Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | Tercera Catalana 15/16

Imprimeix 

# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 05.09.2015 15:00 h AD Cal AGuido - Athletic Silenc3 - 3
1 Jornada 1 05.09.2015 18:00 h UD Cassa B - Blanes Athletic0 - 2
1 Jornada 1 06.09.2015 15:00 h CF Vilartagues - CE Aro 2 - 2
1 Jornada 1 06.09.2015 15:00 h CD Malgrat - CE Angles2 - 6
1 Jornada 1 06.09.2015 15:30 h PB Lloret de Mar - CEFS Vidrerenca1 - 5
1 Jornada 1 19.11.2015 15:00 h CE Farners B - UE Tossa2 - 1
1 Jornada 1 05.12.2015 15:00 h CE Sant Hilari - UE Calonge1 - 1
1 Jornada 1 05.12.2015 15:30 h CF Sant Antoni - UE Torroella1 - 1
1 Jornada 1 06.12.2015 16:00 h CF Albons - CE Unió Girona2 - 2
2 Jornada 2 12.09.2015 13:30 h CEFS Vidrerenca - CF Vilartagues4 - 3
2 Jornada 2 12.09.2015 14:00 h CE Aro - CE Farners B2 - 1
2 Jornada 2 12.09.2015 14:00 h CE Unió Girona - UD Cassa B1 - 1
2 Jornada 2 12.09.2015 15:45 h Athletic Silenc - CE Sant Hilari1 - 1
2 Jornada 2 13.09.2015 14:30 h UE Torroella - CD Malgrat1 - 3
2 Jornada 2 13.09.2015 15:00 h CE Angles - CF Albons2 - 0
2 Jornada 2 13.09.2015 15:00 h UE Tossa - CF Sant Antoni10 - 0
2 Jornada 2 12.11.2015 14:30 h Blanes Athletic - AD Cal AGuido1 - 4
2 Jornada 2 19.11.2015 20:00 h UE Calonge - PB Lloret de Mar0 - 3
3 Jornada 3 19.09.2015 14:00 h CE Aro - CEFS Vidrerenca2 - 0
3 Jornada 3 19.09.2015 14:00 h CE Sant Hilari - Blanes Athletic1 - 2
3 Jornada 3 19.09.2015 14:00 h CE Farners B - CF Sant Antoni2 - 1
3 Jornada 3 19.09.2015 15:00 h AD Cal AGuido - CE Unió Girona4 - 0
3 Jornada 3 20.09.2015 14:00 h UD Cassa B - CE Angles0 - 2
3 Jornada 3 20.09.2015 15:00 h CF Vilartagues - UE Calonge3 - 0
3 Jornada 3 20.09.2015 15:00 h UE Torroella - CF Albons3 - 0
3 Jornada 3 20.09.2015 15:00 h CD Malgrat - UE Tossa0 - 3
3 Jornada 3 20.09.2015 15:30 h PB Lloret de Mar - Athletic Silenc0 - 4
4 Jornada 4 26.09.2015 13:30 h Blanes Athletic - PB Lloret de Mar1 - 1
4 Jornada 4 26.09.2015 14:00 h UE Calonge - CE Aro 2 - 4
4 Jornada 4 26.09.2015 14:00 h CE Unió Girona - CE Sant Hilari2 - 1
4 Jornada 4 26.09.2015 14:30 h CF Sant Antoni - CD Malgrat0 - 3
4 Jornada 4 26.09.2015 15:45 h Athletic Silenc - CF Vilartagues1 - 3
4 Jornada 4 27.09.2015 14:30 h UE Torroella - UD Cassa B4 - 3
4 Jornada 4 27.09.2015 15:00 h CE Angles - AD Cal AGuido1 - 1
4 Jornada 4 27.09.2015 16:00 h UE Tossa - CF Albons1 - 1
4 Jornada 4 30.09.2015 19:00 h CEFS Vidrerenca - CE Farners B7 - 2
5 Jornada 5 03.10.2015 14:00 h CEFS Vidrerenca - UE Calonge6 - 0
5 Jornada 5 03.10.2015 14:00 h CE Aro - Athletic Silenc2 - 1
5 Jornada 5 03.10.2015 14:00 h CE Sant Hilari - CE Angles2 - 1
5 Jornada 5 03.10.2015 14:00 h CE Farners B - CD Malgrat0 - 1
5 Jornada 5 03.10.2015 15:00 h AD Cal AGuido - UE Torroella1 - 0
5 Jornada 5 04.10.2015 14:00 h UD Cassa B - UE Tossa3 - 3
5 Jornada 5 04.10.2015 15:00 h CF Vilartagues - Blanes Athletic5 - 1
5 Jornada 5 04.10.2015 15:00 h CF Albons - CF Sant Antoni4 - 1
5 Jornada 5 04.10.2015 15:30 h PB Lloret de Mar - CE Unió Girona2 - 1
6 Jornada 6 10.10.2015 13:30 h Blanes Athletic - CE Aro 0 - 3
6 Jornada 6 10.10.2015 14:00 h CE Unió Girona - CF Vilartagues1 - 4
6 Jornada 6 10.10.2015 14:30 h CF Sant Antoni - UD Cassa B1 - 3
6 Jornada 6 10.10.2015 15:00 h UE Calonge - CE Farners B1 - 5
6 Jornada 6 10.10.2015 15:45 h Athletic Silenc - CEFS Vidrerenca0 - 0
6 Jornada 6 11.10.2015 13:00 h UE Tossa - AD Cal AGuido3 - 1
6 Jornada 6 11.10.2015 14:30 h UE Torroella - CE Sant Hilari7 - 1
6 Jornada 6 11.10.2015 15:00 h CE Angles - PB Lloret de Mar5 - 1
6 Jornada 6 11.10.2015 15:00 h CD Malgrat - CF Albons1 - 1
7 Jornada 7 17.10.2015 14:00 h CEFS Vidrerenca - Blanes Athletic4 - 0
7 Jornada 7 17.10.2015 14:00 h CE Farners B - CF Albons0 - 0
7 Jornada 7 17.10.2015 15:00 h UE Calonge - Athletic Silenc2 - 1
7 Jornada 7 17.10.2015 15:00 h CE Sant Hilari - UE Tossa0 - 3
7 Jornada 7 17.10.2015 15:15 h AD Cal AGuido - CF Sant Antoni2 - 1
7 Jornada 7 17.10.2015 16:00 h CE Aro - CE Unió Girona2 - 0
7 Jornada 7 18.10.2015 14:00 h UD Cassa B - CD Malgrat0 - 1
7 Jornada 7 18.10.2015 15:00 h CF Vilartagues - CE Angles3 - 1
7 Jornada 7 18.10.2015 15:30 h PB Lloret de Mar - UE Torroella3 - 1
8 Jornada 8 24.10.2015 13:30 h Blanes Athletic - UE Calonge3 - 2
8 Jornada 8 24.10.2015 14:00 h CE Unió Girona - CEFS Vidrerenca1 - 5
8 Jornada 8 24.10.2015 14:30 h CF Sant Antoni - CE Sant Hilari1 - 0
8 Jornada 8 25.10.2015 16:00 h CE Angles - CE Aro 1 - 0
8 Jornada 8 25.10.2015 16:00 h UE Tossa - PB Lloret de Mar2 - 0
8 Jornada 8 25.10.2015 16:00 h CD Malgrat - AD Cal AGuido3 - 2
8 Jornada 8 25.10.2015 16:00 h CF Albons - UD Cassa B2 - 1
8 Jornada 8 01.12.2015 20:00 h Athletic Silenc - CE Farners B1 - 3
8 Jornada 8 22.12.2015 20:00 h UE Torroella - CF Vilartagues3 - 3
9 Jornada 9 31.10.2015 14:30 h AD Cal AGuido - CF Albons3 - 2
9 Jornada 9 31.10.2015 15:00 h UE Calonge - CE Unió Girona3 - 2
9 Jornada 9 31.10.2015 15:00 h CEFS Vidrerenca - CE Angles1 - 1
9 Jornada 9 31.10.2015 15:00 h CE Aro - UE Torroella4 - 1
9 Jornada 9 31.10.2015 15:00 h CE Farners B - UD Cassa B1 - 2
9 Jornada 9 31.10.2015 16:00 h CE Sant Hilari - CD Malgrat2 - 4
9 Jornada 9 31.10.2015 16:45 h Athletic Silenc - Blanes Athletic0 - 0
9 Jornada 9 01.11.2015 15:00 h CF Vilartagues - UE Tossa2 - 0
9 Jornada 9 01.11.2015 16:30 h PB Lloret de Mar - CF Sant Antoni4 - 0
10 Jornada 10 07.11.2015 14:30 h Blanes Athletic - CE Farners B2 - 2
10 Jornada 10 07.11.2015 15:00 h CE Unió Girona - Athletic Silenc3 - 1
10 Jornada 10 07.11.2015 15:30 h CF Sant Antoni - CF Vilartagues2 - 1
10 Jornada 10 08.11.2015 15:00 h UE Tossa - CE Aro 1 - 1
10 Jornada 10 08.11.2015 15:30 h CE Angles - UE Calonge4 - 0
10 Jornada 10 08.11.2015 15:30 h UE Torroella - CEFS Vidrerenca2 - 1
10 Jornada 10 08.11.2015 16:00 h CD Malgrat - PB Lloret de Mar1 - 2
10 Jornada 10 08.11.2015 16:00 h CF Albons - CE Sant Hilari4 - 0
10 Jornada 10 08.11.2015 16:00 h UD Cassa B - AD Cal AGuido0 - 0
11 Jornada 11 14.11.2015 14:30 h Blanes Athletic - CE Unió Girona2 - 1
11 Jornada 11 14.11.2015 15:00 h CEFS Vidrerenca - UE Tossa1 - 1
11 Jornada 11 14.11.2015 15:00 h CE Aro - CF Sant Antoni5 - 1
11 Jornada 11 14.11.2015 15:00 h CE Sant Hilari - UD Cassa B2 - 2
11 Jornada 11 14.11.2015 15:00 h CE Farners B - AD Cal AGuido1 - 1
11 Jornada 11 14.11.2015 16:45 h Athletic Silenc - CE Angles1 - 5
11 Jornada 11 14.11.2015 17:00 h UE Calonge - UE Torroella3 - 3
11 Jornada 11 15.11.2015 16:00 h CF Vilartagues - CD Malgrat3 - 2
11 Jornada 11 15.11.2015 16:30 h PB Lloret de Mar - CF Albons5 - 1
12 Jornada 12 21.11.2015 14:30 h CE Unió Girona - CE Farners B3 - 3
12 Jornada 12 21.11.2015 14:30 h AD Cal AGuido - CE Sant Hilari4 - 2
12 Jornada 12 21.11.2015 15:30 h CF Sant Antoni - CEFS Vidrerenca0 - 2
12 Jornada 12 22.11.2015 11:30 h UD Cassa B - PB Lloret de Mar1 - 8
12 Jornada 12 22.11.2015 15:00 h CF Albons - CF Vilartagues1 - 2
12 Jornada 12 22.11.2015 15:30 h CE Angles - Blanes Athletic1 - 0
12 Jornada 12 22.11.2015 16:00 h UE Tossa - UE Calonge1 - 0
12 Jornada 12 22.11.2015 16:00 h CD Malgrat - CE Aro 2 - 6
12 Jornada 12 22.11.2015 17:00 h UE Torroella - Athletic Silenc3 - 3
13 Jornada 13 28.11.2015 14:30 h Blanes Athletic - UE Torroella1 - 2
13 Jornada 13 28.11.2015 15:00 h UE Calonge - CF Sant Antoni1 - 0
13 Jornada 13 28.11.2015 15:00 h CEFS Vidrerenca - CD Malgrat6 - 1
13 Jornada 13 28.11.2015 15:00 h CE Aro - CF Albons3 - 0
13 Jornada 13 28.11.2015 15:00 h CE Farners B - CE Sant Hilari2 - 3
13 Jornada 13 28.11.2015 16:45 h Athletic Silenc - UE Tossa0 - 3
13 Jornada 13 28.11.2015 17:00 h CE Unió Girona - CE Angles0 - 1
13 Jornada 13 29.11.2015 15:00 h CF Vilartagues - UD Cassa B5 - 0
13 Jornada 13 29.11.2015 16:30 h PB Lloret de Mar - AD Cal AGuido3 - 1
14 Jornada 14 12.12.2015 16:00 h CF Sant Antoni - Athletic Silenc1 - 1
14 Jornada 14 12.12.2015 16:15 h AD Cal AGuido - CF Vilartagues1 - 3
14 Jornada 14 13.12.2015 11:00 h UE Tossa - Blanes Athletic2 - 1
14 Jornada 14 13.12.2015 15:00 h CF Albons - CEFS Vidrerenca0 - 1
14 Jornada 14 13.12.2015 15:30 h CE Angles - CE Farners B3 - 2
14 Jornada 14 13.12.2015 16:00 h UE Torroella - CE Unió Girona5 - 2
14 Jornada 14 13.12.2015 16:00 h CD Malgrat - UE Calonge1 - 1
14 Jornada 14 13.12.2015 16:30 h UD Cassa B - CE Aro 2 - 4
14 Jornada 14 16.12.2015 20:00 h CE Sant Hilari - PB Lloret de Mar2 - 4
15 Jornada 15 19.12.2015 15:00 h UE Calonge - CF Albons3 - 1
15 Jornada 15 19.12.2015 15:00 h CEFS Vidrerenca - UD Cassa B2 - 0
15 Jornada 15 19.12.2015 15:00 h CE Aro - AD Cal AGuido4 - 2
15 Jornada 15 19.12.2015 15:00 h CF Vilartagues - CE Sant Hilari5 - 1
15 Jornada 15 19.12.2015 16:45 h Athletic Silenc - CD Malgrat2 - 4
15 Jornada 15 19.12.2015 17:00 h CE Unió Girona - UE Tossa2 - 0
15 Jornada 15 20.12.2015 15:30 h CE Angles - UE Torroella3 - 2
15 Jornada 15 14.01.2016 19:45 h CF Sant Antoni - Blanes Athletic3 - 1
15 Jornada 15 14.01.2016 20:00 h CE Farners B - PB Lloret de Mar3 - 1
16 Jornada 16 09.01.2016 15:00 h CE Farners B - UE Torroella4 - 2
16 Jornada 16 09.01.2016 15:00 h CE Sant Hilari - CE Aro 2 - 3
16 Jornada 16 09.01.2016 16:00 h CF Sant Antoni - CE Unió Girona2 - 1
16 Jornada 16 09.01.2016 16:15 h AD Cal AGuido - CEFS Vidrerenca2 - 4
16 Jornada 16 10.01.2016 11:00 h UE Tossa - CE Angles2 - 2
16 Jornada 16 10.01.2016 15:00 h CF Albons - Athletic Silenc2 - 3
16 Jornada 16 10.01.2016 15:30 h CD Malgrat - Blanes Athletic1 - 0
16 Jornada 16 10.01.2016 16:30 h UD Cassa B - UE Calonge0 - 2
16 Jornada 16 10.01.2016 16:30 h PB Lloret de Mar - CF Vilartagues1 - 2
17 Jornada 17 16.01.2016 14:30 h Blanes Athletic - CF Albons2 - 1
17 Jornada 17 16.01.2016 15:00 h UE Calonge - AD Cal AGuido1 - 1
17 Jornada 17 16.01.2016 15:00 h CEFS Vidrerenca - CE Sant Hilari3 - 1
17 Jornada 17 16.01.2016 15:00 h CE Aro - PB Lloret de Mar3 - 1
17 Jornada 17 16.01.2016 16:45 h Athletic Silenc - UD Cassa B6 - 3
17 Jornada 17 16.01.2016 17:00 h CE Unió Girona - CD Malgrat1 - 1
17 Jornada 17 17.01.2016 15:30 h UE Torroella - UE Tossa1 - 2
17 Jornada 17 17.01.2016 15:30 h CE Angles - CF Sant Antoni5 - 0
17 Jornada 17 18.01.2016 20:30 h CF Vilartagues - CE Farners B1 - 2
18 Jornada 18 23.01.2016 14:30 h Blanes Athletic - UD Cassa B1 - 3
18 Jornada 18 23.01.2016 15:00 h CE Aro - CF Vilartagues2 - 2
18 Jornada 18 23.01.2016 15:00 h UE Calonge - CE Sant Hilari0 - 2
18 Jornada 18 23.01.2016 16:45 h Athletic Silenc - AD Cal AGuido2 - 1
18 Jornada 18 23.01.2016 17:15 h CE Unió Girona - CF Albons2 - 2
18 Jornada 18 24.01.2016 15:00 h UE Tossa - CE Farners B5 - 2
18 Jornada 18 24.01.2016 15:30 h CE Angles - CD Malgrat6 - 1
18 Jornada 18 24.01.2016 15:30 h UE Torroella - CF Sant Antoni2 - 1
18 Jornada 18 16.02.2016 20:00 h CEFS Vidrerenca - PB Lloret de Mar2 - 1
19 Jornada 19 30.01.2016 15:00 h CE Sant Hilari - Athletic Silenc2 - 2
19 Jornada 19 30.01.2016 16:00 h CF Sant Antoni - UE Tossa0 - 2
19 Jornada 19 30.01.2016 16:15 h AD Cal AGuido - Blanes Athletic1 - 0
19 Jornada 19 30.01.2016 18:15 h CE Farners B - CE Aro 1 - 5
19 Jornada 19 31.01.2016 15:00 h UD Cassa B - CE Unió Girona1 - 4
19 Jornada 19 31.01.2016 15:00 h CF Albons - CE Angles0 - 3
19 Jornada 19 31.01.2016 15:30 h CD Malgrat - UE Torroella4 - 3
19 Jornada 19 31.01.2016 16:15 h CF Vilartagues - CEFS Vidrerenca1 - 1
19 Jornada 19 31.01.2016 16:30 h PB Lloret de Mar - UE Calonge2 - 1
20 Jornada 20 13.02.2016 14:30 h Blanes Athletic - CE Sant Hilari4 - 2
20 Jornada 20 13.02.2016 15:00 h CE Unió Girona - AD Cal AGuido1 - 0
20 Jornada 20 13.02.2016 16:00 h UE Calonge - CF Vilartagues2 - 2
20 Jornada 20 13.02.2016 16:00 h CF Sant Antoni - CE Farners B2 - 7
20 Jornada 20 13.02.2016 16:45 h Athletic Silenc - PB Lloret de Mar4 - 2
20 Jornada 20 13.02.2016 17:00 h CEFS Vidrerenca - CE Aro 0 - 2
20 Jornada 20 14.02.2016 15:00 h CF Albons - UE Torroella3 - 2
20 Jornada 20 14.02.2016 15:00 h UE Tossa - CD Malgrat3 - 1
20 Jornada 20 14.02.2016 15:30 h CE Angles - UD Cassa B4 - 0
21 Jornada 21 20.02.2016 15:00 h CE Farners B - CEFS Vidrerenca4 - 3
21 Jornada 21 20.02.2016 15:00 h CE Aro - UE Calonge2 - 1
21 Jornada 21 20.02.2016 15:00 h CE Sant Hilari - CE Unió Girona3 - 1
21 Jornada 21 20.02.2016 16:15 h AD Cal AGuido - CE Angles3 - 3
21 Jornada 21 21.02.2016 15:00 h CF Vilartagues - Athletic Silenc4 - 1
21 Jornada 21