Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Ferran Frigola Reig Ferran Frigola Reig CE Besalu 15
- Axel Garcia Guilera Axel Garcia Guilera Ue Can Gibert 15
- David Blanco Granados David Blanco Granados UE Torroella 15
- Miquel  Carrasco Torres Miquel Carrasco Torres UE Calonge 15
5 Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro 14
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla UE Calonge 14
7 Musa Sillah Cessay Musa Sillah Cessay AD Guíxols 13
- Sergio Ruiz Martinez Sergio Ruiz Martinez CE Aro 13
- Santi Llinas viñolas Santi Llinas viñolas CE Aro 13
- Sanku Jabbie Bagaba Sanku Jabbie Bagaba CD Bescanó 13
- Blas Hornos Mateos Blas Hornos Mateos CF Base Roses 13
12 Raul  Martinez Martinez Raul Martinez Martinez UE Calonge 12
- Xavier Gil Valencia Xavier Gil Valencia UE Torroella 12
- Alfons Diaz Serra Alfons Diaz Serra CE Besalu 12
- Eric Galceran Soler Eric Galceran Soler UE Camprodon 12
- Marc Sala Iglesias Marc Sala Iglesias AD Guíxols 12
- Aaron Cabrera Arevalo Aaron Cabrera Arevalo CE Aro 12
- Josep Maria Roca Ortiz Josep Maria Roca Ortiz FC Vilamalla 12
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro 12
- Sergi Gonzalez Moreno Sergi Gonzalez Moreno CD Bescanó 12
- Joan Marc Belloz Vicedo Joan Marc Belloz Vicedo UE Breda 12
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla UE Calonge 12
- Jose Luis Santamaria Gil Jose Luis Santamaria Gil AD Guíxols 12
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Llagostera B 12
25 Miquel Arxer Fabrega Miquel Arxer Fabrega UD Cassa 11
- Alfredo Labrador Rodriguez Alfredo Labrador Rodriguez CF Base Roses 11
- Diego Martin Toyos Mnguez Diego Martin Toyos Mnguez AE Roses 11
- Brice Keumanga  Mejiako Brice Keumanga Mejiako UE Quart 11
- Esteve Matamala Frigole Esteve Matamala Frigole UE Quart 11
- Joan Auladell mato Joan Auladell mato CE Aro 11
- Abel Feliu Massachs Abel Feliu Massachs CD Bescanó 11
- Adria Corredor Llenas Adria Corredor Llenas UE Torroella 11
- Gerard Muñoz Oliveras Gerard Muñoz Oliveras CF Base Roses 11
34 Marti Vera Salvi Marti Vera Salvi UD Cassa 10
- Jose Antonio Gallegos Fernandez Jose Antonio Gallegos Fernandez Ue Can Gibert 10
- Joan  Casacuberta Masferrer Joan Casacuberta Masferrer UE Breda 10
- Joel Ortega Espejo Joel Ortega Espejo UE Quart 10
- Ivan Ruiz Garcia Ivan Ruiz Garcia CE Besalu 10
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez CF Tordera 10
- Jordi Pujolar Quintana Jordi Pujolar Quintana FC Vilamalla 10
- Abdelhamid Aakid Abdelhamid Aakid UE Torroella 10
- Carlos  'Capo' Martinez Caceres Carlos 'Capo' Martinez Caceres Ue Can Gibert 10
- Sergi  Xifra Torrent Sergi Xifra Torrent CD Bescanó 10
- Mahamadu Jawara Sako Mahamadu Jawara Sako AE Roses 10
- Albert Sala Velasco Albert Sala Velasco AE Roses 10
- Ruben Pulido Roig Ruben Pulido Roig UE Quart 10
- Mikel Baraffe Sanes Mikel Baraffe Sanes UE Quart 10
- Diego Zayas Garcia Diego Zayas Garcia UE Torroella 10
49 Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  9
- Gerard Devesa Bartis Gerard Devesa Bartis Athletic Bisbalenc  9
- Eduard Gauchia Sanchez Eduard Gauchia Sanchez UD Cassa  9
- Alejandro Mesa Rodriguez Alejandro Mesa Rodriguez UE Llagostera B  9
- Josep Bou Rodriguez Josep Bou Rodriguez UE Torroella  9
- Alejandro Prieto Sanz Alejandro Prieto Sanz UE Breda  9
- David Roura Coll David Roura Coll UE Breda  9
- Nil Fabrega Soler Nil Fabrega Soler UE Camprodon  9
- Jaume Sastre Anaya Jaume Sastre Anaya AE Roses  9
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Guíxols  9
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina Athletic Bisbalenc  9
- Guillem Castro Planas Guillem Castro Planas UE Breda  9
- Emmanuel Martin Trillas Emmanuel Martin Trillas CF Tordera  9
- David Marti Santoro David Marti Santoro UE Camprodon  9
- Arnau Fabrega Ramon Arnau Fabrega Ramon UE Camprodon  9
- Roger Comas Triado Roger Comas Triado CD Bescanó  9
65 Oriol  Garcia Martinez Oriol Garcia Martinez UE Calonge  8
- Isaac Colom Ramos Isaac Colom Ramos UD Cassa  8
- Francesc Vila Teixidor Francesc Vila Teixidor CE Besalu  8
- Eduard Manjon Maneu Eduard Manjon Maneu UE Llagostera B  8
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste Ue Can Gibert  8
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero Ue Can Gibert  8
- Hector de Marco Castro Hector de Marco Castro Ue Can Gibert  8
- Miquel Juan Simon Miquel Juan Simon FC Vilamalla  8
- Sergio Mingorance Fernandez Sergio Mingorance Fernandez UE Calonge  8
- Julian Genoves Botman Julian Genoves Botman AE Roses  8
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  8
- Aleix  Velasco Parramon Aleix Velasco Parramon CD Bescanó  8
- Pablo Sanchez Romero Pablo Sanchez Romero UE Torroella  8
- Razvan Horea Zah Razvan Horea Zah Athletic Bisbalenc  8
- Bernat Pares Figueras Bernat Pares Figueras CE Besalu  8
- Roc Soler Llimona Roc Soler Llimona Athletic Bisbalenc  8
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa  8
- Marc Rabassedas Aymerich Marc Rabassedas Aymerich UD Cassa  8
- Marius Vergeli Basilio Marius Vergeli Basilio CE Aro  8
- Gerard Garrido Gubert Gerard Garrido Gubert AD Guíxols  8
- Amadou Mballu Amadou Mballu UE Breda  8
- Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera  8
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  8
88 Dani Montolio Nuñez Dani Montolio Nuñez UE Calonge  7
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  7
- Sergio Casas Martinez Sergio Casas Martinez UE Camprodon  7
- Jesus Quintos Alcolea Jesus Quintos Alcolea CF Base Roses  7
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  7
- Alex Quiñones Martir Alex Quiñones Martir CD Bescanó  7
- Isaac Porcel Luque Isaac Porcel Luque UE Breda  7
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UD Cassa  7
- Marc Ricard Geli Marc Ricard Geli CF Base Roses  7
- David Martinez Lopez David Martinez Lopez FC Vilamalla  7
- Adria Perez Chicharro Adria Perez Chicharro AD Guíxols  7
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  7
- Manuel Matias Martinez Manuel Matias Martinez AD Guíxols  7

Pàgina 1 de 4

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics