Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Tarjeta Groga: 3a Catalana 19-20


Classificació   Nom Equip Tarjeta Groga
1 David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria  8
2 Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell  7
3 Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B  6
- Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  6
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  6
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  6
7 Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco Sils- La Selva CF  5
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  5
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  5
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro  5
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  5
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CE Aro  5
- Sergi Cordoba Cañaveras Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF  5
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  5
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  5
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  5
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  5
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  5
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UE Caldes de Malavella  5
20 Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  4
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  4
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  4
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  4
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Palafrugell  4
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  4
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  4
- Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido  4
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart B  4
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria  4
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh CF Vilartagues  4
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  4
- Pau Dominguez Miñano Pau Dominguez Miñano UE Caldes de Malavella  4
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  4
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  4
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  4
- Master Ebrima Charreh Master Ebrima Charreh CE Farners B  4
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  4
- David  Reina Garcia David Reina Garcia CE La Batlloria  4
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  4
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  4
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  4
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  4
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  4
- Gerard Casajuana Murgui Gerard Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  4
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  4
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra AD Sauleda  4
- Mohamed Dalli Mohamed Dalli CF Vilartagues  4
48 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  3
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  3
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  3
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CF Tordera  3
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  3
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  3
- Oussama Ngot Oussama Ngot CF Arbúcies  3
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero UCE Celrà  3
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  3
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  3
- Pau  Puig Nadal Pau Puig Nadal CF Vilartagues  3
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  3
- Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CE Aro  3
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  3
- Albert Coll Caceres Albert Coll Caceres UCE Celrà  3
- Sergi Martinez Arroyo Sergi Martinez Arroyo AD Cal AGuido  3
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez AD Cal AGuido  3
- Issa Sannoh Sano Issa Sannoh Sano CF Vilartagues  3
- Xavier Castilla Molina Xavier Castilla Molina UE Caldes de Malavella  3
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  3
- Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà  3
- Joaquin Caballero Luna Joaquin Caballero Luna AD Cal AGuido  3
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  3
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  3
- Diego  Perez Roldan Diego Perez Roldan AD Sauleda  3
- Marc Pires Fernandez Marc Pires Fernandez CF Arbúcies  3
- Ivan 'Peri' Perez Rivera Ivan 'Peri' Perez Rivera AD Sauleda  3
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  3
- Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues  3
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  3
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  3
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  3
- Rida  El Asri El Younoussi Rida El Asri El Younoussi UCE Celrà  3
- Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda  3
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca  3
- Aitor Vazquez Zarza Aitor Vazquez Zarza At Sant Pol B  3
- Sergi Alsina Fontanella Sergi Alsina Fontanella CF Arbúcies  3
- Marc Daniel Conde del Hoyo Marc Daniel Conde del Hoyo CE La Batlloria  3
- Jonatan Molfulleda Martinez Jonatan Molfulleda Martinez Sils- La Selva CF  3
- Cristian Moreno Criado Cristian Moreno Criado CF Palafrugell  3
88 Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  2
- Roger Jubert Layunta Roger Jubert Layunta UE Caldes de Malavella  2
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  2
- David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera  2
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  2
- Marçal Nonell Ruscalleda Marçal Nonell Ruscalleda CF Tordera  2
- Sergio Ruiz Martinez Sergio Ruiz Martinez CE Aro  2
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  2
- Guillem Salavert Ribas Guillem Salavert Ribas UCE Celrà  2
- Miquel Cugat Ruiz Miquel Cugat Ruiz AD Sauleda  2
- Mohamed El Massaouri Mohamed El Massaouri AD Sauleda  2
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  2
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  2

Pàgina 1 de 3