Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Mohamed Darkaoui El Bakouri Mohamed Darkaoui El Bakouri CE Abadessenc  4
- George Florent Koumme Mintogue George Florent Koumme Mintogue Ue Can Gibert  4
- Hicham Al Hamidi El Hamidi Hicham Al Hamidi El Hamidi AE Roses  4
- Carles Verdaguer Garcia Carles Verdaguer Garcia Ue Can Gibert  4
- Guillem Xumetra Feliu Guillem Xumetra Feliu UE Torroella  4
- Sergi Barcelo Sanchez Sergi Barcelo Sanchez Athletic Bisbalenc  4
- Ali  Dukuray Dukuray Ali Dukuray Dukuray UD Cassa  4
- Albert Reinoso Segura Albert Reinoso Segura Ue Can Gibert  4
- Ruben Perez Sanchez Ruben Perez Sanchez UE Breda  4
- Ali Samura Ali Samura Athletic Bisbalenc  4
- Carles Callico Feliu Carles Callico Feliu AD Guíxols  4
- Tomeu  Illa Ibañez Tomeu Illa Ibañez Athletic Bisbalenc  4
- Eduard Frejo Navarro Eduard Frejo Navarro CD Bescanó  4
- Gerard  Sarsanedas Soler Gerard Sarsanedas Soler CD Bescanó  4
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera UD Cassa  4
- Josep Maria Campa Diaz Josep Maria Campa Diaz AE Roses  4
- Ricard ' ' Pello Donatiu Ricard ' ' Pello Donatiu AD Guíxols  4
- Carlos Gomez Capel Carlos Gomez Capel AD Guíxols  4
- Alex Camacho Cros Alex Camacho Cros CE Abadessenc  4
- Joan Masalle Ortega Joan Masalle Ortega UE Quart  4
- Ruben Garrucho Quero Ruben Garrucho Quero Ue Can Gibert  4
- Nil Coll Autet Nil Coll Autet CE Abadessenc  4
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons AD Guíxols  4
- Oriol Pages Lleixa Oriol Pages Lleixa UE Torroella  4
- Richard Andre Hurtado Lora Richard Andre Hurtado Lora UE Calonge  4
- Marc Minguez Alcaide Marc Minguez Alcaide CF Base Roses  4
- Miguel Angel Bernal Dominguez Miguel Angel Bernal Dominguez CF Base Roses  4
- Dario Moreno Hernandez Dario Moreno Hernandez UE Breda  4
- Joan Carre Delga Joan Carre Delga UE Camprodon  4
- Eduard Sastre Anaya Eduard Sastre Anaya AE Roses  4
- Gerardo Luis Tissera Gerardo Luis Tissera AE Roses  4
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño UE Calonge  4
- Jordi Vila molero Jordi Vila molero UD Cassa  4
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CE Aro  4
- Robin Montalban Quesada Robin Montalban Quesada UE Camprodon  4
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CE Aro  4
- Ezequiel Romero Carda Ezequiel Romero Carda UE Camprodon  4
38 Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CE Aro  3
- David Pinto Rius David Pinto Rius Ue Can Gibert  3
- Sergi Vilchez Guell Sergi Vilchez Guell UE Camprodon  3
- Muhamadou Touray Juwara Muhamadou Touray Juwara CE Abadessenc  3
- Kilian Sors Martinez Kilian Sors Martinez Athletic Bisbalenc  3
- Ricard Andres Gutierrez Dominguez Ricard Andres Gutierrez Dominguez CF Base Roses  3
- David Calm Lopez David Calm Lopez UE Calonge  3
- Aleix Valls Ontiveros Aleix Valls Ontiveros CF Tordera  3
- Miquel Colldecarrera Badosa Miquel Colldecarrera Badosa UE Camprodon  3
- Javier Perez Zafra Javier Perez Zafra CE Abadessenc  3
- David Alvaro Pascual David Alvaro Pascual UE Llagostera B  3
- Abraham Galera Cano Abraham Galera Cano CF Tordera  3
- Josep  Oriol Alsina Tarrago Josep Oriol Alsina Tarrago UE Llagostera B  3
- Jose Antonio Fernandez Diaz Jose Antonio Fernandez Diaz CF Tordera  3
- Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CE Aro  3
- Gerard Codina Collell Gerard Codina Collell UE Camprodon  3
- Alex Pages Esquena Alex Pages Esquena UE Camprodon  3
- David Luque Garcia David Luque Garcia FC Vilamalla  3
- Javi Reyes Bautista Javi Reyes Bautista UE Llagostera B  3
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  3
- Yasin El Fechtali Chagrani Yasin El Fechtali Chagrani AD Guíxols  3
- Guillem Generoso Masos Guillem Generoso Masos Athletic Bisbalenc  3
- karim Diallo Boadas karim Diallo Boadas UD Cassa  3
- Jorge Garcia Gonzalez Jorge Garcia Gonzalez UE Calonge  3
- Jose Flores Moreno Jose Flores Moreno UE Llagostera B  3
- Albert Justafre Genis Albert Justafre Genis CF Base Roses  3
- David  Porqueres Fabrellas David Porqueres Fabrellas Athletic Bisbalenc  3
- Tomani Sidibeh Jambo Tomani Sidibeh Jambo Athletic Bisbalenc  3
- Momodou Salieu Jallow Momodou Salieu Jallow UE Llagostera B  3
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah UE Llagostera B  3
- Albert Trayter Puig Albert Trayter Puig CE Besalu  3
- Gerard Rubio Castel Gerard Rubio Castel CD Bescanó  3
- Dani Peñacorba Benjumea Dani Peñacorba Benjumea UE Quart  3
- Jordi Gil Feixas Jordi Gil Feixas UE Camprodon  3
- Oscar Oliva Macia Oscar Oliva Macia CD Bescanó  3
- Andreu Paneque Martin Andreu Paneque Martin Athletic Bisbalenc  3
74 Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki UD Cassa  2
- Xavier Ceballos Rios Xavier Ceballos Rios AE Roses  2
- Raul Nuñez Garcia Raul Nuñez Garcia UE Quart  2
- Ismail Taher Nagouri Ismail Taher Nagouri Athletic Bisbalenc  2
- David Ricard Picamal David Ricard Picamal CF Base Roses  2
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora CF Tordera  2
- David Alvarez Da Costa David Alvarez Da Costa AE Roses  2
- Axel Hernandez Colom Axel Hernandez Colom UE Breda  2
- Marc Castany Roura Marc Castany Roura CE Besalu  2
- David Jimenez Paez David Jimenez Paez UE Calonge  2
- Nil Lloret Girones Nil Lloret Girones CD Bescanó  2
- Joan Amat Algaba Joan Amat Algaba CE Aro  2
- David Seriña Castañer David Seriña Castañer UE Quart  2
- Elkin Alejandro Diaz Castro Elkin Alejandro Diaz Castro CE Besalu  2
- Albert Icart Santamaria Albert Icart Santamaria UE Calonge  2
- Albert Rodriguez Gallegos Albert Rodriguez Gallegos CF Base Roses  2
- David  Fucho Nuñez David Fucho Nuñez CD Bescanó  2
- Donovan  Navarrete Fernandez Donovan Navarrete Fernandez UE Torroella  2
- Juan Carlos Caballero Matin Juan Carlos Caballero Matin CF Base Roses  2
- Marc Velez Diez Marc Velez Diez AE Roses  2
- Ulises Montenegro Cano Ulises Montenegro Cano UE Quart  2
- Pau  Puig Nadal Pau Puig Nadal CE Aro  2
- Pau Saenz Batllori Pau Saenz Batllori FC Vilamalla  2
- Pastor Salomon Mateus Pastor Salomon Mateus UE Torroella  2
- Nelson Rodriguez Hinojosa Nelson Rodriguez Hinojosa CF Base Roses  2
- Gerard Busquets Garcia Gerard Busquets Garcia CE Besalu  2
- Ruben Bernal Moreno Ruben Bernal Moreno CF Tordera  2

Pàgina 3 de 4

Calendari Mes de...

<< < Novembre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
6 entrades el mes de Novembre 2018 6 entrades el mes de Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 10
18:15 calUE Calonge - CEFCEFS Vidrerenca 3:3
1 entrada a 03. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 11
17:45 pfoCD Palafolls - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 10. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 12
18:15 calUE Calonge - BatlloriaCE La Batlloria 1:1
1 entrada a 17. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
21:30 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 21. Novembre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 13
17:30 MalgCD Malgrat - calUE Calonge -:-
1 entrada a 24. Novembre 2018
Aniversari
PicturePol Diaz Soler - cal (28)
1 entrada a 26. Novembre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

Dissabte, 15. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Blanes

Dissabte, 12. Gener 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Palafrugell

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics