Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  2
- Mohammed Rebbouha Mohammed Rebbouha UE Calonge  2
- Guillem Sola Comalada Guillem Sola Comalada CD Bescanó  2
- Ferran Corredor Condom Ferran Corredor Condom UE Torroella  2
- Juan Jose Sanmartin Caraballo Juan Jose Sanmartin Caraballo UE Camprodon  2
- Rafael Valdivia Fernandez Rafael Valdivia Fernandez UE Calonge  2
- Albert Parramon Colom Albert Parramon Colom CD Bescanó  2
- Gerard Capdevila Garcia Gerard Capdevila Garcia UE Camprodon  2
- Edgar Garcia-marron Carles Edgar Garcia-marron Carles CE Abadessenc  2
- David Bosch Canals David Bosch Canals CE Besalu  2
- Sulaiman Bentalah Sulaiman Bentalah FC Vilamalla  2
- Marc Lluis Pericot Marc Lluis Pericot CD Bescanó  2
- Francisco Jose Chamizo Delgado Francisco Jose Chamizo Delgado AD Guíxols  2
- Miki Caros Ribot Miki Caros Ribot UE Calonge  2
- Benaissa Zoubai Benaissa Zoubai CE Besalu  2
- Jose Eduardo Granado Monago Jose Eduardo Granado Monago UE Torroella  2
- Jordi Sanchez Prada Jordi Sanchez Prada FC Vilamalla  2
- David Pedro Bermudez David Pedro Bermudez Ue Can Gibert  2
- Narcis  Guinart Sirvent Narcis Guinart Sirvent Ue Can Gibert  2
- Marc Miquel Novalbos Marc Miquel Novalbos UE Calonge  2
- Roberto Jose Fernandez Moreno Roberto Jose Fernandez Moreno AE Roses  2
- Soslan  Maliti Soslan Maliti CF Tordera  2
- Jordi Roig Vargas Jordi Roig Vargas UE Calonge  2
- Carles Roura Bañon Carles Roura Bañon UE Breda  2
- Joan Villarejo Royan Joan Villarejo Royan UE Calonge  2
26 Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CE Aro  1
- Albert Jofre Salvi Albert Jofre Salvi UD Cassa  1
- Eric Peniz Blanco Eric Peniz Blanco UE Torroella  1
- Edgar Garcia Vazquez Edgar Garcia Vazquez UD Cassa  1
- Marc Porqueras Fabrellas Marc Porqueras Fabrellas Athletic Bisbalenc  1
- Franc  Pedro Fajula Franc Pedro Fajula CE Besalu  1
- Jordi Rosiñol Serrat Jordi Rosiñol Serrat UE Camprodon  1
- Albert Orero Lopez Albert Orero Lopez UE Breda  1
- Raul Blanco Romero Raul Blanco Romero CF Base Roses  1
- Joel Murcia Salmeron Joel Murcia Salmeron UE Calonge  1
- Marc Adalid Domenech Marc Adalid Domenech UE Camprodon  1
- Sergi  Bramon Moreno Sergi Bramon Moreno UE Quart  1
- Arnau Ruiz Vilaltella Arnau Ruiz Vilaltella Athletic Bisbalenc  1
- Arcadi Alibes Cambra Arcadi Alibes Cambra UE Camprodon  1
- Richard Andre Hurtado Lora Richard Andre Hurtado Lora UD Cassa  1
- Albert Sanchez Torrent Albert Sanchez Torrent FC Vilamalla  1
- Maksym Astapkovych Maksym Astapkovych UE Breda  1
- Fiss Mukwa Mandala Fiss Mukwa Mandala UE Torroella  1
- Mateu Rayo Gomez Mateu Rayo Gomez UE Torroella  1
- jordi Otero Salgas jordi Otero Salgas UD Cassa  1
- Toni Rodriguez  Mir Toni Rodriguez Mir AD Guíxols  1
- Ivan Lopez Sola Ivan Lopez Sola CD Bescanó  1
- Pau Carrion Ametller Pau Carrion Ametller CF Base Roses  1
- Alexander Rodriguez Picart Alexander Rodriguez Picart AE Roses  1
- Alex Alvarez Diz Alex Alvarez Diz UE Quart  1
- Joan Pujades Coll Joan Pujades Coll UE Torroella  1
- Eduard Batlle Basart Eduard Batlle Basart UE Torroella  1
- Luis  Duran Rodriguez Luis Duran Rodriguez Ue Can Gibert  1
- Esteban Andres Bais Mariño Esteban Andres Bais Mariño Athletic Bisbalenc  1
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa  1
- Daniel Gonzalez Garcia muñoz Daniel Gonzalez Garcia muñoz CE Abadessenc  1
- David Martinez Moreno David Martinez Moreno CF Base Roses  1
- Bilal El Ouasdi Bilal El Ouasdi CF Tordera  1
- Adria Muñoz Fernandez Adria Muñoz Fernandez UE Llagostera B  1
- Derek Riera Depares Derek Riera Depares Ue Can Gibert  1
- Joel Tubau Cunill Joel Tubau Cunill CE Abadessenc  1
- Mohamed Reda Ganga Khairoun Mohamed Reda Ganga Khairoun AE Roses  1
- Alexandre Garcia Galisteo Alexandre Garcia Galisteo UE Llagostera B  1
- Angel Martí Pla Angel Martí Pla UD Cassa  1
- Toni Vallecillo Rubio Toni Vallecillo Rubio Ue Can Gibert  1
- Feliu Oliver Colomé Feliu Oliver Colomé UE Breda  1
- Manel Guarnido Escamilla Manel Guarnido Escamilla CF Tordera  1
- Vicens Roca Samon Vicens Roca Samon UE Breda  1
- Jonathan Puignero Rodriguez Jonathan Puignero Rodriguez CE Aro  1
- Genis Tenas Mañas Genis Tenas Mañas CE Besalu  1
- Joan Sala Arenas Joan Sala Arenas UE Camprodon  1
- Jordi Fernandez Oliveras Jordi Fernandez Oliveras AD Guíxols  1
- Eric Gomez Garcia Eric Gomez Garcia UE Llagostera B  1
- Ivan Faura Roldan Ivan Faura Roldan Ue Can Gibert  1
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Torroella  1
- Eloi  Ortiz Miquel Eloi Ortiz Miquel UD Cassa  1
- Christian  Prat Galceran Christian Prat Galceran AD Guíxols  1
- Antonio Ruedas Gallego Antonio Ruedas Gallego AE Roses  1
- Lluis Vidal Verdejo Lluis Vidal Verdejo CE Aro  1
- Miguel Angel Garcia Fernandez Miguel Angel Garcia Fernandez CF Base Roses  1
- Manuel Gonzalez Salas Manuel Gonzalez Salas AE Roses  1
- Genis Delgado Pares Genis Delgado Pares CE Abadessenc  1
- Joaquim Boada Esparch Joaquim Boada Esparch UD Cassa  1
- Eric Latorre Luque Eric Latorre Luque UE Camprodon  1
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle UE Quart  1
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias AD Guíxols  1
- Hamza Samadi El Kabaly Hamza Samadi El Kabaly Athletic Bisbalenc  1
- Yassine Taher Yassine Taher Athletic Bisbalenc  1
- Aliou Mballo Aliou Mballo UE Breda  1
- Carles Pujolar Rigart Carles Pujolar Rigart UE Quart  1
- Jonatha  Viñuelas Castro Jonatha Viñuelas Castro CD Bescanó  1
- Lucas Allende Ortiz Lucas Allende Ortiz UE Llagostera B  1
- Albert Mateos muñoz Albert Mateos muñoz CF Tordera  1

Pàgina 4 de 4

Calendari Mes de...

<< < Novembre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
6 entrades el mes de Novembre 2018 6 entrades el mes de Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 10
18:15 calUE Calonge - CEFCEFS Vidrerenca 3:3
1 entrada a 03. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 11
17:45 pfoCD Palafolls - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 10. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 12
18:15 calUE Calonge - BatlloriaCE La Batlloria 1:1
1 entrada a 17. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
21:30 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 21. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 13
17:30 MalgCD Malgrat - calUE Calonge -:-
1 entrada a 24. Novembre 2018
Aniversari
PicturePol Diaz Soler - cal (28)
1 entrada a 26. Novembre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

Dissabte, 15. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Blanes

Dissabte, 12. Gener 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Palafrugell

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics