Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Tercera Catalana 1617


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Miquel  Carrasco Torres Miquel Carrasco Torres CE Mont-Ras 19
- Zakaria Bakhat Zakaria Bakhat CE Mont-Ras 19
3 Joel Borras Fernadez Joel Borras Fernadez CE Mont-Ras 17
4 Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Caldes de Malavella 15
- David  Zorrilla Rojo David Zorrilla Rojo CF Vilartagues 15
- Aaron Cabrera Arevalo Aaron Cabrera Arevalo CE Cristinenc 15
7 Oscar Parcet Maso Oscar Parcet Maso CF Arbúcies 14
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CE Mont-Ras 14
- Rafael Valdivia Fernandez Rafael Valdivia Fernandez UE Calonge 14
- Santi Llinas viñolas Santi Llinas viñolas CEFS Vidrerenca 14
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B 14
12 Ivan  Poza Caldera Ivan Poza Caldera CF Lloret B 13
- David Jimenez Paez David Jimenez Paez CE Mont-Ras 13
14 Daniel Gamiz Torres Daniel Gamiz Torres AD Cal AGuido 12
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera 12
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies 12
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca 12
- Vicens Roca Samon Vicens Roca Samon UE Breda 12
- Marc Miquel Novalbos Marc Miquel Novalbos UE Calonge 12
- Sergio Benito Garcia Sergio Benito Garcia UE Tossa 12
- Marc Garcia Coronas Marc Garcia Coronas CF Tordera 12
22 Brian Lucena Rodriguez Brian Lucena Rodriguez CD Malgrat 11
- Mohamen Lamin Marong Krubally Mohamen Lamin Marong Krubally AD Cal AGuido 11
- Alejandro Contreras Iglesias Alejandro Contreras Iglesias CF Begur 11
- Daniel Sanchez Vadillo Daniel Sanchez Vadillo UE Tossa 11
- Jou Quer Calzada Jou Quer Calzada CE Cristinenc 11
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge 11
- Mauricio Peregalli Mauricio Peregalli CD Malgrat 11
29 Axel Florenciano Bel Axel Florenciano Bel AD Cal AGuido 10
- Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez UE Tossa 10
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera 10
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CEFS Vidrerenca 10
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CEFS Vidrerenca 10
- David Garcia Tena David Garcia Tena CE Cristinenc 10
- Joan Gratovil Martinez Joan Gratovil Martinez CF Tordera 10
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia CE Cristinenc 10
- Eric Pacho Mendoza Eric Pacho Mendoza CF Tordera 10
- Sergio Marin Vazquez Sergio Marin Vazquez AD Cal AGuido 10
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh CE Cristinenc 10
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Caldes de Malavella 10
41 Albert Cadanet Vila Albert Cadanet Vila UD Cassa B  9
- Abdeslam Chlouchi Abdeslam Chlouchi CE Mont-Ras  9
- Aleix Ferrer Cruselles Aleix Ferrer Cruselles CF Arbúcies  9
- Brian Fernandez Murillo Brian Fernandez Murillo CE Cristinenc  9
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  9
- Roma Roig Blanco Roma Roig Blanco CD Malgrat  9
47 Cristian 'PARRU' Reyero Rodriguez Cristian 'PARRU' Reyero Rodriguez PB Lloret de Mar  8
- Jordi Cordonet Viñas Jordi Cordonet Viñas CF Vilartagues  8
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CF Vilartagues  8
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies  8
- Bryan Robles Carvajal Bryan Robles Carvajal AD Cal AGuido  8
- David Sanchez Espada David Sanchez Espada UE La Salle Girona  8
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  8
- Albert Melendez Muñoz Albert Melendez Muñoz UE Tossa  8
- Raul Lazaro Cervera Raul Lazaro Cervera UE La Salle Girona  8
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez UE Caldes de Malavella  8
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla CE Mont-Ras  8
- Yusupha Touray Yusupha Touray UD Cassa B  8
- Jose Antonio Fernandez Diaz Jose Antonio Fernandez Diaz CF Tordera  8
- Ivan Bueno Rangel Ivan Bueno Rangel CE Mont-Ras  8
- Gerard Dellunder Sigro Gerard Dellunder Sigro CD Malgrat  8
- Albert  Marcos Huertas Albert Marcos Huertas UE Tossa  8
- Roger Auladell Rodriguez Roger Auladell Rodriguez UE Breda  8
- Alejandro Ortega Diaz Alejandro Ortega Diaz CE Mont-Ras  8
65 Sergio Roncales Molinillo Sergio Roncales Molinillo AD Cal AGuido  7
- Oscar Lozano Miranda Oscar Lozano Miranda CF Lloret B  7
- Abel Corchero Casanova Abel Corchero Casanova CF Arbúcies  7
- Marc Carrillo Pons Marc Carrillo Pons UE Tossa  7
- Gerard Gutierrez Juanhuix Gerard Gutierrez Juanhuix UE Caldes de Malavella  7
- Eric Suros Roca Eric Suros Roca CE Farners B  7
- Joan Marc Belloz Vicedo Joan Marc Belloz Vicedo CF Tordera  7
- Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  7
- Alex Font Rico Alex Font Rico UD Cassa B  7
- Issam Bouabdelli Quito Issam Bouabdelli Quito UE Calonge  7
- Karim Attouil Zaraoual Karim Attouil Zaraoual UE La Salle Girona  7
- Pol Guell Bosch Pol Guell Bosch UE La Salle Girona  7
- Daouda Tounkara Daouda Tounkara CF Lloret B  7
- Salvador  Pujol Beltran Salvador Pujol Beltran CF Lloret B  7
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies  7
- Lluis Vidal Verdejo Lluis Vidal Verdejo CE Cristinenc  7
- Abraham Galera Cano Abraham Galera Cano CD Malgrat  7
- Manuel Caballero Rodriguez Manuel Caballero Rodriguez CF Begur  7
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  7
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  7
- Abdelhalim El Khaldi Abdelhalim El Khaldi CD Malgrat  7
86 Aleix-Max Admetlla Camacho Aleix-Max Admetlla Camacho UE La Salle Girona  6
- David Gonzalez Sitja David Gonzalez Sitja UD Cassa B  6
- Erik Mahillo Cortes Erik Mahillo Cortes UE Tossa  6
- Marçal Brunet Garcia Marçal Brunet Garcia UE Breda  6
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe PB Lloret de Mar  6
- Raul  Cals Bueno Raul Cals Bueno UE Calonge  6
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner UE Calonge  6
- Adria Molina Tresserras Adria Molina Tresserras CF Tordera  6
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UD Cassa B  6
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido  6
- John Lerik Diaz Garcia John Lerik Diaz Garcia CEFS Vidrerenca  6
- Jan  Muniesa Martinez Jan Muniesa Martinez CF Lloret B  6
- Sergi Gamez Lopez Sergi Gamez Lopez UE Calonge  6
- Ruben  Cordova Benitez Ruben Cordova Benitez CF Begur  6
- David Ruiz Martinez David Ruiz Martinez CE Cristinenc  6

Pàgina 1 de 4

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics