Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Estadístiques - Totes: 3a Catalana 19-20


Gol

Classificació   Nom Equip Gol
1 Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  7
2 Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera  6
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CE Aro  6
4 Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz CF Vilartagues  5
- Isiaka Sumareh Jankey Isiaka Sumareh Jankey CF Lloret B  5
- Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  5
- Diego  Zambrana Soriano Diego Zambrana Soriano CF Lloret B  5
8 Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  4
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  4
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido  4
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera  4
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell  4
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  4
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  4
15 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  3
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard Hostalric AT C.  3
- Adria Pidemont Casadevall Adria Pidemont Casadevall CF Tordera  3
- Javier Zafra Dominguez Javier Zafra Dominguez CEFS Vidrerenca  3
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  3
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  3
- Antoni  Rosas Cassa Antoni Rosas Cassa UE Caldes de Malavella  3
- Albert Cantero Carmona Albert Cantero Carmona CE Aro  3
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro  3
- Joan Ricart Figueras Joan Ricart Figueras At Sant Pol B  3
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  3
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  3
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  3
- Jaume Furriols Franco Jaume Furriols Franco UCE Celrà  3
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca  3
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  3
- Alex Salguero Lazaro Alex Salguero Lazaro Sils- La Selva CF  3
- Eric Fernandez Diaz Eric Fernandez Diaz Sils- La Selva CF  3
- David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Calonge  3
34 Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  2
- Sergi Alsina Fontanella Sergi Alsina Fontanella CF Arbúcies  2
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  2
- Ivan 'Peri' Perez Rivera Ivan 'Peri' Perez Rivera AD Sauleda  2
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  2
- Alex  Fernandez Ligero Alex Fernandez Ligero CF Vilartagues  2
- Aziz El Gharbi Aziz El Gharbi UCE Celrà  2
- Oussama Ngot Oussama Ngot CF Arbúcies  2
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  2
- Pol Bonet Gracia Pol Bonet Gracia UE Quart B  2
- Oscar Oller Nuño Oscar Oller Nuño CF Vilartagues  2
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  2
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  2
- Olban Wilfredo Castro Sacasa Olban Wilfredo Castro Sacasa Sils- La Selva CF  2
- Jordi Roig Vargas Jordi Roig Vargas AD Sauleda  2
- Diego  Perez Roldan Diego Perez Roldan AD Sauleda  2
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UE Caldes de Malavella  2
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  2
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  2
- Nil Victoria Mendez Nil Victoria Mendez CF Tordera  2
- Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho CE Farners B  2
- Alvaro Egea Ruiz Alvaro Egea Ruiz CF Lloret B  2
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  2
- Miquel Balleste da Silva Miquel Balleste da Silva CF Lloret B  2
- Marçal Nonell Ruscalleda Marçal Nonell Ruscalleda CF Tordera  2
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  2
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  2
61 Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  1
- Marc Serra Mas Marc Serra Mas UE Quart B  1
- Joan Dorigo Bartusek Joan Dorigo Bartusek CF Lloret B  1
- Xavier Cabellos Orihuela Xavier Cabellos Orihuela Hostalric AT C.  1
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UE Caldes de Malavella  1
- Lluis Ramon Sureda Lluis Ramon Sureda CF Arbúcies  1
- Marc Pires Fernandez Marc Pires Fernandez CF Arbúcies  1
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  1
- Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca  1
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  1
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  1
- Pau  Puig Nadal Pau Puig Nadal CF Vilartagues  1
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  1
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  1
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  1
- Gerard Laguna Piñero Gerard Laguna Piñero At Sant Pol B  1
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  1
- Pau  Pellicer Torras Pau Pellicer Torras CE Farners B  1
- Master Ebrima Charreh Master Ebrima Charreh CE Farners B  1
- Ilias Katir Ilias Katir CE Farners B  1
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CF Palafrugell  1
- Joel Galvez Romero Joel Galvez Romero UE Caldes de Malavella  1
- Eduard Maicas Sanz Eduard Maicas Sanz UE Caldes de Malavella  1
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  1
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  1
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  1
- Marc Salvador Cabarrocas Marc Salvador Cabarrocas AD Sauleda  1
- Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  1
- Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  1
- Adrian Moreno Fernandez Adrian Moreno Fernandez CE La Batlloria  1
- Aly Baragi Batchilly Aly Baragi Batchilly CF Lloret B  1
- Adria Pacheco Farres Adria Pacheco Farres At Sant Pol B  1
- Max Llahuet Claramunt Max Llahuet Claramunt At Sant Pol B  1
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu CE Farners B  1
- Mohamed Dalli Mohamed Dalli CF Vilartagues  1
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  1
- Sergi Carreras Llinas Sergi Carreras Llinas UE Quart B  1
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria  1
- Lluis Medir Llorens Lluis Medir Llorens At Sant Pol B  1
- Oriol Alvarez Morell Oriol Alvarez Morell CF Arbúcies  1

Gols rebuts

Classificació   Nom Equip Gols rebuts
1 Marcos Vega Lafarga Marcos Vega Lafarga UCE Celrà 22
2 Jordi Macias Martinez Jordi Macias Martinez CE Farners B 19
3 Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda 18
4 Pol Agusti Blanch Pol Agusti Blanch AD Cal AGuido 15
5 Dionis  Frigole Bordallo Dionis Frigole Bordallo UE Quart B 14
6 Angel Fernandez Bauer Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 12
7 Marcos Roman Buendia Marcos Roman Buendia CE La Batlloria 10
8 Aitor Salvador Garcia Aitor Salvador Garcia UE Caldes de Malavella  9
- Guillem Costa Paradera Guillem Costa Paradera CF Palafrugell  9
10 Toni Montero de Francisco Toni Montero de Francisco UE Calonge  8
- Alejandro Alonso Rodiguez Alejandro Alonso Rodiguez Sils- La Selva CF  8
- Marc Soler Sureda Marc Soler Sureda CF Vilartagues  8
13 August Planas Molina August Planas Molina CE La Batlloria  7
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C.  7
- Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies  7
- Jordi Fernandez Oliveras Jordi Fernandez Oliveras CE Aro  7
- Alex Polo Osorio Alex Polo Osorio CF Lloret B  7
18 David Mundo Ramos David Mundo Ramos CF Vilartagues  6
- Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B  6
20 Felix Planas Angel Felix Planas Angel UCE Celrà  5
- Raul Moreno Moreno Raul Moreno Moreno AD Sauleda  5
22 Daniel Aguilar Vilchez Daniel Aguilar Vilchez Sils- La Selva CF  4
- Albert Salado Pratsevalls Albert Salado Pratsevalls UE Caldes de Malavella  4
- Pol Diaz Soler Pol Diaz Soler UE Calonge  4
- Sergi Andres Misse Sergi Andres Misse At Sant Pol B  4
26 David Moreno Manzano David Moreno Manzano CF Tordera  3
- Aleix Guillamet Garriga Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C.  3
- Josep Aulet Borrell Josep Aulet Borrell CF Tordera  3
- Edgar Corredor Galan Edgar Corredor Galan CE Aro  3
30 Jordi Sauleda Sauleda Jordi Sauleda Sauleda At Sant Pol B  2
- Javier Jaime Gallego Ojeda Javier Jaime Gallego Ojeda CF Lloret B  2
- Bernat Montfulleda Sabate Bernat Montfulleda Sabate At Sant Pol B  2
- Arnau Albo Pericot Arnau Albo Pericot UE Quart B  2
34 Mario Coronado Cano Mario Coronado Cano Sils- La Selva CF  1
35 Gerard Alvarez Garcia Gerard Alvarez Garcia Hostalric AT C.  0
- Ander Maz Carrasco Ander Maz Carrasco CEFS Vidrerenca  0

Tarjeta Groga

Classificació   Nom Equip Tarjeta Groga
1 David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria  6
2 Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart B  5
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  5
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  5
5 Roger Atienza Lopez Roger Atienza Lopez CE La Batlloria  4
- Brian Perujo Cruz Brian Perujo Cruz CF Palafrugell  4
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  4
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella  4
- Pau Dominguez Miñano Pau Dominguez Miñano UE Caldes de Malavella  4
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CE Aro  4
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  4
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla CE Aro  4
- Roger Casajuana Murgui Roger Casajuana Murgui CEFS Vidrerenca  4
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  4
15 Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  3
- Joel Ferrer Lopez Joel Ferrer Lopez UE Quart B  3
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero CF Palafrugell  3
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  3
- Lauren Ortiz Lamas Lauren Ortiz Lamas CF Palafrugell  3
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro  3
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  3
- Lamini Barrow Lamini Barrow AD Cal AGuido  3
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia CE La Batlloria  3
- Guillem  Capellera Font Guillem Capellera Font UE Caldes de Malavella  3
- Juanjo  Fuentes Zuñiga Juanjo Fuentes Zuñiga Sils- La Selva CF  3
- Sergi Cordoba Cañaveras Sergi Cordoba Cañaveras Sils- La Selva CF  3
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies  3
- Albert Coll Caceres Albert Coll Caceres UCE Celrà  3
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez AD Cal AGuido  3
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  3
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah CF Palafrugell  3
- Issa Sannoh Sano Issa Sannoh Sano CF Vilartagues  3
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  3
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez CF Palafrugell  3
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  3
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas Sils- La Selva CF  3
- Master Ebrima Charreh Master Ebrima Charreh CE Farners B  3
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UE Caldes de Malavella  3
- David  Reina Garcia David Reina Garcia CE La Batlloria  3
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner AD Sauleda  3
- Rida  El Asri El Younoussi Rida El Asri El Younoussi UCE Celrà  3
- Daniel Gomez Cruz Daniel Gomez Cruz AD Sauleda  3
- Aziz Karroum Aziz Karroum CF Palafrugell  3
44 Victor  Pajares Paez Victor Pajares Paez UE Calonge  2
- Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco Sils- La Selva CF  2
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  2
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  2
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  2
- Alex Jimenez Espejo Alex Jimenez Espejo UE Caldes de Malavella  2
- Roger Jubert Layunta Roger Jubert Layunta UE Caldes de Malavella  2
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  2
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez CF Palafrugell  2
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CF Tordera  2
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  2
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  2
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  2
- Oussama Ngot Oussama Ngot CF Arbúcies  2
- Sergio Ruiz Martinez Sergio Ruiz Martinez CE Aro  2
- Guillem Salavert Ribas Guillem Salavert Ribas UCE Celrà  2
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero UCE Celrà  2
- Mohamed El Massaouri Mohamed El Massaouri AD Sauleda  2
- Miquel Cugat Ruiz Miquel Cugat Ruiz AD Sauleda  2
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Calonge  2
- Abubakari Samura Beyagi Abubakari Samura Beyagi UE Quart B  2
- Nelson Valldeoriola Serrano Nelson Valldeoriola Serrano UE Quart B  2
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  2
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh CF Vilartagues  2
- Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CE Aro  2
- Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Sils- La Selva CF  2
- Jalilu Ceesay Cessay Jalilu Ceesay Cessay UCE Celrà  2
- Manel Pato Moreno Manel Pato Moreno UCE Celrà  2
- Roger  Alvarez Morell Roger Alvarez Morell CF Arbúcies  2
- Sergi Martinez Arroyo Sergi Martinez Arroyo AD Cal AGuido  2
- Gerard Ruscalleda Noe Gerard Ruscalleda Noe At Sant Pol B  2
- Jaume Parera Rico Jaume Parera Rico AD Cal AGuido  2
- Francesc Alvarez Abad Francesc Alvarez Abad At Sant Pol B  2
- Raul Casado Garcia Raul Casado Garcia Hostalric AT C.  2
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  2
- Xavier Castilla Molina Xavier Castilla Molina UE Caldes de Malavella  2
- Jaume Furriols Franco Jaume Furriols Franco UCE Celrà  2
- Marc Ribas Clavaguera Marc Ribas Clavaguera UCE Celrà  2
- Sergi Lopez Serrat Sergi Lopez Serrat UCE Celrà  2
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin AD Cal AGuido  2
- Albert Moreno Clara Albert Moreno Clara AD Sauleda  2
- Ilias Katir Ilias Katir CE Farners B  2
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  2
- Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  2
- August Planas Molina August Planas Molina CE La Batlloria  2
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  2
- Robert Hernandez Martinez Robert Hernandez Martinez CF Lloret B  2
- Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera  2
- Ivan 'Peri' Perez Rivera Ivan 'Peri' Perez Rivera AD Sauleda  2
- Jordi Diaz Trujillo Jordi Diaz Trujillo AD Sauleda  2
- Inal Maliti Inal Maliti AD Cal AGuido  2
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  2
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UE Quart B  2
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  2
- Michael Contreras Batista Michael Contreras Batista CE La Batlloria  2
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria  2
- Aleksandar Dzhedonge Laodingao Aleksandar Dzhedonge Laodingao CF Lloret B  2

Tarjeta Vermella

Classificació   Nom Equip Tarjeta Vermella
1 Sergi Atienza Lopez Sergi Atienza Lopez CE La Batlloria  1
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  1
- Aleix Guillamet Garriga Aleix Guillamet Garriga Hostalric AT C.  1
- Sergi  Perez Torne Sergi Perez Torne Hostalric AT C.  1
- Aleix Urzay Gomez Aleix Urzay Gomez CE Farners B  1
- Xavier Brugada Llach Xavier Brugada Llach UE Quart B  1
- Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B  1
- Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro  1
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez CF Vilartagues  1
- Guillem Pages Perez Guillem Pages Perez CF Palafrugell  1
- Joan  Morales Budo Joan Morales Budo CF Vilartagues  1

Gol en propia porta

Classificació   Nom Equip Gol en propia porta
1 Eduard Tobias Turon Eduard Tobias Turon CE Aro  1
- Sergi Salvador cabarrocas Sergi Salvador cabarrocas AD Sauleda  1
- Ebrahima-Sorri Jallow Jallow Ebrahima-Sorri Jallow Jallow UCE Celrà  1
- Alberto Ruiz Martinez Alberto Ruiz Martinez CF Vilartagues  1
- Joan Ferrer Paz Joan Ferrer Paz CF Tordera  1