Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Tarjeta Groga: Tecera Catalana 17/18


Posició   Nom Equip Tarjeta Groga
1 Albert Massegu Molina Albert Massegu Molina CF Lloret B 16
2 Oriol Ros Serrat Oriol Ros Serrat UE Quart 15
- Nuno Miguel Pinto Teixeira Nuno Miguel Pinto Teixeira CE Angles 15
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UD Cassa B 15
5 Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 14
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera 14
7 Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria 13
- Marc Vidal Comas Marc Vidal Comas UD Cassa B 13
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies 13
10 Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges CE La Batlloria 12
- Francisco  Martin Enriquez Francisco Martin Enriquez CD Blanes 12
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CEFS Vidrerenca 12
13 Bouli Bajaha Juwara Bouli Bajaha Juwara CF Vilartagues 11
- Jan  Muniesa Martinez Jan Muniesa Martinez CF Lloret B 11
- Marc Cardona Romerales Marc Cardona Romerales CF Lloret B 11
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C. 11
- David Caurel Robert David Caurel Robert CD Blanes 11
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia UE Calonge 11
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria 11
- David Roman Rojas David Roman Rojas CE La Batlloria 11
- David  Zorrilla Rojo David Zorrilla Rojo CF Vilartagues 11
- Daouda Tounkara Daouda Tounkara CD Blanes 11
- Aniol Girones Orench Aniol Girones Orench AD Cal AGuido 11
24 Souleymane Diallo Souleymane Diallo CE Salt- Coma Cros 10
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 10
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera 10
- Jose Medina Medina Jose Medina Medina CF Arbúcies 10
- Carles Lidon Nicolas Carles Lidon Nicolas UE Quart 10
- Jordi Capdevila Casas Jordi Capdevila Casas CE Angles 10
- Bakary Nyabally Bakary Nyabally CE Salt- Coma Cros 10
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies 10
- Isaac Gomez Irizar Isaac Gomez Irizar Hostalric AT C. 10
33 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues  9
- Javier Martinez Egea Javier Martinez Egea CE Angles  9
- Enric Raya Guich Enric Raya Guich CE Farners B  9
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  9
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies  9
- Ismael Garrido Vares Ismael Garrido Vares CEFS Vidrerenca  9
- David Esteban Vallory David Esteban Vallory AD Cal AGuido  9
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  9
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  9
- Miguel Mayor Molina Miguel Mayor Molina CE Farners B  9
- Said Cheddadi Said Cheddadi CE Mont-Ras  9
- Giorgi Gogava Giorgi Gogava CE Salt- Coma Cros  9
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  9
- Mikel Baraffe Sanes Mikel Baraffe Sanes CEFS Vidrerenca  9
- Pau Casagran Suñer Pau Casagran Suñer UE Quart  9
- David Freixas Cantal David Freixas Cantal CE La Batlloria  9
49 Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  8
- Arnau Ferrand Jurado Arnau Ferrand Jurado CD Malgrat  8
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  8
- Eloi Tarres Torrent Eloi Tarres Torrent UD Cassa B  8
- Xavier Bravo de la Granja Xavier Bravo de la Granja CF Lloret B  8
- Sofyan Aakid Eljantafi Sofyan Aakid Eljantafi CE Salt- Coma Cros  8
- Luis Alberto  Henriquez Caceres Luis Alberto Henriquez Caceres CE Salt- Coma Cros  8
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  8
- Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Albert Turon Garganta Albert Turon Garganta CE Angles  8
- Maykel Benzaidan Robles Maykel Benzaidan Robles CE Mont-Ras  8
- Mohamed  Rochdi Mohamed Rochdi CE Mont-Ras  8
- Carlos Vivas Lopez Carlos Vivas Lopez CE La Batlloria  8
- Jonathan  Mollfulleda Martinez Jonathan Mollfulleda Martinez CEFS Vidrerenca  8
- Carlos Iruela Hernandez Carlos Iruela Hernandez CF Vilartagues  8
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  8
- Aaron Bonet Alvarez Aaron Bonet Alvarez Hostalric AT C.  8
- Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CF Vilartagues  8
- Kalilu Jerreh Kalilu Jerreh UE Calonge  8
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  8
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  8
70 Oriol Ribas Carrion Oriol Ribas Carrion UE Calonge  7
- Norbert Gaspar Gasco Norbert Gaspar Gasco CF Lloret B  7
- Aaron Cabrera Arevalo Aaron Cabrera Arevalo CF Vilartagues  7
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  7
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart  7
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  7
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido  7
- Andreu Agusti Coto Andreu Agusti Coto CE Mont-Ras  7
- Joan Lidon Nicolas Joan Lidon Nicolas UE Quart  7
- Abraham Galera Cano Abraham Galera Cano CD Blanes  7
- Eduard Mas Miserachs Eduard Mas Miserachs Hostalric AT C.  7
- Nil Planas Soler Nil Planas Soler UE Quart  7
- Aleix Ferrer Cruselles Aleix Ferrer Cruselles CF Arbúcies  7
- Jose 'Jota' Javier Carrera Jose 'Jota' Javier Carrera CF Vilartagues  7
- David pomares Manzano David pomares Manzano CF Lloret B  7
85 Aniol Ekai Bujulance Aniol Ekai Bujulance AD Cal AGuido  6
- Miguel Castillo Garcia Miguel Castillo Garcia CF Vilartagues  6
- Daniel Castilla Lopez Daniel Castilla Lopez CF Tordera  6
- David  Pajon Serrano David Pajon Serrano UD Cassa B  6
- Narcis Davesa Esteve Narcis Davesa Esteve UD Cassa B  6
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  6
- Alejandro Felipe Alvarez Serrano Alejandro Felipe Alvarez Serrano CF Lloret B  6
- Gerard Zabala Fuentes Gerard Zabala Fuentes CF Lloret B  6
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  6
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  6
- Mohamadou Dampha Jammeh Mohamadou Dampha Jammeh CE Farners B  6
- Johny Misael Galeano Cruz Johny Misael Galeano Cruz CE Salt- Coma Cros  6
- Josue Aron Murillo Pereira Josue Aron Murillo Pereira CE Salt- Coma Cros  6
- Isaac Porcel Luque Isaac Porcel Luque UE Quart  6
- Nestor Mayorgas Coca Nestor Mayorgas Coca UE La Salle Girona  6
- Marc Pinos Serras Marc Pinos Serras CE La Batlloria  6

Pàgina 1 de 4

Calendari Mes de...

<< < Maig 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
6 entrades el mes de Maig 2018 6 entrades el mes de Maig 2018 1 entrada a 04. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 31
18:00 calUE Calonge - HOSHostalric AT C. 5:0
1 entrada a 05. Maig 2018 1 entrada a 07. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 32
14:00 SaltCE Salt- Coma Cros - calUE Calonge 1:5
1 entrada a 13. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 33
18:30 calUE Calonge - CFLCF Lloret B 0:4
1 entrada a 19. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 34
19:00 MalgCD Malgrat - calUE Calonge -:-
1 entrada a 27. Maig 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics