Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: Segona Catalana Grup 1 B


Gol

#   Nom Equip Gol
1 David Busto Miño David Busto Miño CD Malgrat 12
2 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge 10
3 Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  8
4 Ramon Franch Hughet Ramon Franch Hughet EF Girones Sabat  6
5 Maxim Paradera Tarres Maxim Paradera Tarres UE Calonge  5
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh AD Cal Aguido  5
- Oussama Zannani Oussama Zannani UE Tossa  5
- Carlos Alcaraz Camara Carlos Alcaraz Camara CD Blanes  5
9 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  4
- Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Farners  4
- Roger Valenti Barbe Roger Valenti Barbe CE Farners  4
- Roger Parals Teixidor Roger Parals Teixidor CE Farners  4
- Carles Lidon Nicolas Carles Lidon Nicolas UE Quart  4
- Guim Vila Espigol Guim Vila Espigol CE Farners  4
- Arnau Pedemonte Pelegrin Arnau Pedemonte Pelegrin CF Tordera  4
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal Aguido  4
- Marco Gordon Vargas Marco Gordon Vargas AD Cal Aguido  4
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners  4
- Gerard Pratsevall Pita Gerard Pratsevall Pita UE Quart  4
- Francesc Serra Moral Francesc Serra Moral CE Unió Girona  4
21 Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners  3
- Juan Moncusi Bielsa Juan Moncusi Bielsa UE Tossa  3
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  3
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  3
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  3
- Pol Martinez de Huete Turon Pol Martinez de Huete Turon CE Farners  3
- Brian Alvarez Chica Brian Alvarez Chica UE Calonge  3
- Gerard Canudas Guives Gerard Canudas Guives CE Unió Girona  3
- Nicolau Regàs Gil Nicolau Regàs Gil CE Unió Girona  3
- Ruben 'Peke'  Martinez Gil Ruben 'Peke' Martinez Gil CD Blanes  3
- Alex Lobo Fornas Alex Lobo Fornas UE Tossa  3
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  3
- Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  3
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal Aguido  3
35 Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  2
- Ivan Anaya Guisado Ivan Anaya Guisado AD Cal Aguido  2
- Alex Almar Salgado Alex Almar Salgado UD Cassa  2
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay UE Quart  2
- Feliu Torrus Mora Feliu Torrus Mora CF Tordera  2
- Souleymane Sidibe Souleymane Sidibe UE Tossa  2
- Aleix Massegu Serra Aleix Massegu Serra CF Tordera  2
- Pol Almellones Sola Pol Almellones Sola CF Tordera  2
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat  2
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal Aguido  2
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  2
- Pau Guinau Armentero Pau Guinau Armentero CD Blanes  2
- Luis Gonzalez del Cabo Luis Gonzalez del Cabo CD Malgrat  2
- Marc Güera Duch Marc Güera Duch CD Blanes  2
- David  Ruiz Cardenas David Ruiz Cardenas AD Cal Aguido  2
- Jose Manuel Lopez Giron Jose Manuel Lopez Giron UE Tossa  2
51 Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  1
- Elton Ricardo Espinal Chavarria Elton Ricardo Espinal Chavarria CE Unió Girona  1
- Lauro Techeira Ciscar Lauro Techeira Ciscar CE Unió Girona  1
- David Fernandez Collell David Fernandez Collell EF Girones Sabat  1
- Ivan Palacio Holgado Ivan Palacio Holgado CD Malgrat  1
- Brian Alejandro Suarez Araujo Brian Alejandro Suarez Araujo CD Malgrat  1
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Quart  1
- Alenjandro  Fernandez Mañas Alenjandro Fernandez Mañas UE Tossa  1
- Adria Cordones Muñoz Adria Cordones Muñoz EF Girones Sabat  1
- Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  1
- Arnau Saez Pallisera Arnau Saez Pallisera UE Quart  1
- Alex Cabarrocas Rodriguez Alex Cabarrocas Rodriguez UE Quart  1
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea EF Girones Sabat  1
- Albert Rigau Ferrer Albert Rigau Ferrer EF Girones Sabat  1
- Ruben Barroso Frias Ruben Barroso Frias CD Blanes  1
- Oscar Luque Gascons Oscar Luque Gascons CF Tordera  1
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  1
- Pol Masgrau Lacalle Pol Masgrau Lacalle UD Cassa  1
- Alex Rodriguez Estrella Alex Rodriguez Estrella CF Tordera  1
- Joan Arxer Vargas Joan Arxer Vargas UE Quart  1
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas CE Unió Girona  1
- Adel El Jemili Setti Adel El Jemili Setti CD Blanes  1
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa UE Tossa  1
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya UE Tossa  1
- Oriol Creixans Rieradevall Oriol Creixans Rieradevall CE Unió Girona  1
- Nil Sola Rodriguez Nil Sola Rodriguez CE Unió Girona  1
- Abderrahim Mouka El Falki Abderrahim Mouka El Falki CD Blanes  1
- Alejandro  Garcia Moyano Alejandro Garcia Moyano CD Malgrat  1
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Blanes  1
- Bukary Marena Conteh Bukary Marena Conteh CD Blanes  1
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Blanes  1
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz UE Tossa  1
- Raul Alvarez Castellanos Raul Alvarez Castellanos UE Tossa  1
- Brais Campos Portella Brais Campos Portella UD Cassa  1
- Adria Casanovas Alonso Adria Casanovas Alonso CD Malgrat  1
- Bernat Vilarrubi Feliu Bernat Vilarrubi Feliu EF Girones Sabat  1
- Joan Josep De la Pena Zamora Joan Josep De la Pena Zamora CD Malgrat  1
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  1
- Aniol Pla Martí Aniol Pla Martí CE Farners  1
- Max Moncusi  Bielsa Max Moncusi Bielsa UE Tossa  1
- Arnau Planas Ayguade Arnau Planas Ayguade EF Girones Sabat  1
- Albert  Grau Bosch Albert Grau Bosch CE Unió Girona  1
- Oscar Fernandez Bayon Oscar Fernandez Bayon UE Quart  1
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga UE Tossa  1
- pau Llastarry Pons pau Llastarry Pons CD Malgrat  1
- Aleix Sanches Placidas Aleix Sanches Placidas CF Tordera  1
- Francesc Massegu Molina Francesc Massegu Molina CF Tordera  1
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui UE Calonge  1
- Aleix Ridao Sanchez Aleix Ridao Sanchez EF Girones Sabat  1
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal Aguido  1

Gols rebuts

#   Nom Equip Gols rebuts
1 Iker Diaz Tejero Iker Diaz Tejero EF Girones Sabat 29
- Alex Malagon Cabrera Alex Malagon Cabrera UD Cassa 29
3 Joan Pons Andreu Joan Pons Andreu CE Unió Girona 24
4 Francesc Cabrera Vidal Francesc Cabrera Vidal UE Quart 21
5 Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners 18
6 David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera 16
7 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge 14
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal Aguido 14
9 David  Aceiton Muelas David Aceiton Muelas CD Blanes 12
- Sebby Senjay Van der Berg Sebby Senjay Van der Berg CD Malgrat 12
11 David Ortega Marin David Ortega Marin AD Cal Aguido  8
12 Marc Rahola Garriga Marc Rahola Garriga UD Cassa  6
13 Saedu Jallow Saedu Jallow CE Unió Girona  5
- Aboubacare Kone Kone Aboubacare Kone Kone CD Blanes  5
- Saedu Jallow Saedu Jallow EF Girones Sabat  5
16 Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera UE Tossa  4
- Joan Bayona Gallardo Joan Bayona Gallardo UE Calonge  4
18 Mohamed Ndow Jaiteh Mohamed Ndow Jaiteh CF Tordera  3
- Hamza Khouri Hamdaoui Hamza Khouri Hamdaoui CE Farners  3
20 Cristian Andres Etchart Benitez Cristian Andres Etchart Benitez CD Malgrat  2
21 Ivan  Blanco Rivera Ivan Blanco Rivera UE Tossa  1

Tarjeta Groga

#   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  9
2 Jordi Gumbau Ciurana Jordi Gumbau Ciurana UD Cassa  8
3 Roger Valenti Barbe Roger Valenti Barbe CE Farners  7
- Pau Casagran Suñer Pau Casagran Suñer UE Quart  7
- Juan Moncusi Bielsa Juan Moncusi Bielsa UE Tossa  7
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  7
- Pol Masgrau Lacalle Pol Masgrau Lacalle UD Cassa  7
- Lamini Barro Balisa Lamini Barro Balisa UE Tossa  7
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  7
- Ruben Gaspar Carrillo Ruben Gaspar Carrillo CF Tordera  7
11 Joan Josep De la Pena Zamora Joan Josep De la Pena Zamora CD Malgrat  6
- Robert Perez Alonso Robert Perez Alonso UE Calonge  6
13 Arnau Planas Ayguade Arnau Planas Ayguade EF Girones Sabat  5
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Quart  5
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal Aguido  5
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal Aguido  5
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  5
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste UD Cassa  5
- Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  5
- Michel  Alcaide Vera Michel Alcaide Vera UE Calonge  5
- Marc Carrillo Pons Marc Carrillo Pons CD Blanes  5
- David Busto Miño David Busto Miño CD Malgrat  5
- Pol Almellones Sola Pol Almellones Sola CF Tordera  5
- Aleix Romagos Vila Aleix Romagos Vila UE Quart  5
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart  5
- Aleix Massegu Serra Aleix Massegu Serra CF Tordera  5
- Matias Gonzalo Fernandez Matias Gonzalo Fernandez CD Malgrat  5
- David Gonzalez Tudela David Gonzalez Tudela CE Unió Girona  5
- Denis Flavius Micnea Denis Flavius Micnea EF Girones Sabat  5
30 Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño UE Calonge  4
- Roger Amores Miquelay Roger Amores Miquelay CE Unió Girona  4
- Adria Herrera Dueñas Adria Herrera Dueñas EF Girones Sabat  4
- Issa Diallo Diallo Issa Diallo Diallo UE Tossa  4
- Luis Gonzalez del Cabo Luis Gonzalez del Cabo CD Malgrat  4
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  4
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  4
- Alex Lobo Fornas Alex Lobo Fornas UE Tossa  4
- Eric Pages Lopez Eric Pages Lopez CE Farners  4
- Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  4
- Eduardo Poderoso Bravo Eduardo Poderoso Bravo UE Tossa  4
- Antoni Torrent Masjoan Antoni Torrent Masjoan CD Malgrat  4
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas CE Unió Girona  4
- Nicolau Regàs Gil Nicolau Regàs Gil CE Unió Girona  4
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui UE Calonge  4
- Mahamadou Sumaray Kunkara Mahamadou Sumaray Kunkara CD Blanes  4
- Arnau Fuste Ayats Arnau Fuste Ayats UD Cassa  4
- Marco Gordon Vargas Marco Gordon Vargas AD Cal Aguido  4
48 Francesc Serra Moral Francesc Serra Moral CE Unió Girona  3
- Ilias Katir Ilias Katir CE Unió Girona  3
- Adria Cordones Muñoz Adria Cordones Muñoz EF Girones Sabat  3
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal Aguido  3
- Ruben Barroso Frias Ruben Barroso Frias CD Blanes  3
- Daniel Plaza Sanchez Daniel Plaza Sanchez CD Malgrat  3
- Eduard Gauchia Sanchez Eduard Gauchia Sanchez UD Cassa  3
- Iker Santaren rodriguez Iker Santaren rodriguez CD Malgrat  3
- Alex Celino Gonzalez Mendoza Alex Celino Gonzalez Mendoza CD Malgrat  3
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  3
- Aniol Pla Martí Aniol Pla Martí CE Farners  3
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  3
- Omar Sillah Cessay Omar Sillah Cessay UE Quart  3
- Marc Magrane Sans Marc Magrane Sans UE Quart  3
- Felipe Ignacio Delgado Baeza Felipe Ignacio Delgado Baeza UE Tossa  3
- Adria Casanovas Alonso Adria Casanovas Alonso CD Malgrat  3
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh AD Cal Aguido  3
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji AD Cal Aguido  3
- Feliu Torrus Mora Feliu Torrus Mora CF Tordera  3
- Izan Vega Zanuy Izan Vega Zanuy UE Calonge  3
- Joan Pons Andreu Joan Pons Andreu CE Unió Girona  3
- Adrian Guerrero Aguilar Adrian Guerrero Aguilar CF Tordera  3
- Marc Güera Duch Marc Güera Duch CD Blanes  3
- Roger Mora Torrent Roger Mora Torrent CD Blanes  3
- Djakariudja Moussa Diallo Djakariudja Moussa Diallo UE Quart  3
- Joan Arxer Vargas Joan Arxer Vargas UE Quart  3
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners  3
- Souleymane Sidibe Souleymane Sidibe UE Tossa  3
- Marc Rabassedas Aymerich Marc Rabassedas Aymerich UD Cassa  3
- Alex Maresma Ibañez Alex Maresma Ibañez CE Unió Girona  3
- Bukary Marena Conteh Bukary Marena Conteh CD Blanes  3
- Ruben 'Peke'  Martinez Gil Ruben 'Peke' Martinez Gil CD Blanes  3
- Maxim Paradera Tarres Maxim Paradera Tarres UE Calonge  3
- Rafael Agustin Luciano Lopez Rafael Agustin Luciano Lopez AD Cal Aguido  3
- Ivan Vilalta Jou Ivan Vilalta Jou CE Farners  3
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  3
- Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  3
- Robert Negre Viejo Robert Negre Viejo UD Cassa  3
- Albert Rigau Ferrer Albert Rigau Ferrer EF Girones Sabat  3
87 Amara Fofana Amara Fofana CE Farners  2
- Ismail Haidour Haidour Ismail Haidour Haidour CE Farners  2
- Victor Delgado Hidalga Victor Delgado Hidalga AD Cal Aguido  2
- David  Aceiton Muelas David Aceiton Muelas CD Blanes  2
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal Aguido  2
- Adel El Jemili Setti Adel El Jemili Setti CD Blanes  2
- pau Llastarry Pons pau Llastarry Pons CD Malgrat  2
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  2
- Alex Rodriguez Estrella Alex Rodriguez Estrella CF Tordera  2
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal Aguido  2
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat  2
- Ivan Palacio Holgado Ivan Palacio Holgado CD Malgrat  2
- Federico Nicolas Cardozo Pereyra Federico Nicolas Cardozo Pereyra AD Cal Aguido  2
- Roger Parals Teixidor Roger Parals Teixidor CE Farners  2

Tarjeta Vermella

#   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Eric Pages Lopez Eric Pages Lopez CE Farners  2
2 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners  1
- Nil Victoria Mendez Nil Victoria Mendez CF Tordera  1
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UE Quart  1
- Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  1
- Sergi Lozano Alcaide Sergi Lozano Alcaide EF Girones Sabat  1
- Ivan Delgado Lopez Ivan Delgado Lopez EF Girones Sabat  1
- Bernat Vilarrubi Feliu Bernat Vilarrubi Feliu EF Girones Sabat  1
- Jose Luis Santamaria Gil Jose Luis Santamaria Gil UD Cassa  1
- Marc Rabassedas Aymerich Marc Rabassedas Aymerich UD Cassa  1
- Bukary Marena Conteh Bukary Marena Conteh CD Blanes  1
- Marc Güera Duch Marc Güera Duch CD Blanes  1
- Aleix Massegu Serra Aleix Massegu Serra CF Tordera  1
- Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Tordera  1
- Bru Ortega Calvet Bru Ortega Calvet CE Farners  1
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal Aguido  1

Gol en propia porta

#   Nom Equip Gol en propia porta
1 Pau Xifra Lafuente Pau Xifra Lafuente EF Girones Sabat  2
2 Adria Vila Espigol Adria Vila Espigol CE Farners  1
- David Gonzalez Tudela David Gonzalez Tudela CE Unió Girona  1
- Bilal Hamzaoui Bilal Hamzaoui UE Calonge  1
- Sergi Gumbau Ciurana Sergi Gumbau Ciurana UD Cassa  1
- Hugo Marquez Llano Hugo Marquez Llano AD Cal Aguido  1