Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Segona Catalana 2013/2014

Print 

Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Pau Ribas Juli Pau Ribas Juli CF l'Escala 17
- Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges UE Breda 17
3 Ferran Frigola Reig Ferran Frigola Reig CE Besalu 15
- Jose Antonio Gallegos Fernandez Jose Antonio Gallegos Fernandez Ue Can Gibert 15
5 Aitor Morillas Martinez Aitor Morillas Martinez CF Ripoll 14
- Brice Keumanga  Mejiako Brice Keumanga Mejiako UE Quart 14
- Miquel  Carrasco Torres Miquel Carrasco Torres UE Calonge 14
8 Simo Serra Font Simo Serra Font FC Vilamalla 13
- Joel Ferrer Rost Joel Ferrer Rost AE Cornella de Terri 13
- Amadou Mballu Amadou Mballu UE Breda 13
- Joel Ortega Espejo Joel Ortega Espejo UE Quart 13
- Sergi Gonzalez Moreno Sergi Gonzalez Moreno CD Bescanó 13
- Gerard Oliver Medico Gerard Oliver Medico AE Cornella de Terri 13
- Gerard Maese Dilla Gerard Maese Dilla UE Calonge 13
- Sergi Lanzas Tena Sergi Lanzas Tena UE Quart 13
- Alexis Egea Mor Alexis Egea Mor UE Torroella 13
- Raul  Martinez Martinez Raul Martinez Martinez UE Calonge 13
18 Josep Costa Bofill Josep Costa Bofill CF l'Escala 12
- Jordi Alabert Fuste Jordi Alabert Fuste CF l'Escala 12
- Jordi Mir Danes Jordi Mir Danes CF l'Escala 12
- Gerard Garcia Soto Gerard Garcia Soto EF Girones Sabat 12
- Oriol Ramos Lopez Oriol Ramos Lopez CE Abadessenc 12
- Nelson Ramon Navarro Escalona Nelson Ramon Navarro Escalona AE Cornella de Terri 12
- Alfons Diaz Serra Alfons Diaz Serra CE Besalu 12
- Sowllemanou Camara Sankhare Sowllemanou Camara Sankhare CF l'Escala 12
- Alfredo Labrador Rodriguez Alfredo Labrador Rodriguez CF Base Roses 12
- Adria Buch Orra Adria Buch Orra UE Breda 12
- Albert Sanchez Cabezas Albert Sanchez Cabezas CD Bescanó 12
29 Martin Aguilar Gutierrez Martin Aguilar Gutierrez CE Besalu 11
- Enric Ganuza Pons Enric Ganuza Pons UE Calonge 11
- Juan Francisco Aznar Padilla Juan Francisco Aznar Padilla UE Calonge 11
- Gerard Rubio Castel Gerard Rubio Castel CD Bescanó 11
- Ruben Perez Sanchez Ruben Perez Sanchez UE Breda 11
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra UE Calonge 11
- Oscar Pereira Martin Oscar Pereira Martin CF Base Roses 11
- Albert Punti Rocasalva Albert Punti Rocasalva CEFS Vidrerenca 11
- Roger Comas Triado Roger Comas Triado EF Girones Sabat 11
- Ricard Andres Gutierrez Dominguez Ricard Andres Gutierrez Dominguez CF Base Roses 11
- Jesus Quintos Alcolea Jesus Quintos Alcolea CF Base Roses 11
- Francesc Buixalleu Mirangels Francesc Buixalleu Mirangels UE Breda 11
41 Ruben Pulido Roig Ruben Pulido Roig UE Quart 10
- Eric Sole Ponsa Eric Sole Ponsa CF Ripoll 10
- Albert Roura Vila Albert Roura Vila AE Cornella de Terri 10
- Pol Palmada Castro Pol Palmada Castro CE Besalu 10
- Hector de Marco Castro Hector de Marco Castro Ue Can Gibert 10
- Daniel Gonzalez Garcia muñoz Daniel Gonzalez Garcia muñoz CE Abadessenc 10
- Joan Caballe Martin Joan Caballe Martin CE Abadessenc 10
- Xavier Coma Molina Xavier Coma Molina CD Bescanó 10
- Ricard Ferrer Geli Ricard Ferrer Geli CF l'Escala 10
- Eric Galceran Soler Eric Galceran Soler UE Camprodon 10
- Jordi Peracaula Prada Jordi Peracaula Prada CE Angles 10
- David Martin Quinquilla David Martin Quinquilla CF Ripoll 10
- Manel Dobaño Martinez Manel Dobaño Martinez UE Calonge 10
- Guillem Pajares Tubau Guillem Pajares Tubau CE Abadessenc 10
- Oriol  Dot Cassasas Oriol Dot Cassasas CE Abadessenc 10
- Albert Xargay Sureda Albert Xargay Sureda AE Cornella de Terri 10
- Alex Solduga Collado Alex Solduga Collado CF Ripoll 10
- Gerard Peralta Alcaide Gerard Peralta Alcaide Ue Can Gibert 10
- Aleix Marti Solana Aleix Marti Solana CE Abadessenc 10
- Javier  Martinez Venzal Javier Martinez Venzal EF Girones Sabat 10
- Guillem Iglesias Mas Guillem Iglesias Mas UE Llagostera B 10
- Jesus  Reguero Moragas Jesus Reguero Moragas EF Girones Sabat 10
- Boran Minic Boran Minic CF l'Escala 10
- Cristian Santoro Serrano Cristian Santoro Serrano EF Girones Sabat 10
- Albert Illa Picart Albert Illa Picart CF Ripoll 10
66 Manuel Amoros Castro Manuel Amoros Castro UE Torroella  9
- Addeslam El Harche Sakkali Addeslam El Harche Sakkali CF l'Escala  9
- David Pera Hernandez David Pera Hernandez UE Breda  9
- Pedro Daniel Pinto Teixeira Pedro Daniel Pinto Teixeira CE Angles  9
- Gerard Ibarzabal Canovas Gerard Ibarzabal Canovas Ue Can Gibert  9
- David Costa Estanyol David Costa Estanyol UE Llagostera B  9
- Eduard Frejo Navarro Eduard Frejo Navarro CD Bescanó  9
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  9
- Ivan Ruiz Garcia Ivan Ruiz Garcia CE Besalu  9
- Blas Hornos Mateos Blas Hornos Mateos CF Base Roses  9
- Jaume  Francoli Font Jaume Francoli Font CE Abadessenc  9
- Sergi Vilaro Foraste Sergi Vilaro Foraste CE Angles  9
- Jordi Regas Artias Jordi Regas Artias UE Breda  9
- Fran Pujol Gomez Fran Pujol Gomez UE Torroella  9
- Narcis  Guinart Sirvent Narcis Guinart Sirvent Ue Can Gibert  9
- Ivan Bernad Marin Ivan Bernad Marin UE Breda  9
- Antoni  Coma Molina Antoni Coma Molina CE Abadessenc  9
83 Adria Ceballos Bella Adria Ceballos Bella FC Vilamalla  8
- Xavier Casagran Juera Xavier Casagran Juera UE Calonge  8
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas UE Calonge  8
- Albert Parramon Colom Albert Parramon Colom CD Bescanó  8
- Aleix  Velasco Parramon Aleix Velasco Parramon CD Bescanó  8
- Sergi Vila Serrat Sergi Vila Serrat UE Camprodon  8
- Daniel Artias Trafach Daniel Artias Trafach UE Breda  8
- Quim Torne Melendez Quim Torne Melendez CE Angles  8
- Sergio Casas Martinez Sergio Casas Martinez UE Camprodon  8
- Dani  Cebrian Vaca Dani Cebrian Vaca EF Girones Sabat  8
- Axel Garcia Guilera Axel Garcia Guilera Ue Can Gibert  8
- Josep  Oriol Alsina Tarrago Josep Oriol Alsina Tarrago UE Llagostera B  8
- Abdelhamid Aakid Abdelhamid Aakid UE Torroella  8
- Donovan  Navarrete Fernandez Donovan Navarrete Fernandez UE Torroella  8
- Marc Pares Puigdemont Marc Pares Puigdemont CE Besalu  8
- Albert Mato Duran Albert Mato Duran CD Bescanó  8
- Ivan Vera Sanchez Ivan Vera Sanchez CE Besalu  8
- Eric Alfredo Medano Eric Alfredo Medano CF Ripoll  8
- Andreu Boadas Rabassedas Andreu Boadas Rabassedas UE Quart  8
- Josep Mesas Tarres Josep Mesas Tarres AE Cornella de Terri  8
- Daniel Roca Aumatell Daniel Roca Aumatell CE Abadessenc  8
- Victor Talavera Ibañez Victor Talavera Ibañez CF Ripoll  8
105 Marti Creus Brunat Marti Creus Brunat CF Ripoll  7
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez UE Quart  7
- Óscar Peraferrer Castro Óscar Peraferrer Castro CD Bescanó  7
- Aniol Maso Vallmajo Aniol Maso Vallmajo UE Camprodon  7
- Nil Fabrega Soler Nil Fabrega Soler UE Camprodon  7
- Joan Antoni Perez Casellas Joan Antoni Perez Casellas CF l'Escala  7
- Gerard Sarra Alsina Gerard Sarra Alsina UE Llagostera B  7
- Jose Antonio Garrucho Quero Jose Antonio Garrucho Quero Ue Can Gibert  7
- Pere Cortina Llado Pere Cortina Llado AE Cornella de Terri  7
- Oriol Comjuan brutau Oriol Comjuan brutau UE Breda  7
- Ivan Martinez Mitja Ivan Martinez Mitja UE Llagostera B  7
- Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  7
- Alex  Santoro Serrano Alex Santoro Serrano EF Girones Sabat  7
- Rafel Iglesias Giralt Rafel Iglesias Giralt CE Angles  7
- Gerard Berta Mayolas Gerard Berta Mayolas CF Base Roses  7
- Roger Pujolras Sanchez Roger Pujolras Sanchez AE Cornella de Terri  7
- Dani Montolio Nuñez Dani Montolio Nuñez UE Calonge  7
- Gerard Busquets Garcia Gerard Busquets Garcia CE Besalu  7
- Jorge Perez Camara Jorge Perez Camara CF Base Roses  7
- Nicholas Robert De la Hoyde Nicholas Robert De la Hoyde CF Ripoll  7
- Carles Pujolar Rigart Carles Pujolar Rigart UE Quart  7
- Ivan Delgado Lara Ivan Delgado Lara EF Girones Sabat  7
- Bernat Jimenez Clopes Bernat Jimenez Clopes UE Camprodon  7
- Guillem Castro Planas Guillem Castro Planas UE Breda  7
- Albert Pujol Gomez Albert Pujol Gomez UE Torroella  7
- Albert Turon Garganta Albert Turon Garganta CE Angles  7
- Carles Fontanella Bonjoch Carles Fontanella Bonjoch UE Breda  7
- Ismael Ortigosa Romaní Ismael Ortigosa Romaní UE Calonge  7
- Francisco Rodrigo Iglesias Mas Francisco Rodrigo Iglesias Mas UE Llagostera B  7
- Jordi Garcia Soto Jordi Garcia Soto EF Girones Sabat  7
- Sergi Carbonell Sanchez Sergi Carbonell Sanchez UE Breda  7
- Arnau Fabrega Ramon Arnau Fabrega Ramon UE Camprodon  7
- Nil Pamies Gili Nil Pamies Gili CF l'Escala  7
- Joan Marc Belloz Vicedo Joan Marc Belloz Vicedo UE Breda  7
- Eduard Quintana Dominguez Eduard Quintana Dominguez EF Girones Sabat  7
- Albert Frigola Mato Albert Frigola Mato UE Calonge  7
141 Ezequiel Romero Carda Ezequiel Romero Carda UE Camprodon  6
- Nil Rafel Rosell Nil Rafel Rosell UE Quart  6
- Mateo Rodriguez Firpo Mateo Rodriguez Firpo UE Llagostera B  6
- Julien Gallart Julien Gallart CF Base Roses  6
- Alguer Brugarola Pujals Alguer Brugarola Pujals CF Ripoll  6
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro UE Breda  6
- David Pedro Bermudez David Pedro Bermudez CE Angles  6
- Marc Ricard Geli Marc Ricard Geli CF Base Roses  6
- George Florent Koumme Mintogue George Florent Koumme Mintogue Ue Can Gibert  6
- Sergi  Bramon Moreno Sergi Bramon Moreno AE Cornella de Terri  6

Pàgina 1 de 3

Calendari Mes de...

<< < Gener 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
0 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
7 entrades el mes de Gener 2019 7 entrades el mes de Gener 2019 1 entrada a 01. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 17
18:15 calUE Calonge - palaCF Palafrugell 4:0
1 entrada a 12. Gener 2019 2 entrades a 15. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 18
18:15 calUE Calonge - AroCE Aro 2:7
1 entrada a 19. Gener 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 19
19:00 HOSHostalric AT C. - calUE Calonge -:-
1 entrada a 26. Gener 2019 1 entrada a 28. Gener 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 02. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UD Cassa B

Dissabte, 16. Febrer 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

AD Cal AGuido

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics