Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

calendari 18-19

 

Jornada 1 (02-09-2018)
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - QUART, U.E. "B"  
 

 

 
Jornada 2 (09-09-2018)
SAULEDA, A.D. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
TORDERA, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
MALGRAT, C.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
QUART, U.E. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 3 (16-09-2018)
SAULEDA, A.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - MALGRAT, C.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - CALONGE, U.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - QUART, U.E. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 4 (23-09-2018)
TORDERA, C.F. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
BLANES, C.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
QUART, U.E. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 5 (30-09-2018)
TORDERA, C.F. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - BLANES, C.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - QUART, U.E. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 6 (07-10-2018)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
ARO, C.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 7 (14-10-2018)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
LLORET, C.F. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - ARO, C.E. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 8 (21-10-2018)
PALAFOLLS, CD. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
QUART, U.E. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 9 (28-10-2018)
PALAFOLLS, CD. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - QUART, U.E. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 10 (04-11-2018)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
MALGRAT, C.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B"  - SAULEDA, A.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
ARO, C.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 11 (11-11-2018)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - QUART, U.E. "B"  
SAULEDA, A.D. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - ARO, C.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 12 (18-11-2018)
MALGRAT, C.D. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
QUART, U.E. "B"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
ARO, C.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 13 (25-11-2018)
MALGRAT, C.D. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - QUART, U.E. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - ARO, C.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 14 (02-12-2018)
CALONGE, U.E. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
BLANES, C.D. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
ARO, C.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SAULEDA, A.D. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 15 (16-12-2018)
CALONGE, U.E. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - ARO, C.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SAULEDA, A.D. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 16 (23-12-2018)
FARNERS, C.E. "B"  - BLANES, C.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - TORDERA, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
 
Jornada 17 (13-01-2019)
BLANES, C.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
TORDERA, C.F. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
 
Segona Volta
Jornada 18 (20-01-2019)
SAULEDA, A.D. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
TORDERA, C.F. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - LLORET, C.F. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
MALGRAT, C.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - ARO, C.E. "A"  
BLANES, C.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 19 (27-01-2019)
FARNERS, C.E. "B" - SAULEDA, A.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - TORDERA, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
LLORET, C.F. "B" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - BLANES, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
 
Jornada 20 (03-02-2019)
TORDERA, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
CALONGE, U.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
BLANES, C.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
QUART, U.E. "B" - ARO, C.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 21 (10-02-2019)
FARNERS, C.E. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - CALONGE, U.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - BLANES, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - QUART, U.E. "B"  
ARO, C.E. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 22 (17-02-2019)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
BLANES, C.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
QUART, U.E. "B" - CASSA, U.D. "B"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
ARO, C.E. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 23 (24-02-2019)
FARNERS, C.E. "B" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - BLANES, C.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - QUART, U.E. "B"  
CASSA, U.D. "B" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 24 (10-03-2019)
PALAFOLLS, CD. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
BLANES, C.D. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - LLORET, C.F. "B"  
ARO, C.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 25 (17-03-2019)
FARNERS, C.E. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - BLANES, C.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B" - ARO, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 26 (24-03-2019)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
BLANES, C.D. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
QUART, U.E. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
ARO, C.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - LLORET, C.F. "B"  
CASSA, U.D. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 27 (31-03-2019)
FARNERS, C.E. "B" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - BLANES, C.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - QUART, U.E. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - ARO, C.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
LLORET, C.F. "B" - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 28 (07-04-2019)
MALGRAT, C.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
BLANES, C.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
ARO, C.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 29 (14-04-2019)
FARNERS, C.E. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - BLANES, C.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
TORDERA, C.F. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - ARO, C.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CASSA, U.D. "B"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 30 (28-04-2019)
CALONGE, U.E. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
BLANES, C.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
QUART, U.E. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
ARO, C.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
CASSA, U.D. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
LLORET, C.F. "B" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 31 (05-05-2019)
FARNERS, C.E. "B" - CALONGE, U.E. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - BLANES, C.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - QUART, U.E. "B"  
PALAFOLLS, CD. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - ARO, C.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - CASSA, U.D. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - LLORET, C.F. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 32 (12-05-2019)
BLANES, C.D. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
QUART, U.E. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CASSA, U.D. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B" - SAULEDA, A.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 33 (19-05-2019)
BLANES, C.D. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A" - QUART, U.E. "B"  
MALGRAT, C.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - ARO, C.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CASSA, U.D. "B"  
TORDERA, C.F. "A" - LLORET, C.F. "B"  
SAULEDA, A.D. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 34 (26-05-2019)
QUART, U.E. "B" - BLANES, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
LLORET, C.F. "B" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  

Calendari Mes de...

<< < Octubre 2018 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
7 entrades el mes de Octubre 2018 7 entrades el mes de Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 6
19:15 calUE Calonge - sanCF Sant Antoni 1:0
1 entrada a 06. Octubre 2018 1 entrada a 08. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 7
18:00 ArbCF Arbúcies - calUE Calonge 1:2
1 entrada a 12. Octubre 2018 1 entrada a 14. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 8
19:15 calUE Calonge - SauleAD Sauleda 2:1
1 entrada a 20. Octubre 2018 1 entrada a 23. Octubre 2018
3a Catalana 18-19-Jornada 9
18:00 torCF Tordera - calUE Calonge -:-
1 entrada a 27. Octubre 2018

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 03. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CEFS Vidrerenca

Dissabte, 17. Novembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE La Batlloria

Dissabte, 01. Desembre 2018 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CE Farners B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics