Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

Golejadors G16

Posició   Nom Equip Gols
1 Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh CD Blanes 34
2 Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B 28
3 Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez CD Blanes 25
4 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B 22
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro 22
6 Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell 19
7 Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido 18
8 Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B 17
9 Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera 16
10 Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro 14
- Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies 14
- Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki CE Aro 14
- Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge 14
14 Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 13
- Oriol Soler Trafach Oriol Soler Trafach UE Quart B 13
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls 13
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B 13
18 Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido 12
- Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro 12
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda 12
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat 12
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies 12
- Raul Amoros Cervantes Raul Amoros Cervantes CD Palafolls 12
24 Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 11
- Sergi Garcia Brossa Sergi Garcia Brossa CD Malgrat 11
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 11
27 Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera 10
- Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat 10
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B 10
- Jordi Diaz Trujillo Jordi Diaz Trujillo AD Sauleda 10
31 Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  9
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  9
- Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  9
- Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  9
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni  9
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  9
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  9
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  9
39 Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  8
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls  8
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B  8
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  8
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  8
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  8
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  8
- Ot Esqueu Gibert Ot Esqueu Gibert CD Malgrat  8
- Sergi Savalls Caner Sergi Savalls Caner CF Palafrugell  8
48 Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  7
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  7
- Ishaan Singh Sahi Ishaan Singh Sahi CF Sant Antoni  7
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  7
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  7
- Matias Fabian Berrocal Matias Fabian Berrocal CF Lloret B  7
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  7
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  7
56 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  6
- Pol Villegas Torrent Pol Villegas Torrent CF Lloret B  6
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  6
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  6
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Malgrat  6
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  6
- Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  6
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  6
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  6
- Alex Jordan Moreno Alex Jordan Moreno CF Palafrugell  6
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  6
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  6
- Youssef Zayzoun Youssef Zayzoun CF Palafrugell  6
69 Carlos Lopez Cano Carlos Lopez Cano CF Sant Antoni  5
- Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  5
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  5
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  5
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CD Blanes  5
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  5
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  5
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  5
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  5
- Jorge Cayuela Moya Jorge Cayuela Moya Hostalric AT C.  5
- Carlos Gomez Capel Carlos Gomez Capel CD Blanes  5
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  5
- Alejandro Matias Fernandez Ribas Alejandro Matias Fernandez Ribas CD Blanes  5
- Pol Rabert Raurich Pol Rabert Raurich UD Cassa B  5
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  5
86 Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  4
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  4
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  4
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  4
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  4
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  4
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  4
- Ismael  Jaghou Ismael Jaghou CF Palafrugell  4
- Brian Montero Toro Brian Montero Toro Hostalric AT C.  4
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C.  4
- Conrad  Carbo Casadella Conrad Carbo Casadella CE Farners B  4
- Didac Filigrana Berruezo Didac Filigrana Berruezo CF Lloret B  4
- Narcis  Caballero Luna Narcis Caballero Luna CF Lloret B  4
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  4
- Alex Venegas Suñe Alex Venegas Suñe CEFS Vidrerenca  4

Calendari Mes de...

<< < Juny 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
3 entrades el mes de Juny 2019 3 entrades el mes de Juny 2019 1 entrada a 02. Juny 2019 1 entrada a 04. Juny 2019 1 entrada a 11. Juny 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics