Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Segona Catalana 2013/2014

Print 

Posició   Nom Equip Gol
1 Jesus Quintos Alcolea Jesus Quintos Alcolea CF Base Roses 28
2 Joel Ferrer Rost Joel Ferrer Rost AE Cornella de Terri 27
3 Ruben Perez Sanchez Ruben Perez Sanchez UE Breda 21
4 David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Llagostera B 20
- Sowllemanou Camara Sankhare Sowllemanou Camara Sankhare CF l'Escala 20
6 Marc Casas Padres Marc Casas Padres CE Angles 18
- Jam Baldeh Baldeh Jam Baldeh Baldeh UE Torroella 18
8 Jose Flores Moreno Jose Flores Moreno UE Llagostera B 17
9 Oscar Molina Zamora Oscar Molina Zamora UE Camprodon 16
10 Miquel Soler Pons Miquel Soler Pons UE Camprodon 15
- Yoann Ramirez Yoann Ramirez CF Base Roses 15
- Gerard Garcia Soto Gerard Garcia Soto EF Girones Sabat 15
13 Josep Muniesa Ordeig Josep Muniesa Ordeig CE Abadessenc 14
14 Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart 13
- Miguel Angel Bernal Dominguez Miguel Angel Bernal Dominguez CF Base Roses 13
- Eladio Rodriguez Guillen Eladio Rodriguez Guillen FC Vilamalla 13
17 Albert Parramon Colom Albert Parramon Colom CD Bescanó 12
18 Ulises Montenegro Cano Ulises Montenegro Cano CE Abadessenc 11
- Ezequiel Romero Carda Ezequiel Romero Carda UE Camprodon 11
- Adria Ceballos Bella Adria Ceballos Bella FC Vilamalla 11
21 Xavier Gil Valencia Xavier Gil Valencia CF l'Escala 10
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca 10
- Jan-ot Sabate Prat Jan-ot Sabate Prat CF Ripoll 10
- Jordi Darne Casanova Jordi Darne Casanova UE Camprodon 10
25 Carles Verdaguer Garcia Carles Verdaguer Garcia Ue Can Gibert  9
- Gerard Ibarzabal Canovas Gerard Ibarzabal Canovas Ue Can Gibert  9
- Luis  Duran Rodriguez Luis Duran Rodriguez Ue Can Gibert  9
- Alguer Brugarola Pujals Alguer Brugarola Pujals CF Ripoll  9
- Daniel Gonzalez Garcia muñoz Daniel Gonzalez Garcia muñoz CE Abadessenc  9
- Marc Feixas Isaac Marc Feixas Isaac CD Bescanó  9
- Josep Soler Barnosell Josep Soler Barnosell CF l'Escala  9
- Omar Domingo Alcaide Bakkari Omar Domingo Alcaide Bakkari CF Ripoll  9
33 Óscar Peraferrer Castro Óscar Peraferrer Castro CD Bescanó  8
- Xavier Molas Batchelli Xavier Molas Batchelli UE Camprodon  8
- Edgar Garcia-marron Carles Edgar Garcia-marron Carles CE Abadessenc  8
- Pau Rodriguez Zaragoza Pau Rodriguez Zaragoza AE Cornella de Terri  8
- Alex Darnes Forcadell Alex Darnes Forcadell CE Abadessenc  8
38 Manuel Amoros Castro Manuel Amoros Castro UE Torroella  7
- Pol Palmada Castro Pol Palmada Castro CE Besalu  7
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero Ue Can Gibert  7
- David Roura Coll David Roura Coll CEFS Vidrerenca  7
- Ismael Ortigosa Romaní Ismael Ortigosa Romaní UE Calonge  7
- Alfons Diaz Serra Alfons Diaz Serra CE Besalu  7
- Bubakar Manneh Dansira Bubakar Manneh Dansira EF Girones Sabat  7
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  7
- Miquel Gainza Camino Miquel Gainza Camino CF Ripoll  7
47 Brice Keumanga  Mejiako Brice Keumanga Mejiako UE Quart  6
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez UE Quart  6
- Oriol  Garcia Martinez Oriol Garcia Martinez UE Calonge  6
- Robert cesar Cornfield Coll Robert cesar Cornfield Coll UE Torroella  6
- Jordi Alabert Fuste Jordi Alabert Fuste CF l'Escala  6
- Aniol Sola Comalada Aniol Sola Comalada CE Angles  6
- Albert Batllosera Carbonell Albert Batllosera Carbonell CEFS Vidrerenca  6
- Esteve Matamala Frigole Esteve Matamala Frigole UE Quart  6
- Marc Pares Puigdemont Marc Pares Puigdemont CE Besalu  6
- Sergi Rodriguez Garcia Sergi Rodriguez Garcia UE Llagostera B  6
- Joel Barreña Castañe Joel Barreña Castañe CF Base Roses  6
- Alfredo Labrador Rodriguez Alfredo Labrador Rodriguez CF Base Roses  6
59 Xavier Casagran Juera Xavier Casagran Juera UE Calonge  5
- Aleix Marti Solana Aleix Marti Solana CE Abadessenc  5
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro UE Breda  5
- Dani  Cebrian Vaca Dani Cebrian Vaca EF Girones Sabat  5
- Marc Carbo Bellapart Marc Carbo Bellapart AE Cornella de Terri  5
- Guillem Xumetra Feliu Guillem Xumetra Feliu UE Torroella  5
- Boran Minic Boran Minic CF l'Escala  5
- Josep Costa Bofill Josep Costa Bofill CF l'Escala  5
- Gerard Busquets Garcia Gerard Busquets Garcia CE Besalu  5
- Martin Aguilar Gutierrez Martin Aguilar Gutierrez CE Besalu  5
- Lluis Malagelada Badruna Lluis Malagelada Badruna FC Vilamalla  5
- Sergi Gonzalez Moreno Sergi Gonzalez Moreno CD Bescanó  5
- Carles Segu Basora Carles Segu Basora CEFS Vidrerenca  5
- Blas Hornos Mateos Blas Hornos Mateos CF Base Roses  5
- Xavier Albo Aurich Xavier Albo Aurich CE Angles  5
- Raul  Martinez Martinez Raul Martinez Martinez UE Calonge  5
- Marcel Santalo Keller Marcel Santalo Keller EF Girones Sabat  5
- Mamadou Celiou Diallo Mamadou Celiou Diallo UE Llagostera B  5
- Francisco Ruben Amador Heredia Francisco Ruben Amador Heredia Ue Can Gibert  5
- Carles Fontanella Bonjoch Carles Fontanella Bonjoch UE Breda  5
79 Issac Haraki Ramirez Issac Haraki Ramirez CE Besalu  4
- Josep Mesas Tarres Josep Mesas Tarres AE Cornella de Terri  4
- Albert Tarres Cañet Albert Tarres Cañet CEFS Vidrerenca  4
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste CE Angles  4
- Jordi Pujolar Quintana Jordi Pujolar Quintana FC Vilamalla  4
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  4
- Albert Reinoso Segura Albert Reinoso Segura Ue Can Gibert  4
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Torroella  4
- Joan Vicent Sanchez Joan Vicent Sanchez UE Calonge  4
- Carles Roca Castaño Carles Roca Castaño UE Calonge  4
- David Sanchez Perez David Sanchez Perez UE Llagostera B  4
- Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges UE Breda  4
- Eric Galceran Soler Eric Galceran Soler UE Camprodon  4
- Oscar Oliva Macia Oscar Oliva Macia CD Bescanó  4
- Andreu Boadas Rabassedas Andreu Boadas Rabassedas UE Quart  4
94 Jose Luis Jimenez Justo Jose Luis Jimenez Justo CEFS Vidrerenca  3
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla UE Calonge  3
- Alex Solduga Collado Alex Solduga Collado CF Ripoll  3
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla UE Calonge  3
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra UE Calonge  3
- Albert Sanchez Cabezas Albert Sanchez Cabezas CD Bescanó  3
- Alex  Santoro Serrano Alex Santoro Serrano EF Girones Sabat  3
- Albert Amaya Castro Albert Amaya Castro CEFS Vidrerenca  3
- Albert Illa Picart Albert Illa Picart CF Ripoll  3
- Ruben Pulido Roig Ruben Pulido Roig UE Quart  3
- Joaquin Feliu Borriser Joaquin Feliu Borriser AE Cornella de Terri  3
- Salvador Oliva Martos Salvador Oliva Martos FC Vilamalla  3
- George Florent Koumme Mintogue George Florent Koumme Mintogue Ue Can Gibert  3
- Iker Sanz Sevilla Iker Sanz Sevilla EF Girones Sabat  3
- Adria Crous Moreno Adria Crous Moreno CE Angles  3
- Juli  Parella Marti Juli Parella Marti UE Torroella  3
- Francisco Rodrigo Iglesias Mas Francisco Rodrigo Iglesias Mas UE Llagostera B  3
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Llagostera B  3
- Albert Xargay Sureda Albert Xargay Sureda AE Cornella de Terri  3
- Joan Carre Delga Joan Carre Delga UE Camprodon  3
- Jordi Pujolar  Picart Jordi Pujolar Picart CE Besalu  3
- David Bonmati Castillo David Bonmati Castillo UE Torroella  3
- Mohamedi Amsalkhir Haddu Mohamedi Amsalkhir Haddu CE Besalu  3
- Josep Maria Roca Ortiz Josep Maria Roca Ortiz FC Vilamalla  3
- Eric Gispert Gonzalez Eric Gispert Gonzalez UE Quart  3
- Sergi Carbonell Sanchez Sergi Carbonell Sanchez UE Breda  3
- Eduard Quintana Dominguez Eduard Quintana Dominguez EF Girones Sabat  3
121 Eric Diaz Pujades Eric Diaz Pujades FC Vilamalla  2
- Sergi Vilchez Guell Sergi Vilchez Guell CE Angles  2
- Marc Bernaus Cano Marc Bernaus Cano UE Llagostera B  2
- Sergi  Bramon Moreno Sergi Bramon Moreno AE Cornella de Terri  2
- Nicholas Robert De la Hoyde Nicholas Robert De la Hoyde CF Ripoll  2
- Alvaro Gonzalez Navarro Alvaro Gonzalez Navarro UE Quart  2
- Joaquim Jimenez Puga Joaquim Jimenez Puga EF Girones Sabat  2
- Aitor Vazquez de la prida Aitor Vazquez de la prida EF Girones Sabat  2
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda  2
- Jose Peralta Menor Jose Peralta Menor Ue Can Gibert  2
- Addeslam El Harche Sakkali Addeslam El Harche Sakkali CF l'Escala  2
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah UE Llagostera B  2
- Joan Berna Albalat Joan Berna Albalat UE Calonge  2
- Rafel Iglesias Giralt Rafel Iglesias Giralt CE Angles  2
- Dani  Lopez Mateo Dani Lopez Mateo EF Girones Sabat  2
- Marc Ricard Geli Marc Ricard Geli CF Base Roses  2
- Albert Sanchez Torrent Albert Sanchez Torrent FC Vilamalla  2
- Daniel Corominas Cucalon Daniel Corominas Cucalon CD Bescanó  2
- Oriol Ramos Lopez Oriol Ramos Lopez CE Abadessenc  2
- Aniol Maso Vallmajo Aniol Maso Vallmajo UE Camprodon  2
- Jose Luis Diaz Madruga Jose Luis Diaz Madruga UE Quart  2
- Jaume  Francoli Font Jaume Francoli Font CE Abadessenc  2
- Carles Quer Serrallonga Carles Quer Serrallonga CE Angles  2
- Marc Lluis Pericot Marc Lluis Pericot CD Bescanó  2
- Jordi Peracaula Prada Jordi Peracaula Prada CE Angles  2
- Xavier Coma Molina Xavier Coma Molina CD Bescanó  2
- Lluc  Sau Roca Lluc Sau Roca CE Abadessenc  2
- Francesc Camps Cortada Francesc Camps Cortada CEFS Vidrerenca  2
- Gerard  Sarsanedas Soler Gerard Sarsanedas Soler CE Angles  2
- Victor Talavera Ibañez Victor Talavera Ibañez CF Ripoll  2

Pàgina 1 de 2

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics