Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a catalana G18


Gol

#   Nom Equip Gol
1 Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CEFS Vidrerenca  7
2 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge  6
3 Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño AD Sauleda  4
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera UE Breda  4
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  4
6 Aly Touray Touray Aly Touray Touray Juventus Lloret CF  3
- Gabriel Attila Font Borza Gabriel Attila Font Borza CF Lloret B  3
- Oriol Pineda Puigmacia Oriol Pineda Puigmacia CF Arbúcies  3
- Ivan Montero Toro Ivan Montero Toro UE Breda  3
- Manuel Soto Garcia Manuel Soto Garcia Penya Bons Aires Salt  3
11 Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  2
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C.  2
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo Hostalric AT C.  2
- Gerard Dominguez Lanchazo Gerard Dominguez Lanchazo UE Breda  2
- Abdouli Jadiri Sissoko Sakibila Abdouli Jadiri Sissoko Sakibila Juventus Lloret CF  2
- Badreddine Marsou Badreddine Marsou Juventus Lloret CF  2
- Jonathan Suarez Bravo Jonathan Suarez Bravo UE Caldes de Malavella  2
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  2
- Jou Quer Calzada Jou Quer Calzada CE Cristinenc  2
- Adrian Antequera Martin Adrian Antequera Martin CE Cristinenc  2
- Sergi Sanchez Pina Sergi Sanchez Pina CD Blanes B  2
- Joan Agell Mas Joan Agell Mas Hostalric AT C.  2
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  2
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  2
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B  2

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 David Mundo Ramos David Mundo Ramos Sant Feliu Guixols CF B 14
2 Francisco Alejandro Fernandez Mora Francisco Alejandro Fernandez Mora CE Farners B 13
3 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge 11
4 Roger Font Viader Roger Font Viader UE Breda 10
5 Ricard Rosello Costa Ricard Rosello Costa CE Cristinenc  9
6 Pere Berrocal Viedma Pere Berrocal Viedma CD Blanes B  8
7 Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C.  6
- Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda  6
9 Sergio Gomez Bustamante Sergio Gomez Bustamante CF Lloret B  5
- Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà  5
- Aleix Moran Cabezas Aleix Moran Cabezas CE Aro  5
- Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà  5
- Alberto Molina Eusebio Alberto Molina Eusebio CE Aro  5
14 Izan Vega Zanuy Izan Vega Zanuy UE Calonge  4
- Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca  4
- Angel Martí Pla Angel Martí Pla Penya Bons Aires Salt  4
- Joel Ros Vargas Joel Ros Vargas UE Caldes de Malavella  4
18 Albert Salado Pratsevalls Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella  3
- David Clapes Delgado David Clapes Delgado UE Caldes de Malavella  3
- Lluis Anglada Llobet Lluis Anglada Llobet CE Cristinenc  3
21 Oriol Lopez Perez Oriol Lopez Perez CE Angles  2
- Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF  2
- Edgar Corredor Galan Edgar Corredor Galan CE Aro  2
- Jordi Calvo Rodriguez Jordi Calvo Rodriguez Hostalric AT C.  2
- Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies  2

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Ariel Nicolas Villasante Cartagena Ariel Nicolas Villasante Cartagena Juventus Lloret CF  4
- Marc Riera Vila Marc Riera Vila CF Lloret B  4
- Maciu Maqueda Garcia Maciu Maqueda Garcia Sils- La Selva CF  4
- Gerard Dominguez Lanchazo Gerard Dominguez Lanchazo UE Breda  4
5 Eduard Maicas Sanz Eduard Maicas Sanz UE Caldes de Malavella  3
- Adria Alsina Iglesias Adria Alsina Iglesias CE Angles  3
- David Talleda Diaz David Talleda Diaz CF Arbúcies  3
- Rida  El Asri El Younoussi Rida El Asri El Younoussi UCE Celrà  3
- Juan Paulino Monteros Juan Paulino Monteros CE Cristinenc  3
- Santi Llinas viñolas Santi Llinas viñolas CE Cristinenc  3
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CEFS Vidrerenca  3
- Jonathan Suarez Bravo Jonathan Suarez Bravo UE Caldes de Malavella  3
- Pol Martinez de Huete Turon Pol Martinez de Huete Turon CE Farners B  3
- Jou Quer Calzada Jou Quer Calzada CE Cristinenc  3
15 Ferran Vila Bassas Ferran Vila Bassas Hostalric AT C.  2
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  2
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez UE Calonge  2
- Cristofer Mateo Pires Mendez Cristofer Mateo Pires Mendez Juventus Lloret CF  2
- Jordi Capdevila Casas Jordi Capdevila Casas CE Angles  2
- Aleix-Max Admetlla Camacho Aleix-Max Admetlla Camacho Penya Bons Aires Salt  2
- Andreu Sant Costa-pau Andreu Sant Costa-pau Penya Bons Aires Salt  2
- Kevin Ivan Pavon Rodriguez Kevin Ivan Pavon Rodriguez AD Sauleda  2
- Sergio Velasco Fernandez Sergio Velasco Fernandez UCE Celrà  2
- Musa Touray Musa Touray UCE Celrà  2
- Sergio Platero Molina Sergio Platero Molina CD Blanes B  2

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Eudald Valenti Sarra Eudald Valenti Sarra CEFS Vidrerenca  1
- Marc Gomez Garcia Marc Gomez Garcia CF Arbúcies  1
- Alpha Omar Barry Alpha Omar Barry CD Blanes B  1
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Marc Sala Iglesias Marc Sala Iglesias CEFS Vidrerenca  1