Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Segona Catalana 2013/2014

Print 

Posició   Nom Equip Gol
1 Jesus Quintos Alcolea Jesus Quintos Alcolea CF Base Roses 28
2 Joel Ferrer Rost Joel Ferrer Rost AE Cornella de Terri 27
3 Ruben Perez Sanchez Ruben Perez Sanchez UE Breda 21
4 David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Llagostera B 20
- Sowllemanou Camara Sankhare Sowllemanou Camara Sankhare CF l'Escala 20
6 Marc Casas Padres Marc Casas Padres CE Angles 18
- Jam Baldeh Baldeh Jam Baldeh Baldeh UE Torroella 18
8 Jose Flores Moreno Jose Flores Moreno UE Llagostera B 17
9 Oscar Molina Zamora Oscar Molina Zamora UE Camprodon 16
10 Miquel Soler Pons Miquel Soler Pons UE Camprodon 15
- Yoann Ramirez Yoann Ramirez CF Base Roses 15
- Gerard Garcia Soto Gerard Garcia Soto EF Girones Sabat 15
13 Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Abadessenc 14
14 Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart 13
- Miguel Angel Bernal Dominguez Miguel Angel Bernal Dominguez CF Base Roses 13
- Eladio Rodriguez Guillen Eladio Rodriguez Guillen FC Vilamalla 13
17 Albert Parramon Colom Albert Parramon Colom CD Bescanó 12
18 Ulises Montenegro Cano Ulises Montenegro Cano CE Abadessenc 11
- Ezequiel Romero Carda Ezequiel Romero Carda UE Camprodon 11
- Adria Ceballos Bella Adria Ceballos Bella FC Vilamalla 11
21 Xavier Gil Valencia Xavier Gil Valencia CF l'Escala 10
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca 10
- Jan-ot Sabate Prat Jan-ot Sabate Prat CF Ripoll 10
- Jordi Darne Casanova Jordi Darne Casanova UE Camprodon 10
25 Gerard Ibarzabal Canovas Gerard Ibarzabal Canovas Ue Can Gibert  9
- Luis  Duran Rodriguez Luis Duran Rodriguez Ue Can Gibert  9
- Carles Verdaguer Garcia Carles Verdaguer Garcia Ue Can Gibert  9
- Alguer Brugarola Pujals Alguer Brugarola Pujals CF Ripoll  9
- Daniel Gonzalez Garcia muñoz Daniel Gonzalez Garcia muñoz CE Abadessenc  9
- Marc Feixas Isaac Marc Feixas Isaac CD Bescanó  9
- Josep Soler Barnosell Josep Soler Barnosell CF l'Escala  9
- Omar Domingo Alcaide Bakkari Omar Domingo Alcaide Bakkari CF Ripoll  9
33 Óscar Peraferrer Castro Óscar Peraferrer Castro CD Bescanó  8
- Xavier Molas Batchelli Xavier Molas Batchelli UE Camprodon  8
- Edgar Garcia-marron Carles Edgar Garcia-marron Carles CE Abadessenc  8
- Pau Rodriguez Zaragoza Pau Rodriguez Zaragoza AE Cornella de Terri  8
- Alex Darnes Forcadell Alex Darnes Forcadell CE Abadessenc  8
38 Manuel Amoros Castro Manuel Amoros Castro UE Torroella  7
- Pol Palmada Castro Pol Palmada Castro CE Besalu  7
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero Ue Can Gibert  7
- David Roura Coll David Roura Coll CEFS Vidrerenca  7
- Ismael Ortigosa Romaní Ismael Ortigosa Romaní UE Calonge  7
- Alfons Diaz Serra Alfons Diaz Serra CE Besalu  7
- Bubakar Manneh Dansira Bubakar Manneh Dansira EF Girones Sabat  7
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  7
- Miquel Gainza Camino Miquel Gainza Camino CF Ripoll  7
47 Brice Keumanga  Mejiako Brice Keumanga Mejiako UE Quart  6
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez UE Quart  6
- Oriol  Garcia Martinez Oriol Garcia Martinez UE Calonge  6
- Robert cesar Cornfield Coll Robert cesar Cornfield Coll UE Torroella  6
- Jordi Alabert Fuste Jordi Alabert Fuste CF l'Escala  6
- Aniol Sola Comalada Aniol Sola Comalada CE Angles  6
- Albert Batllosera Carbonell Albert Batllosera Carbonell CEFS Vidrerenca  6
- Esteve Matamala Frigole Esteve Matamala Frigole UE Quart  6
- Marc Pares Puigdemont Marc Pares Puigdemont CE Besalu  6
- Sergi Rodriguez Garcia Sergi Rodriguez Garcia UE Llagostera B  6
- Joel Barreña Castañe Joel Barreña Castañe CF Base Roses  6
- Alfredo Labrador Rodriguez Alfredo Labrador Rodriguez CF Base Roses  6
59 Xavier Casagran Juera Xavier Casagran Juera UE Calonge  5
- Aleix Marti Solana Aleix Marti Solana CE Abadessenc  5
- Dani  Cebrian Vaca Dani Cebrian Vaca EF Girones Sabat  5
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro UE Breda  5
- Marc Carbo Bellapart Marc Carbo Bellapart AE Cornella de Terri  5
- Guillem Xumetra Feliu Guillem Xumetra Feliu UE Torroella  5
- Boran Minic Boran Minic CF l'Escala  5
- Josep Costa Bofill Josep Costa Bofill CF l'Escala  5
- Martin Aguilar Gutierrez Martin Aguilar Gutierrez CE Besalu  5
- Gerard Busquets Garcia Gerard Busquets Garcia CE Besalu  5
- Lluis Malagelada Badruna Lluis Malagelada Badruna FC Vilamalla  5
- Sergi Gonzalez Moreno Sergi Gonzalez Moreno CD Bescanó  5
- Carles Segu Basora Carles Segu Basora CEFS Vidrerenca  5
- Blas Hornos Mateos Blas Hornos Mateos CF Base Roses  5
- Xavier Albo Aurich Xavier Albo Aurich CE Angles  5
- Raul  Martinez Martinez Raul Martinez Martinez UE Calonge  5
- Marcel Santalo Keller Marcel Santalo Keller EF Girones Sabat  5
- Mamadou Celiou Diallo Mamadou Celiou Diallo UE Llagostera B  5
- Francisco Ruben Amador Heredia Francisco Ruben Amador Heredia Ue Can Gibert  5
- Carles Fontanella Bonjoch Carles Fontanella Bonjoch UE Breda  5
79 Issac Haraki Ramirez Issac Haraki Ramirez CE Besalu  4
- Josep Mesas Tarres Josep Mesas Tarres AE Cornella de Terri  4
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca  4
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste CE Angles  4
- Jordi Pujolar Quintana Jordi Pujolar Quintana FC Vilamalla  4
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  4
- Albert Reinoso Segura Albert Reinoso Segura Ue Can Gibert  4
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Torroella  4
- Carles Roca Castaño Carles Roca Castaño UE Calonge  4
- Joan Vicent Sanchez Joan Vicent Sanchez UE Calonge  4
- David Sanchez Perez David Sanchez Perez UE Llagostera B  4
- Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges UE Breda  4
- Eric Galceran Soler Eric Galceran Soler UE Camprodon  4
- Oscar Oliva Macia Oscar Oliva Macia CD Bescanó  4
- Andreu Boadas Rabassedas Andreu Boadas Rabassedas UE Quart  4
94 Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  3
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla UE Calonge  3
- Alex Solduga Collado Alex Solduga Collado CF Ripoll  3
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla UE Calonge  3
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra UE Calonge  3
- Alex  Santoro Serrano Alex Santoro Serrano EF Girones Sabat  3
- Albert Sanchez Cabezas Albert Sanchez Cabezas CD Bescanó  3
- Albert Amaya Castro Albert Amaya Castro CEFS Vidrerenca  3
- Albert Illa Picart Albert Illa Picart CF Ripoll  3
- Ruben Pulido Roig Ruben Pulido Roig UE Quart  3
- Joaquin Feliu Borriser Joaquin Feliu Borriser AE Cornella de Terri  3
- Salvador Oliva Martos Salvador Oliva Martos FC Vilamalla  3
- George Florent Koumme Mintogue George Florent Koumme Mintogue Ue Can Gibert  3
- Iker Sanz Sevilla Iker Sanz Sevilla EF Girones Sabat  3
- Adria Crous Moreno Adria Crous Moreno CE Angles  3
- Juli  Parella Marti Juli Parella Marti UE Torroella  3
- Francisco Rodrigo Iglesias Mas Francisco Rodrigo Iglesias Mas UE Llagostera B  3
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Llagostera B  3
- Albert Xargay Sureda Albert Xargay Sureda AE Cornella de Terri  3
- Joan Carre Delga Joan Carre Delga UE Camprodon  3
- Jordi Pujolar  Picart Jordi Pujolar Picart CE Besalu  3
- David Bonmati Castillo David Bonmati Castillo UE Torroella  3
- Mohamedi Amsalkhir Haddu Mohamedi Amsalkhir Haddu CE Besalu  3
- Josep Maria Roca Ortiz Josep Maria Roca Ortiz FC Vilamalla  3
- Eric Gispert Gonzalez Eric Gispert Gonzalez UE Quart  3
- Sergi Carbonell Sanchez Sergi Carbonell Sanchez UE Breda  3
- Eduard Quintana Dominguez Eduard Quintana Dominguez EF Girones Sabat  3
121 Eric Diaz Pujades Eric Diaz Pujades FC Vilamalla  2
- Sergi Vilchez Guell Sergi Vilchez Guell CE Angles  2
- Marc Bernaus Cano Marc Bernaus Cano UE Llagostera B  2
- Sergi  Bramon Moreno Sergi Bramon Moreno AE Cornella de Terri  2
- Nicholas Robert De la Hoyde Nicholas Robert De la Hoyde CF Ripoll  2
- Alvaro Gonzalez Navarro Alvaro Gonzalez Navarro UE Quart  2
- Joaquim Jimenez Puga Joaquim Jimenez Puga EF Girones Sabat  2
- Aitor Vazquez de la prida Aitor Vazquez de la prida EF Girones Sabat  2
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  2
- Jose Peralta Menor Jose Peralta Menor Ue Can Gibert  2
- Addeslam El Harche Sakkali Addeslam El Harche Sakkali CF l'Escala  2
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah UE Llagostera B  2
- Joan Berna Albalat Joan Berna Albalat UE Calonge  2
- Rafel Iglesias Giralt Rafel Iglesias Giralt CE Angles  2
- Dani  Lopez Mateo Dani Lopez Mateo EF Girones Sabat  2
- Marc Ricard Geli Marc Ricard Geli CF Base Roses  2
- Albert Sanchez Torrent Albert Sanchez Torrent FC Vilamalla  2
- Daniel Corominas Cucalon Daniel Corominas Cucalon CD Bescanó  2
- Oriol Ramos Lopez Oriol Ramos Lopez CE Abadessenc  2
- Aniol Maso Vallmajo Aniol Maso Vallmajo UE Camprodon  2
- Jose Luis Diaz Madruga Jose Luis Diaz Madruga UE Quart  2
- Jaume  Francoli Font Jaume Francoli Font CE Abadessenc  2
- Carles Quer Serrallonga Carles Quer Serrallonga CE Angles  2
- Marc Lluis Pericot Marc Lluis Pericot CD Bescanó  2
- Jordi Peracaula Prada Jordi Peracaula Prada CE Angles  2
- Xavier Coma Molina Xavier Coma Molina CD Bescanó  2
- Lluc  Sau Roca Lluc Sau Roca CE Abadessenc  2
- Francesc Camps Cortada Francesc Camps Cortada CEFS Vidrerenca  2
- Gerard  Sarsanedas Soler Gerard Sarsanedas Soler CE Angles  2
- Victor Talavera Ibañez Victor Talavera Ibañez CF Ripoll  2

Pàgina 1 de 2

Calendari Mes de...

<< < Juliol 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
1 entrada el mes de Juliol 2018 1 entrada el mes de Juliol 2018 1 entrada a 10. Juliol 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 08. Setembre 2018 Hora inici: 16:30

UE Calonge

-

Hostalric AT C.

Dissabte, 22. Setembre 2018 Hora inici: 16:30

UE Calonge

-

CF Lloret B

Dissabte, 06. Octubre 2018 Hora inici: 16:30

UE Calonge

-

CF Sant Antoni

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics