanes B 3 7 2.33
Lluch Mach Poyatos CF Sant Feliu Guixols B 4 10 2.5
Alberto Molina Eusebio CE Aro 2 5 2.5
Ruben Laguarta Mena CF Sant Feliu Guixols B 2 5 2.5
Joel Ros Vargas UE Caldes de Malavella 4 10 2.5
Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella 18 45 2.5
Oriol Lopez Perez CE Angles 16 41 2.56
Felix Planas Angel UCE Celrà 15 40 2.66
Aleix Moran Cabezas CE Aro 3 8 2.68
Francisco Alejandro Fernandez Mora CE Farners B 25 73 2.92
Iker Martos Aguilera CE Farners B 1 3 3
Joan Fonalleras Nadal UCE Celrà 1 3 3
Abel Sanchez Perez CF Sant Feliu Guixols B 4 12 3
Pere Berrocal Viedma CD Blanes B 11 33 3
Konstantin Josep Deingruber CE Angles 6 18 3
Rafael Gomez Marquez CF Sant Feliu Guixols B 4 16 4