Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | 3a Catalana 18-19


# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 01.09.2018 16:30 h CF Sant Antoni - CF Tordera2 - 4
1 Jornada 1 01.09.2018 17:00 h CE Aro - UE Calonge3 - 0
1 Jornada 1 01.09.2018 17:15 h AD Cal AGuido - CEFS Vidrerenca1 - 1
1 Jornada 1 01.09.2018 18:00 h Hostalric AT C. - CD Malgrat1 - 1
1 Jornada 1 01.09.2018 18:00 h CE Farners B - UE Quart B2 - 2
1 Jornada 1 02.09.2018 16:30 h CF Palafrugell - CD Blanes0 - 0
1 Jornada 1 02.09.2018 18:00 h UD Cassa B - CE La Batlloria3 - 0
1 Jornada 1 24.10.2018 21:00 h CF Lloret B - CD Palafolls3 - 3
1 Jornada 1 01.11.2018 17:00 h CF Arbúcies - AD Sauleda4 - 2
2 Jornada 2 08.09.2018 14:00 h AD Sauleda - CE Farners B4 - 0
2 Jornada 2 08.09.2018 14:30 h CE La Batlloria - CF Lloret B2 - 1
2 Jornada 2 08.09.2018 14:45 h CD Palafolls - AD Cal AGuido0 - 4
2 Jornada 2 08.09.2018 15:00 h CD Malgrat - UD Cassa B2 - 2
2 Jornada 2 08.09.2018 15:00 h CD Blanes - CE Aro 4 - 3
2 Jornada 2 08.09.2018 15:15 h UE Calonge - Hostalric AT C.0 - 1
2 Jornada 2 08.09.2018 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Sant Antoni4 - 2
2 Jornada 2 09.09.2018 14:00 h UE Quart B - CF Palafrugell1 - 2
2 Jornada 2 09.09.2018 16:00 h CF Tordera - CF Arbúcies1 - 1
3 Jornada 3 15.09.2018 14:00 h AD Sauleda - CF Tordera0 - 3
3 Jornada 3 15.09.2018 15:00 h CE Aro - UE Quart B1 - 1
3 Jornada 3 15.09.2018 15:15 h AD Cal AGuido - CE La Batlloria2 - 0
3 Jornada 3 15.09.2018 15:30 h CF Sant Antoni - CD Palafolls5 - 4
3 Jornada 3 15.09.2018 16:00 h CF Lloret B - CD Malgrat1 - 3
3 Jornada 3 15.09.2018 16:00 h Hostalric AT C. - CD Blanes0 - 3
3 Jornada 3 15.09.2018 16:00 h CE Farners B - CF Palafrugell1 - 3
3 Jornada 3 16.09.2018 14:00 h UD Cassa B - UE Calonge2 - 3
3 Jornada 3 16.09.2018 15:00 h CF Arbúcies - CEFS Vidrerenca2 - 3
4 Jornada 4 22.09.2018 14:30 h CE La Batlloria - CF Sant Antoni5 - 2
4 Jornada 4 22.09.2018 14:45 h CD Palafolls - CF Arbúcies3 - 2
4 Jornada 4 22.09.2018 15:00 h CD Blanes - UD Cassa B4 - 1
4 Jornada 4 22.09.2018 15:15 h UE Calonge - CF Lloret B2 - 1
4 Jornada 4 22.09.2018 16:30 h CEFS Vidrerenca - AD Sauleda0 - 0
4 Jornada 4 22.09.2018 16:30 h CD Malgrat - AD Cal AGuido2 - 1
4 Jornada 4 22.09.2018 17:15 h CF Tordera - CE Farners B2 - 3
4 Jornada 4 23.09.2018 14:30 h CF Palafrugell - CE Aro 1 - 1
4 Jornada 4 23.09.2018 15:00 h UE Quart B - Hostalric AT C.2 - 0
5 Jornada 5 29.09.2018 14:00 h CF Tordera - CEFS Vidrerenca2 - 2
5 Jornada 5 29.09.2018 14:00 h AD Sauleda - CD Palafolls4 - 0
5 Jornada 5 29.09.2018 14:00 h CE Farners B - CE Aro 2 - 4
5 Jornada 5 29.09.2018 15:15 h AD Cal AGuido - UE Calonge1 - 1
5 Jornada 5 29.09.2018 15:30 h CF Sant Antoni - CD Malgrat0 - 2
5 Jornada 5 29.09.2018 16:00 h Hostalric AT C. - CF Palafrugell0 - 2
5 Jornada 5 29.09.2018 16:30 h CF Arbúcies - CE La Batlloria2 - 3
5 Jornada 5 29.09.2018 16:30 h CF Lloret B - CD Blanes0 - 2
5 Jornada 5 30.09.2018 15:30 h UD Cassa B - UE Quart B2 - 1
6 Jornada 6 06.10.2018 14:30 h CE La Batlloria - AD Sauleda2 - 1
6 Jornada 6 06.10.2018 14:30 h CE Aro - Hostalric AT C.4 - 2
6 Jornada 6 06.10.2018 14:45 h CD Palafolls - CF Tordera0 - 3
6 Jornada 6 06.10.2018 15:00 h CEFS Vidrerenca - CE Farners B3 - 3
6 Jornada 6 06.10.2018 15:00 h CD Blanes - AD Cal AGuido0 - 1
6 Jornada 6 06.10.2018 15:15 h UE Calonge - CF Sant Antoni1 - 0
6 Jornada 6 06.10.2018 16:30 h CD Malgrat - CF Arbúcies7 - 1
6 Jornada 6 07.10.2018 14:00 h UE Quart B - CF Lloret B3 - 1
6 Jornada 6 07.10.2018 14:30 h CF Palafrugell - UD Cassa B2 - 1
7 Jornada 7 12.10.2018 14:00 h CF Arbúcies - UE Calonge1 - 2
7 Jornada 7 13.10.2018 14:00 h CF Tordera - CE La Batlloria2 - 1
7 Jornada 7 13.10.2018 14:00 h AD Sauleda - CD Malgrat0 - 2
7 Jornada 7 13.10.2018 14:00 h CE Farners B - Hostalric AT C.1 - 2
7 Jornada 7 13.10.2018 15:00 h CEFS Vidrerenca - CD Palafolls5 - 2
7 Jornada 7 13.10.2018 15:15 h AD Cal AGuido - UE Quart B0 - 0
7 Jornada 7 13.10.2018 15:30 h CF Sant Antoni - CD Blanes0 - 5
7 Jornada 7 13.10.2018 16:30 h CF Lloret B - CF Palafrugell4 - 1
7 Jornada 7 14.10.2018 13:45 h UD Cassa B - CE Aro 0 - 3
8 Jornada 8 20.10.2018 14:00 h CE Aro - CF Lloret B2 - 2
8 Jornada 8 20.10.2018 14:30 h CE La Batlloria - CEFS Vidrerenca1 - 3
8 Jornada 8 20.10.2018 14:45 h CD Palafolls - CE Farners B3 - 6
8 Jornada 8 20.10.2018 15:00 h CD Blanes - CF Arbúcies6 - 0
8 Jornada 8 20.10.2018 15:15 h UE Calonge - AD Sauleda2 - 1
8 Jornada 8 20.10.2018 16:00 h Hostalric AT C. - UD Cassa B2 - 3
8 Jornada 8 20.10.2018 16:30 h CD Malgrat - CF Tordera2 - 2
8 Jornada 8 21.10.2018 14:30 h CF Palafrugell - AD Cal AGuido3 - 2
8 Jornada 8 21.10.2018 15:00 h UE Quart B - CF Sant Antoni2 - 3
9 Jornada 9 27.10.2018 14:00 h CF Arbúcies - UE Quart B1 - 4
9 Jornada 9 27.10.2018 14:00 h CE Farners B - UD Cassa B6 - 1
9 Jornada 9 27.10.2018 14:45 h CD Palafolls - CE La Batlloria1 - 1
9 Jornada 9 27.10.2018 15:15 h AD Cal AGuido - CE Aro 2 - 3
9 Jornada 9 27.10.2018 15:30 h CF Sant Antoni - CF Palafrugell0 - 3
9 Jornada 9 27.10.2018 16:30 h CF Lloret B - Hostalric AT C.1 - 3
9 Jornada 9 21.11.2018 19:30 h CF Tordera - UE Calonge2 - 0
9 Jornada 9 06.12.2018 15:00 h AD Sauleda - CD Blanes0 - 4
9 Jornada 9 06.12.2018 17:00 h CEFS Vidrerenca - CD Malgrat2 - 0
10 Jornada 10 03.11.2018 15:00 h CE Aro - CF Sant Antoni2 - 1
10 Jornada 10 03.11.2018 15:30 h CE La Batlloria - CE Farners B0 - 0
10 Jornada 10 03.11.2018 15:30 h CD Malgrat - CD Palafolls6 - 1
10 Jornada 10 03.11.2018 16:00 h CD Blanes - CF Tordera1 - 1
10 Jornada 10 03.11.2018 16:15 h UE Calonge - CEFS Vidrerenca3 - 3
10 Jornada 10 03.11.2018 17:00 h Hostalric AT C. - AD Cal AGuido0 - 3
10 Jornada 10 04.11.2018 15:00 h UD Cassa B - CF Lloret B3 - 3
10 Jornada 10 04.11.2018 15:30 h CF Palafrugell - CF Arbúcies3 - 0
10 Jornada 10 04.11.2018 16:00 h UE Quart B - AD Sauleda2 - 1
11 Jornada 11 10.11.2018 14:45 h CE La Batlloria - CD Malgrat2 - 3
11 Jornada 11 10.11.2018 15:00 h CF Tordera - UE Quart B2 - 1
11 Jornada 11 10.11.2018 15:00 h AD Sauleda - CF Palafrugell2 - 1
11 Jornada 11 10.11.2018 15:00 h CE Farners B - CF Lloret B7 - 3
11 Jornada 11 10.11.2018 15:45 h CD Palafolls - UE Calonge1 - 3
11 Jornada 11 10.11.2018 16:15 h CEFS Vidrerenca - CD Blanes0 - 1
11 Jornada 11 10.11.2018 16:30 h CF Sant Antoni - Hostalric AT C.2 - 2
11 Jornada 11 11.11.2018 11:00 h AD Cal AGuido - UD Cassa B2 - 0
11 Jornada 11 11.11.2018 16:00 h CF Arbúcies - CE Aro 1 - 2
12 Jornada 12 17.11.2018 15:00 h CF Lloret B - AD Cal AGuido3 - 4
12 Jornada 12 17.11.2018 15:30 h CD Malgrat - CE Farners B8 - 2
12 Jornada 12 17.11.2018 15:30 h CE Aro - AD Sauleda3 - 0
12 Jornada 12 17.11.2018 16:00 h CD Blanes - CD Palafolls4 - 1
12 Jornada 12 17.11.2018 16:15 h UE Calonge - CE La Batlloria1 - 1
12 Jornada 12 17.11.2018 17:00 h Hostalric AT C. - CF Arbúcies1 - 1
12 Jornada 12 18.11.2018 15:00 h UD Cassa B - CF Sant Antoni3 - 1
12 Jornada 12 18.11.2018 15:30 h CF Palafrugell - CF Tordera1 - 0
12 Jornada 12 18.11.2018 17:30 h UE Quart B - CEFS Vidrerenca2 - 1
13 Jornada 13 24.11.2018 14:45 h CE La Batlloria - CD Blanes0 - 4
13 Jornada 13 24.11.2018 15:00 h AD Sauleda - Hostalric AT C.1 - 1
13 Jornada 13 24.11.2018 15:00 h CF Arbúcies - UD Cassa B3 - 2
13 Jornada 13 24.11.2018 15:00 h CE Farners B - AD Cal AGuido1 - 2
13 Jornada 13 24.11.2018 15:30 h CD Malgrat - UE Calonge2 - 1
13 Jornada 13 24.11.2018 15:45 h CD Palafolls - UE Quart B2 - 7
13 Jornada 13 24.11.2018 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Palafrugell1 - 4
13 Jornada 13 24.11.2018 16:30 h CF Sant Antoni - CF Lloret B0 - 6
13 Jornada 13 24.11.2018 17:30 h CF Tordera - CE Aro 2 - 1
14 Jornada 14 01.12.2018 15:00 h CE Aro - CEFS Vidrerenca2 - 1
14 Jornada 14 01.12.2018 15:00 h CF Lloret B - CF Arbúcies4 - 0
14 Jornada 14 01.12.2018 16:00 h CD Blanes - CD Malgrat6 - 1
14 Jornada 14 01.12.2018 16:15 h UE Calonge - CE Farners B2 - 1
14 Jornada 14 01.12.2018 16:15 h AD Cal AGuido - CF Sant Antoni1 - 1
14 Jornada 14 01.12.2018 17:00 h Hostalric AT C. - CF Tordera2 - 3
14 Jornada 14 02.12.2018 15:00 h UD Cassa B - AD Sauleda1 - 3
14 Jornada 14 02.12.2018 15:30 h CF Palafrugell - CD Palafolls3 - 1
14 Jornada 14 02.12.2018 16:00 h UE Quart B - CE La Batlloria1 - 2
15 Jornada 15 15.12.2018 14:30 h CE La Batlloria - CF Palafrugell1 - 2
15 Jornada 15 15.12.2018 15:00 h AD Sauleda - CF Lloret B0 - 2
15 Jornada 15 15.12.2018 15:00 h CF Arbúcies - AD Cal AGuido2 - 3
15 Jornada 15 15.12.2018 15:30 h CD Malgrat - UE Quart B0 - 1
15 Jornada 15 15.12.2018 15:45 h CD Palafolls - CE Aro 4 - 3
15 Jornada 15 15.12.2018 16:00 h CEFS Vidrerenca - Hostalric AT C.3 - 0
15 Jornada 15 15.12.2018 16:00 h CE Farners B - CF Sant Antoni5 - 0
15 Jornada 15 15.12.2018 16:15 h UE Calonge - CD Blanes0 - 5
15 Jornada 15 15.12.2018 16:30 h CF Tordera - UD Cassa B4 - 1
16 Jornada 16 22.12.2018 15:00 h CE Aro - CE La Batlloria1 - 2
16 Jornada 16 22.12.2018 16:00 h CE Farners B - CD Blanes0 - 1
16 Jornada 16 22.12.2018 16:15 h AD Cal AGuido - AD Sauleda5 - 1
16 Jornada 16 22.12.2018 16:30 h CF Sant Antoni - CF Arbúcies0 - 0
16 Jornada 16 22.12.2018 17:00 h Hostalric AT C. - CD Palafolls0 - 0
16 Jornada 16 23.12.2018 11:00 h UD Cassa B - CEFS Vidrerenca4 - 4
16 Jornada 16 23.12.2018 15:00 h UE Quart B - UE Calonge0 - 0
16 Jornada 16 23.12.2018 15:30 h CF Palafrugell - CD Malgrat2 - 1
16 Jornada 16 08.01.2019 19:45 h CF Lloret B - CF Tordera4 - 2
17 Jornada 17 12.01.2019 15:00 h CE La Batlloria - Hostalric AT C.1 - 1
17 Jornada 17 12.01.2019 15:00 h CF Tordera - AD Cal AGuido3 - 1
17 Jornada 17 12.01.2019 15:30 h CD Malgrat - CE Aro 2 - 4
17 Jornada 17 12.01.2019 15:45 h CD Palafolls - UD Cassa B1 - 1
17 Jornada 17 12.01.2019 16:00 h CD Blanes - UE Quart B4 - 1
17 Jornada 17 12.01.2019 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Lloret B1 - 2
17 Jornada 17 12.01.2019 16:15 h UE Calonge - CF Palafrugell4 - 0
17 Jornada 17 13.01.2019 15:00 h AD Sauleda - CF Sant Antoni2 - 1
17 Jornada 17 13.01.2019 15:00 h CF Arbúcies - CE Farners B1 - 1
18 Jornada 18 19.01.2019 15:00 h AD Sauleda - CF Arbúcies4 - 1
18 Jornada 18 19.01.2019 15:00 h CF Tordera - CF Sant Antoni0 - 1
18 Jornada 18 19.01.2019 15:30 h CD Malgrat - Hostalric AT C.2 - 1
18 Jornada 18 19.01.2019 15:45 h CD Palafolls - CF Lloret B3 - 1
18 Jornada 18 19.01.2019 16:00 h CEFS Vidrerenca - AD Cal AGuido4 - 6
18 Jornada 18 19.01.2019 16:00 h CD Blanes - CF Palafrugell1 - 0
18 Jornada 18 19.01.2019 16:15 h UE Calonge - CE Aro 2 - 7
18 Jornada 18 20.01.2019 16:00 h UE Quart B - CE Farners B2 - 3
18 Jornada 18 02.03.2019 15:30 h CE La Batlloria - UD Cassa B3 - 0
19 Jornada 19 26.01.2019 15:00 h CE Aro - CD Blanes1 - 3
19 Jornada 19 26.01.2019 16:00 h CE Farners B - AD Sauleda4 - 1
19 Jornada 19 26.01.2019 16:00 h AD Cal AGuido - CD Palafolls3 - 1
19 Jornada 19 26.01.2019 16:30 h CF Sant Antoni - CEFS Vidrerenca1 - 3
19 Jornada 19 26.01.2019 17:00 h Hostalric AT C. - UE Calonge3 - 2
19 Jornada 19 26.01.2019 17:30 h CF Lloret B - CE La Batlloria3 - 2
19 Jornada 19 27.01.2019 11:00 h CF Palafrugell - UE Quart B0 - 3
19 Jornada 19 27.01.2019 12:30 h UD Cassa B - CD Malgrat0 - 2
19 Jornada 19 27.01.2019 15:00 h CF Arbúcies - CF Tordera0 - 3
20 Jornada 20 02.02.2019 15:00 h CF Tordera - AD Sauleda5 - 1
20 Jornada 20 02.02.2019 15:00 h UE Calonge - UD Cassa B3 - 0
20 Jornada 20 02.02.2019 15:30 h CD Malgrat - CF Lloret B4 - 0
20 Jornada 20 02.02.2019 15:45 h CD Palafolls - CF Sant Antoni0 - 0
20 Jornada 20 02.02.2019 16:00 h CEFS Vidrerenca - CF Arbúcies3 - 2
20 Jornada 20 02.02.2019 17:15 h CD Blanes - Hostalric AT C.5 - 1
20 Jornada 20 03.02.2019 15:00 h CE La Batlloria - AD Cal AGuido2 - 2
20 Jornada 20 03.02.2019 15:30 h CF Palafrugell - CE Farners B4 - 3
20 Jornada 20 03.02.2019 16:30 h UE Quart B - CE Aro 2 - 1
21 Jornada 21 09.02.2019 15:00 h AD Sauleda - CEFS Vidrerenca4 - 1
21 Jornada 21 09.02.2019 15:00 h CF Arbúcies - CD Palafolls4 - 2
21 Jornada 21 09.02.2019 15:00 h CE Aro - CF Palafrugell3 - 1
21 Jornada 21 09.02.2019 16:00 h CE Farners B - CF Tordera1 - 3
21 Jornada 21 09.02.2019 16:15 h AD Cal AGuido - CD Malgrat1 - 2
21 Jornada 21 09.02.2019 16:30 h CF Sant Antoni - CE La Batlloria1 - 3
21 Jornada 21 09.02.2019 17:00 h Hostalric AT C. - UE Quart B1 - 0
21 Jornada 21 09.02.2019 17:30 h CF Lloret B - UE Calonge8 - 1
21 Jornada 21 10.02.2019 15:15 h UD Cassa B - CD Blanes0 - 3
22 Jornada 22 16.02.2019 15:00 h CE La Batlloria - CF Arbúcies2 - 1
22 Jornada 22 16.02.2019 15:00 h CE Aro -