Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net

Porters Grup 16

actualitzat a 28/05/2018

Class.   Nom Equip P. Jugats Gols Encaixats Mitjana Gols/Partit
  Jordi Ventura Clopes CF La Batlloria 1 0 0
  Alexandre Company Thiebaut UE Quart 18 10 0.55
  Roberto Pastor Azorin CE Farners B 5 4 0.8
  Raul Rubio Paz CE Angles 6 6 1
  Yonatan Blanco Gomez CE Angles 8 8 1
  Oscar Cabanelas Alcaide UE Quart 14 15 1.07
  Mohamed Ndow Jaiteh CD Malgrat 12 13 1.08
  Pol Agusti Blanch AD Ca la Guido 16 19 1.18
  Marc Martinez Garcia UD Cassa B 5 6 1.2
  Josep Maria Grimal Rovira CD Blanes 13 16 1.23
  Miquel Lluch Vilagran CE Angles 20 25 1.25
  Nicolas Ghirardi CD Blanes 15 19 1.26
  Daniel Castilla Lopez CF Tordera 34 43 1.26
  Aleix Achamlal Altisent UE Calonge 3 4 1.33
  David Clapes Delgado UD Cassa B 3 4 1.33
             
  Joaquin Caballero Luna AD Ca la Guido 15 22 1.46
  Alexis Marquez Merinas Alexis Marquez Merinas CF Vilartagues 21 31 1.47
  David Aceiton Muelas CD Malgrat 27 40 1.48
  Francesc Martinez Molina CEFS Vidrerenca 2 3 1.5
  Robert Cantal Campos CF La Batlloria 23 35 1.52
  Jordi Macias Martinez CE Farners B 23 37 1.6
  Albert Montserrat Roses CF La Batlloria 10 16 1.6
  Angel Chanclon Cantillo CEFS Vidrerenca 5 8 1.6
  Pol Diaz Soler UE Calonge 29 49 1.68
  David Mundo Ramos CF Vilartagues 13 22 1.69
  Sergi Perez Torne Hostalric AT C 13 24 1.84
  Angel Fernandez Bauer CEFS Vidrerenca 27 50 1.85
  Roger Alvarez Morell CF Arbúcies 27 51 1.88
  Francisco Zarate Fortes AD Ca la Guido 4 8 2
  Ivan Blanco Rivera CD Blanes 2 4 2
  Luis Santana Aguilera CD Blanes 3 6 2
  Enric Roquet Carreras CF Arbúcies 1 2 2
  Alex Polo Osorio CF Lloret B 1 2 2
  Rafel Blanquera Orra CE Salt- Coma Cros 18 36 2
  Oriol Costa del Moral UD Cassa B 21 43 2.04
  Gurpinder Singh Dhaliwal Dhaliwal CF Lloret B 19 42 2.21
  Josep Franquet Fabrega CF Lloret B 16 36 2.25
  August Planas Molina Hostalric AT C 20 45 2.25
  Victor Arcas Roman UE La Salle Girona 5 12 2.4
  Robert Cullell Fernandez CF Arbúcies 9 22 2.44
  Daniel Alarcon Boyero UE Calonge 4 11 2.75
  Mikheil gogava CE Salt- Coma Cros 16 44 2.75
  Juan Angel Gonzalez Fernandez CE Farners B 6 17 2.83
  Angel Martí Pla UE La Salle Girona 28 80  
  Aurelio Garvin Gonzalez CE Mont-Ras 1 3 3
  Pau Pujols Rial UE La Salle Girona 3 10 3.533
  Ismael Marquez cuello CE Mont-Ras 1 5 5
  Mohamed Rochdi CE Mont-Ras 1 5 5
  Alex Almar Salgado UD Cassa B 4 21 5.25
  Alex Arroyo Calvillo CE Mont-Ras 23

129

5.6
  Omar El Ouch CE Mont-Ras 5 33 6.6
  Tomas Navarrete Ramirez Marc Teruel Crehuet CE Mont-Ras 1 7 7
             

Calendari Mes de...

<< < Febrer 2019 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 01 02 03
5 entrades el mes de Febrer 2019 5 entrades el mes de Febrer 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 20
17:00 calUE Calonge - casBUD Cassa B 3:0
1 entrada a 02. Febrer 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 21
19:30 CFLCF Lloret B - calUE Calonge 8:1
1 entrada a 09. Febrer 2019 1 entrada a 12. Febrer 2019
3a Catalana 18-19-Jornada 22
18:15 calUE Calonge - CguAD Cal AGuido 1:4
1 entrada a 16. Febrer 2019 1 entrada a 26. Febrer 2019

Calendari Camp Municipal Calonge

Dissabte, 09. Març 2019 Hora inici: 17:15

UE Calonge

-

CF Arbúcies

Dissabte, 16. Març 2019 Hora inici: 16:30

CF Sant Antoni

-

UE Quart B

Dimecres, 20. Març 2019 Hora inici: 21:00

CF Sant Antoni

-

UE Calonge

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair
Web Analytics