Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Segona Catalana G1 - 2014/2015


Posició   Nom Equip Gol
1 Ruben Perez Sanchez Ruben Perez Sanchez UE Breda 15
- Jesus Quintos Alcolea Jesus Quintos Alcolea CF Base Roses 15
3 Gerard Capdevila Garcia Gerard Capdevila Garcia UE Camprodon 13
- Manuel Matias Martinez Manuel Matias Martinez AD Guíxols 13
- Jose Manuel Martinez Ruvira Jose Manuel Martinez Ruvira CF Tordera 13
- Emilio  Roman Martinez Emilio Roman Martinez CE Aro 13
7 Eladio Rodriguez Guillen Eladio Rodriguez Guillen FC Vilamalla 12
8 Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki UD Cassa 11
- Carles Fontanella Bonjoch Carles Fontanella Bonjoch UE Breda 11
- Josep Maria Roca Ortiz Josep Maria Roca Ortiz FC Vilamalla 11
11 Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste Ue Can Gibert 10
- Francisco Ruben Amador Heredia Francisco Ruben Amador Heredia Ue Can Gibert 10
- Edgar Garcia-marron Carles Edgar Garcia-marron Carles CE Abadessenc 10
- Hicham Al Hamidi El Hamidi Hicham Al Hamidi El Hamidi AE Roses 10
- David Martinez Lopez David Martinez Lopez FC Vilamalla 10
16 Marc Pares Puigdemont Marc Pares Puigdemont CE Besalu  9
- Óscar Peraferrer Castro Óscar Peraferrer Castro CD Bescanó  9
- Eric Galceran Soler Eric Galceran Soler UE Camprodon  9
19 Mohamed Darkaoui El Bakouri Mohamed Darkaoui El Bakouri CE Abadessenc  8
- Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CE Aro  8
- Nelson Rodriguez Hinojosa Nelson Rodriguez Hinojosa CF Base Roses  8
- Jordi Franco Bahi Jordi Franco Bahi Athletic Bisbalenc  8
- Carlos  'Capo' Martinez Caceres Carlos 'Capo' Martinez Caceres Ue Can Gibert  8
- Jordi Alsina Arque Jordi Alsina Arque AD Guíxols  8
25 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CE Aro  7
- Eric Gomez Garcia Eric Gomez Garcia UE Llagostera B  7
- karim Diallo Boadas karim Diallo Boadas UD Cassa  7
- Xavi Mora Fernandez Xavi Mora Fernandez AD Guíxols  7
- Isaac Colom Ramos Isaac Colom Ramos UD Cassa  7
- Yero Bailo Diallo Yero Bailo Diallo CF Tordera  7
- Brice Keumanga  Mejiako Brice Keumanga Mejiako UE Quart  7
- Eric Diaz Pujades Eric Diaz Pujades FC Vilamalla  7
33 Carles Verdaguer Garcia Carles Verdaguer Garcia Ue Can Gibert  6
- Jordi Darne Casanova Jordi Darne Casanova UE Camprodon  6
- Mahamadu Jawara Sako Mahamadu Jawara Sako AE Roses  6
- Guillem Llenas Turet Guillem Llenas Turet Athletic Bisbalenc  6
- Sergi  Massegur Xirgu Sergi Massegur Xirgu UD Cassa  6
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  6
- Diego Zayas Garcia Diego Zayas Garcia UE Torroella  6
- Ulises Montenegro Cano Ulises Montenegro Cano UE Quart  6
- Raul  Martinez Martinez Raul Martinez Martinez UE Calonge  6
- Albert Parramon Colom Albert Parramon Colom CD Bescanó  6
- Javier Perez Zafra Javier Perez Zafra CE Abadessenc  6
- Xavier Gil Valencia Xavier Gil Valencia UE Torroella  6
- Javi Reyes Bautista Javi Reyes Bautista UE Llagostera B  6
- Gerard Devesa Bartis Gerard Devesa Bartis Athletic Bisbalenc  6
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah UE Llagostera B  6
- Marc Massana Gonzalez Marc Massana Gonzalez CE Aro  6
49 Carlos Gomez Capel Carlos Gomez Capel AD Guíxols  5
- Aleix Contreras Picola Aleix Contreras Picola CE Abadessenc  5
- Marcel Santalo Keller Marcel Santalo Keller UE Quart  5
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla UD Cassa  5
- Blas Hornos Mateos Blas Hornos Mateos CF Base Roses  5
- Adria Ceballos Bella Adria Ceballos Bella FC Vilamalla  5
- Sergi  Xifra Torrent Sergi Xifra Torrent CD Bescanó  5
- Bubakar Manneh Dansira Bubakar Manneh Dansira Athletic Bisbalenc  5
- Miguel Angel Bernal Dominguez Miguel Angel Bernal Dominguez CF Base Roses  5
- Sanku Jabbie Bagaba Sanku Jabbie Bagaba CD Bescanó  5
- Pere Espuña Sanchez Pere Espuña Sanchez UE Llagostera B  5
- David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Llagostera B  5
- Robin Montalban Quesada Robin Montalban Quesada UE Camprodon  5
- David Sanchez Arbos David Sanchez Arbos CE Besalu  5
63 Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra UE Calonge  4
- Jaume Sastre Anaya Jaume Sastre Anaya AE Roses  4
- Oriol Sala Hernandez Oriol Sala Hernandez UE Breda  4
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina Athletic Bisbalenc  4
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  4
- Aleix Marti Solana Aleix Marti Solana CE Abadessenc  4
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  4
- Alfons Diaz Serra Alfons Diaz Serra CE Besalu  4
- Ismael Ortigosa Romaní Ismael Ortigosa Romaní UE Calonge  4
- Sergi Vilchez Guell Sergi Vilchez Guell UE Camprodon  4
- Joan Carre Delga Joan Carre Delga UE Camprodon  4
- Alejandro Mesa Rodriguez Alejandro Mesa Rodriguez UE Llagostera B  4
- Mohamadou Sillah Mohamadou Sillah CE Besalu  4
- Jaume  Francoli Font Jaume Francoli Font CE Abadessenc  4
- Jose Luis Santamaria Gil Jose Luis Santamaria Gil AD Guíxols  4
- Manel Guarnido Escamilla Manel Guarnido Escamilla CF Tordera  4
- Frank Caballero Rodriguez Frank Caballero Rodriguez AE Roses  4
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño UE Calonge  4
- David Roura Coll David Roura Coll UE Breda  4
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero Ue Can Gibert  4
- Ezequiel Romero Carda Ezequiel Romero Carda UE Camprodon  4
- Ruben Pulido Roig Ruben Pulido Roig UE Quart  4
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla UE Calonge  4
- Marc Viade Salo Marc Viade Salo Athletic Bisbalenc  4
- Sergi Gonzalez Moreno Sergi Gonzalez Moreno CD Bescanó  4
- Jose Flores Moreno Jose Flores Moreno UE Llagostera B  4
- Oriol  Garcia Martinez Oriol Garcia Martinez UE Calonge  4
- Momodou Salieu Jallow Momodou Salieu Jallow UE Llagostera B  4
- Benaissa Zoubai Benaissa Zoubai CE Besalu  4
92 Alfredo Labrador Rodriguez Alfredo Labrador Rodriguez CF Base Roses  3
- Gerard Garrido Gubert Gerard Garrido Gubert AD Guíxols  3
- Gerard Serra Palet Gerard Serra Palet CE Abadessenc  3
- David Seriña Castañer David Seriña Castañer UE Quart  3
- Gerard  Sarsanedas Soler Gerard Sarsanedas Soler CD Bescanó  3
- Oscar Dominguez Sanchez Oscar Dominguez Sanchez UE Quart  3
- Dani Montolio Nuñez Dani Montolio Nuñez UE Calonge  3
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  3
- Hector de Marco Castro Hector de Marco Castro Ue Can Gibert  3

Pàgina 1 de 3

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics