Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

Calendari: tots els equips | 3a Catalana 19-20


# Jornada Dia Hora Equip Local       Equip visitant Resultat
1 Jornada 1 07.09.2019 16:00 h Sils- La Selva CF - UE Calonge1 - 2
1 Jornada 1 07.09.2019 16:00 h CF Arbúcies - CE Aro 3 - 1
1 Jornada 1 07.09.2019 17:00 h AD Cal AGuido - UCE Celrà6 - 1
1 Jornada 1 07.09.2019 18:00 h CF Tordera - CF Palafrugell2 - 0
1 Jornada 1 08.09.2019 18:30 h CE La Batlloria - UE Quart B1 - 1
1 Jornada 1 08.09.2019 18:30 h Hostalric AT C. - UE Caldes de Malavella2 - 1
1 Jornada 1 10.09.2019 21:00 h CEFS Vidrerenca - AD Sauleda4 - 2
1 Jornada 1 16.10.2019 21:00 h CF Lloret B - CF Vilartagues5 - 1
1 Jornada 1 29.10.2019 21:00 h CE Farners B - At Sant Pol B_ - _
2 Jornada 2 14.09.2019 16:00 h CE Aro - Sils- La Selva CF5 - 2
2 Jornada 2 14.09.2019 16:00 h AD Sauleda - CE Farners B0 - 5
2 Jornada 2 14.09.2019 16:30 h UCE Celrà - CF Arbúcies1 - 2
2 Jornada 2 14.09.2019 18:00 h UE Calonge - CF Tordera2 - 4
2 Jornada 2 15.09.2019 12:00 h At Sant Pol B - AD Cal AGuido2 - 2
2 Jornada 2 15.09.2019 12:15 h UE Caldes de Malavella - CF Lloret B2 - 2
2 Jornada 2 15.09.2019 16:15 h UE Quart B - CEFS Vidrerenca2 - 0
2 Jornada 2 15.09.2019 16:30 h CF Palafrugell - Hostalric AT C.3 - 1
2 Jornada 2 15.09.2019 17:00 h CF Vilartagues - CE La Batlloria3 - 0
3 Jornada 3 20.09.2019 21:15 h CEFS Vidrerenca - CE Farners B5 - 0
3 Jornada 3 21.09.2019 16:00 h CF Arbúcies - At Sant Pol B_ - _
3 Jornada 3 21.09.2019 17:00 h AD Cal AGuido - AD Sauleda2 - 3
3 Jornada 3 21.09.2019 18:00 h Hostalric AT C. - UE Calonge2 - 0
3 Jornada 3 21.09.2019 18:00 h CF Tordera - CE Aro 1 - 0
3 Jornada 3 22.09.2019 16:00 h CF Lloret B - CF Palafrugell1 - 5
3 Jornada 3 22.09.2019 17:00 h CE La Batlloria - UE Caldes de Malavella4 - 3
3 Jornada 3 22.09.2019 17:30 h UE Quart B - CF Vilartagues3 - 3
3 Jornada 3 24.09.2019 21:00 h Sils- La Selva CF - UCE Celrà4 - 1
4 Jornada 4 28.09.2019 16:00 h UE Calonge - CF Lloret B2 - 1
4 Jornada 4 28.09.2019 16:00 h CE Aro - Hostalric AT C.2 - 0
4 Jornada 4 28.09.2019 16:00 h AD Sauleda - CF Arbúcies1 - 1
4 Jornada 4 28.09.2019 16:00 h CE Farners B - AD Cal AGuido3 - 4
4 Jornada 4 28.09.2019 16:30 h UCE Celrà - CF Tordera1 - 5
4 Jornada 4 28.09.2019 18:00 h Sils- La Selva CF - At Sant Pol B4 - 4
4 Jornada 4 29.09.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - UE Quart B3 - 1
4 Jornada 4 29.09.2019 16:30 h CF Palafrugell - CE La Batlloria1 - 1
4 Jornada 4 29.09.2019 17:00 h CF Vilartagues - CEFS Vidrerenca2 - 1
5 Jornada 5 05.10.2019 16:00 h Sils- La Selva CF - AD Sauleda1 - 0
5 Jornada 5 05.10.2019 16:00 h CF Arbúcies - CE Farners B4 - 1
5 Jornada 5 05.10.2019 17:00 h Hostalric AT C. - UCE Celrà1 - 0
5 Jornada 5 05.10.2019 17:00 h CF Tordera - At Sant Pol B2 - 1
5 Jornada 5 06.10.2019 12:00 h CEFS Vidrerenca - AD Cal AGuido1 - 4
5 Jornada 5 06.10.2019 16:00 h CF Lloret B - CE Aro 3 - 4
5 Jornada 5 06.10.2019 17:00 h CF Vilartagues - UE Caldes de Malavella2 - 1
5 Jornada 5 06.10.2019 17:00 h CE La Batlloria - UE Calonge1 - 4
5 Jornada 5 06.10.2019 17:30 h UE Quart B - CF Palafrugell1 - 3
6 Jornada 6 12.10.2019 16:00 h UE Calonge - UE Quart B4 - 1
6 Jornada 6 12.10.2019 16:00 h CE Aro - CE La Batlloria3 - 0
6 Jornada 6 12.10.2019 16:00 h AD Sauleda - CF Tordera1 - 5
6 Jornada 6 12.10.2019 16:00 h CE Farners B - Sils- La Selva CF0 - 2
6 Jornada 6 12.10.2019 16:30 h UCE Celrà - CF Lloret B1 - 6
6 Jornada 6 12.10.2019 17:15 h AD Cal AGuido - CF Arbúcies2 - 2
6 Jornada 6 13.10.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - CEFS Vidrerenca2 - 2
6 Jornada 6 13.10.2019 16:30 h CF Palafrugell - CF Vilartagues2 - 1
6 Jornada 6 13.10.2019 17:00 h At Sant Pol B - Hostalric AT C.1 - 0
7 Jornada 7 19.10.2019 16:00 h Sils- La Selva CF - AD Cal AGuido3 - 1
7 Jornada 7 19.10.2019 17:00 h Hostalric AT C. - AD Sauleda5 - 3
7 Jornada 7 19.10.2019 18:00 h CF Tordera - CE Farners B4 - 1
7 Jornada 7 20.10.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - CF Palafrugell2 - 0
7 Jornada 7 20.10.2019 17:00 h CF Vilartagues - UE Calonge2 - 2
7 Jornada 7 20.10.2019 17:00 h UE Quart B - CE Aro 1 - 2
7 Jornada 7 20.10.2019 17:00 h CE La Batlloria - UCE Celrà3 - 2
7 Jornada 7 20.10.2019 17:00 h CEFS Vidrerenca - CF Arbúcies1 - 0
7 Jornada 7 21.10.2019 21:00 h CF Lloret B - At Sant Pol B_ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 16:00 h UE Calonge - UE Caldes de Malavella_ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 16:00 h CE Aro - CF Vilartagues_ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 16:00 h AD Sauleda - CF Lloret B_ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 16:00 h CE Farners B - Hostalric AT C._ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 16:00 h CF Arbúcies - Sils- La Selva CF_ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 16:30 h UCE Celrà - UE Quart B_ - _
8 Jornada 8 26.10.2019 17:15 h AD Cal AGuido - CF Tordera_ - _
8 Jornada 8 27.10.2019 12:00 h At Sant Pol B - CE La Batlloria_ - _
8 Jornada 8 27.10.2019 16:30 h CF Palafrugell - CEFS Vidrerenca_ - _
9 Jornada 9 02.11.2019 16:00 h CF Tordera - CF Arbúcies_ - _
9 Jornada 9 02.11.2019 17:00 h Hostalric AT C. - AD Cal AGuido_ - _
9 Jornada 9 02.11.2019 18:30 h CF Lloret B - CE Farners B_ - _
9 Jornada 9 03.11.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - CE Aro _ - _
9 Jornada 9 03.11.2019 12:00 h CEFS Vidrerenca - Sils- La Selva CF_ - _
9 Jornada 9 03.11.2019 16:00 h CF Vilartagues - UCE Celrà_ - _
9 Jornada 9 03.11.2019 16:30 h CF Palafrugell - UE Calonge_ - _
9 Jornada 9 03.11.2019 17:00 h CE La Batlloria - AD Sauleda_ - _
9 Jornada 9 03.11.2019 17:30 h UE Quart B - At Sant Pol B_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:00 h UE Calonge - CEFS Vidrerenca_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:00 h CE Aro - CF Palafrugell_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:00 h AD Sauleda - UE Quart B_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:00 h CE Farners B - CE La Batlloria_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:00 h CF Arbúcies - Hostalric AT C._ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:00 h Sils- La Selva CF - CF Tordera_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 16:30 h UCE Celrà - UE Caldes de Malavella_ - _
10 Jornada 10 09.11.2019 17:15 h AD Cal AGuido - CF Lloret B_ - _
10 Jornada 10 10.11.2019 12:00 h At Sant Pol B - CF Vilartagues_ - _
11 Jornada 11 16.11.2019 16:00 h UE Calonge - CE Aro _ - _
11 Jornada 11 16.11.2019 17:00 h Hostalric AT C. - Sils- La Selva CF_ - _
11 Jornada 11 16.11.2019 18:30 h CF Lloret B - CF Arbúcies_ - _
11 Jornada 11 17.11.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - At Sant Pol B_ - _
11 Jornada 11 17.11.2019 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Tordera_ - _
11 Jornada 11 17.11.2019 16:00 h CF Vilartagues - AD Sauleda_ - _
11 Jornada 11 17.11.2019 16:30 h CF Palafrugell - UCE Celrà_ - _
11 Jornada 11 17.11.2019 17:00 h CE La Batlloria - AD Cal AGuido_ - _
11 Jornada 11 17.11.2019 17:30 h UE Quart B - CE Farners B_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:00 h CE Aro - CEFS Vidrerenca_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:00 h AD Sauleda - UE Caldes de Malavella_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:00 h CE Farners B - CF Vilartagues_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:00 h CF Arbúcies - CE La Batlloria_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:00 h Sils- La Selva CF - CF Lloret B_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:00 h CF Tordera - Hostalric AT C._ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 16:30 h UCE Celrà - UE Calonge_ - _
12 Jornada 12 23.11.2019 17:15 h AD Cal AGuido - UE Quart B_ - _
12 Jornada 12 24.11.2019 12:00 h At Sant Pol B - CF Palafrugell_ - _
13 Jornada 13 30.11.2019 16:00 h CE Aro - UE Caldes de Malavella_ - _
13 Jornada 13 30.11.2019 16:00 h UE Calonge - At Sant Pol B_ - _
13 Jornada 13 30.11.2019 18:30 h CF Lloret B - CF Tordera_ - _
13 Jornada 13 01.12.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - CE Farners B_ - _
13 Jornada 13 01.12.2019 12:00 h CEFS Vidrerenca - Hostalric AT C._ - _
13 Jornada 13 01.12.2019 16:00 h CF Vilartagues - AD Cal AGuido_ - _
13 Jornada 13 01.12.2019 16:30 h CF Palafrugell - AD Sauleda_ - _
13 Jornada 13 01.12.2019 17:00 h CE La Batlloria - Sils- La Selva CF_ - _
13 Jornada 13 01.12.2019 17:30 h UE Quart B - CF Arbúcies_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 16:00 h AD Sauleda - UE Calonge_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 16:00 h CE Farners B - CF Palafrugell_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 16:00 h CF Arbúcies - CF Vilartagues_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 16:00 h Sils- La Selva CF - UE Quart B_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 16:00 h CF Tordera - CE La Batlloria_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 16:30 h UCE Celrà - CEFS Vidrerenca_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 17:00 h Hostalric AT C. - CF Lloret B_ - _
14 Jornada 14 14.12.2019 17:15 h AD Cal AGuido - UE Caldes de Malavella_ - _
14 Jornada 14 15.12.2019 12:00 h At Sant Pol B - CE Aro _ - _
15 Jornada 15 21.12.2019 16:00 h CE Aro - AD Sauleda_ - _
15 Jornada 15 21.12.2019 16:00 h UE Calonge - CE Farners B_ - _
15 Jornada 15 21.12.2019 16:30 h UCE Celrà - At Sant Pol B_ - _
15 Jornada 15 22.12.2019 11:30 h UE Caldes de Malavella - CF Arbúcies_ - _
15 Jornada 15 22.12.2019 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Lloret B_ - _
15 Jornada 15 22.12.2019 16:00 h CF Vilartagues - Sils- La Selva CF_ - _
15 Jornada 15 22.12.2019 16:30 h CF Palafrugell - AD Cal AGuido_ - _
15 Jornada 15 22.12.2019 17:00 h CE La Batlloria - Hostalric AT C._ - _
15 Jornada 15 22.12.2019 17:30 h UE Quart B - CF Tordera_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 15:30 h CF Lloret B - CE La Batlloria_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 16:00 h AD Sauleda - UCE Celrà_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 16:00 h CE Farners B - CE Aro _ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 16:00 h CF Arbúcies - CF Palafrugell_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 16:00 h Sils- La Selva CF - UE Caldes de Malavella_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 16:00 h CF Tordera - CF Vilartagues_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 17:00 h Hostalric AT C. - UE Quart B_ - _
16 Jornada 16 11.01.2020 17:15 h AD Cal AGuido - UE Calonge_ - _
16 Jornada 16 12.01.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - At Sant Pol B_ - _
17 Jornada 17 18.01.2020 16:00 h CE Aro - AD Cal AGuido_ - _
17 Jornada 17 18.01.2020 16:00 h UE Calonge - CF Arbúcies_ - _
17 Jornada 17 18.01.2020 16:30 h UCE Celrà - CE Farners B_ - _
17 Jornada 17 19.01.2020 11:30 h UE Caldes de Malavella - CF Tordera_ - _
17 Jornada 17 19.01.2020 12:00 h At Sant Pol B - AD Sauleda_ - _
17 Jornada 17 19.01.2020 16:00 h CF Vilartagues - Hostalric AT C._ - _
17 Jornada 17 19.01.2020 16:30 h CF Palafrugell - Sils- La Selva CF_ - _
17 Jornada 17 19.01.2020 17:00 h CE La Batlloria - CEFS Vidrerenca_ - _
17 Jornada 17 19.01.2020 17:30 h UE Quart B - CF Lloret B_ - _
18 Jornada 18 25.01.2020 16:00 h UE Calonge - Sils- La Selva CF_ - _
18 Jornada 18 25.01.2020 16:00 h CE Aro - CF Arbúcies_ - _
18 Jornada 18 25.01.2020 16:00 h AD Sauleda - CEFS Vidrerenca_ - _
18 Jornada 18 25.01.2020 16:30 h UCE Celrà - AD Cal AGuido_ - _
18 Jornada 18 26.01.2020 11:30 h UE Caldes de Malavella - Hostalric AT C._ - _
18 Jornada 18 26.01.2020 12:00 h At Sant Pol B - CE Farners B_ - _
18 Jornada 18 26.01.2020 16:00 h CF Vilartagues - CF Lloret B_ - _
18 Jornada 18 26.01.2020 16:30 h CF Palafrugell - CF Tordera_ - _
18 Jornada 18 26.01.2020 17:30 h UE Quart B - CE La Batlloria_ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 16:00 h CF Tordera - UE Calonge_ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 16:00 h Sils- La Selva CF - CE Aro _ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 16:00 h CF Arbúcies - UCE Celrà_ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 16:00 h CE Farners B - AD Sauleda_ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 17:00 h Hostalric AT C. - CF Palafrugell_ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 17:15 h AD Cal AGuido - At Sant Pol B_ - _
19 Jornada 19 01.02.2020 18:30 h CF Lloret B - UE Caldes de Malavella_ - _
19 Jornada 19 02.02.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - UE Quart B_ - _
19 Jornada 19 02.02.2020 17:00 h CE La Batlloria - CF Vilartagues_ - _
20 Jornada 20 08.02.2020 16:00 h UE Calonge - Hostalric AT C._ - _
20 Jornada 20 08.02.2020 16:00 h CE Aro - CF Tordera_ - _
20 Jornada 20 08.02.2020 16:00 h AD Sauleda - AD Cal AGuido_ - _
20 Jornada 20 08.02.2020 16:00 h CE Farners B - CEFS Vidrerenca_ - _
20 Jornada 20 08.02.2020 16:30 h UCE Celrà - Sils- La Selva CF_ - _
20 Jornada 20 09.02.2020 11:30 h UE Caldes de Malavella - CE La Batlloria_ - _
20 Jornada 20 09.02.2020 12:00 h At Sant Pol B - CF Arbúcies_ - _
20 Jornada 20 09.02.2020 16:00 h CF Vilartagues - UE Quart B_ - _
20 Jornada 20 09.02.2020 16:30 h CF Palafrugell - CF Lloret B_ - _
21 Jornada 21 15.02.2020 16:00 h CF Tordera - UCE Celrà_ - _
21 Jornada 21 15.02.2020 16:00 h Sils- La Selva CF - At Sant Pol B_ - _
21 Jornada 21 15.02.2020 16:00 h CF Arbúcies - AD Sauleda_ - _
21 Jornada 21 15.02.2020 17:00 h Hostalric AT C. - CE Aro _ - _
21 Jornada 21 15.02.2020 17:15 h AD Cal AGuido - CE Farners B_ - _
21 Jornada 21 16.02.2020 12:00 h CEFS Vidrerenca - CF Vilartagues_ - _
21 Jornada 21 16.02.2020 16:00 h CF Lloret B - UE Calonge_ - _
21 Jornada 21 16.02.2020 17:00 h CE La Batlloria - CF Palafrugell_ - _
21 Jornada 21 16.02.2020 17:30 h UE Quart B - UE Caldes de Malavella_ - _
22 Jornada 22 29.02.2020 16:00 h UE Calonge - CE La Batlloria_ - _
22 Jornada 22 29.02.2020 16:00 h CE Aro - CF Lloret B_ - _
22 Jornada 22 29.02.2020 16:00 h AD Sauleda - Sils- La Selva CF_ - _
22 Jornada 22 29.02.2020 16:00 h CE Farners B - CF Arbúcies_ - _
22 Jornada 22 29.02.2020 16:30 h UCE Celrà - Hostalric AT C._ - _
22 Jornada 22 29.02.2020 17:15 h AD Cal AGuido