Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

calendari 18-19

 

Jornada 1 (02-09-2018)
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - QUART, U.E. "B"  
 

 

 
Jornada 2 (09-09-2018)
SAULEDA, A.D. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
TORDERA, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
MALGRAT, C.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
QUART, U.E. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 3 (16-09-2018)
SAULEDA, A.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - MALGRAT, C.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - CALONGE, U.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - QUART, U.E. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 4 (23-09-2018)
TORDERA, C.F. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
BLANES, C.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
QUART, U.E. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 5 (30-09-2018)
TORDERA, C.F. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - BLANES, C.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - QUART, U.E. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 6 (07-10-2018)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
ARO, C.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 7 (14-10-2018)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
LLORET, C.F. "B"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - ARO, C.E. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 8 (21-10-2018)
PALAFOLLS, CD. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
QUART, U.E. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 9 (28-10-2018)
PALAFOLLS, CD. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - QUART, U.E. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 10 (04-11-2018)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
MALGRAT, C.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CALONGE, U.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B"  - SAULEDA, A.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
ARO, C.E. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 11 (11-11-2018)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - QUART, U.E. "B"  
SAULEDA, A.D. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - ARO, C.E. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 12 (18-11-2018)
MALGRAT, C.D. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
BLANES, C.D. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
QUART, U.E. "B"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
ARO, C.E. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 13 (25-11-2018)
MALGRAT, C.D. "A"  - CALONGE, U.E. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - QUART, U.E. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - ARO, C.E. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
FARNERS, C.E. "B"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 14 (02-12-2018)
CALONGE, U.E. "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
BLANES, C.D. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
ARO, C.E. "A"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - TORDERA, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SAULEDA, A.D. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 15 (16-12-2018)
CALONGE, U.E. "A"  - BLANES, C.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - ARO, C.E. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
TORDERA, C.F. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SAULEDA, A.D. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 16 (23-12-2018)
FARNERS, C.E. "B"  - BLANES, C.D. "A"  
QUART, U.E. "B"  - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A"  - MALGRAT, C.D. "A"  
ARO, C.E. "A"  - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A"  - PALAFOLLS, CD. "A"  
CASSA, U.D. "B"  - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LLORET, C.F. "B"  - TORDERA, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A"  - SAULEDA, A.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A"  - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
 
Jornada 17 (13-01-2019)
BLANES, C.D. "A"  - QUART, U.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A"  - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A"  - ARO, C.E. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A"  - CASSA, U.D. "B"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  - LLORET, C.F. "B"  
TORDERA, C.F. "A"  - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A"  - SANT ANTONI, C.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  - FARNERS, C.E. "B"  
 
Segona Volta
Jornada 18 (20-01-2019)
SAULEDA, A.D. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
TORDERA, C.F. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - LLORET, C.F. "B"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
MALGRAT, C.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - ARO, C.E. "A"  
BLANES, C.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 19 (27-01-2019)
FARNERS, C.E. "B" - SAULEDA, A.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - TORDERA, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
LLORET, C.F. "B" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - BLANES, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
 
Jornada 20 (03-02-2019)
TORDERA, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
CALONGE, U.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
BLANES, C.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
QUART, U.E. "B" - ARO, C.E. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 21 (10-02-2019)
FARNERS, C.E. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - CALONGE, U.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - BLANES, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - QUART, U.E. "B"  
ARO, C.E. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
 
Jornada 22 (17-02-2019)
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
BLANES, C.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
QUART, U.E. "B" - CASSA, U.D. "B"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
ARO, C.E. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 23 (24-02-2019)
FARNERS, C.E. "B" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - BLANES, C.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - QUART, U.E. "B"  
CASSA, U.D. "B" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - ARO, C.E. "A"  
 
Jornada 24 (10-03-2019)
PALAFOLLS, CD. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
BLANES, C.D. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - LLORET, C.F. "B"  
ARO, C.E. "A" - CASSA, U.D. "B"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 25 (17-03-2019)
FARNERS, C.E. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - BLANES, C.D. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B" - ARO, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
 
Jornada 26 (24-03-2019)
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
BLANES, C.D. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
QUART, U.E. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
ARO, C.E. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - LLORET, C.F. "B"  
CASSA, U.D. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 27 (31-03-2019)
FARNERS, C.E. "B" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - BLANES, C.D. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - QUART, U.E. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - ARO, C.E. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
LLORET, C.F. "B" - CASSA, U.D. "B"  
 
Jornada 28 (07-04-2019)
MALGRAT, C.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CALONGE, U.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
BLANES, C.D. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
QUART, U.E. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
ARO, C.E. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CASSA, U.D. "B" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
LLORET, C.F. "B" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 29 (14-04-2019)
FARNERS, C.E. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - BLANES, C.D. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - QUART, U.E. "B"  
TORDERA, C.F. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - ARO, C.E. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CASSA, U.D. "B"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - LLORET, C.F. "B"  
 
Jornada 30 (28-04-2019)
CALONGE, U.E. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
BLANES, C.D. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
QUART, U.E. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
ARO, C.E. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
CASSA, U.D. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
LLORET, C.F. "B" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 31 (05-05-2019)
FARNERS, C.E. "B" - CALONGE, U.E. "A"  
MALGRAT, C.D. "A" - BLANES, C.D. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - QUART, U.E. "B"  
PALAFOLLS, CD. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - ARO, C.E. "A"  
TORDERA, C.F. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SAULEDA, A.D. "A" - CASSA, U.D. "B"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - LLORET, C.F. "B"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
 
Jornada 32 (12-05-2019)
BLANES, C.D. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
QUART, U.E. "B" - MALGRAT, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - PALAFOLLS, CD. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CASSA, U.D. "B" - TORDERA, C.F. "A"  
LLORET, C.F. "B" - SAULEDA, A.D. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
 
Jornada 33 (19-05-2019)
BLANES, C.D. "A" - FARNERS, C.E. "B"  
CALONGE, U.E. "A" - QUART, U.E. "B"  
MALGRAT, C.D. "A" - PALAFRUGELL, C.F. "A"  
LA BATLLÒRIA, C.E. "A" - ARO, C.E. "A"  
PALAFOLLS, CD. "A" - HOSTALRIC, AT.C. "A"  
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A" - CASSA, U.D. "B"  
TORDERA, C.F. "A" - LLORET, C.F. "B"  
SAULEDA, A.D. "A" - CAL AGUIDO, A.D. "A"  
ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A" - SANT ANTONI, C.F. "A"  
 
Jornada 34 (26-05-2019)
QUART, U.E. "B" - BLANES, C.D. "A"  
PALAFRUGELL, C.F. "A" - CALONGE, U.E. "A"  
ARO, C.E. "A" - MALGRAT, C.D. "A"  
HOSTALRIC, AT.C. "A" - LA BATLLÒRIA, C.E. "A"  
CASSA, U.D. "B" - PALAFOLLS, CD. "A"  
LLORET, C.F. "B" - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"  
CAL AGUIDO, A.D. "A" - TORDERA, C.F. "A"  
SANT ANTONI, C.F. "A" - SAULEDA, A.D. "A"  
FARNERS, C.E. "B" - ARBUCIES,CLUB FUTBOL "A"  

Calendari Mes de...

<< < Febrer 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 01 02 03
5 entrades el mes de Febrer 2019 5 entrades el mes de Febrer 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 20
17:00 calUE Calonge - casBUD Cassa B 3:0
1 entrada a 02. Febrer 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 21
19:30 CFLCF Lloret B - calUE Calonge 8:1
1 entrada a 09. Febrer 2019 1 entrada a 12. Febrer 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 22
18:15 calUE Calonge - CguAD Cal AGuido 1:4
1 entrada a 16. Febrer 2019 1 entrada a 26. Febrer 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

Dissabte, 16. Març 2019 Hora inici: 16:30

CF Sant Antoni

-

UE Quart B

Dimecres, 20. Març 2019 Hora inici: 21:00

CF Sant Antoni

-

UE Calonge

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics