Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Tecera Catalana 17/18


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Albert Massegu Molina Albert Massegu Molina CF Lloret B 16
- Nuno Miguel Pinto Teixeira Nuno Miguel Pinto Teixeira CE Angles 16
3 Oriol Ros Serrat Oriol Ros Serrat UE Quart 15
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UD Cassa B 15
5 Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 14
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria 14
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera 14
8 Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C. 13
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B 13
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies 13
- Francisco  Martin Enriquez Francisco Martin Enriquez CD Blanes 13
12 Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges CE La Batlloria 12
- Jordi Capdevila Casas Jordi Capdevila Casas CE Angles 12
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CEFS Vidrerenca 12
15 Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues 11
- Jan  Muniesa Martinez Jan Muniesa Martinez CF Lloret B 11
- Marc Cardona Romerales Marc Cardona Romerales CF Lloret B 11
- David Caurel Robert David Caurel Robert CD Blanes 11
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria 11
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia UE Calonge 11
- David Roman Rojas David Roman Rojas CE La Batlloria 11
- Carles Lidon Nicolas Carles Lidon Nicolas UE Quart 11
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues 11
- Bakary Nyabally Bakary Nyabally CE Salt- Coma Cros 11
- Isaac Gomez Irizar Isaac Gomez Irizar Hostalric AT C. 11
- David  Zorrilla Rojo David Zorrilla Rojo CF Vilartagues 11
- Daouda Tounkara Daouda Tounkara CD Blanes 11
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria 11
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido 11
30 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 10
- Souleymane Diallo Souleymane Diallo CE Salt- Coma Cros 10
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B 10
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 10
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera 10
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies 10
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca 10
- Albert Turon Garganta Albert Turon Garganta CE Angles 10
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies 10
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C. 10
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes 10
- Pau Casagran Suñer Pau Casagran Suñer UE Quart 10
42 Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  9
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies  9
- Luis Alberto  Henriquez Caceres Luis Alberto Henriquez Caceres CE Salt- Coma Cros  9
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  9
- David Esteban Vallory David Esteban Vallory AD Cal AGuido  9
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  9
- Miguel Mayor Molina Miguel Mayor Molina CE Farners B  9
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  9
- Said Cheddadi Said Cheddadi CE Mont-Ras  9
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CF Vilartagues  9
- Giorgi Gogava Giorgi Gogava CE Salt- Coma Cros  9
- Mikel Baraffe Sanes Mikel Baraffe Sanes CEFS Vidrerenca  9
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  9
55 Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  8
- Arnau Ferrand Jurado Arnau Ferrand Jurado CD Malgrat  8
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  8
- Eloi Tarres Torrent Eloi Tarres Torrent UD Cassa B  8
- Xavier Bravo de la Granja Xavier Bravo de la Granja CF Lloret B  8
- Sofyan Aakid Eljantafi Sofyan Aakid Eljantafi CE Salt- Coma Cros  8
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  8
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Maykel Benzaidan Robles Maykel Benzaidan Robles CE Mont-Ras  8
- Mohamed  Rochdi Mohamed Rochdi CE Mont-Ras  8
- Carlos Vivas Lopez Carlos Vivas Lopez CE La Batlloria  8
- Carlos Iruela Hernandez Carlos Iruela Hernandez CF Vilartagues  8
- Jonathan  Mollfulleda Martinez Jonathan Mollfulleda Martinez CEFS Vidrerenca  8
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  8
- Aleix Ferrer Cruselles Aleix Ferrer Cruselles CF Arbúcies  8
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh UE Calonge  8
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  8
72 Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CF Vilartagues  7
- Daniel Castilla Lopez Daniel Castilla Lopez CF Tordera  7
- Oriol Ribas Carrion Oriol Ribas Carrion UE Calonge  7
- Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco CF Lloret B  7
- Mohamadou Dampha Jammeh Mohamadou Dampha Jammeh CE Farners B  7
- Aaron Cabrera Arevalo Aaron Cabrera Arevalo CF Vilartagues  7
- Marc Rabell Blanquera Marc Rabell Blanquera UD Cassa B  7
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  7
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart  7
- Andreu Agusti Coto Andreu Agusti Coto CE Mont-Ras  7
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  7
- Nestor Mayorgas Coca Nestor Mayorgas Coca UE La Salle Girona  7
- Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart  7
- Abraham Galera Cano Abraham Galera Cano CD Blanes  7
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Malgrat  7
- Eduard Mas Miserachs Eduard Mas Miserachs Hostalric AT C.  7
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  7
- Aleix-Max Admetlla Camacho Aleix-Max Admetlla Camacho UE La Salle Girona  7
- Nil Planas Soler Nil Planas Soler UE Quart  7
- Jordi Jofre Garrido Jordi Jofre Garrido CE Farners B  7
- Aniol  Ribera Fernandez Aniol Ribera Fernandez UE La Salle Girona  7
- Marti Oliveira Vicens Marti Oliveira Vicens UE La Salle Girona  7
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido  7
- Leonardo Maximiliano 'Maxi' Zambito Leonardo Maximiliano 'Maxi' Zambito CE Mont-Ras  7
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera CF Vilartagues  7
- David pomares Manzano David pomares Manzano CF Lloret B  7
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  7
99 Aniol Ekai Bujulance Aniol Ekai Bujulance AD Cal AGuido  6
- David  Pajon Serrano David Pajon Serrano UD Cassa B  6

Pàgina 1 de 4

Calendari Mes de...

<< < Desembre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
3 entrades el mes de Desembre 2018 3 entrades el mes de Desembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 14
18:15 calUE Calonge - CEFBCE Farners B 2:1
1 entrada a 01. Desembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 15
18:15 calUE Calonge - BlanesCD Blanes 5:0
1 entrada avui 15. Desembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 16
17:00 QuartBUE Quart B - calUE Calonge -:-
1 entrada a 23. Desembre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 12. Gener 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Palafrugell

Dissabte, 19. Gener 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Aro

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics