Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Bubakar Manneh Dansira Bubakar Manneh Dansira Athletic Bisbalenc  7
- Moises Jimenez Garcia Moises Jimenez Garcia UE Calonge  7
- Jordi Franco Bahi Jordi Franco Bahi Athletic Bisbalenc  7
- Guillem Pajares Tubau Guillem Pajares Tubau CE Abadessenc  7
- Joan Caballe Martin Joan Caballe Martin CE Abadessenc  7
6 David Sanchez Arbos David Sanchez Arbos CE Besalu  6
- Marc Garcia Coronas Marc Garcia Coronas CF Tordera  6
- Julien Gallart Julien Gallart CF Base Roses  6
- Adria Ramos Mari Adria Ramos Mari FC Vilamalla  6
- Marcel Santalo Keller Marcel Santalo Keller UE Quart  6
- Guillem Llenas Turet Guillem Llenas Turet Athletic Bisbalenc  6
- Jose 'Llagus' Llagostera Rey Jose 'Llagus' Llagostera Rey UE Calonge  6
- Aitor Pajares Quiñones Aitor Pajares Quiñones Ue Can Gibert  6
- Martin Aguilar Gutierrez Martin Aguilar Gutierrez CE Besalu  6
- Marc Pares Puigdemont Marc Pares Puigdemont CE Besalu  6
- Sergio Berenguel Vidaller Sergio Berenguel Vidaller FC Vilamalla  6
- Jaume  Francoli Font Jaume Francoli Font CE Abadessenc  6
- Francisco Rodrigo Iglesias Mas Francisco Rodrigo Iglesias Mas UE Llagostera B  6
- Aleix Marti Solana Aleix Marti Solana CE Abadessenc  6
- Alexandre Santos  Sanz Alexandre Santos Sanz Athletic Bisbalenc  6
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro UE Breda  6
- Eloi Mates Yruela Eloi Mates Yruela Athletic Bisbalenc  6
- Pau Viella Andreu Pau Viella Andreu Athletic Bisbalenc  6
- Gerard Peralta Alcaide Gerard Peralta Alcaide Ue Can Gibert  6
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra UE Calonge  6
- Oscar Pereira Martin Oscar Pereira Martin CF Base Roses  6
- Inal Maliti Inal Maliti CF Tordera  6
- Joan Gratovil Martinez Joan Gratovil Martinez CF Tordera  6
- Noe Padros Suarez Noe Padros Suarez UE Quart  6
- Óscar Peraferrer Castro Óscar Peraferrer Castro CD Bescanó  6
- Sergi Soler Marti Sergi Soler Marti CD Bescanó  6
- Sergi Carbonell Sanchez Sergi Carbonell Sanchez UE Breda  6
- Cristian Raño Perez Cristian Raño Perez AE Roses  6
- Eric Perez Cardosa Eric Perez Cardosa AE Roses  6
- Jonathan Jose Jerez Cruz Jonathan Jose Jerez Cruz UE Calonge  6
- Gabriel Escalona Pous Gabriel Escalona Pous FC Vilamalla  6
37 Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara AD Guíxols  5
- Xavier Fages Casademont Xavier Fages Casademont AE Roses  5
- Carles Fontanella Bonjoch Carles Fontanella Bonjoch UE Breda  5
- Ismael Ortigosa Romaní Ismael Ortigosa Romaní UE Calonge  5
- Carles Pujolà Brugué Carles Pujolà Brugué CE Besalu  5
- Adria Ceballos Bella Adria Ceballos Bella FC Vilamalla  5
- Lluis Malagelada Badruna Lluis Malagelada Badruna FC Vilamalla  5
- Bernat Jimenez Clopes Bernat Jimenez Clopes UE Camprodon  5
- Joan Bobi Gibert Joan Bobi Gibert UE Camprodon  5
- Oriol Ramos Lopez Oriol Ramos Lopez CE Abadessenc  5
- Oriol Sala Hernandez Oriol Sala Hernandez UE Breda  5
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart  5
- Jorge Perez Camara Jorge Perez Camara CF Base Roses  5
- Josep Maria Bueno Trigo Josep Maria Bueno Trigo CF Tordera  5
- Marc Soler Requena Marc Soler Requena Athletic Bisbalenc  5
- Daniel Santolaria Ibañez Daniel Santolaria Ibañez FC Vilamalla  5
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CE Aro  5
- Pau  Casacuberta Villodres Pau Casacuberta Villodres UD Cassa  5
- Eloy Gamez Lopez Eloy Gamez Lopez UE Llagostera B  5
- Frank Caballero Rodriguez Frank Caballero Rodriguez AE Roses  5
- Lluc  Sau Roca Lluc Sau Roca CE Abadessenc  5
- Juli  Parella Marti Juli Parella Marti UE Torroella  5
- Antoni  Coma Molina Antoni Coma Molina CE Abadessenc  5
- Daniel Fabregas Gomez Daniel Fabregas Gomez UE Quart  5
- Eric Diaz Pujades Eric Diaz Pujades FC Vilamalla  5
- Ricard Lopez Jurado Ricard Lopez Jurado UE Torroella  5
- Pol Mitja Adam Pol Mitja Adam UE Llagostera B  5
- Cristian Osuna Gomez Cristian Osuna Gomez UE Quart  5
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  5
- Jordi Darne Casanova Jordi Darne Casanova UE Camprodon  5
- Eladio Rodriguez Guillen Eladio Rodriguez Guillen FC Vilamalla  5
- Gerard Serra Palet Gerard Serra Palet CE Abadessenc  5
- Pol Berenguer Tort Pol Berenguer Tort CE Abadessenc  5
- Jordi Alsina Arque Jordi Alsina Arque AD Guíxols  5
- Xavier Cabellos Orihuela Xavier Cabellos Orihuela UE Breda  5
- Mamadou Saliou Balde Mamadou Saliou Balde UE Torroella  5
- Ismael Marquez cuello Ismael Marquez cuello CE Aro  5
- Joan Rotllan Moreno Joan Rotllan Moreno CE Aro  5
- Simo Serra Font Simo Serra Font FC Vilamalla  5
- Oscar Dominguez Sanchez Oscar Dominguez Sanchez UE Quart  5
- Guilem Bachs Martin Guilem Bachs Martin AD Guíxols  5
- Pere Espuña Sanchez Pere Espuña Sanchez UE Llagostera B  5
- Aidel El Amrani Amrani Aidel El Amrani Amrani AE Roses  5
- Jose Peralta Menor Jose Peralta Menor UE Quart  5
- Francisco Ruben Amador Heredia Francisco Ruben Amador Heredia Ue Can Gibert  5
82 Lluis Anglada Llobet Lluis Anglada Llobet CE Aro  4
- Pol Palmada Castro Pol Palmada Castro CE Besalu  4
- David Bonmati Castillo David Bonmati Castillo UE Torroella  4
- Marc Viade Salo Marc Viade Salo Athletic Bisbalenc  4
- Jaume Bandres Pons Jaume Bandres Pons Athletic Bisbalenc  4
- Isaac Serra Reixach Isaac Serra Reixach CF Base Roses  4
- Salvador Oliva Martos Salvador Oliva Martos FC Vilamalla  4
- Ruben Roca Bermudez Ruben Roca Bermudez FC Vilamalla  4
- Albert Sanchez Cabezas Albert Sanchez Cabezas CD Bescanó  4
- Pau Xicres Castañer Pau Xicres Castañer UE Quart  4
- Sergi Rodriguez Garcia Sergi Rodriguez Garcia UE Llagostera B  4
- Joel Barreña Castañe Joel Barreña Castañe CF Base Roses  4
- Mohamadou Sillah Mohamadou Sillah CE Besalu  4
- Aitor Aguilera Parraga Aitor Aguilera Parraga FC Vilamalla  4
- Marc Llopis Martinez Marc Llopis Martinez AE Roses  4
- Kevin Espin Cerrejon Kevin Espin Cerrejon CE Abadessenc  4
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas UE Calonge  4
- Yero Bailo Diallo Yero Bailo Diallo CF Tordera  4
- Daniel Corominas Cucalon Daniel Corominas Cucalon CD Bescanó  4

Pàgina 2 de 4

Calendari Mes de...

<< < abril 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
6 entrades el mes de abril 2019 6 entrades el mes de abril 2019 1 entrada a 02. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 28
19:15 calUE Calonge - pfoCD Palafolls 1:1
1 entrada a 06. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 29
19:00 BatlloriaCE La Batlloria - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 13. abril 2019 1 entrada a 20. abril 2019 1 entrada a 24. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 30
19:15 calUE Calonge - MalgCD Malgrat -:-
1 entrada a 27. abril 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 27. abril 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Malgrat

Dissabte, 18. Maig 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UE Quart B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics