Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a Catalana 18-19


Gol

Classificació   Nom Equip Gol
1 Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh CD Blanes 34
2 Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B 28
3 Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez CD Blanes 25
4 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B 22
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro 22
6 Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell 19
7 Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido 18
8 Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B 17
9 Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera 16
10 Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro 14
- Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies 14
- Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki CE Aro 14
- Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge 14
14 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 13
- Oriol Soler Trafach Oriol Soler Trafach UE Quart B 13
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls 13
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B 13
18 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido 12
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro 12
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda 12
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat 12
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies 12
- Raul Amoros Cervantes Raul Amoros Cervantes CD Palafolls 12
24 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 11
- Sergi Garcia Brossa Sergi Garcia Brossa CD Malgrat 11
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 11
27 Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera 10
- Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat 10
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B 10
- Jordi Diaz Trujillo Jordi Diaz Trujillo AD Sauleda 10
31 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  9
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  9
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  9
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  9
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni  9
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  9
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  9
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  9
39 Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  8
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls  8
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B  8
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  8
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  8
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  8
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  8
- Ot Esqueu Gibert Ot Esqueu Gibert CD Malgrat  8
- Sergi Savalls Caner Sergi Savalls Caner CF Palafrugell  8
48 Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  7
- Ishaan Singh Sahi Ishaan Singh Sahi CF Sant Antoni  7
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  7
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  7
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  7
- Matias Fabian Berrocal Matias Fabian Berrocal CF Lloret B  7
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  7
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  7
56 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  6
- Pol Villegas Torrent Pol Villegas Torrent CF Lloret B  6
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  6
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  6
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Malgrat  6
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  6
- Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  6
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  6
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  6
- Alex Jordan Moreno Alex Jordan Moreno CF Palafrugell  6
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  6
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  6
- Youssef Zayzoun Youssef Zayzoun CF Palafrugell  6
69 Carlos Lopez Cano Carlos Lopez Cano CF Sant Antoni  5
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  5
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  5
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  5
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CD Blanes  5
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  5
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  5
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  5
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  5
- Jorge Cayuela Moya Jorge Cayuela Moya Hostalric AT C.  5
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  5
- Alejandro Matias Fernandez Ribas Alejandro Matias Fernandez Ribas CD Blanes  5
- Carlos Gomez Capel Carlos Gomez Capel CD Blanes  5
- Pol Rabert Raurich Pol Rabert Raurich UD Cassa B  5
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  5
86 Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  4
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  4
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  4
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  4
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  4
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  4
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  4
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  4
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro Hostalric AT C.  4
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C.  4
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners B  4
- Didac Filigrana Berruezo Didac Filigrana Berruezo CF Lloret B  4
- Narcis  Caballero Luna Narcis Caballero Luna CF Lloret B  4
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  4
- Alex Venegas Suñe Alex Venegas Suñe CEFS Vidrerenca  4

Gols rebuts

Classificació   Nom Equip Gols rebuts
1 Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 78
2 Lluis Anglada Llobet Lluis Anglada Llobet CF Sant Antoni 66
3 Raul Suarez Hernandez Raul Suarez Hernandez UE Quart B 62
4 Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 57
5 Pol Diaz Soler Pol Diaz Soler UE Calonge 56
6 Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B 51
7 Aleix Ferreres Masferrer Aleix Ferreres Masferrer CD Palafolls 44
- Jordi Fabregas Luque Jordi Fabregas Luque CE Farners B 44
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C. 44
- Edgar Corredor Galan Edgar Corredor Galan CE Aro 44
11 Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 42
12 Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera CF Palafrugell 33
13 Oriol Costa del Moral Oriol Costa del Moral UD Cassa B 32
14 David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera 31
- Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B 31
- David Clapes Delgado David Clapes Delgado UD Cassa B 31
17 Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido 30
18 David Plano Antunez David Plano Antunez CE La Batlloria 29
19 David  Aceiton Muelas David Aceiton Muelas CD Malgrat 27
- Giovani  Cano Liceras Giovani Cano Liceras CEFS Vidrerenca 27
- Sergio  Martinez Sepulveda Sergio Martinez Sepulveda CD Palafolls 27
22 Aleix Achamlal Altisent Aleix Achamlal Altisent CF Sant Antoni 26
23 Robert Cantal Campos Robert Cantal Campos CE La Batlloria 25
24 August Planas Molina August Planas Molina Hostalric AT C. 24
25 Alex Polo Osorio Alex Polo Osorio CF Lloret B 22
26 Mohamed Ndow Jaiteh Mohamed Ndow Jaiteh CD Malgrat 20
27 Raul Garcia de Yebra Raul Garcia de Yebra CD Palafolls 19
28 Pol Agusti Blanch Pol Agusti Blanch AD Cal AGuido 18
29 Marc Roura Bou Marc Roura Bou UD Cassa B 17
30 Pablo Martin Montes de Oca Pablo Martin Montes de Oca CE La Batlloria 15
31 Alejandro Velez Sanchez Alejandro Velez Sanchez CD Palafolls 14
- Miki Caros Ribot Miki Caros Ribot UE Calonge 14
33 Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CE Aro 13
34 Oriol Parera Rico Oriol Parera Rico CD Blanes 12
35 Aboubacare Kone Kone Aboubacare Kone Kone CD Blanes 11
- Guillem Pages Perez Guillem Pages Perez CF Palafrugell 11
37 Rafael Valdivia Fernandez Rafael Valdivia Fernandez UE Calonge  8
- Albert Sanchez Grimshaw Albert Sanchez Grimshaw CF Lloret B  8
- Alejandro Redondo Galbarro Alejandro Redondo Galbarro CD Palafolls  8
40 Alexis  Ayala Ruiz Alexis Ayala Ruiz CE Aro  6
41 Pau Zamora Cullell Pau Zamora Cullell CF Arbúcies  5
- Fedir Shkira Fedir Shkira AD Sauleda  5
- Dionis  Frigole Bordallo Dionis Frigole Bordallo UE Quart B  5
44 Josep Aulet Borrell Josep Aulet Borrell CF Tordera  4
- Luis Santana Aguilera Luis Santana Aguilera CF Tordera  4
- Sergi Garcia Pi Sergi Garcia Pi UE Calonge  4
47 Alex Luis Cruz Alex Luis Cruz CF Palafrugell  2
48 Francisco Zarate Fortes Francisco Zarate Fortes AD Cal AGuido  1
- Julen Lillo Vilar Julen Lillo Vilar CD Blanes  1

Tarjeta Groga

Classificació   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria 25
2 Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B 18
3 Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B 17
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni 17
5 Daniel Carrillo pendas Daniel Carrillo pendas CE La Batlloria 16
6 Raul Muñoz Gonzalez Raul Muñoz Gonzalez CF Sant Antoni 15
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 15
- Joan Rotllan Moreno Joan Rotllan Moreno CE Aro 15
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 15
10 Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C. 14
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido 14
12 Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C. 13
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro 13
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls 13
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro 13
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda 13
- Marc Pujol Sanchez Marc Pujol Sanchez CF Sant Antoni 13
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies 13
19 Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell 12
- Daniel Gamiz Torres Daniel Gamiz Torres CD Palafolls 12
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies 12
22 Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca 11
- Moha Jaghou Moha Jaghou CF Palafrugell 11
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B 11
- Raul Suarez Hernandez Raul Suarez Hernandez UE Quart B 11
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C. 11
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell 11
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UD Cassa B 11
29 Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro 10
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B 10
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria 10
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell 10
- Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B 10
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca 10
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido 10
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido 10
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B 10
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C. 10
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls 10
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro 10
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria 10
42 Marc Nierga Sanchez Marc Nierga Sanchez UD Cassa B  9
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  9
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  9
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B  9
- Edgar Garcia Quijada Edgar Garcia Quijada AD Cal AGuido  9
- Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido  9
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  9
- Sergi Montoro Montalan Sergi Montoro Montalan CD Palafolls  9
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  9
51 Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat  8
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  8
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  8
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  8
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  8
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  8
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  8
- Jonathan Puignero Rodriguez Jonathan Puignero Rodriguez UE Calonge  8
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B  8
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  8
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  8
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  8
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca  8
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  8
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  8
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  8
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C.  8
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  8
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  8
- Didac Filigrana Berruezo Didac Filigrana Berruezo CF Lloret B  8
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  8
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  8
73 Cristian Moreno Criado Cristian Moreno Criado CF Palafrugell  7
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  7
- Alex  Carrer Font Alex Carrer Font UE Quart B  7
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  7
- Joel Borras Fernadez Joel Borras Fernadez AD Sauleda  7
- Abel Corchero Casanova Abel Corchero Casanova CF Arbúcies  7
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  7
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  7
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido  7
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  7
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  7
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell  7
- Marc Salvador Cabarrocas Marc Salvador Cabarrocas AD Sauleda  7
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  7
- Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  7
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  7
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  7
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  7
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  7
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  7
- Marc Recarens Crehuet Marc Recarens Crehuet CF Arbúcies  7
- Daniel Puig Moreno Daniel Puig Moreno UD Cassa B  7
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  7
- Stalin Abraham Quiñones Sellan Stalin Abraham Quiñones Sellan CD Malgrat  7
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  7
- Javier Lopez Muñoz Javier Lopez Muñoz Hostalric AT C.  7
- Aleix Ferreres Masferrer Aleix Ferreres Masferrer CD Palafolls  7
- Gerard Zabala Fuentes Gerard Zabala Fuentes CF Lloret B  7

Tarjeta Groga/vermel

Classificació   Nom Equip Tarjeta Groga/vermel
1 Endrit Qukovci Endrit Qukovci CF Palafrugell  1
- Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera CF Palafrugell  1
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  1
- Jorge Cayuela Moya Jorge Cayuela Moya Hostalric AT C.  1
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls  1

Tarjeta Vermella

Classificació   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Marc Ramon Sureda Marc Ramon Sureda CF Arbúcies  2
2 Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  1
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C.  1
- Jorge Reig Guerrero Jorge Reig Guerrero CF Lloret B  1
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  1
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  1
- Xavier Caparros Tagua Xavier Caparros Tagua CD Palafolls  1
- David Domingo Esteve David Domingo Esteve AD Sauleda  1
- David Roura Coll David Roura Coll CF Arbúcies  1
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  1
- Francisco Zarate Fortes Francisco Zarate Fortes AD Cal AGuido  1
- Victor Gisbert Diez Victor Gisbert Diez AD Sauleda  1
- Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B  1
- Raul Amoros Cervantes Raul Amoros Cervantes CD Palafolls  1
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  1
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B  1
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  1
- Matias Fabian Berrocal Matias Fabian Berrocal CF Lloret B  1
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz CF Lloret B  1
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  1
- Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  1
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  1
- Javier Muñoz Castillo Javier Muñoz Castillo CF Lloret B  1
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  1
- Marc Recarens Crehuet Marc Recarens Crehuet CF Arbúcies  1
- Angel Mendez Chacon Angel Mendez Chacon CF Lloret B  1
- Jose Luis Garcia Escobar Jose Luis Garcia Escobar CE La Batlloria  1
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  1
- Ismael Marquez cuello Ismael Marquez cuello CE Aro  1
- Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro  1
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UD Cassa B  1
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  1
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  1
- Pablo Martin Montes de Oca Pablo Martin Montes de Oca CE La Batlloria  1
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  1
- Sergio Prieto Estevez Sergio Prieto Estevez CD Palafolls  1
- Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca  1
- Oriol Parera Rico Oriol Parera Rico CD Blanes  1
- Mohamed Lakhloufi Mohamed Lakhloufi CD Malgrat  1
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  1
- Khalil Daia Laassal Khalil Daia Laassal AD Sauleda  1
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies  1
- Roger Jubert Layunta Roger Jubert Layunta UD Cassa B  1
- Oussama Ngot Oussama Ngot CF Arbúcies  1
- Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B  1
- Jordi Serras Medina Jordi Serras Medina Hostalric AT C.  1

Targeta Vermella

Classificació   Nom Equip Targeta Vermella
1 Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir CE Aro  1
- Victor Delgado Hidalga Victor Delgado Hidalga CD Palafolls  1

Gol en propia porta

Classificació   Nom Equip Gol en propia porta
1 Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  2
2 Diego  Perez Roldan Diego Perez Roldan AD Sauleda  1
- Angel Mendez Chacon Angel Mendez Chacon CF Lloret B  1
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  1
- Alex Perez Garcia Alex Perez Garcia Hostalric AT C.  1
- Christian  Medina Martin Christian Medina Martin CD Palafolls  1
- Joan Espigol Sotelo Joan Espigol Sotelo CF Arbúcies  1
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  1
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  1
- Marc Nierga Sanchez Marc Nierga Sanchez UD Cassa B  1
- Marc Roura Bou Marc Roura Bou UD Cassa B  1
- Jorge Reig Guerrero Jorge Reig Guerrero CF Lloret B  1
- Ernest Serra Girones Ernest Serra Girones UE Quart B  1
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C.  1
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners B  1
- David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera  1
- Marc Pujol Sanchez Marc Pujol Sanchez CF Sant Antoni  1
- Marc Miquel Novalbos Marc Miquel Novalbos UE Calonge  1
- Stalin Abraham Quiñones Sellan Stalin Abraham Quiñones Sellan CD Malgrat  1
- Adria Molina Tresserras Adria Molina Tresserras CF Tordera  1
- Jose Maria Aguilera Cano Jose Maria Aguilera Cano CD Blanes  1
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CE Aro  1
- Alex Oliver Martin Alex Oliver Martin CF Sant Antoni  1