Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Tercera Catalana 15/16

Print 

Posició   Nom Equip Gol
1 Marc Casas Padres Marc Casas Padres CE Angles 43
2 Francesc Guitart Sabater Francesc Guitart Sabater CEFS Vidrerenca 32
3 Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias CE Aro 27
- Xavier Gil Valencia Xavier Gil Valencia UE Torroella 27
5 Marcos Lema Carracedo Marcos Lema Carracedo PB Lloret de Mar 24
6 Xavi Prat Serrano Xavi Prat Serrano CE Sant Hilari 23
7 Marc Roura Collell Marc Roura Collell CE Farners B 22
- Andreu Castanyer Guino Andreu Castanyer Guino CE Unió Girona 22
9 Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh Athletic Silenc 21
10 Sergi Moradell Cabrejas Sergi Moradell Cabrejas CF Vilartagues 20
- Albert  Marcos Huertas Albert Marcos Huertas UE Tossa 20
12 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 18
13 Aleix Sureda Soler Aleix Sureda Soler CEFS Vidrerenca 16
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CE Aro 16
15 Josep Bou Rodriguez Josep Bou Rodriguez UE Torroella 15
- Javier Fuentes Martin Javier Fuentes Martin CF Albons 15
17 Jordi Galceran Sens Jordi Galceran Sens CF Albons 14
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño UE Calonge 14
19 Brian Lucena Rodriguez Brian Lucena Rodriguez CD Malgrat 13
- Albert Melendez Muñoz Albert Melendez Muñoz UE Tossa 13
21 Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro 12
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca 12
- Erik Mahillo Cortes Erik Mahillo Cortes UE Tossa 12
24 Ibrahima Saho Saho Ibrahima Saho Saho Athletic Silenc 11
- David Blanco Granados David Blanco Granados UE Torroella 11
- Marcel Capell Vidal Marcel Capell Vidal UE Tossa 11
27 Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca 10
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CE Aro 10
- Marc Robles Schilling Marc Robles Schilling PB Lloret de Mar 10
- Andres Felipe Taborda Jaramillo Andres Felipe Taborda Jaramillo UD Cassa B 10
- Mohammed Rebbouha Mohammed Rebbouha CF Sant Antoni 10
32 Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UD Cassa B  9
- Jordi Diaz Trujillo Jordi Diaz Trujillo UE Calonge  9
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  9
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CF Vilartagues  9
- Eric Suros Roca Eric Suros Roca CE Farners B  9
- Raul Rueda Zambrano Raul Rueda Zambrano CE Farners B  9
38 Daniel Gamiz Torres Daniel Gamiz Torres AD Cal AGuido  8
- Pau  Puig Nadal Pau Puig Nadal CF Vilartagues  8
- Enric Dot Miralpeix Enric Dot Miralpeix CE Sant Hilari  8
41 Mohamen Lamin Marong Krubally Mohamen Lamin Marong Krubally AD Cal AGuido  7
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  7
- Kevin  Cañadas Kevin Cañadas CE Angles  7
- Roger Sitja Salamanya Roger Sitja Salamanya CE Angles  7
- Ferran de Ugarte Giner Ferran de Ugarte Giner UE Calonge  7
- Nil Garriga Rosell Nil Garriga Rosell CE Angles  7
- Juan Manuel Rodriguez Diaz Juan Manuel Rodriguez Diaz CD Malgrat  7
- Albert Casellas Banchs Albert Casellas Banchs CE Farners B  7
- Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CE Aro  7
- Flavio Fernandez Porrati Flavio Fernandez Porrati PB Lloret de Mar  7
- Jordi Capdevila Casas Jordi Capdevila Casas CE Angles  7
- Soslan  Maliti Soslan Maliti PB Lloret de Mar  7
- Felix Ortiz Sanchez Felix Ortiz Sanchez AD Cal AGuido  7
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B  7
55 Jon Iñaki Madurell Calvet Jon Iñaki Madurell Calvet CE Unió Girona  6
- Enrique  Chacon Cordero Enrique Chacon Cordero CD Malgrat  6
- Mohamed Driouech Lasri Mohamed Driouech Lasri CF Sant Antoni  6
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla CE Aro  6
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  6
- Manel Guarnido Escamilla Manel Guarnido Escamilla PB Lloret de Mar  6
- David Gurillo David Gurillo UE Torroella  6
- Hector  Cuenca Arniges Hector Cuenca Arniges UE Tossa  6
- Sergio Benito Garcia Sergio Benito Garcia UE Tossa  6
- Gerard Aranda Cornella Gerard Aranda Cornella CE Farners B  6
- Jordi Dalmau Martinez Jordi Dalmau Martinez Athletic Silenc  6
- Aleix Montero Maqueda Aleix Montero Maqueda UD Cassa B  6
67 Manuel Soto Garcia Manuel Soto Garcia PB Lloret de Mar  5
- Paul  Akaba Monge Paul Akaba Monge CF Vilartagues  5
- Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Angles  5
- Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  5
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  5
- Albert Ramoneda Pogorschelse Albert Ramoneda Pogorschelse CE Farners B  5
- Carles  Santodomingo Clopes Carles Santodomingo Clopes CE Unió Girona  5
- Josep Nicolas Palacios Jimenez Josep Nicolas Palacios Jimenez Blanes Athletic  5
- Robert Sola Soler Robert Sola Soler CE Farners B  5
- Victor  Molina Diez Victor Molina Diez CD Malgrat  5
- Jordi Resta Marti Jordi Resta Marti UE Torroella  5
- Imad Lahsaini Imad Lahsaini CF Sant Antoni  5
79 Adria Puntonet Serrats Adria Puntonet Serrats Athletic Silenc  4
- Jordi  Barrera Bardalet Jordi Barrera Bardalet Athletic Silenc  4
- Ivan Raboso Hiniajosa Ivan Raboso Hiniajosa Blanes Athletic  4
- Carlos Peña Jimenez Carlos Peña Jimenez Blanes Athletic  4
- David Bonmati Castillo David Bonmati Castillo UE Torroella  4
- Enrique Marmol Essahel Enrique Marmol Essahel CF Albons  4
- Fernando  Navarro Raja Fernando Navarro Raja CD Malgrat  4
- Guillem Brugue Casadevall Guillem Brugue Casadevall CE Farners B  4
- Axel Florenciano Bel Axel Florenciano Bel AD Cal AGuido  4
- Julio Carralero Sola Julio Carralero Sola CF Vilartagues  4
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca  4
- Diego Martin Mena Vera Diego Martin Mena Vera AD Cal AGuido  4
- Ivan Roman Jodar Ivan Roman Jodar CD Malgrat  4
- Raul Amoros Cervantes Raul Amoros Cervantes AD Cal AGuido  4
- Ferran Sanchez Chica Ferran Sanchez Chica CF Albons  4
- Roma Roig Blanco Roma Roig Blanco CD Malgrat  4
- Quim Torne Melendez Quim Torne Melendez CE Angles  4
- Pere Lopez Bosch Pere Lopez Bosch CE Unió Girona  4
- Andres Mauro Palermo Andres Mauro Palermo Blanes Athletic  4
- David Sanchez Perez David Sanchez Perez UE Tossa  4
- John Michael Cuerva Martinez John Michael Cuerva Martinez PB Lloret de Mar  4
- Ivan Luque Sabater Ivan Luque Sabater CF Vilartagues  4
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  4
- Alberto Perez Martin Alberto Perez Martin PB Lloret de Mar  4
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca  4
104 Daniel Gordon Vargas Daniel Gordon Vargas AD Cal AGuido  3
- Adrian Maqueda Perez Adrian Maqueda Perez CE Angles  3
- Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez UE Tossa  3
- Jordi Corominas Canaleta Jordi Corominas Canaleta UE Tossa  3
- Carlos Eduardo Cruz Hernandez Carlos Eduardo Cruz Hernandez Athletic Silenc  3
- Joel Perez Turon Joel Perez Turon CE Sant Hilari  3
- Oscar Varela Ausin Oscar Varela Ausin CE Aro  3
- Bruno Perez ORtiz Bruno Perez ORtiz CF Vilartagues  3
- Nicolau Regàs Gil Nicolau Regàs Gil CE Unió Girona  3
- Kevin Monteagudo Guirado Kevin Monteagudo Guirado CD Malgrat  3
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge  3
- David Herrero Rubio David Herrero Rubio CEFS Vidrerenca  3
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  3
- Marc Muñoz Martin Marc Muñoz Martin Blanes Athletic  3
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  3
- Oriol  Garcia Martinez Oriol Garcia Martinez UE Calonge  3
- Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  3
- Ivan  Muñoz Gonzalez Ivan Muñoz Gonzalez CF Vilartagues  3
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe PB Lloret de Mar  3
- Enchi Sanneh Sanneh Enchi Sanneh Sanneh Athletic Silenc  3
- Sergi Ferreira Sola Sergi Ferreira Sola CE Sant Hilari  3
- Inal Maliti Inal Maliti PB Lloret de Mar  3
- Sergi Tome Moreno Sergi Tome Moreno CE Unió Girona  3
- Oriol Creixans Rieradevall Oriol Creixans Rieradevall CE Unió Girona  3
- Albert Garriga Reina Albert Garriga Reina CE Sant Hilari  3
- Carles Roca Castaño Carles Roca Castaño UE Calonge  3
- David Sanz Diaz David Sanz Diaz UE Calonge  3
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Calonge  3
132 Oriol Mas Guerrero Oriol Mas Guerrero CE Unió Girona  2
- Albert Turon Garganta Albert Turon Garganta CE Angles  2
- Alfons Velasco Parramon Alfons Velasco Parramon CE Angles  2
- Luis Ramirez Torres Luis Ramirez Torres CF Vilartagues  2
- Amine Boukabous Boukabous Amine Boukabous Boukabous CE Unió Girona  2
- Juan Jose Velaz Sanchez Juan Jose Velaz Sanchez UE Tossa  2
- Albert Zamora Zambrano Albert Zamora Zambrano CE Farners B  2
- Alex Font Rico Alex Font Rico UD Cassa B  2
- Ismail Chagrani Ismail Chagrani CF Sant Antoni  2
- Jonathan  Tortoras Comas Jonathan Tortoras Comas CE Angles  2
- Yusupha Touray Yusupha Touray UD Cassa B  2
- Eloi Tarres Torrent Eloi Tarres Torrent UD Cassa B  2
- Alejandro Galvez Hernandez Alejandro Galvez Hernandez CF Vilartagues  2
- Ismail  Mahib Madad Ismail Mahib Madad CF Sant Antoni  2
- Joan  Cayuela Quesada Joan Cayuela Quesada UE Calonge  2
- Jordi Jofre Garrido Jordi Jofre Garrido CE Farners B  2
- Arnau Casassayas Grau Arnau Casassayas Grau CEFS Vidrerenca  2
- Juan Naranjo Gonzalez Juan Naranjo Gonzalez CD Malgrat  2
- Bilal Boubes Bellaghmouch Bilal Boubes Bellaghmouch CE Angles  2

Pàgina 1 de 2

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics