Aquest web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència d'usuari i li recomanem acceptar el seu ús per aprofitar plenament la navegació.

 

Jornada 1 (02-09-2018)
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - QUART, U.E. "B"  
 

 

 
Jornada 2 (09-09-2018)
SAULEDA, A.D. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
TORDERA, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
MALGRAT, C.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
QUART, U.E. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 3 (16-09-2018)
SAULEDA, A.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - MALGRAT, C.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - CALONGE, U.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - QUART, U.E. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 4 (23-09-2018)
TORDERA, C.F. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
BLANES, C.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
QUART, U.E. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 5 (30-09-2018)
TORDERA, C.F. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - BLANES, C.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - QUART, U.E. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 6 (07-10-2018)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
ARO, C.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 7 (14-10-2018)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
LLORET, C.F. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - ARO, C.E. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 8 (21-10-2018)
PALAFOLLS, CD. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
QUART, U.E. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 9 (28-10-2018)
PALAFOLLS, CD. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - QUART, U.E. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 10 (04-11-2018)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
MALGRAT, C.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B"  - SAULEDA, A.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
ARO, C.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 11 (11-11-2018)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - QUART, U.E. "B"  
SAULEDA, A.D. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - ARO, C.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 12 (18-11-2018)
MALGRAT, C.D. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
QUART, U.E. "B"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
ARO, C.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 13 (25-11-2018)
MALGRAT, C.D. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - QUART, U.E. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - ARO, C.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 14 (02-12-2018)
CALONGE, U.E. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
BLANES, C.D. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
ARO, C.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SAULEDA, A.D. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 15 (16-12-2018)
CALONGE, U.E. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - ARO, C.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SAULEDA, A.D. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 16 (23-12-2018)
FARNERS, C.E. "B"  - BLANES, C.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - TORDERA, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
 
Jornada 17 (13-01-2019)
BLANES, C.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
TORDERA, C.F. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
 
Segona Volta
Jornada 18 (20-01-2019)
SAULEDA, A.D. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
TORDERA, C.F. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - LLORET, C.F. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
MALGRAT, C.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - ARO, C.E. "A"  
BLANES, C.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 19 (27-01-2019)
FARNERS, C.E. "B" - SAULEDA, A.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - TORDERA, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
LLORET, C.F. "B" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - BLANES, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
 
Jornada 20 (03-02-2019)
TORDERA, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
CALONGE, U.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
BLANES, C.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
QUART, U.E. "B" - ARO, C.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 21 (10-02-2019)
FARNERS, C.E. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - CALONGE, U.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - BLANES, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - QUART, U.E. "B"  
ARO, C.E. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 22 (17-02-2019)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
BLANES, C.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
QUART, U.E. "B" - CASSA, U.D. "B"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
ARO, C.E. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 23 (24-02-2019)
FARNERS, C.E. "B" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - BLANES, C.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - QUART, U.E. "B"  
CASSA, U.D. "B" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 24 (10-03-2019)
PALAFOLLS, CD. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
BLANES, C.D. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - LLORET, C.F. "B"  
ARO, C.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 25 (17-03-2019)
FARNERS, C.E. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - BLANES, C.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B" - ARO, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 26 (24-03-2019)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
BLANES, C.D. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
QUART, U.E. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
ARO, C.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - LLORET, C.F. "B"  
CASSA, U.D. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 27 (31-03-2019)
FARNERS, C.E. "B" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - BLANES, C.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - QUART, U.E. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - ARO, C.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
LLORET, C.F. "B" - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 28 (07-04-2019)
MALGRAT, C.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
BLANES, C.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
ARO, C.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 29 (14-04-2019)
FARNERS, C.E. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - BLANES, C.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
TORDERA, C.F. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - ARO, C.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CASSA, U.D. "B"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 30 (28-04-2019)
CALONGE, U.E. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
BLANES, C.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
QUART, U.E. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
ARO, C.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
CASSA, U.D. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
LLORET, C.F. "B" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 31 (05-05-2019)
FARNERS, C.E. "B" - CALONGE, U.E. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - BLANES, C.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - QUART, U.E. "B"  
PALAFOLLS, CD. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - ARO, C.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - CASSA, U.D. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - LLORET, C.F. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 32 (12-05-2019)
BLANES, C.D. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
QUART, U.E. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CASSA, U.D. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B" - SAULEDA, A.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 33 (19-05-2019)
BLANES, C.D. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A" - QUART, U.E. "B"  
MALGRAT, C.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - ARO, C.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CASSA, U.D. "B"  
TORDERA, C.F. "A" - LLORET, C.F. "B"  
SAULEDA, A.D. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 34 (26-05-2019)
QUART, U.E. "B" - BLANES, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
LLORET, C.F. "B" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"