Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
Events ranking - Gol: Tecera Catalana 17/18


Posició   Nom Equip Gol
1 Gerard Gabaldon Fernandez Gerard Gabaldon Fernandez CF Vilartagues 27
2 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 22
3 Harouna Kande Harouna Kande CE Salt- Coma Cros 19
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B 19
5 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera 18
6 Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies 17
7 Luis  Duran Rodriguez Luis Duran Rodriguez UE Quart 16
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B 16
9 Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca 15
- Gerard Vega Jofra Gerard Vega Jofra CE Angles 15
- Victor  Alves Coelho Victor Alves Coelho CE Angles 15
12 Bakary Nyabally Bakary Nyabally CE Salt- Coma Cros 14
- Oscar Trigo Moreno Oscar Trigo Moreno UE Quart 14
14 Giovanni Maria Ferniu Sanz Giovanni Maria Ferniu Sanz CF Lloret B 13
15 Isaac Porcel Luque Isaac Porcel Luque UE Quart 12
- Manel Guarnido Escamilla Manel Guarnido Escamilla CD Blanes 12
17 Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 11
- Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CF Arbúcies 11
- Ruben Miron Garcia Ruben Miron Garcia UE Calonge 11
- Ronald Roca Vaca Ronald Roca Vaca UE Calonge 11
- Mohamed Haddouchi Mohamed Haddouchi CE Angles 11
- Miguel Mayor Molina Miguel Mayor Molina CE Farners B 11
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca 11
24 Jose Guerrero Martin Jose Guerrero Martin CF Vilartagues 10
- Daouda Tounkara Daouda Tounkara CD Blanes 10
- Xavier Lemos Baiges Xavier Lemos Baiges CE La Batlloria 10
27 Albert Massegu Molina Albert Massegu Molina CF Lloret B  9
- Roger Mora Torrent Roger Mora Torrent CD Blanes  9
- Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  9
- Eric Pacho Mendoza Eric Pacho Mendoza CF Tordera  9
- Marc Danes Quintas Marc Danes Quintas UE La Salle Girona  9
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  9
33 Moises Ramirez de la Cruz Moises Ramirez de la Cruz Hostalric AT C.  8
- Eric Suros Roca Eric Suros Roca CE Farners B  8
- Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera  8
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  8
- Aniol  Ribera Fernandez Aniol Ribera Fernandez UE La Salle Girona  8
- Alejandro Matias Fernandez Ribas Alejandro Matias Fernandez Ribas CD Blanes  8
- Aleix Sureda Soler Aleix Sureda Soler CEFS Vidrerenca  8
40 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  7
- Eric Almendros Burruecos Eric Almendros Burruecos CF Arbúcies  7
- Axel Gallego Tovar Axel Gallego Tovar CE La Batlloria  7
- Mahamadu Cham Sakolley Mahamadu Cham Sakolley CD Malgrat  7
- Omar Mohamed Nehla Omar Mohamed Nehla UE Quart  7
- Andreu Mañosa Crous Andreu Mañosa Crous CE Farners B  7
- Francisco  Molas Muñoz Francisco Molas Muñoz CEFS Vidrerenca  7
- Alexandre Mosquera Brunet Alexandre Mosquera Brunet UE Quart  7
48 Ferran Lorenzo Calero Ferran Lorenzo Calero CD Malgrat  6
- Omar Ouchan Adahchour Omar Ouchan Adahchour CE Salt- Coma Cros  6
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  6
- Jonatan Rodriguez Gomez Jonatan Rodriguez Gomez CF Tordera  6
- Borja Enriquez Sanchez Borja Enriquez Sanchez AD Cal AGuido  6
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CEFS Vidrerenca  6
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  6
- Saad Wefak el Borji Saad Wefak el Borji CF Lloret B  6
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  6
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  6
- Oriol Ros Serrat Oriol Ros Serrat UE Quart  6
- Marc Torrecillas Sedo Marc Torrecillas Sedo CD Malgrat  6
- Mamadou Lamine Diallo Mamadou Lamine Diallo CD Blanes  6
- Sergi Caixal Massegu Sergi Caixal Massegu CF Vilartagues  6
62 Sergi Moradell Cabrejas Sergi Moradell Cabrejas CF Vilartagues  5
- Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  5
- Andreu Agusti Coto Andreu Agusti Coto CE Mont-Ras  5
- Maykel Benzaidan Robles Maykel Benzaidan Robles CE Mont-Ras  5
- Cristobal Chafino Sanchez Cristobal Chafino Sanchez Hostalric AT C.  5
- Carles Gomez Tornes Carles Gomez Tornes CF Arbúcies  5
- Adam Mariuz Jarosz Adam Mariuz Jarosz CF Arbúcies  5
- Xavi  Serrat Simon Xavi Serrat Simon CF Tordera  5
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  5
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  5
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B  5
- Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga CF Lloret B  5
- Eduard  Grimal Bosch Eduard Grimal Bosch AD Cal AGuido  5
75 Alejandro Felipe Alvarez Serrano Alejandro Felipe Alvarez Serrano CF Lloret B  4
- David Sanchez Espada David Sanchez Espada UE La Salle Girona  4
- Joan Jimenez Girona Joan Jimenez Girona CE Farners B  4
- Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  4
- Xavier Colomer Puerto Xavier Colomer Puerto CE La Batlloria  4
- Mohamed Nass el Fakih Mohamed Nass el Fakih CF Arbúcies  4
- Johny Misael Galeano Cruz Johny Misael Galeano Cruz CE Salt- Coma Cros  4
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  4
- Daniel Corominas Cucalon Daniel Corominas Cucalon UE La Salle Girona  4
- Mossa Juwara Gaki Mossa Juwara Gaki CF Vilartagues  4
- Omar Bessadet Rovira Omar Bessadet Rovira CD Malgrat  4
- Angel Givica Muñoz Angel Givica Muñoz UE Quart  4
- Sergi Rodriguez Garcia Sergi Rodriguez Garcia UE Calonge  4
- David Roura Coll David Roura Coll Hostalric AT C.  4
- Sergio Ramirez Crespo Sergio Ramirez Crespo CE La Batlloria  4
- Edgar Garcia Vazquez Edgar Garcia Vazquez UD Cassa B  4
- Jose Antonio Fernandez Diaz Jose Antonio Fernandez Diaz CF Tordera  4
- David pomares Manzano David pomares Manzano CF Lloret B  4
- Juan  Gomez Alvarez Juan Gomez Alvarez CF Vilartagues  4
- Lorenzo  Garrido Vares Lorenzo Garrido Vares CEFS Vidrerenca  4
- Guillem Soro Vernis Guillem Soro Vernis CE Angles  4
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CF Tordera  4
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  4
- Tirso Adriano Gonzalez Quarante Tirso Adriano Gonzalez Quarante UE Quart  4
- Ismael Ortigosa Romaní Ismael Ortigosa Romaní UE Calonge  4
100 Oriol Berna Albalat Oriol Berna Albalat UE Calonge  3

Pàgina 1 de 3

Calendari Mes de...

<< < Maig 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
6 entrades el mes de Maig 2018 6 entrades el mes de Maig 2018 1 entrada a 04. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 31
18:00 calUE Calonge - HOSHostalric AT C. 5:0
1 entrada a 05. Maig 2018 1 entrada a 07. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 32
14:00 SaltCE Salt- Coma Cros - calUE Calonge 1:5
1 entrada a 13. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 33
18:30 calUE Calonge - CFLCF Lloret B 0:4
1 entrada a 19. Maig 2018
Tecera Catalana 17/18-Jornada 34
19:00 MalgCD Malgrat - calUE Calonge -:-
1 entrada a 27. Maig 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics