Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

Golejadors G16

Posició   Nom Equip Gols
1 Gousumani Sanneh Gousumani Sanneh CD Blanes 24
2 Aly Touray Touray Aly Touray Touray CF Lloret B 23
3 Angel Vadillo Gonzalez Angel Vadillo Gonzalez CD Blanes 21
4 Marc Carballal Montero Marc Carballal Montero CE Farners B 20
- Daniel Nueda Sabater Daniel Nueda Sabater CE Aro 20
6 Arnau Terradas Berlanga Arnau Terradas Berlanga AD Cal AGuido 16
7 Jose Antonio Heredia Moriña Jose Antonio Heredia Moriña CE Aro 14
- Mahamaduo Juwara Gaki Mahamaduo Juwara Gaki CE Aro 14
9 Oriol Soler Trafach Oriol Soler Trafach UE Quart B 12
- Mahamadou Kebbeh Kebbeh Mahamadou Kebbeh Kebbeh CF Tordera 12
11 Adria Ortega Cabaño Adria Ortega Cabaño CE Aro 11
- Antonio Martinez Romero Antonio Martinez Romero AD Sauleda 11
- Arnau Salvans Guimera Arnau Salvans Guimera CE La Batlloria 11
- Sergi  Caimel Mendoza Sergi Caimel Mendoza CD Malgrat 11
- Ayoub  Borbata Ayoub Borbata CF Arbúcies 11
- Marc Cuchillo Muñoz Marc Cuchillo Muñoz UE Calonge 11
17 Eduard Vega Figueroa Eduard Vega Figueroa CF Tordera 10
- Kilian Morato del Olmo Kilian Morato del Olmo AD Cal AGuido 10
- Erik Gimenez Guerra Erik Gimenez Guerra CF Palafrugell 10
- Marcos Martin Alonso Marcos Martin Alonso CD Palafolls 10
- Pol Garcia Hervas Pol Garcia Hervas CE Farners B 10
- Jordi Diaz Trujillo Jordi Diaz Trujillo AD Sauleda 10
- Alex  Ruiz Coll Alex Ruiz Coll AD Cal AGuido 10
24 Jaume Sole Canto Jaume Sole Canto CEFS Vidrerenca  9
- Sergi Garcia Brossa Sergi Garcia Brossa CD Malgrat  9
- Marc Salguero Falla Marc Salguero Falla CE Farners B  9
- Manel Ruiz Recasens Manel Ruiz Recasens CF Arbúcies  9
- Marc Simon Pardo Marc Simon Pardo UE Quart B  9
- Enzo Ruben Molinari Enzo Ruben Molinari Hostalric AT C.  9
30 Carlos Martinez Calle Carlos Martinez Calle CEFS Vidrerenca  8
- Xavier Perez Lopez Xavier Perez Lopez UD Cassa B  8
- Mahamadou Keita Ann Mahamadou Keita Ann UE Quart B  8
- Llorenç  Ramos Llorens Llorenç Ramos Llorens CEFS Vidrerenca  8
- Leandro Damian Morales Leandro Damian Morales CD Malgrat  8
- Raul Amoros Cervantes Raul Amoros Cervantes CD Palafolls  8
- Sergi Savalls Caner Sergi Savalls Caner CF Palafrugell  8
37 Joan Rutllan Dalmau Joan Rutllan Dalmau CEFS Vidrerenca  7
- Carles Collado Guerrero Carles Collado Guerrero AD Cal AGuido  7
- Jose Martinez Santiago Jose Martinez Santiago CF Tordera  7
- Pol Oliver Llobet Pol Oliver Llobet CEFS Vidrerenca  7
- Ishaan Singh Sahi Ishaan Singh Sahi CF Sant Antoni  7
- Jairo Gutierrez Gomez Jairo Gutierrez Gomez CD Blanes  7
- Ian Lafuente Garcia Ian Lafuente Garcia CE Farners B  7
- Sergi Campos Sarasa Sergi Campos Sarasa CE La Batlloria  7
- Adria  Quintanilla Guasch Adria Quintanilla Guasch UE Calonge  7
- Matias Fabian Berrocal Matias Fabian Berrocal CF Lloret B  7
- Daniel Martinez Zamora Daniel Martinez Zamora Hostalric AT C.  7
48 Albert Fernandez Verard Albert Fernandez Verard CF Tordera  6
- David Mancheño Velasco David Mancheño Velasco CF Tordera  6
- Marc Fajardo Mariu Marc Fajardo Mariu CEFS Vidrerenca  6
- Pol Villegas Torrent Pol Villegas Torrent CF Lloret B  6
- Mohamed Wagged Dukuray Mohamed Wagged Dukuray CD Malgrat  6
- Diego Martin Zamora Vandorpe Diego Martin Zamora Vandorpe CD Blanes  6
- Oriol Testart Riumallo Oriol Testart Riumallo CF Arbúcies  6
- Ayoub Nejjar Stitou Ayoub Nejjar Stitou CD Palafolls  6
- Badre eddine Ait Ellah Badre eddine Ait Ellah AD Sauleda  6
- Ot Esqueu Gibert Ot Esqueu Gibert CD Malgrat  6
- Victor Rivas Avila Victor Rivas Avila CEFS Vidrerenca  6
- Alex Jordan Moreno Alex Jordan Moreno CF Palafrugell  6
- Angel  Montalban Martinez Angel Montalban Martinez CF Lloret B  6
- Mamudu Danso Conteh Mamudu Danso Conteh UE Quart B  6
62 Carlos Lopez Cano Carlos Lopez Cano CF Sant Antoni  5
- Pol Canaleta Noguera Pol Canaleta Noguera Hostalric AT C.  5
- Marc Garcia Vilar Marc Garcia Vilar UE Quart B  5
- Juan Romero Anaya Juan Romero Anaya CD Blanes  5
- Christian Martos Romani Christian Martos Romani CD Malgrat  5
- Albert Sanchez Vencells Albert Sanchez Vencells CF Palafrugell  5
- Marc Romero Reina Marc Romero Reina CF Palafrugell  5
- Mohamed Acaraf Serroukh Benktib Mohamed Acaraf Serroukh Benktib CD Malgrat  5
- Mohamed Zayzoun Mohamed Zayzoun CF Palafrugell  5
- David Busto Miño David Busto Miño CF Tordera  5
- Alejandro Matias Fernandez Ribas Alejandro Matias Fernandez Ribas CD Blanes  5
- Carlos Gomez Capel Carlos Gomez Capel CD Blanes  5
- Eduard Masmiquel Triado Eduard Masmiquel Triado CE Farners B  5
75 Andrei Bogdan Tohanean Andrei Bogdan Tohanean CE La Batlloria  4
- Alex Torrent Massana Alex Torrent Massana UE Calonge  4
- Jordi Toha Sarda Jordi Toha Sarda CE La Batlloria  4
- Jaume Serrat Caballero Jaume Serrat Caballero AD Cal AGuido  4
- Jordi Plana Oliver Jordi Plana Oliver AD Sauleda  4
- Marc Hernandez Batlle Marc Hernandez Batlle CE Aro  4
- Mohamed El Amerani Mohamed El Amerani CD Malgrat  4
- Sergi Agell Gil Sergi Agell Gil AD Cal AGuido  4
- Jorge Cayuela Moya Jorge Cayuela Moya Hostalric AT C.  4
- Jacob  Gutierrez Lopez Jacob Gutierrez Lopez CD Blanes  4
- Renato Jose Luis Rozas Valencia Renato Jose Luis Rozas Valencia CF Tordera  4
- Pol Rabert Raurich Pol Rabert Raurich UD Cassa B  4
- Carles Domingo Pladevall Carles Domingo Pladevall Hostalric AT C.  4
- Didac Filigrana Berruezo Didac Filigrana Berruezo CF Lloret B  4
- Eduard Blanquera Baraza Eduard Blanquera Baraza CE Farners B  4
- Narcis  Caballero Luna Narcis Caballero Luna CF Lloret B  4
- Bernat Sabat Monge Bernat Sabat Monge UE Calonge  4
- Youssef Zayzoun Youssef Zayzoun CF Palafrugell  4
93 Jonathan  Lopez Sanchez Jonathan Lopez Sanchez CF Tordera  3
- Arnau Madria Sabat Arnau Madria Sabat UD Cassa B  3
- M'hani Chami M'hani Chami AD Sauleda  3
- Joel Ruiz Pons Joel Ruiz Pons CF Sant Antoni  3
- Daniel Pajon Serrano Daniel Pajon Serrano UD Cassa B  3
- Moha Khouri Yeznasni Moha Khouri Yeznasni CE Aro  3
- David Galvez Castellanos David Galvez Castellanos CD Palafolls  3
- Alexandre Cubiles Gimenez Alexandre Cubiles Gimenez CF Sant Antoni  3

Calendari Mes de...

<< < abril 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
6 entrades el mes de abril 2019 6 entrades el mes de abril 2019 1 entrada a 02. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 28
19:15 calUE Calonge - pfoCD Palafolls 1:1
1 entrada a 06. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 29
19:00 BatlloriaCE La Batlloria - calUE Calonge 1:3
1 entrada a 13. abril 2019 1 entrada a 20. abril 2019 1 entrada a 24. abril 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 30
19:15 calUE Calonge - MalgCD Malgrat -:-
1 entrada a 27. abril 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 27. abril 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CD Malgrat

Dissabte, 18. Maig 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

UE Quart B

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics