Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | 3a catalana G18


# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 18.09.2021 16:00 h CE Aro - Sils- La Selva CF1 - 1
1 Jornada 1 18.09.2021 16:00 h CF Arbúcies - UCE Celrà4 - 0
1 Jornada 1 18.09.2021 17:00 h AD Sauleda - Penya Bons Aires Salt3 - 0
1 Jornada 1 18.09.2021 17:30 h Juventus Lloret CF - UE Calonge6 - 0
1 Jornada 1 18.09.2021 18:00 h Hostalric AT C. - UE Breda3 - 2
1 Jornada 1 18.09.2021 18:00 h UE Caldes de Malavella - CEFS Vidrerenca2 - 3
1 Jornada 1 19.09.2021 17:00 h CE Angles - CF Lloret B1 - 1
1 Jornada 1 12.10.2021 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - CD Blanes B2 - 1
1 Jornada 1 12.10.2021 17:00 h CE Cristinenc - CE Farners B4 - 2
2 Jornada 2 25.09.2021 16:00 h CD Blanes B - CE Cristinenc3 - 1
2 Jornada 2 25.09.2021 16:00 h UE Calonge - Hostalric AT C.2 - 3
2 Jornada 2 25.09.2021 16:00 h CF Arbúcies - Penya Bons Aires Salt0 - 1
2 Jornada 2 25.09.2021 16:00 h CE Farners B - CE Aro 5 - 3
2 Jornada 2 25.09.2021 18:00 h Sils- La Selva CF - AD Sauleda6 - 1
2 Jornada 2 26.09.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - Juventus Lloret CF1 - 1
2 Jornada 2 26.09.2021 16:30 h UE Breda - Sant Feliu Guixols CF B4 - 4
2 Jornada 2 26.09.2021 17:00 h UCE Celrà - CE Angles0 - 1
2 Jornada 2 26.09.2021 19:00 h CF Lloret B - UE Caldes de Malavella3 - 0
3 Jornada 3 02.10.2021 15:30 h CD Blanes B - UE Breda1 - 2
3 Jornada 3 02.10.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - UCE Celrà2 - 0
3 Jornada 3 02.10.2021 16:00 h CF Arbúcies - Sils- La Selva CF0 - 1
3 Jornada 3 02.10.2021 16:00 h AD Sauleda - CE Farners B4 - 0
3 Jornada 3 02.10.2021 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - UE Calonge2 - 5
3 Jornada 3 02.10.2021 17:00 h CE Cristinenc - CE Aro 3 - 1
3 Jornada 3 02.10.2021 17:30 h Juventus Lloret CF - CF Lloret B2 - 0
3 Jornada 3 02.10.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CEFS Vidrerenca2 - 2
3 Jornada 3 03.10.2021 17:00 h CE Angles - Penya Bons Aires Salt1 - 2
4 Jornada 4 07.10.2021 20:45 h Penya Bons Aires Salt - UE Caldes de Malavella4 - 0
4 Jornada 4 09.10.2021 16:00 h CE Farners B - CF Arbúcies1 - 2
4 Jornada 4 09.10.2021 16:00 h CE Aro - AD Sauleda0 - 3
4 Jornada 4 09.10.2021 18:00 h UE Calonge - CD Blanes B6 - 1
4 Jornada 4 10.10.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - Sant Feliu Guixols CF B5 - 0
4 Jornada 4 10.10.2021 16:00 h CF Lloret B - Hostalric AT C.2 - 4
4 Jornada 4 10.10.2021 16:30 h UE Breda - CE Cristinenc3 - 1
4 Jornada 4 10.10.2021 16:30 h UCE Celrà - Juventus Lloret CF0 - 3
4 Jornada 4 10.10.2021 18:00 h Sils- La Selva CF - CE Angles1 - 1
5 Jornada 5 16.10.2021 15:30 h CD Blanes B - CEFS Vidrerenca0 - 3
5 Jornada 5 16.10.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - Sils- La Selva CF0 - 2
5 Jornada 5 16.10.2021 16:00 h CF Arbúcies - CE Aro 0 - 1
5 Jornada 5 16.10.2021 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - CF Lloret B1 - 3
5 Jornada 5 16.10.2021 17:00 h CE Cristinenc - AD Sauleda3 - 2
5 Jornada 5 16.10.2021 17:30 h Juventus Lloret CF - Penya Bons Aires Salt4 - 1
5 Jornada 5 16.10.2021 18:00 h Hostalric AT C. - UCE Celrà4 - 0
5 Jornada 5 17.10.2021 16:30 h UE Breda - UE Calonge2 - 1
5 Jornada 5 17.10.2021 17:00 h CE Angles - CE Farners B5 - 3
6 Jornada 6 23.10.2021 16:00 h Penya Bons Aires Salt - Hostalric AT C.3 - 2
6 Jornada 6 23.10.2021 16:00 h CE Farners B - UE Caldes de Malavella3 - 1
6 Jornada 6 23.10.2021 16:15 h CE Aro - CE Angles2 - 3
6 Jornada 6 23.10.2021 16:30 h UE Calonge - CE Cristinenc3 - 1
6 Jornada 6 23.10.2021 17:00 h UCE Celrà - Sant Feliu Guixols CF B3 - 2
6 Jornada 6 23.10.2021 18:00 h Sils- La Selva CF - Juventus Lloret CF2 - 1
6 Jornada 6 23.10.2021 20:00 h CF Lloret B - CD Blanes B3 - 1
6 Jornada 6 24.10.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - UE Breda1 - 0
6 Jornada 6 01.12.2021 20:30 h AD Sauleda - CF Arbúcies1 - 0
7 Jornada 7 30.10.2021 16:30 h UE Caldes de Malavella - CE Aro 2 - 1
7 Jornada 7 30.10.2021 17:15 h UE Calonge - CEFS Vidrerenca3 - 1
7 Jornada 7 30.10.2021 17:30 h Juventus Lloret CF - CE Farners B2 - 2
7 Jornada 7 30.10.2021 18:00 h CD Blanes B - UCE Celrà3 - 2
7 Jornada 7 30.10.2021 18:00 h Hostalric AT C. - Sils- La Selva CF3 - 1
7 Jornada 7 30.10.2021 18:00 h CE Cristinenc - CF Arbúcies2 - 3
7 Jornada 7 30.10.2021 19:00 h Sant Feliu Guixols CF B - Penya Bons Aires Salt1 - 2
7 Jornada 7 31.10.2021 16:00 h UE Breda - CF Lloret B3 - 2
7 Jornada 7 31.10.2021 17:00 h CE Angles - AD Sauleda4 - 3
8 Jornada 8 06.11.2021 16:00 h CE Farners B - Hostalric AT C.1 - 4
8 Jornada 8 06.11.2021 16:00 h AD Sauleda - UE Caldes de Malavella1 - 1
8 Jornada 8 06.11.2021 16:00 h CF Arbúcies - CE Angles5 - 2
8 Jornada 8 06.11.2021 16:15 h Penya Bons Aires Salt - CD Blanes B4 - 1
8 Jornada 8 06.11.2021 17:00 h CE Aro - Juventus Lloret CF1 - 1
8 Jornada 8 06.11.2021 18:00 h UCE Celrà - UE Breda0 - 3
8 Jornada 8 06.11.2021 18:00 h Sils- La Selva CF - Sant Feliu Guixols CF B7 - 2
8 Jornada 8 07.11.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - CE Cristinenc3 - 0
8 Jornada 8 07.11.2021 16:00 h CF Lloret B - UE Calonge2 - 4
9 Jornada 9 13.11.2021 16:00 h UE Calonge - UCE Celrà3 - 2
9 Jornada 9 13.11.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Arbúcies2 - 2
9 Jornada 9 13.11.2021 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - CE Farners B4 - 7
9 Jornada 9 13.11.2021 17:00 h Hostalric AT C. - CE Aro 4 - 4
9 Jornada 9 13.11.2021 17:30 h Juventus Lloret CF - AD Sauleda4 - 1
9 Jornada 9 13.11.2021 18:00 h CD Blanes B - Sils- La Selva CF0 - 3
9 Jornada 9 13.11.2021 18:00 h CE Cristinenc - CE Angles3 - 2
9 Jornada 9 14.11.2021 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Lloret B1 - 1
9 Jornada 9 14.11.2021 16:30 h UE Breda - Penya Bons Aires Salt0 - 3
10 Jornada 10 20.11.2021 16:00 h Penya Bons Aires Salt - UE Calonge1 - 0
10 Jornada 10 20.11.2021 16:00 h CE Farners B - CD Blanes B4 - 1
10 Jornada 10 20.11.2021 16:00 h CF Arbúcies - Juventus Lloret CF1 - 0
10 Jornada 10 20.11.2021 16:30 h CE Aro - Sant Feliu Guixols CF B1 - 1
10 Jornada 10 20.11.2021 17:00 h AD Sauleda - Hostalric AT C.2 - 1
10 Jornada 10 20.11.2021 18:00 h Sils- La Selva CF - UE Breda0 - 1
10 Jornada 10 21.11.2021 16:00 h CF Lloret B - CE Cristinenc3 - 0
10 Jornada 10 21.11.2021 17:00 h UCE Celrà - CEFS Vidrerenca0 - 2
10 Jornada 10 21.11.2021 17:00 h CE Angles - UE Caldes de Malavella3 - 1
11 Jornada 11 27.11.2021 16:00 h UE Calonge - Sils- La Selva CF4 - 0
11 Jornada 11 27.11.2021 16:30 h CEFS Vidrerenca - Penya Bons Aires Salt0 - 2
11 Jornada 11 27.11.2021 17:00 h CE Cristinenc - UE Caldes de Malavella3 - 4
11 Jornada 11 27.11.2021 17:30 h Juventus Lloret CF - CE Angles4 - 3
11 Jornada 11 27.11.2021 18:00 h Hostalric AT C. - CF Arbúcies1 - 1
11 Jornada 11 27.11.2021 19:00 h CD Blanes B - CE Aro 2 - 1
11 Jornada 11 28.11.2021 12:30 h Sant Feliu Guixols CF B - AD Sauleda1 - 2
11 Jornada 11 28.11.2021 16:00 h CF Lloret B - UCE Celrà3 - 0
11 Jornada 11 28.11.2021 16:30 h UE Breda - CE Farners B4 - 3
12 Jornada 12 11.12.2021 16:00 h Penya Bons Aires Salt - CF Lloret B2 - 1
12 Jornada 12 11.12.2021 16:00 h CE Farners B - UE Calonge0 - 4
12 Jornada 12 11.12.2021 16:00 h CF Arbúcies - Sant Feliu Guixols CF B3 - 1
12 Jornada 12 11.12.2021 16:00 h UE Caldes de Malavella - Juventus Lloret CF2 - 6
12 Jornada 12 11.12.2021 16:45 h CE Aro - UE Breda0 - 2
12 Jornada 12 11.12.2021 18:00 h AD Sauleda - CD Blanes B3 - 0
12 Jornada 12 12.12.2021 17:00 h UCE Celrà - CE Cristinenc2 - 3
12 Jornada 12 12.12.2021 17:00 h CE Angles - Hostalric AT C.5 - 1
12 Jornada 12 19.01.2022 21:00 h Sils- La Selva CF - CEFS Vidrerenca1 - 5
13 Jornada 13 18.12.2021 16:00 h UE Calonge - CE Aro 2 - 1
13 Jornada 13 18.12.2021 17:00 h CE Cristinenc - Juventus Lloret CF2 - 1
13 Jornada 13 18.12.2021 17:30 h Sant Feliu Guixols CF B - CE Angles4 - 5
13 Jornada 13 18.12.2021 18:00 h Hostalric AT C. - UE Caldes de Malavella3 - 2
13 Jornada 13 18.12.2021 19:30 h CD Blanes B - CF Arbúcies1 - 1
13 Jornada 13 19.12.2021 16:00 h CF Lloret B - Sils- La Selva CF0 - 2
13 Jornada 13 19.12.2021 16:30 h UE Breda - AD Sauleda2 - 1
13 Jornada 13 19.12.2021 17:00 h UCE Celrà - Penya Bons Aires Salt1 - 2
13 Jornada 13 03.02.2022 21:00 h CEFS Vidrerenca - CE Farners B1 - 1
14 Jornada 14 08.01.2022 16:00 h Penya Bons Aires Salt - CE Cristinenc1 - 2
14 Jornada 14 08.01.2022 16:00 h CE Farners B - CF Lloret B2 - 2
14 Jornada 14 08.01.2022 16:00 h CF Arbúcies - UE Breda1 - 0
14 Jornada 14 08.01.2022 17:00 h CE Aro - CEFS Vidrerenca1 - 2
14 Jornada 14 08.01.2022 18:00 h Sils- La Selva CF - UCE Celrà4 - 1
14 Jornada 14 09.01.2022 17:00 h CE Angles - CD Blanes B4 - 3
14 Jornada 14 19.01.2022 20:30 h Hostalric AT C. - Juventus Lloret CF0 - 0
14 Jornada 14 20.01.2022 20:45 h AD Sauleda - UE Calonge1 - 3
14 Jornada 14 03.02.2022 21:00 h UE Caldes de Malavella - Sant Feliu Guixols CF B1 - 2
15 Jornada 15 15.01.2022 16:00 h CEFS Vidrerenca - AD Sauleda3 - 4
15 Jornada 15 15.01.2022 16:00 h UE Calonge - CF Arbúcies3 - 0
15 Jornada 15 15.01.2022 16:15 h Penya Bons Aires Salt - Sils- La Selva CF0 - 2
15 Jornada 15 15.01.2022 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - Juventus Lloret CF1 - 4
15 Jornada 15 16.01.2022 16:30 h UE Breda - CE Angles4 - 1
15 Jornada 15 16.01.2022 18:30 h UCE Celrà - CE Farners B2 - 1
15 Jornada 15 16.01.2022 18:30 h CF Lloret B - CE Aro 3 - 2
15 Jornada 15 27.01.2022 20:45 h Hostalric AT C. - CE Cristinenc2 - 2
15 Jornada 15 10.02.2022 21:00 h CD Blanes B - UE Caldes de Malavella2 - 0
16 Jornada 16 22.01.2022 16:00 h CE Farners B - Penya Bons Aires Salt0 - 1
16 Jornada 16 22.01.2022 16:00 h AD Sauleda - CF Lloret B3 - 1
16 Jornada 16 22.01.2022 16:00 h CF Arbúcies - CEFS Vidrerenca1 - 1
16 Jornada 16 22.01.2022 16:00 h UE Caldes de Malavella - UE Breda2 - 2
16 Jornada 16 22.01.2022 17:30 h Juventus Lloret CF - CD Blanes B4 - 2
16 Jornada 16 22.01.2022 18:00 h CE Cristinenc - Sils- La Selva CF4 - 3
16 Jornada 16 22.01.2022 18:00 h Hostalric AT C. - Sant Feliu Guixols CF B4 - 1
16 Jornada 16 10.02.2022 21:00 h CE Aro - UCE Celrà1 - 0
16 Jornada 16 24.02.2022 21:00 h CE Angles - UE Calonge2 - 1
17 Jornada 17 29.01.2022 16:00 h Penya Bons Aires Salt - CE Aro 2 - 4
17 Jornada 17 29.01.2022 16:00 h UE Calonge - UE Caldes de Malavella1 - 0
17 Jornada 17 29.01.2022 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - CE Cristinenc3 - 4
17 Jornada 17 29.01.2022 17:30 h UCE Celrà - AD Sauleda3 - 1
17 Jornada 17 29.01.2022 18:00 h Sils- La Selva CF - CE Farners B7 - 2
17 Jornada 17 29.01.2022 18:00 h CD Blanes B - Hostalric AT C.1 - 1
17 Jornada 17 30.01.2022 12:00 h CEFS Vidrerenca - CE Angles3 - 2
17 Jornada 17 30.01.2022 16:30 h CF Lloret B - CF Arbúcies2 - 2
17 Jornada 17 30.01.2022 16:30 h UE Breda - Juventus Lloret CF1 - 2
18 Jornada 18 05.02.2022 16:00 h UE Calonge - Juventus Lloret CF0 - 0
18 Jornada 18 05.02.2022 16:00 h CE Farners B - CE Cristinenc3 - 2
18 Jornada 18 05.02.2022 16:15 h Penya Bons Aires Salt - AD Sauleda3 - 4
18 Jornada 18 05.02.2022 16:30 h UCE Celrà - CF Arbúcies1 - 1
18 Jornada 18 05.02.2022 18:00 h Sils- La Selva CF - CE Aro 5 - 2
18 Jornada 18 05.02.2022 19:00 h CD Blanes B - Sant Feliu Guixols CF B2 - 2
18 Jornada 18 06.02.2022 16:00 h CF Lloret B - CE Angles4 - 4
18 Jornada 18 06.02.2022 16:30 h UE Breda - Hostalric AT C.3 - 0
18 Jornada 18 03.03.2022 21:00 h CEFS Vidrerenca - UE Caldes de Malavella1 - 2
19 Jornada 19 12.02.2022 16:00 h UE Caldes de Malavella - CF Lloret B1 - 4
19 Jornada 19 12.02.2022 16:30 h CE Aro - CE Farners B2 - 1
19 Jornada 19 12.02.2022 17:00 h CE Cristinenc - CD Blanes B5 - 3
19 Jornada 19 12.02.2022 17:00 h Sant Feliu Guixols CF B - UE Breda1 - 2
19 Jornada 19 12.02.2022 17:30 h Juventus Lloret CF - CEFS Vidrerenca2 - 1
19 Jornada 19 12.02.2022 18:00 h Hostalric AT C. - UE Calonge2 - 1
19 Jornada 19 12.02.2022 18:00 h AD Sauleda - Sils- La Selva CF3 - 3
19 Jornada 19 13.02.2022 12:30 h Penya Bons Aires Salt - CF Arbúcies1 - 1
19 Jornada 19 13.02.2022 17:00 h CE Angles - UCE Celrà3 - 2
20 Jornada 20 19.02.2022 15:30 h CE Aro - CE Cristinenc0 - 3
20 Jornada 20 19.02.2022 15:45 h Penya Bons Aires Salt - CE Angles2 - 0
20 Jornada 20 19.02.2022 16:00 h UE Calonge - Sant Feliu Guixols CF B3 - 2
20 Jornada 20 19.02.2022 16:00 h CE Farners B - AD Sauleda1 - 4
20 Jornada 20 19.02.2022 18:00 h Sils- La Selva CF - CF Arbúcies1 - 2
20 Jornada 20 20.02.2022 12:00 h CEFS Vidrerenca - Hostalric AT C.1 - 1
20 Jornada 20 20.02.2022 16:00 h CF Lloret B - Juventus Lloret CF0 - 2
20 Jornada 20 20.02.2022 16:30 h UE Breda - CD Blanes B4 - 1
20 Jornada 20 20.02.2022 17:00 h UCE Celrà - UE Caldes de Malavella3 - 2
21 Jornada 21 05.03.2022 16:00 h UE Caldes de Malavella - Penya Bons Aires Salt1 - 0
21 Jornada 21 05.03.2022 16:00 h CF Arbúcies - CE Farners B3 - 3
21 Jornada 21 05.03.2022 16:45 h Sant Feliu Guixols CF B - CEFS Vidrerenca3 - 1
21 Jornada 21 05.03.2022 17:00 h CE Cristinenc - UE Breda3 - 2
21 Jornada 21 05.03.2022 17:30 h Juventus Lloret CF - UCE Celrà4 - 1
21 Jornada 21 05.03.2022 18:00 h CD Blanes B