Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Gol
1 Nil Coll Autet Nil Coll Autet CE Abadessenc  3
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart  3
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro UE Breda  3
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  3
- George Florent Koumme Mintogue George Florent Koumme Mintogue Ue Can Gibert  3
- Diego Martin Toyos Mnguez Diego Martin Toyos Mnguez AE Roses  3
- Marc Gomez Casas Marc Gomez Casas CE Aro  3
- Jordi Gil Feixas Jordi Gil Feixas UE Camprodon  3
- Albert Trayter Puig Albert Trayter Puig CE Besalu  3
- Oscar Oliva Macia Oscar Oliva Macia CD Bescanó  3
- Sergio Ruiz Martinez Sergio Ruiz Martinez CE Aro  3
- Sergio Mingorance Fernandez Sergio Mingorance Fernandez UE Calonge  3
13 Albert Sanchez Cabezas Albert Sanchez Cabezas CD Bescanó  2
- Guilem Bachs Martin Guilem Bachs Martin AD Guíxols  2
- Eduard Sastre Anaya Eduard Sastre Anaya AE Roses  2
- Oriol Ramos Lopez Oriol Ramos Lopez CE Abadessenc  2
- Guillem Pajares Tubau Guillem Pajares Tubau CE Abadessenc  2
- Francisco Rodrigo Iglesias Mas Francisco Rodrigo Iglesias Mas UE Llagostera B  2
- Yaya Susso Yaya Susso UD Cassa  2
- Carles Pujolà Brugué Carles Pujolà Brugué CE Besalu  2
- Guillem Sola Comalada Guillem Sola Comalada CD Bescanó  2
- Marc Soler Requena Marc Soler Requena Athletic Bisbalenc  2
- Esteve Matamala Frigole Esteve Matamala Frigole UE Quart  2
- Roger Comas Triado Roger Comas Triado CD Bescanó  2
- Oscar Pereira Martin Oscar Pereira Martin CF Base Roses  2
- Julian Genoves Botman Julian Genoves Botman AE Roses  2
- Daniel Gonzalez Garcia muñoz Daniel Gonzalez Garcia muñoz CE Abadessenc  2
- Axel Hernandez Colom Axel Hernandez Colom UE Breda  2
- Ismael Marquez cuello Ismael Marquez cuello CE Aro  2
- Aitor Pajares Quiñones Aitor Pajares Quiñones Ue Can Gibert  2
- Albert Reinoso Segura Albert Reinoso Segura Ue Can Gibert  2
- Ivan Ruiz Garcia Ivan Ruiz Garcia CE Besalu  2
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa  2
- David  Porqueres Fabrellas David Porqueres Fabrellas Athletic Bisbalenc  2
- Francisco Jose Chamizo Delgado Francisco Jose Chamizo Delgado AD Guíxols  2
- Abdelhamid Aakid Abdelhamid Aakid UE Torroella  2
- Ruben  Cimbron Fernandez Ruben Cimbron Fernandez AD Guíxols  2
- Carles Callico Feliu Carles Callico Feliu AD Guíxols  2
- Axel Garcia Guilera Axel Garcia Guilera Ue Can Gibert  2
- David Alvarez Da Costa David Alvarez Da Costa AE Roses  2
- Pol Reixach Barranco Pol Reixach Barranco CE Abadessenc  2
- Martin Aguilar Gutierrez Martin Aguilar Gutierrez CE Besalu  2
- Eric Latorre Luque Eric Latorre Luque UE Camprodon  2
- Kilian Sors Martinez Kilian Sors Martinez Athletic Bisbalenc  2
45 Jordi Roig Vargas Jordi Roig Vargas UE Calonge  1
- Alejandro Peregrina Rodriguez Alejandro Peregrina Rodriguez CD Bescanó  1
- Musa Sillah Cessay Musa Sillah Cessay AD Guíxols  1
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla UE Calonge  1
- Sergi Barcelo Sanchez Sergi Barcelo Sanchez Athletic Bisbalenc  1
- Edgar Garcia Vazquez Edgar Garcia Vazquez UD Cassa  1
- Sergio Berenguel Vidaller Sergio Berenguel Vidaller FC Vilamalla  1
- Xavier Ceballos Rios Xavier Ceballos Rios AE Roses  1
- Dawda Sillah Dawda Sillah UE Llagostera B  1
- Marc Sala Iglesias Marc Sala Iglesias AD Guíxols  1
- Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CE Aro  1
- Guillem Castro Planas Guillem Castro Planas UE Breda  1
- Mohamedi Amsalkhir Haddu Mohamedi Amsalkhir Haddu CE Besalu  1
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora CF Tordera  1
- Noe Padros Suarez Noe Padros Suarez UE Quart  1
- Ismail Taher Nagouri Ismail Taher Nagouri Athletic Bisbalenc  1
- Eloi Mates Yruela Eloi Mates Yruela Athletic Bisbalenc  1
- Oscar Martinez Casanova Oscar Martinez Casanova UD Cassa  1
- Salvador Oliva Martos Salvador Oliva Martos FC Vilamalla  1
- Amadou Mballu Amadou Mballu UE Breda  1
- Pol Mitja Adam Pol Mitja Adam UE Llagostera B  1
- Marc Velez Diez Marc Velez Diez AE Roses  1
- Mohammed Rebbouha Mohammed Rebbouha UE Calonge  1
- Xavier Fages Casademont Xavier Fages Casademont AE Roses  1
- Xavier Cabellos Orihuela Xavier Cabellos Orihuela UE Breda  1
- Ferran Corredor Condom Ferran Corredor Condom UE Torroella  1
- Alex Pages Esquena Alex Pages Esquena UE Camprodon  1
- Francesc Vila Teixidor Francesc Vila Teixidor CE Besalu  1
- Pablo Sanchez Romero Pablo Sanchez Romero UE Torroella  1
- Jordi Pujolar Quintana Jordi Pujolar Quintana FC Vilamalla  1
- Miquel Arxer Fabrega Miquel Arxer Fabrega UD Cassa  1
- Dario Moreno Hernandez Dario Moreno Hernandez UE Breda  1
- Sergi Carbonell Sanchez Sergi Carbonell Sanchez UE Breda  1
- Antoni  Coma Molina Antoni Coma Molina CE Abadessenc  1
- Pau Sala Iglesias Pau Sala Iglesias AD Guíxols  1
- Jordi Vila molero Jordi Vila molero UD Cassa  1
- Joel Ortega Espejo Joel Ortega Espejo UE Quart  1
- Joan  Casacuberta Masferrer Joan Casacuberta Masferrer UE Breda  1
- Jordi Sanchez Prada Jordi Sanchez Prada FC Vilamalla  1
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez CF Tordera  1
- Jose 'Llagus' Llagostera Rey Jose 'Llagus' Llagostera Rey UE Calonge  1
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Torroella  1
- Jose Eduardo Granado Monago Jose Eduardo Granado Monago UE Torroella  1
- Daniel Fabregas Gomez Daniel Fabregas Gomez UE Quart  1
- Richard Andre Hurtado Lora Richard Andre Hurtado Lora UE Calonge  1
- Marc Ricard Geli Marc Ricard Geli CF Base Roses  1
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  1
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa  1
- Emmanuel Martin Trillas Emmanuel Martin Trillas CF Tordera  1
- Jose Peralta Menor Jose Peralta Menor UE Quart  1
- Bernat Jimenez Clopes Bernat Jimenez Clopes UE Camprodon  1
- Soslan  Maliti Soslan Maliti CF Tordera  1
- Jonathan Jose Jerez Cruz Jonathan Jose Jerez Cruz UE Calonge  1
- Joan Riera Jose Joan Riera Jose CE Besalu  1
- Antonio Ruedas Gallego Antonio Ruedas Gallego AE Roses  1
- Didac Guerrero Ramonet Didac Guerrero Ramonet CE Aro  1

Pàgina 2 de 3

Calendari Mes de...

<< < abril 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
6 entrades el mes de abril 2019 6 entrades el mes de abril 2019 1 entrada a 02. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 28
19:15 calUE Calonge - pfoCD Palafolls 1:1
1 entrada a 06. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 29
19:00 BatlloriaCE La Batlloria - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 13. abril 2019 1 entrada a 20. abril 2019 1 entrada a 24. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 30
19:15 calUE Calonge - MalgCD Malgrat -:-
1 entrada a 27. abril 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 27. abril 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Malgrat

Dissabte, 18. Maig 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UE Quart B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics