Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | Tercera Catalana 2012/2013

Imprimeix 

# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 08.09.2012 16:00 h UD Cassa - UE Calonge3 - 2
1 Jornada 1 08.09.2012 16:00 h UE Llagostera B - CEFS Vidrerenca1 - 2
1 Jornada 1 08.09.2012 16:00 h UE Vila-Roja - Hostalric AT C.2 - 1
1 Jornada 1 08.09.2012 16:00 h CD Bescanó B - CF Obispado1 - 0
1 Jornada 1 08.09.2012 17:30 h CE Salt- Coma Cros - CF Vilartagues1 - 2
1 Jornada 1 08.09.2012 17:30 h Athletic Silenc - CE Aro 3 - 7
1 Jornada 1 09.09.2012 12:00 h AD Cal AGuido - FE Palamos2 - 0
1 Jornada 1 09.09.2012 17:00 h CF Tordera - FC Cuatro Vientos1 - 0
1 Jornada 1 09.09.2012 17:00 h CF Tossa - FC Medes l'Estartit3 - 2
2 Jornada 2 15.09.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - UD Cassa0 - 5
2 Jornada 2 15.09.2012 16:00 h CE Aro - UE Vila-Roja3 - 2
2 Jornada 2 15.09.2012 17:00 h FE Palamos - CD Bescanó B5 - 0
2 Jornada 2 15.09.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - UE Llagostera B1 - 3
2 Jornada 2 15.09.2012 17:00 h CEFS Vidrerenca - CE Salt- Coma Cros5 - 0
2 Jornada 2 15.09.2012 17:15 h UE Calonge - CF Tordera2 - 0
2 Jornada 2 16.09.2012 12:00 h CF Obispado - Athletic Silenc1 - 3
2 Jornada 2 16.09.2012 16:00 h Hostalric AT C. - CF Tossa1 - 1
2 Jornada 2 16.09.2012 17:00 h CF Vilartagues - AD Cal AGuido2 - 1
3 Jornada 3 22.09.2012 16:00 h UE Llagostera B - UE Calonge4 - 1
3 Jornada 3 22.09.2012 16:00 h UD Cassa - Hostalric AT C.5 - 3
3 Jornada 3 22.09.2012 16:00 h UE Vila-Roja - CF Obispado6 - 2
3 Jornada 3 22.09.2012 16:00 h CD Bescanó B - Athletic Silenc1 - 0
3 Jornada 3 22.09.2012 17:00 h FE Palamos - CF Vilartagues2 - 3
3 Jornada 3 22.09.2012 18:00 h CE Salt- Coma Cros - FC Cuatro Vientos3 - 2
3 Jornada 3 23.09.2012 12:00 h AD Cal AGuido - CEFS Vidrerenca1 - 4
3 Jornada 3 23.09.2012 17:00 h CF Tordera - FC Medes l'Estartit4 - 1
3 Jornada 3 23.09.2012 17:00 h CF Tossa - CE Aro 0 - 6
4 Jornada 4 29.09.2012 16:00 h CE Aro - UD Cassa0 - 2
4 Jornada 4 29.09.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - AD Cal AGuido1 - 1
4 Jornada 4 29.09.2012 17:15 h UE Calonge - CE Salt- Coma Cros3 - 0
4 Jornada 4 29.09.2012 17:30 h Athletic Silenc - UE Vila-Roja2 - 1
4 Jornada 4 30.09.2012 12:00 h CF Obispado - CF Tossa3 - 1
4 Jornada 4 30.09.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - UE Llagostera B1 - 3
4 Jornada 4 30.09.2012 16:00 h Hostalric AT C. - CF Tordera2 - 2
4 Jornada 4 30.09.2012 17:00 h CF Vilartagues - CD Bescanó B2 - 1
4 Jornada 4 24.10.2012 20:30 h CEFS Vidrerenca - FE Palamos3 - 0
5 Jornada 5 06.10.2012 16:00 h UE Llagostera B - Hostalric AT C.6 - 1
5 Jornada 5 06.10.2012 16:00 h UD Cassa - CF Obispado2 - 0
5 Jornada 5 06.10.2012 16:00 h CD Bescanó B - UE Vila-Roja0 - 0
5 Jornada 5 06.10.2012 17:00 h FE Palamos - FC Cuatro Vientos1 - 0
5 Jornada 5 06.10.2012 17:30 h CE Salt- Coma Cros - FC Medes l'Estartit5 - 2
5 Jornada 5 07.10.2012 12:00 h AD Cal AGuido - UE Calonge1 - 3
5 Jornada 5 07.10.2012 17:00 h CF Vilartagues - CEFS Vidrerenca1 - 2
5 Jornada 5 07.10.2012 17:00 h CF Tordera - CE Aro 0 - 0
5 Jornada 5 07.10.2012 17:00 h CF Tossa - Athletic Silenc2 - 3
6 Jornada 6 13.10.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - AD Cal AGuido1 - 5
6 Jornada 6 13.10.2012 16:00 h UE Vila-Roja - CF Tossa3 - 2
6 Jornada 6 13.10.2012 17:00 h CEFS Vidrerenca - CD Bescanó B1 - 1
6 Jornada 6 13.10.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - CF Vilartagues3 - 1
6 Jornada 6 13.10.2012 17:15 h UE Calonge - FE Palamos4 - 2
6 Jornada 6 13.10.2012 17:30 h CE Aro - UE Llagostera B2 - 1
6 Jornada 6 13.10.2012 17:30 h Athletic Silenc - UD Cassa2 - 3
6 Jornada 6 14.10.2012 12:00 h CF Obispado - CF Tordera2 - 3
6 Jornada 6 14.10.2012 16:00 h Hostalric AT C. - CE Salt- Coma Cros3 - 4
7 Jornada 7 20.10.2012 16:00 h CEFS Vidrerenca - FC Cuatro Vientos5 - 1
3 - 1
5 - 1
7 Jornada 7 20.10.2012 16:00 h UE Llagostera B - CF Obispado6 - 2
3 - 1
6 - 2
7 Jornada 7 20.10.2012 16:00 h UD Cassa - UE Vila-Roja3 - 3
1 - 2
 - 
7 Jornada 7 20.10.2012 16:00 h CD Bescanó B - CF Tossa2 - 2
1 - 1
2 - 2
7 Jornada 7 20.10.2012 17:00 h FE Palamos - FC Medes l'Estartit3 - 0
1 - 0
 - 
7 Jornada 7 20.10.2012 18:00 h CE Salt- Coma Cros - CE Aro 1 - 3
1 - 2
 - 
7 Jornada 7 21.10.2012 12:00 h AD Cal AGuido - Hostalric AT C.1 - 3
7 Jornada 7 21.10.2012 17:00 h CF Vilartagues - UE Calonge2 - 0
7 Jornada 7 21.10.2012 17:35 h CF Tordera - Athletic Silenc4 - 1
8 Jornada 8 27.10.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - CF Vilartagues1 - 0
8 Jornada 8 27.10.2012 16:00 h FC Cuatro Vientos - CD Bescanó B1 - 0
8 Jornada 8 27.10.2012 16:00 h CE Aro - AD Cal AGuido2 - 2
8 Jornada 8 27.10.2012 16:00 h UE Vila-Roja - CF Tordera2 - 3
8 Jornada 8 27.10.2012 16:30 h Athletic Silenc - UE Llagostera B1 - 3
8 Jornada 8 27.10.2012 17:15 h UE Calonge - CEFS Vidrerenca1 - 3
8 Jornada 8 28.10.2012 12:00 h CF Obispado - CE Salt- Coma Cros3 - 3
8 Jornada 8 28.10.2012 17:00 h Hostalric AT C. - FE Palamos0 - 1
8 Jornada 8 28.10.2012 17:00 h CF Tossa - UD Cassa1 - 6
9 Jornada 9 03.11.2012 16:00 h CEFS Vidrerenca - FC Medes l'Estartit3 - 0
9 Jornada 9 03.11.2012 16:00 h UE Llagostera B - UE Vila-Roja3 - 2
9 Jornada 9 03.11.2012 16:00 h CD Bescanó B - UD Cassa1 - 2
9 Jornada 9 03.11.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - UE Calonge1 - 4
9 Jornada 9 03.11.2012 17:00 h FE Palamos - CE Aro 0 - 4
9 Jornada 9 03.11.2012 17:30 h CE Salt- Coma Cros - Athletic Silenc6 - 2
9 Jornada 9 04.11.2012 12:00 h AD Cal AGuido - CF Obispado2 - 2
9 Jornada 9 04.11.2012 17:00 h CF Vilartagues - Hostalric AT C.2 - 1
9 Jornada 9 04.11.2012 17:00 h CF Tordera - CF Tossa2 - 0
10 Jornada 10 10.11.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - FC Cuatro Vientos3 - 2
10 Jornada 10 10.11.2012 16:00 h CE Aro - CF Vilartagues2 - 1
10 Jornada 10 10.11.2012 16:00 h UE Vila-Roja - CE Salt- Coma Cros3 - 2
10 Jornada 10 10.11.2012 16:00 h UD Cassa - CF Tordera0 - 1
10 Jornada 10 10.11.2012 17:15 h UE Calonge - CD Bescanó B4 - 1
10 Jornada 10 10.11.2012 17:30 h Athletic Silenc - AD Cal AGuido3 - 1
10 Jornada 10 11.11.2012 12:00 h CF Obispado - FE Palamos1 - 2
10 Jornada 10 11.11.2012 17:00 h CF Tossa - UE Llagostera B2 - 3
10 Jornada 10 11.11.2012 18:00 h Hostalric AT C. - CEFS Vidrerenca0 - 3
11 Jornada 11 17.11.2012 16:00 h CEFS Vidrerenca - CE Aro 2 - 2
11 Jornada 11 17.11.2012 16:00 h UE Llagostera B - UD Cassa1 - 2
11 Jornada 11 17.11.2012 16:00 h CD Bescanó B - CF Tordera1 - 4
11 Jornada 11 17.11.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - Hostalric AT C.5 - 2
11 Jornada 11 17.11.2012 17:00 h FE Palamos - Athletic Silenc4 - 5
11 Jornada 11 17.11.2012 17:15 h UE Calonge - FC Medes l'Estartit0 - 0
11 Jornada 11 17.11.2012 17:30 h CE Salt- Coma Cros - CF Tossa0 - 1
11 Jornada 11 18.11.2012 12:00 h AD Cal AGuido - UE Vila-Roja2 - 1
11 Jornada 11 18.11.2012 17:00 h CF Vilartagues - CF Obispado2 - 1
12 Jornada 12 24.11.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - CD Bescanó B1 - 4
12 Jornada 12 24.11.2012 16:00 h CE Aro - FC Cuatro Vientos0 - 1
12 Jornada 12 24.11.2012 16:00 h UE Vila-Roja - FE Palamos1 - 1
12 Jornada 12 24.11.2012 16:00 h UD Cassa - CE Salt- Coma Cros4 - 1
12 Jornada 12 24.11.2012 17:30 h Athletic Silenc - CF Vilartagues4 - 3
12 Jornada 12 25.11.2012 12:00 h CF Obispado - CEFS Vidrerenca0 - 7
12 Jornada 12 25.11.2012 16:00 h Hostalric AT C. - UE Calonge1 - 2
12 Jornada 12 25.11.2012 16:30 h CF Tossa - AD Cal AGuido0 - 2
12 Jornada 12 25.11.2012 16:30 h CF Tordera - UE Llagostera B1 - 3
13 Jornada 13 01.12.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - Hostalric AT C.1 - 1
13 Jornada 13 01.12.2012 16:00 h CEFS Vidrerenca - Athletic Silenc6 - 0
13 Jornada 13 01.12.2012 16:00 h CD Bescanó B - UE Llagostera B0 - 4
13 Jornada 13 01.12.2012 16:30 h CE Salt- Coma Cros - CF Tordera2 - 3
13 Jornada 13 01.12.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - CF Obispado6 - 1
13 Jornada 13 01.12.2012 17:00 h FE Palamos - CF Tossa2 - 2
13 Jornada 13 01.12.2012 17:15 h UE Calonge - CE Aro 2 - 1
13 Jornada 13 02.12.2012 12:00 h AD Cal AGuido - UD Cassa5 - 4
13 Jornada 13 02.12.2012 17:00 h CF Vilartagues - UE Vila-Roja3 - 4
14 Jornada 14 15.12.2012 16:00 h CE Aro - FC Medes l'Estartit4 - 0
14 Jornada 14 15.12.2012 16:00 h UD Cassa - FE Palamos4 - 2
14 Jornada 14 15.12.2012 17:00 h UE Llagostera B - CE Salt- Coma Cros3 - 0
14 Jornada 14 15.12.2012 17:30 h Athletic Silenc - FC Cuatro Vientos3 - 3
14 Jornada 14 15.12.2012 18:00 h UE Vila-Roja - CEFS Vidrerenca0 - 3
14 Jornada 14 16.12.2012 12:00 h CF Obispado - UE Calonge2 - 2
14 Jornada 14 16.12.2012 17:00 h Hostalric AT C. - CD Bescanó B0 - 1
14 Jornada 14 16.12.2012 17:00 h CF Tossa - CF Vilartagues1 - 3
14 Jornada 14 16.12.2012 17:00 h CF Tordera - AD Cal AGuido3 - 2
15 Jornada 15 22.12.2012 16:00 h FC Medes l'Estartit - CF Obispado0 - 2
15 Jornada 15 22.12.2012 16:00 h CF Vilartagues - UD Cassa3 - 2
15 Jornada 15 22.12.2012 16:00 h CD Bescanó B - CE Salt- Coma Cros2 - 3
15 Jornada 15 22.12.2012 17:00 h FC Cuatro Vientos - UE Vila-Roja2 - 4
15 Jornada 15 22.12.2012 17:00 h FE Palamos - CF Tordera1 - 2
15 Jornada 15 22.12.2012 17:15 h UE Calonge - Athletic Silenc3 - 1
15 Jornada 15 23.12.2012 12:00 h AD Cal AGuido - UE Llagostera B0 - 2
15 Jornada 15 23.12.2012 17:00 h Hostalric AT C. - CE Aro 2 - 0
15 Jornada 15 16.01.2013 21:00 h CEFS Vidrerenca - CF Tossa5 - 0
16 Jornada 16 12.01.2013 16:00 h CD Bescanó B - CE Aro 1 - 8
16 Jornada 16 12.01.2013 16:00 h UD Cassa - CEFS Vidrerenca1 - 3
16 Jornada 16 12.01.2013 16:00 h CE Salt- Coma Cros - AD Cal AGuido1 - 2
16 Jornada 16 12.01.2013 17:30 h Athletic Silenc - FC Medes l'Estartit3 - 3
16 Jornada 16 12.01.2013 18:15 h UE Llagostera B - FE Palamos3 - 2
16 Jornada 16 13.01.2013 12:00 h CF Obispado - Hostalric AT C.3 - 4
16 Jornada 16 13.01.2013 16:00 h UE Vila-Roja - UE Calonge3 - 3
16 Jornada 16 13.01.2013 17:00 h CF Tossa - FC Cuatro Vientos2 - 1
16 Jornada 16 13.01.2013 17:00 h CF Tordera - CF Vilartagues1 - 0
17 Jornada 17 19.01.2013 16:00 h CE Aro - CF Obispado2 - 1
17 Jornada 17 19.01.2013 16:00 h FC Medes l'Estartit - UE Vila-Roja1 - 3
17 Jornada 17 19.01.2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Tordera4 - 1
17 Jornada 17 19.01.2013 17:00 h FC Cuatro Vientos - UD Cassa1 - 2
17 Jornada 17 19.01.2013 17:00 h FE Palamos - CE Salt- Coma Cros7 - 3
17 Jornada 17 20.01.2013 12:00 h AD Cal AGuido - CD Bescanó B1 - 0
17 Jornada 17 20.01.2013 17:00 h Hostalric AT C. - Athletic Silenc5 - 1
17 Jornada 17 20.01.2013 17:00 h CF Vilartagues - UE Llagostera B2 - 1
17 Jornada 17 07.02.2013 21:00 h UE Calonge - CF Tossa6 - 0
18 Jornada 18 26.01.2013 16:00 h FC Cuatro Vientos - CF Tordera0 - 1
18 Jornada 18 26.01.2013 16:00 h CEFS Vidrerenca - UE Llagostera B4 - 4
18 Jornada 18 26.01.2013 16:00 h CE Aro - Athletic Silenc1 - 2
18 Jornada 18 26.01.2013 17:00 h FE Palamos - AD Cal AGuido2 - 1
18 Jornada 18 26.01.2013 17:15 h UE Calonge - UD Cassa3 - 2
18 Jornada 18 27.01.2013 12:00 h CF Obispado - CD Bescanó B0 - 4
18 Jornada 18 27.01.2013 16:00 h Hostalric AT C. - UE Vila-Roja1 - 3
18 Jornada 18 27.01.2013 17:00 h CF Vilartagues - CE Salt- Coma Cros2 - 1
18 Jornada 18 09.02.2013 16:00 h FC Medes l'Estartit - CF Tossa2 - 4
19 Jornada 19 02.02.2013 16:00 h CD Bescanó B - FE Palamos2 - 3
19 Jornada 19 02.02.2013 16:00 h UE Llagostera B - FC Cuatro Vientos3 - 2
19 Jornada 19 02.02.2013 16:00 h UD Cassa - FC Medes l'Estartit2 - 0
19 Jornada 19 02.02.2013 17:30 h CE Salt- Coma Cros - CEFS Vidrerenca0 - 2
19 Jornada 19 02.02.2013 17:30 h Athletic Silenc - CF Obispado0 - 2
19 Jornada 19 03.02.2013 12:00 h AD Cal AGuido - CF Vilartagues2 - 3
19 Jornada 19 03.02.2013 12:00 h CF Tordera - UE Calonge0 - 0
19 Jornada 19 03.02.2013 16:00 h UE Vila-Roja - CE Aro 1 - 1
19 Jornada 19 03.02.2013 17:00 h CF Tossa - Hostalric AT C.1 - 4
20 Jornada 20 16.02.2013 16:00 h UE Calonge - UE Llagostera B
20 Jornada 20 16.02.2013 16:00 h FC Medes l'Estartit - CF Tordera0 - 5
20 Jornada 20 16.02.2013 16:00 h CE Aro - CF Tossa1 - 1
20 Jornada 20 16.02.2013 17:00 h FC Cuatro Vientos - CE Salt- Coma Cros4 - 3
20 Jornada 20 16.02.2013 17:30 h Athletic Silenc - CD Bescanó B0 - 1
20 Jornada 20 17.02.2013 12:00 h CEFS Vidrerenca - AD Cal AGuido3 - 0
20 Jornada 20 17.02.2013 12:00 h CF Obispado - UE Vila-Roja3 - 0
20 Jornada 20 17.02.2013 16:00 h CF Vilartagues - FE Palamos3 - 0
20 Jornada 20 17.02.2013 16:00 h Hostalric AT C. - UD Cassa2 - 2
20 Jornada 20 11.04.2013 21:00 h UE Calonge - UE Llagostera B1 - 0
21 Jornada 21 23.02.2013 16:00 h CD Bescanó B - CF Vilartagues1 - 1
21 Jornada 21 23.02.2013 16:00 h AD Cal AGuido - FC Cuatro Vientos1 - 0
21 Jornada 21 23.02.2013 16:00 h UE Llagostera B - FC Medes l'Estartit5 - 1
21 Jornada 21 23.02.2013 16:00 h UD Cassa - CE Aro 3 - 3
21 Jornada 21 23.02.2013 16:00 h UE Vila-Roja - Athletic Silenc1 - 2
21 Jornada 21 23.02.2013 16:30 h CE Salt- Coma Cros